Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

13.07.2018 | Testování

Povadlý obličej či prohlubující se vrásky v obličeji nemusí být vždy důvodem k chirurgickému zákroku čili faceliftingu. Poslední dobou se stále větší oblibě těší liftingové metody prováděné ambulantně, a to pomocí liftujících nití, někdy nazývaných pro svůj vyhlazující efekt také 3D nitě. Tahle miniinvazivní metoda omlazení velmi úspěšně nahrazuje skalpel, respektive jeho použití efektivně oddaluje. Přesvědčit se o tom v rámci našeho testování bude moci jedna z testerek. Jaké budou její zkušenosti a recenze?

Toužíte po omlazení obličeje, ale klasický facelifting vás příliš neláká? Pak se přihlaste do našeho testování s Perfect Clinic!

Moderní lifting pro muže i ženy

Výhody moderní liftingové metody přibližuje MUDr. Petra Moravcová z kliniky Perfect Clinic: „Touto „niťovou“ terapií jsme schopni tvarovat kontury obličeje, pozvednout ústní koutky, obočí i tváře, vyplnit vrásky obličeje a taktéž provést lifting krku, povadlého poprsí, valů paží, zadečku a stehen. Samozřejmě musí být splněna indikační kritéria, nestane se tak u každého. Je nutné si uvědomit, že stěžejní pro provedení tohoto typu ošetření je kvalita podkoží, a proto je někdy před aplikací nitě nutné použít speciální přípravky s obsahem aminokyseliny či kyseliny hyaluronové, které se dají aplikovat injekčně nebo ve formě drinku a které podkoží zregenerují a nastartují tvorbu kolagenu. Teprve pak je možné zákrok provést a předpokládat pěkný výsledek. U příliš tenkého podkoží může niť prosvítat, její zoubky se nemají kam uchytit a výsledek nemusí být ani pro jednu stranu uspokojivý.”

Omlazení APTOS nitěmi je použitelné prakticky u všech věkových skupin. Je vhodné pro muže i ženy, ale protože výsledky jsou ovlivněny kvalitou kůže a podkoží, nemusí být očekávaný výsledek u osob vyššího věku či s větším povisem kůže ideální. Průměrný věk typického (či ideálního) adepta je tak mezi 35 až 45 lety.

Zázračné nitě

„Při vlastním výkonu je ideální použítí nití více profilů a typů. Ty se liší nejen sílou nitě a délkou, ale i typem háčků či drážek. Nyní jsou hitem vstřebatelné kanylové 3D nitě. Na trhu se objevila nová generace APTOS nití na bázi kyseliny polymléčné s liftingovými zoubky, které se zavádějí do kůže pomocí kanyl pouze z drobných vpichů v kůži, kterou pomocí lokálního anestetika znecitlivíme. Vše je tedy bezbolestné a v mikroskopickém provedení. Použité množství nití je individuální, nicméně nejde již o desítky, jak tomu bývalo a stále je u mezonití, ale jedná se v průměru o 5 až 10 nití do jedné poloviny obličeje. Konkrétní počet závisí na ošetřované lokalitě a požadovaném efektu,” pokračuje MUDr. Moravcová.


Pacientka po liftingu pomocí APTOS nití

Nitě na základě kyseliny polymléčné se na 100 % rozpouští po uplynutí osmi až deseti měsíců, což naprosto vylučuje možnost prosvítání nitě při zhubnutí pacienta. V případě potřeby lze po dvanácti až šestnácti měsících opakovat proceduru, a tím podpořit a zlepšit výsledek.

Bez narkózy i bolesti

Bezesporu velkou výhodou liftingu pomocí nití je téměř bezbolestná aplikace. Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii na ambulantním sálku a po jeho skončení odcházíte domů. Jde o tzv. „víkendový zákrok“. Riziko vzniku otoků a modřin je minimální. Princip působení nitě navíc není pouze liftující a podpůrný účinek není daný pouze přítomností háčků, důležitá je i reakce okolní tkáně na přítomnost „cizího materiálu“ v podkoží. Ten totiž stimuluje tvorbu kolagenu, čímž i po vstřebání samotné nitě liftující efekt přetrvá, protože v podkoží je nově vytvořená kolagenová kostra.

Po výkonu se doporučuje nošení faceliftingové kompresní masky po dobu jednoho týdne během celého dne a jednoho měsíce během noci. Taktéž je vhodné dodržovat šetřící režim, alespoň během prvních tří až čtyř týdnů. Samozřejmostí je prevence otoků před výkonem i po výkonu, kdy se obvykle kombinují homeopatika s léky.

Jaké testerky hledáme

Chete se na vlastní kůži přesvědčit o skvělých výsledcích, jež lifting pomocí APTOS nití nabízí? Pak se přihlaste do našeho testování. Na základě fotografií vyberou lékaři z Perfect Clinic tři testerky, které podstoupí 27. srpna 2018 odborné konzultace na pražské Perfect Clinic. Na základě konzultací pak bude lékaři vybrána testerka, která 17. září 2018 podstoupí lifting pomocí APTOS nití.

Podmínky účasti

  • zaslání fotografie nenalíčeného obličeje (lze buď připojit ke komentáři v Rozstřelu testerek, nebo zaslat na e-mail: redakce@bety.cz; do předmětu napište APTOS)
  • vybraná testerka souhlasí s pořízením fotografie a videa z testování
  • možnost zúčastnit se v případě výběru odborné konzultace 27. srpna 2018 na Perfect Clinic v Praze
  • možnost podstoupit zákrok na Perfect Clinic 17. září 2018

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 1 z testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kdy jim naposledy život vykouzlil vrásky na čele a proč právě ony by chtěly lifting pomocí APTOS nití podstoupit.
HLASTE SE DO 15. SRPNA 2018.
Vybraná testerka podstoupí lifting na pražské Perfect Clinic.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Zatím nebylo hodnoceno

Další hodnocení

Rozstřel testerek

gabulka

včera 20:00

Naposledy mi vrásky na čele "vytvořil" můj syn devítiletý syn, který si při fotbale natrhl nohu na šest stehů a proč bych měla být vybrána já? No měla bych krásný dárek k srpnovým 45-ti nám! A jelikož mám doma fotbalisty rovnou tři, tak aby těch mých vrásek ze sportovních úrazů nebylo tolik!

ustarana

13.08.2018

Rok 2018 je hodně těžký a na obličeji mi nechává jednu vrásku za druhou. Zatím nejsou vyrazné, aby je bylo vidět zdaleka, ale jsou tam. Tento rok ještě neskončil a už mám za sebou náročný rozvod, smrt blízkého příbuzného, zrušení pracovního místa a začátek soudu s autoškolou, která okradla x lidí včetně mě.

KRKR

12.08.2018

Toto testování bych ráda dopřála mé mamince, jelikož jsem to byla právě já a má sestra, kdo ji způsobil zejména v obdoví naší puberty nejvíce vrásek na obličeji Lifting bych jí chtěla dopřát proto, že je na její tváři naše "zlobení" již hodně znát a věřím, že by výsledná změna byla opravdu velmi viditelná a pomohla by mamince získat zpět její sebevědomí

Sussane

06.08.2018

Toto testování bych chtěla získat ne pro sebe, ale pro moji mamku. Za svůj život už toho vytrpěla tolik (smrt rodičů, těžká autonehoda syna), že by si toto zasloužila rozhodně více, než já. Je to krásná žena, ale věřím, že by ji právě tento proces udělal radost I ona se chce stále cítit dobře.

562663545

05.08.2018

Abych pravdu řekla, toto testování bych chtěla dopřát ne sobě, nýbrž svojí mamince, které spoustu vrásek přidělala (nedávná) náhlá smrt taťky. Myslím, že by tuto proceduru zasloužila po tom, co se nadále stará o své děti, splácí hypotéku, stará se ke všemu o své staré rodiče a zvládá to vše sama. Myslím, že by jí to prospělo, zvedlo sebevědomí, chuť to života a udělalo jí to radost :)

Lusylie

04.08.2018

Vrásky na čele mi už, 13 let dělají lidé kteří, jsou bezohlední a mají problém s tím že, mám po autonehodě trvalé následky a nedají mi šanci a odepíší mě jen že, jsem tělesně hendikepovaná...

Divoska33

01.08.2018

Někde jsem četla že dvě až tři vodorovné vrásky na čele jsou podle čínského učení považovány za indicii štěstí....ale pokud je jich víc..určitě se štěstí nenásobí.. Naposled mi udělal vrásky na čele můj pubertální syn a jeho příprava na příjmačky na střední školu...On byl samozřejmě v klidu... naštěstí to dobře dopadlo

Janinka31

01.08.2018

S každým novým dnem jsme o nějakou vrásku bohatší, jsme za ně rády, ale neznamená to že bychom nemohli tento proces zpomalit a být vyrovnanější a spokojenější 😊

Zurkova

31.07.2018

poslední vrásky mám z mého tvrdohlavého otce, který se rozhodl, že baráček neprodá i když je tam sám, stojí ho to veškerý důchod a já bohužel nemám moc času za ním stále jezdit. Mám podezření že u něj propuká Alzheimerova choroba a tak nevím jak dál....a taky bych ještě chtěla stihnout něco se sebou udělat než mi bude 45 a překročím věkový limit...

Nepovim1621

31.07.2018

Každý si něčím přicházíme, jako by nás život stále zkoušel..zjišťuje co vydrzime a kolik toho ještě uneseme.. Tento rok mi nadělil tolik vrásek, ze je ani nespocitam. Ošklivý rozchod a do toho úmrtí našeho dedy, který přestal bojovat a rozhodl se, ze od nás odejde dobrovolně 😭 Jemu je určitě už lip, ale my tu ještě stále řešíme otázky typu PROČ ...

petrasusova

30.07.2018

Vrásky na čele jsem měla naposledy po porodu syna jelikož se narodil císařským řezem ( akutním) a nikdo mě o ničem neinformoval až když jsem se rano probudila na kapačkach, sestřičky okolo mě chodili a nic neříkali. Vrásky zmizeli až po x hodinach když mi maličkého přinesly,

Leusa

27.07.2018

Život není procházka růžovým sadem a díky tomu i vrásky přibývají. Např. když pár let po svatbě zjistíte že jste si vzali manipulátora a pak, že ani rozvodem se tohoto člověka nezbavíte....přibývají vrásky raz dva... Začala jsem nový život a ráda bych aby třeba pár těch vrásek v obličeji zmizelo.

Jaruškanova

25.07.2018

Vrásky na čele mi zpusobila nemoc a těžká operace nádoru v nadledvinách mé maminky.A vyhrát bych si moc přála, protože i přesto, že používám kosmetiku proti vráskám,nic nezabírá a stojí to jen moře peněz bez efektu.

Jaruškanova

25.07.2018

Vrásky na čele mi zpusobila nemoc a těžká operace nádoru v nadledvinách mé maminky.A vyhrát bych si moc přála, protože i přesto, že používám kosmetiku proti vráskám,nic nezabírá a stojí to jen moře peněz bez efektu.

Helis62

25.07.2018

Ahoj, vrásky na čele mi život kreslí stále. Moje postižená a nemocná dcera mi dává opravdu zabrat, kdybych vše napsala, asi se nevejde jiný komentář. Pěkné léto, Helča

TerezaM

25.07.2018

Naposledy mi přítel dnes vyčaroval vrásky na cele při otázce a už si uvarila něco k tomu jídlu....jen mě predtim asi preslechl ze první je třeba zajít nakoupit.... ;-(

hanysek0401

24.07.2018

Už nejsem nejmladší,roky tu jsou a vrásky přibývají.Mám malá vnoučata,tak bych pro ně chtěla být mladou pěknou babičkou a pro svého partnera ,mou životní lásku přítažlivou partnerkou / i když můj vzhled neřeší,miluje mě takovou jaká jsem./Ale už pro můj pocit a sebevědomí.

lidmila

24.07.2018

Už jsem ve věku kdy se vrádky ukazují.

madlene

24.07.2018

Prý často krčím čelo, tak vyhladit by to chtělo.

Skaj

24.07.2018

Jak se zpívá v jedné písni "už ti lásko není 20 let, už ti není ani 30 let...." léta letí, a i když nejdou zastavit, a fajn je mít možnost aspoň trošku přibrzdit.......

lucie077

24.07.2018

Poslední vrásky se mi udělali, když jsem nedávno rodila druhé dítě, byl to těžký porod, plný emocí a strachu. A právě ten strach zanechal stopy okolí očí.

Milis666

23.07.2018

Vrásky mi dělají děti, hned jak se narodily začala jsem se o ně bát a to už mi zůstane i když budou dospělé, pořád zůstane pocit, že potřebují mou péči Zákrok bych ráda vyzkoušela, je mi 39 a pohled do zrcadla mě občas děsí, hlavně po ránu.Poslat vám mou nenalíčenou fotku mě stojí notnou dávku sebezapření

jiji

22.07.2018

Já bych to chtěla pro svoji maminku,která před dvěma roky měla veké vrásky z práce z které ji postupně vykousávali tak, že nakonec musela dát sama výpověd...

Ylliess

22.07.2018

Vrásky na čele mi přidělali starosti dnešním dnem před 4mi lety ,kdy jsem porodila našeho chlapečka bez známek života , stále na ten zážitek vzpomínám , zákrok ale zase až tak nepotřebuju ale kdybych byla vybrána darovala bych kamarádce která si stěžuje že je sama vráska

tygrik

21.07.2018

Naposledy mi vrásky vykouzlila ztráta mých rodičů :-(. Také jakákoliv špatná zpráva týkající se mých nejbližších. Připadá mi, že na svůj věk mám smutný a povadlý obličej a ráda bych s tím něco udělala . Proto, abych ze sebe mohla mít radost, cítit se krásně a být přitažlivá pro svého muže a krásná pro své dospělé děti, bych se tohoto testování velice ráda zúčastnila.

MiladaKrobova

19.07.2018

Zákrok nechci testovat na sobě, ale ráda bych přihlásila svoji maminku. Život ji nadělil již spoustu vrásek, ty poslední šťastné jsou od mých 3 synů, kteří u babičky rádi tráví čas, v současné době prázdniny :)

KateřinaF

19.07.2018

Tak u mě jsou vrásky na čele už od školy... asi se na všechny mračím... a touto metodou bych je ráda zlikvidovala :)

bogape

18.07.2018

Kde se vzaly, tu se zvaly, vrásek mám plné čelo a ráda s nimi zatočím!

zdenka1999

17.07.2018

vrásky na obličeji mám od svého syna

bambuca30

17.07.2018

Život mi "vykouzlil"vrasky na čele celkem nedávno,kdyz jsem díky zdravotnímu stavu přišla o dlouholeté zaměstnání.A "kouzli" mi je celkem často.Ja jsem ale optimista 😀 a vzdy si rikam,ze co mne nezabije to mne posílí a ze vse špatné je jistě pro něco dobré.Moc ráda se smeju a užívám si života.A proc bych chtela byt vybraná a mela tak moznost vyzkouset tuto metodu .......no protoze jsem zena 🙎.Zena co o sebe rada dba,ale cas nezastaví ,ale presto bych chtela byt co nejkrásnější je to možné 😉.Fotografii zasilam emailem.Ne,ze bych se stydela😀,ale nejde mi nahrat.

puncocha

16.07.2018

Je mi 51 let a více než 21 roků pracuji jako ředitelka školy. Mít obličej bez vrásek ? To není možné .......

Senddy

16.07.2018

Tak mě spíš než vrásky vadí lalok na bradě - za posledního půl roku jsem krapet přibrala a jde to znát už i v obličeji no kočka asi už nikdy nebudu :-(

OlgaDres

16.07.2018

Vrásky mi kouzlí na obličeji má značně živá dcerka, ať už jsou to vrásky od smíchu nebo často i od starostí. Ale to jistě zná každá mamka, která má holčičku čiperku

heenna

16.07.2018

Říká se, že věk je jen číslo, ale myslím, si že přání každého z nás, ať muže nebo ženy, je vypadat co nejdéle mladě. Dovršila jsem věku 39 let. O svoji pleť jsem se vždycky snažila starat. Ale musím říct, že věk je neúprosný. Když se dívám do zrcadla, neustále zjišťuji, že mě začínají padat tváře, protože, když si je zvednu vypadám okamžitě mladší. Pravá tvář mi dokonce padá jemně více než levá. Zatím jsem žila v domnění, že se mi to snad jen zdá. Když jsme se jednoho dne s přítelem začali bavit o stáří, zjistila jsem, že mi to nezdá. Přítel mi řekl, že jsem na fotkách dříve vypadala mladší a že je to tím, že mi začínají padat tváře. V určitých situacích člověk upřímnost ocení, ale v tomto případě, mě to trošku odrovnalo! Ale budu to brát pozitivně - teď alespoň vím, že se mi to nezdá. Toto poznání mě vykouzlilo mnoho vrásek na čele, ale zároveň mi umožnilo zjištění že existuje na tento problém účinná metoda, která nám pomůže prodloužit mládí. Proto k těmto metodám přistupuji s úsměvem a otevřeným srdcem plným očekávání, že mě třeba vyberete a můj výše uvedený problém se vyřeší! S úctou a úsměvem Věra

velinka

15.07.2018

Udeřila padesátka a začínám ty nedostatky vnímat při každém pohledu do zrcadla

Baruška07

14.07.2018

Výhru bych věnovala mamince, neboť je to nejmilejší osoba, která má vrásky nejen kvůli nám, věku, ale také kvůli práci. Nejčastěji se jí objeví vrásky v oblastí očí, při radosti, starostí i spokojenosti. Dává rodině velmi hodně, proto je ten nejlepší adept.

Hedvikova

14.07.2018

Vrásky na čele mi vykouzlí někdy má dcera. Naposledy se zamilovala do muže, který není volný . Dobře bych chtěla vypadat kvůli své práci, pracuji s lidmi, myslím, že by to bylo prospěšné.

zdenik

13.07.2018

Vrásky na čele mne občas vykouzlí moje dospělé děti. Ale komu ne? Ty dokáží někdy překvapit. Ale i kvůli nim a kvůli vnučce bych chtěla vypadat jako čupr ženská.

Přihlaste se do
Klubu testerek Bety.cz

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z kedlubny a jablek

7 hlasů
25min 484kJ 55 Kč

Rychlý salát z kedlubny přijde v létě k chuti.

Kapustová polévka

18 hlasů
50min 325kJ 85 Kč

Polévka typické vůně a chuti, s kapustou, klobásou a bram...

Poradny

Vnučka má dítě s Angličanem, dostane sociální dávky?

Dobrý den,porodné i rodičovský příspěvek patří mezi dávky státní sociální podpory. U těchto dávek... Více

Na jak dlouho mohu dát syna do školky?

Dobrý den,dokud pobíráte rodičovský příspěvek, hradí za Vás zdravotní pojištění stát. Jakmile pob... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více