TESTOVÁNÍ: Testujeme BIO hotová jídla HiPP. Mají tvar srdíčka a malým fajnšmekrům nabízejí chutné a rozmanité pokrmy

15.05.2024 | Testování

Mini těstovinky se zeleninou ve smetanové omáčce? Nebo snad brambory s jemným lososem? Pokud se vám nechce vařit, svěřte bříško vašich dětí HiPPu. Jejich hotová jídla v praktických srdíčkových miskách sklidí velký úspěch! Půjdete s námi do testování?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 29 testerek


Postupný přechod na pevnou stravu je v životě dítěte velká věc. Z pohledu odborníků navíc nesmírně důležitá, protože jim umožňuje získávat potřebné živiny důležité pro růst a vývoj, přičemž pomáhá rozvíjet dovednosti, podporuje nezávislost a poskytuje skvělou příležitost k seznámení s novými chutěmi. Proti tomu se nedá nic namítat, ovšem je tu jedna maličkost – ne všichni rodiče si z časových důvodů mohou dovolit každý den připravovat nová a nová jídla, že? Naštěstí je tu HiPP, který myslí na potřeby malých i velkých.

Dobrota v srdíčkách a od srdce

Chutné a rozmanité pokrmy nabízí dětem řadu hotových jídel HiPP, která jsou v mimořádně praktických a nerozbitných plastových miskách ve tvaru srdíčka. V nich je snadno ohřejete, a to ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě, což šetří čas i práci. Připravovaná jsou v páře a okořeněná přiměřeně věku, proto si na nich mohou smlsnout děti již od 12 měsíců věku. U malých fajnšmekrů jsou hodně oblíbená, proto HiPP neustále rozšiřuje nabídku.

Libo švýcarskou, nebo bavorskou specialitu?

Kromě oblíbených stálic, jako jsou BIO boloňské špagety nebo brambory s lososem, může vaše maličké v dnešním testování ochutnat i dvě novinky – BIO masovou směs s bramborami a hráškem a BIO hovězí s rýží a zeleninou. Obě zmíněné horké novinky exkluzivně nabízí společnost Rohlik.cz. Jak už to u HiPP klasicky bývá, o kvalitu používaných surovin se obávat nemusíte, neboť se využívají pouze potraviny té nejvyšší BIO kvality. Maso pochází z BIO farem, kde jsou zvířata chována v jejich přirozeném prostředí s dostatkem prostoru pro volný pohyb. Ryby jsou zase z udržitelného rybolovu a zpracovávají se ještě na moři, aby je děti dostaly co nejčerstvější.

Pro to nejcennější, co máme

Tohle všechno se děje proto, že naši nejmenší jsou na kvalitu potravin a přítomnost škodlivých látek velmi citliví. HiPP standardy kvality převyšují zákonné BIO normy EU a všechny výrobky procházejí řadou přísných testů na stopy více jak 1200 škodlivých látek. Tato pravidla jsou pro HiPP samozřejmostí už více než 60 let. Proto je zde denně kontrolována půda, protože jedině v té ničím nezávadné může vyrůst zdravá rostlina. Platí tu naprostý zákaz pesticidů i chemicky syntetizovaných hnojiv, naopak se ctí pěstování původních odrůd. Ovoce i zelenina zraje tak dlouho, jak je potřeba. Suroviny jsou v rámci zachování klíčových živin zpracovávány šetrně, a to vlastním HiPP patentovaným způsobem. Co přesně se tedy dnes bude testovat? Mlsné jazýčky, pozor!

Pět misek, pět důvodů k radosti

Pro 30 testerů s dětmi od jednoho roku věku máme připravené BIO boloňské špagety, BIO mini-Rigatoni se zeleninou ve smetanové omáčce, brambory se zeleninou a jemným lososem, BIO zeleninovo-masovou směs s nakrájenými brambory a hráškem a BIO rýži se zeleninou, hráškem a jemně nakrájeným hovězím masem. Cena každého srdíčka je 89,90 Kč.

Pro další informace navštivte internetové stránky www.hipp.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek maminek, nebo tatínků, které napíší do Rozstřelu testerek věk svého dítěte a dále odpoví na otázku, zda je zajímá původ potravin a složení jídel, které podávají svým ratolestem?
HLASTE SE DO 28. KVĚTNA 2024.
Vybraní testeři získají BIO hotová jídla HiPP.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 11.06.2024

Příkrmy nás oba se synem velice mile překvapily. Mě se líbilo složení a synovi moc chutnaly. Zblajznul je všechny a dokonce sám. Proto oceňuji plastové nádoby, které jsou navíc tak roztomile. Ačkoliv je velký jedlík, tak už začíná mít období, že ne vše sní. To tady však neplatilo. Oceňuji i konzistenci, kousky jsou na daný věk za mě fajn. Nejvíc prý chutnal losos s bramborem a mrkví. No, koukněte sami, fotky a video jsou tou nejlepší recenzí 🙂.

Nenašli jsme.

vybraná testerka | 11.06.2024

Jako veliké plus vidím složení, opravdu tam nejsou žádné zbytečnosti, naopak je tam spoustu zeleniny, která je občas do dětí těžká dostat. Další pozitivum je chuť, velikost porce. Dceři opravdu chutná. Je to skvělá náhrada kvalitního a pestrého jídla, když zrovna nemám čas připravit si jídlo sama. Pěkné balení ve tvaru srdíčka. Pestrý výběr variant.

Vím, že by je to těžké nahradit, ale vadí mi, že příkrm je v plastu. Také v návodu stojí, že se příkrm má ohřívat v mikrovlnce, a myslím, že plast do mikrovlnky nepatří. Jako další minus vidím vyšší cenu

vybraná testerka | 11.06.2024

Celkově velmi kladně hodnotím konzistenci, chuť, vůni, složení. Mé dvouleté dceři chutnaly nejvíc Těstovinové - Ale od všeho snědla minimálně polovinu, což je na ní veliký úspěch protože kupované příkrmy moc nejí od miminka. Obsah je poměrně veliký, super na cestování. Určitě bych tento produkt doporučila.

Možná bych udělala menší porce a nižší cenu.

vybraná testerka | 11.06.2024

Rychlá a snadná příprava (ohřátí). Přijatelné množství na porci. Super, že jde vidět, jak pokrm vypadá. Chuť vhodná pro malé děti (ani moc soli, ani moc koření). Není to ani úplně bez chuti, takže může v pohodě sníst/dojíst i dospělý. Široká škála jídla a zpracovaných potravin. Nechybí zelenina v žádném pokrmu.

Plastový obal (víčko) mi teda nešel prodíravět vidličkou. Nahrála jsem na video. Vyšší cena. Na občasné zakoupení (třeba na dovolenou) se však dá.

vybraná testerka | 11.06.2024

Jídla od Hippu jsou perfektní volbou pro rodiče, kteří chtějí dětem dopřát kvalitní a zároveň chutné jídlo. Jemné kousky jsou pro děti jednoduché na rozkousání, náš malý má občas s kousky problém, ale tohle jídlo mu vůbec nevadilo. Oceňuji také více druhů pokrmů a jako bonus mají obaly krásný design.

Jak už tady několikrát padlo, nelze vzít na cesty, pokud dítě nesní celý pokrm. Náš malý sní na oběd maximálně půlku a musím tedy druhou půlku přendat a uschovat v lednici. Nevýhodou je také vyšší cena, ale to je ovlivněno především bio kvalitou.

vybraná testerka | 11.06.2024

Velice chutná a nutričně bohatá jídla. Velmi jednoduchá příprava, skvělý výběr chutí a hlavně moc hezké balení. Jídla jsou opravdu chutná a rozmanitá. Moc se mi líbí složení jídel. Myslím si, že kvalitou odpovídají ceně. Rozhodně plánuji kupovat tato jídla i do budoucna. Nemyslím si, že bych narazila na jakékoli zápory tohoto produktu.

vybraná testerka | 11.06.2024

Celkově jsou dětská jídla od HiPP BIO skvělou volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní a zdravou stravu pro své děti. Všechny produkty jsou BIO certifikované, což zaručuje, že neobsahují chemické látky a jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin. Můj syn má atopický ekzém, a tato jídla jsou šetrná k citlivé pokožce a neobsahují žádné alergeny, které by mohly stav zhoršit. Mému synovi tato jídla chutnala, což je pro mě důležitý faktor při výběru dětské stravy. Navíc se jedná o rychlé a snadno přenosné obědy, které můžu vzít s sebou kamkoliv. Každé jídlo obsahuje vyvážený poměr bílkovin, zeleniny a sacharidů, což zajišťuje potřebné živiny pro zdravý růst.

Na druhou stranu je třeba zmínit, že BIO produkty bývají často dražší, což může být nevýhodou pro rodiče s omezeným rozpočtem. Některé produkty také nemusí být dostupné ve všech obchodech, což může komplikovat jejich pravidelný nákup. Přestože je nabídka poměrně široká, mohlo by být přínosné mít k dispozici ještě více variant chutí a kombinací.

vybraná testerka | 11.06.2024

Jsme naprosto spokojení naše děti jsou teda jedlíci ale dost vybíraví!Všechny jídla měly u nás velký úspěch a kolikrát chtěli přidat kdyby ti šlo 😆 kolikrát takhle nesní ani to co uvařím nejspíš to nebudu brát jako kritiku jelikož jsem sama zkusila od každého a chuť opravdu výborná 😂 kvalita a chuť,složení všechno na výbornou budeme kupovat pravidelně.

Žádné jsem nenašla jediný zápor které děti říkají že by si občas i přidaly 😂

vybraná testerka | 11.06.2024

Veškeré produkty od Hipp měly vždy výbornou kvalitu a nejinak je tomu i u těchto hotovek. Složení je z mého pohledu perfektní a tak je to ideální volba když nestíháte uvařit něco plnohodnotného a nebo když vyrazíte na dovolenou. Mističky se dají ohřát v mikrovlnce, což není problém kdekoliv na cestách zařídit. Materiál mističek je sám o sobě pevný, nijak se neprohýbá, nepálí a navíc mají misky krásný tvar. Všechny jsme si po vymytí schovali a používáme je na hraní i třeba ke svačinkám (naplním ovocem, jogurtem, nebo cereáliemi). Chuťově jsem s jídly celkem spokojená, některá jsem maličko přisolila, protože mi přišla chuť trochu mdlá a malý se na to taky netvářil. Nejvíce zabodovaly dle očekávání boloňské špagety, které jsou i chuťově nejvíce podobné čerstvě uvařenému jídlu. Na druhém místě se ale překvapivě umístil losos, který byl jako jediná mistička snězený celý. Kladně hodnotím i obaly, které jsou pro děti lákavé.

Podle obalu jsem myslela, že některá jídla budou v krabičce více vcelku, například plátek lososa, vedle kousky brambor a mrkviček a trochu šťávy okolo. Ale všechna jídla byla řešena formou husté omáčky s kousky masa a zeleniny. Sice to nevypadá esteticky tak chutně, ale syn to asi ocenil, jelikož všechno zvládl sníst sám jednoduše lžičkou. Porce jsou poměrně velké a i když je náš syn celkem jedlík, tak většinou jídla nezvládl sníst celá. Nedají se bohužel nijak uzavřít a dojíst později, navíc to výrobce na obale ani nedoporučuje, takže jsme dojídali my a nebo měl náš pes luxusní svačinku :)

vybraná testerka | 11.06.2024

Příkrmy jsou velmi praktické. Daji se snadno a rychle ohřát v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni. Misky se daji dobře umýt a dále využívat. Samotné jídla jsou velmi dobře dochucené a dceři moc chutnají. Nejoblíbenější jsou lasagne. Velikost porcí je dostačující. Používali jsme na oběd, občas i večeři.

vybraná testerka | 10.06.2024

skvělé na cesty plastová mistička se dá použít i po snědení obsahu (na hraní, jídlo) lze ohřát v mikrovlnné troubě dobře chutnají - jsou dobře ochucené rychlé na přípravu, odtrhnu fólii, ohřeji a ihned můžu podávat nemusím jídlo přendávat na talíř zajímavé příchutě nejlepší boloňské špagety líbí se mi, že HiPP se zajímá o to, odkud suroviny pochází

chybí mi víčko, kdyz dcera porci nesni najednou, musím jídlo přendat ve všech (mimo rýže se zeleninou) je rýžová mouka

vybraná testerka | 10.06.2024

Na otestování jsme dostali 5 různých variant jídel. Velmi mě zaujaly recepty, které až na bolonské špagety nejsou v dětských příkrmech až tak běžné. A tak díky těmto srdíčkům je to zpestření jídelníčku. První jsme si dali bolonské špagety (malá je teď dost vybíravá a tak jsem volila jistotu). Folie ze srdíčka se mi hodně špatně sundávala, byla opravdu kvalitně připečená a povedlo se mi to utrhnout špatně. Ale asi jsem měla jen zrovna "štěstí ". Jídlo jsem ohřala v mikrovlnce, protože to obal umožňuje. Plastové srdíčko je opravdu pevné. Malé špagety chutnaly a protože není zas tak velký jedlík, dojídala jsem zbytek já. Byla jsem velmi překvapená jak chutné jidlo je i pro dospělého bez nutnosti dochucování. Jako další jsme měli těstoviny. Také měli úspěch a byly velmi chutné. Další jídla teprve budeme testovat, až se dcera trochu víc zase rozpapá. Jako výhodu jídel v mističce ve tvaru srdíčka považuji, že dítě z ní může jist samo a nemusí se předělávat do dalsiho nádobí. Srdíčka jsme si i umyly a nechali na hraní a na dobroty během dne. :) Kvalitu i zpracování pokrmů považuji za výbornou a chápu tedy i vysokou cenu.

Sice jsme jedli jen doma, avšak pokrm bohužel není na cesty, pokud vaše dítko nesní celý oběd. Chybí možnost uzavření a ponechání si zbytku jídla třeba na večeři.

vybraná testerka | 10.06.2024

Příkrmy jsem malému dávala na výletech, takže servírování při pokojové teplotě a jedl to krásně. Všechna mu moc chutnala, nic v miskách nezbylo. Velikost porce je pro děti akorát, malé kousky těstovin, zeleniny a masa se jednoduše rozkoušou a neměl s tím nejmenší problém. Oceňuji bio složení a skladbu jídel, kde je zelenina s přílohou a v některých i maso. Balení je praktické, v pohodě se vejde ať už ke skladování v kuchyni, tak to batohu na výlet a na rozdíl od skleněných lahviček se nemusím bát rozbití a jíst z misky je i pro dítě jednodušší.

neshledala jsem

vybraná testerka | 10.06.2024

Hotové jídlo pro děti od 1 roku. Podávané v mističce ve tvaru srdíčka ❤️, která děti zaujme. Díky speciálnímu tvaru srdíčka se dá mistička dobře chytit, takže i když je dcerka malá, mističku si přidržovala ručičkou a pomáhala sama jíst 👍 Velmi chutné (až na jednu příchuť) 🐟 - lososa. Dceři (15M) ostatní příchutě velmi chutnaly. Obzvláště s těstovinami, byly nejlepší 😃🍝 Kvalitní. Chutné. Dobré.

Dceři nechutnala příchuť s lososem (manžel, který dojídal říkal, že je tam moc kopru), ale to je na osobních preferencích. 🤷‍♀️ Já bych ještě vytkla absenci víčka. Když dcera vše nedojí, musí se jídlo přendat do jiné mističky s víčkem, protože kvůli speciálnímu tvaru (srdci) na něj nejde použít žádné erární víčko, které bychom měli doma.🤔

vybraná testerka | 09.06.2024

Byla jsem velmi překvapena z chuti :) Praktické balení, ideálně velké Velké plus je konzistence (nepadalo jídlo ze lžičky) ! To velmi oceňuji Nejvíce nám chutnal losos s bramborem a mrkvickou a mini-rigatoni. Ale ani ostatní jídla nebyla špatná. Za nás palec nahoru. A krásné srdíčkové mističky ještě dále využijeme. Určitě koupíme znovu. Pestré složení každého jídla je super

vybraná testerka | 09.06.2024

Hotova jídla od Hipp jsou opravdu výborná a za mě chuťově bezkonkurenční. Tyto prikrmy doporučuji všem maminkam, které chtějí dat svým dětem kvalitní stravu. Mě osobně prikrmy také moc chutnaly a nemám nic co bych mohla vytknout. Mám dvouletou holčičku a všechno vždy zmizelo do poslední lžičky 😃 nejvíce nám chutnaly prikrmy, kde byly těstoviny a jeste s lososem.

Jedine co bych vytkla, ze pokud by bylo miminko menší a nesnedlo ještě takové množství, není možnost žádného zavickovani, to bych možná upřednostnila stejne jako to má konkurenční výrobek od Hami.

vybraná testerka | 09.06.2024

Tak můžeme jenom potvrdit, že hotová jídla v praktických srdíčkových miskách sklidily opravdu velký úspěch! I když jsem tomu moc nevěřila, jídlo bylo naprosto vynikající a syn snědl téměř vše s velkou chutí. Krabičky jsou nerozbitné, jelikož jsou vyrobené z plastu. Stačí srdíčko jen ohřát a může se baštit, což je určitě skvělá úspora času pro rodiče. Co je ale pro mě opravdu nejdůležitější je biokvalita, kterou HiPP nabízí a zakládá si na ní. Děkujeme a doporučujeme.

Možná jen víčko v případě nedojedení jídla

vybraná testerka | 09.06.2024

Super velikost porce, za mě i dobře ochucené. Nejvíce dceři i mě chutnaly špagety, bohužel ty jediné snědla dcera celé. Od každého ochutnala tak dvě lžičky a více nechtěla i když jsem jídlo dala na talířek, tak úspěch nemělo, takže dál dává přednost domácímu jídlu kde sni za dva. Škoda, na výlety by to bylo ideální :)

Chybí mi víčko na uzavření do ledničky když dítě nedojí.

vybraná testerka | 07.06.2024

1. Kvalita surovin: HiPP používá suroviny z ekologického zemědělství, což znamená, že jsou pěstovány bez použití chemických pesticidů a umělých hnojiv. 2.Bezpečnost a certifikace: HiPP produkty jsou často certifikovány různými bio značkami, což zaručuje jejich kvalitu a bezpečnost. 3. Výživové hodnoty: Bio hotová jídla HiPP jsou pečlivě vyvážena, aby poskytovala potřebné živiny pro děti. 4.Pohodlí: Hotová jídla jsou snadno dostupná a rychlá na přípravu, což šetří čas rodičům. 5. Chuť: Mnoho rodičů i dětí si pochvaluje chuť a rozmanitost jídel od HiPP.

vybraná testerka | 06.06.2024

Bio hotova jidla od Hipp nas nadchly. Jak svou kvalitou, tak svou vybornou chuti. Nemusim se bat, ze davam synovi neco nekvalitniho. Ocenuji velikost, objem i tvar baleni. Take ruznorodost ve vyberu jidel. Urcite doporucuji vyzkouset, jsou dostupne a vyzivne. Synovi velmi chytnaly a urcite poridime dalsi.

Vyssi cena

vybraná testerka | 06.06.2024

Za mě naprosto boží hlavně na cestování 😍 Malé nejvíce chutnali špagety a losos ale i ostatní zbaštila krásně. Složení super a chuť také mohu jedině doporučit. Při cestách či výletech nám to ušetřilo spousty starostí jelikož nám to ohřáli všude bez problémů. Za nás tedy TOP! Doporučili jsme to i spoustě maminkám ❤️

vybraná testerka | 05.06.2024

BIO hotová jídla HiPP ve tvaru srdíčka u nás vzbudila nadšení. Musím přiznat, že jsem na ně měla chuť i já. Skutečné menu pro malé gurmány. Velmi pozitivně hodnotím balení, platová mistička lze snadno ohřát a tak se dají využít i na cesty. Výběr jídel je pestrý a nabízí dětem starším jednoho roku nové chutě a zážitky z jídla. Množství je ideální pro tento věk a výživové složení zcela ideální, takže u nás doma budou mít stálé místo.

nic

vybraná testerka | 04.06.2024

Měli jsme poprvé. Syn byl zvyklý na domácí nebo na skleničky. Ale toto je jak domácí. Krásné kousky ať už zeleniny nebo těstovin. Chuťové výborné jak pro děti, tak i mě chutnalo. Ohřívám na půlky. Syn není jedlik, ale špagety a rigatoni, ty snědl celé, jak mu chutnalo. Krásně jídlo voní, nebylo nic že by nechutnalo. Použito z BIO potravin což je veliká výhoda, takhle pro menší děti. Značkou HiPP nikdy nešlápete vedle. Za nás plus i tvar srdíčka, na první dobrou zaujalo syna.

Jediný můj zápor je plastová krabička. Nelze v ní uchovat jídlo (neuzavíratelná jak sklo) na další den. Syn není občas takový jedlík. Pro někoho muže být i vyšší nákupní cena.

vybraná testerka | 03.06.2024

Skvělá chuť,úžasná vůně a super balení. Malej po dlouhé době obědval s takovou chutí. A starší bráška (5 let) chutnal též a byl nadšený. Oceňuji rychlost ohřátí a výborné dochucení. Já hřála v mikrovlnce a jídlo bylo akorát teplé. Špagety jsou úžasně na malé kousky. Míša se od té doby těší na obědy 😊

Nenašla jsem jedinou špatnou věc na tomto příkrmu. Za nás je to pecka

vybraná testerka | 03.06.2024

Jídla nás velice mile překvapila, chuti i kvalitou. Synovi velice chutnali a když z nějakého jídla trochu nechal pochutnal si i tatinek. Nejvíce jídlo, které synovi chutnalo byl losos s brambory. Jelikož predtim jsme domu kupovali jiné značky jídla tak Hipp me velice mile překvapil. Takže moc děkujeme.

Žádné

vybraná testerka | 02.06.2024

Hipp- Bio hotová jídla jsou velmi dobré na cestování, dají se ohřát ve vodní lázni ale také v mikrovlnce. Zkoušeli jsme poprvé a mohu jen doporučit, malej nám málo kdy co sní koupené, ale tohle mu vyloženě chutnalo. Nejvíce mu chutnali Spaghetti Bolognese a nejméně losos s mrkví a bramborami. Určitě koupíme znovu.😁

Žádné

vybraná testerka | 31.05.2024

Hipp příkrm Praktické balení, Bio kvalita, super i na cestovaní. Malému moc chutná 😋 Lze ohřát jak v mikrovlnce nebo ve vodní lázni. Bez aromat a barviv. Mile mě překvapilo , kousky těstovin a zeleniny i vůně příkrmu. Je to opravdu chutný a kvalitní příkrm. Za nás určitě doporučujeme.A určitě zakoupíme.

Nic

vybraná testerka | 31.05.2024

Příkrmy ve skleničkách jsou nám celkem dobře známé. Ochutnávka hotových jídel byla pro nás premiéra. Jídla se snadno a rychle ohřejí buď ve vodní lázni po dobu cca 5 minut a nebo v mikrovlnné troubě během chvíle. Jídlo je vyvážené vzhledem a kořeněné k věku dítěte, BIO a bez zbytečností, vařené v páře a moc chutné :) Ochutnala jsem a měla jsem co dělat, abych si nedala další lžičku. Malá celou porci o 250g snědla na posezení. Srdíčka od HiPP jsou pro mě jasnou volbou vždy když nebudu stíhat a nebo vyrazíme někam na cesty. Jsem nadmíru spokojená a moc doporučuji i ostatním maminkám.

Vyšší pořizovací cena

včera 3:46

HiPp to je prvotřídní kvalita,Pro Děti výborná a rychlá svačinka, Oběd

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Reklama

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude ve znamení harmonických vztahů. Pokud jste v partnerském vztahu, těšte se na spoustu pohodových chvílí plných porozumění a radosti. Single Berani mohou očekávat zajímavé setkání s někým, kdo je zaujme. Pozor vša... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

972 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:57
384 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:54
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat