Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

13.07.2018 | Testování

Povadlý obličej či prohlubující se vrásky v obličeji nemusí být vždy důvodem k chirurgickému zákroku čili faceliftingu. Poslední dobou se stále větší oblibě těší liftingové metody prováděné ambulantně, a to pomocí liftujících nití, někdy nazývaných pro svůj vyhlazující efekt také 3D nitě. Tahle miniinvazivní metoda omlazení velmi úspěšně nahrazuje skalpel, respektive jeho použití efektivně oddaluje. Přesvědčit se o tom v rámci našeho testování bude moci jedna z testerek. Jaké budou její zkušenosti a recenze?

Toužíte po omlazení obličeje, ale klasický facelifting vás příliš neláká? Pak se přihlaste do našeho testování s Perfect Clinic!

Moderní lifting pro muže i ženy

Výhody moderní liftingové metody přibližuje MUDr. Petra Moravcová z kliniky Perfect Clinic: „Touto „niťovou“ terapií jsme schopni tvarovat kontury obličeje, pozvednout ústní koutky, obočí i tváře, vyplnit vrásky obličeje a taktéž provést lifting krku, povadlého poprsí, valů paží, zadečku a stehen. Samozřejmě musí být splněna indikační kritéria, nestane se tak u každého. Je nutné si uvědomit, že stěžejní pro provedení tohoto typu ošetření je kvalita podkoží, a proto je někdy před aplikací nitě nutné použít speciální přípravky s obsahem aminokyseliny či kyseliny hyaluronové, které se dají aplikovat injekčně nebo ve formě drinku a které podkoží zregenerují a nastartují tvorbu kolagenu. Teprve pak je možné zákrok provést a předpokládat pěkný výsledek. U příliš tenkého podkoží může niť prosvítat, její zoubky se nemají kam uchytit a výsledek nemusí být ani pro jednu stranu uspokojivý.”

Omlazení APTOS nitěmi je použitelné prakticky u všech věkových skupin. Je vhodné pro muže i ženy, ale protože výsledky jsou ovlivněny kvalitou kůže a podkoží, nemusí být očekávaný výsledek u osob vyššího věku či s větším povisem kůže ideální. Průměrný věk typického (či ideálního) adepta je tak mezi 35 až 45 lety.

Zázračné nitě

„Při vlastním výkonu je ideální použítí nití více profilů a typů. Ty se liší nejen sílou nitě a délkou, ale i typem háčků či drážek. Nyní jsou hitem vstřebatelné kanylové 3D nitě. Na trhu se objevila nová generace APTOS nití na bázi kyseliny polymléčné s liftingovými zoubky, které se zavádějí do kůže pomocí kanyl pouze z drobných vpichů v kůži, kterou pomocí lokálního anestetika znecitlivíme. Vše je tedy bezbolestné a v mikroskopickém provedení. Použité množství nití je individuální, nicméně nejde již o desítky, jak tomu bývalo a stále je u mezonití, ale jedná se v průměru o 5 až 10 nití do jedné poloviny obličeje. Konkrétní počet závisí na ošetřované lokalitě a požadovaném efektu,” pokračuje MUDr. Moravcová.


Pacientka po liftingu pomocí APTOS nití

Nitě na základě kyseliny polymléčné se na 100 % rozpouští po uplynutí osmi až deseti měsíců, což naprosto vylučuje možnost prosvítání nitě při zhubnutí pacienta. V případě potřeby lze po dvanácti až šestnácti měsících opakovat proceduru, a tím podpořit a zlepšit výsledek.

Bez narkózy i bolesti

Bezesporu velkou výhodou liftingu pomocí nití je téměř bezbolestná aplikace. Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii na ambulantním sálku a po jeho skončení odcházíte domů. Jde o tzv. „víkendový zákrok“. Riziko vzniku otoků a modřin je minimální. Princip působení nitě navíc není pouze liftující a podpůrný účinek není daný pouze přítomností háčků, důležitá je i reakce okolní tkáně na přítomnost „cizího materiálu“ v podkoží. Ten totiž stimuluje tvorbu kolagenu, čímž i po vstřebání samotné nitě liftující efekt přetrvá, protože v podkoží je nově vytvořená kolagenová kostra.

Po výkonu se doporučuje nošení faceliftingové kompresní masky po dobu jednoho týdne během celého dne a jednoho měsíce během noci. Taktéž je vhodné dodržovat šetřící režim, alespoň během prvních tří až čtyř týdnů. Samozřejmostí je prevence otoků před výkonem i po výkonu, kdy se obvykle kombinují homeopatika s léky.

Jaké testerky hledáme

Chete se na vlastní kůži přesvědčit o skvělých výsledcích, jež lifting pomocí APTOS nití nabízí? Pak se přihlaste do našeho testování. Na základě fotografií vyberou lékaři z Perfect Clinic tři testerky, které podstoupí 27. srpna 2018 odborné konzultace na pražské Perfect Clinic. Na základě konzultací pak bude lékaři vybrána testerka, která 17. září 2018 podstoupí lifting pomocí APTOS nití.

Podmínky účasti

  • zaslání fotografie nenalíčeného obličeje (lze buď připojit ke komentáři v Rozstřelu testerek, nebo zaslat na e-mail: redakce@bety.cz; do předmětu napište APTOS)
  • vybraná testerka souhlasí s pořízením fotografie a videa z testování
  • možnost zúčastnit se v případě výběru odborné konzultace 27. srpna 2018 na Perfect Clinic v Praze
  • možnost podstoupit zákrok na Perfect Clinic 17. září 2018
Celkové hodnocení: 98%
Hodnocení: 19 testerek
Doporučeno: 11x

vybraná testerka | 30.11.2018

Klady:

Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic je skvělá možnost, jak omládnout o pár let. Perfect Clinic je precizní a moderní klinika a do rukou místních lékařů se můžete bez obav svěřit. Pokud je možnost omládnout o pár let, proč ne :)

27.01.2019

Klady:

Unikátní lifting s APTOS nitěmi využila moje babička a musím říct, že byla více než spokojená. Když jsme ji měsíc po zákroku viděli, tak jsme ji málem nepoznali. Bylo to prý bezbolestné a na klinice se prý starají o klienty velice hezky. Babičce to dodalo obrovské sebevědomí a mamce kuráž na stejný zákrok.

30.12.2018

Klady:

Lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic je velice zajímavou a unikátní téměř bezbolestná metodou jak jemně odstranit vrásky a to bez skalpelu. Omlazení APTOS nitěmi je použitelné prakticky u všech věkových skupin. Vřele doporučuji.

09.10.2018

Klady:

O této metodě jsem neměla ani tušení,až když na tom byla kolegyně z práce. Znělo to v první chvíli hrozně,ale opravdu jen znělo. Nic nešlo vidět,žádné stehy, nic. Takže to vypadalo esteticky pěkně 😊.

29.09.2018

Klady:

Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic znám ze zkušenosti své kolegyně. Kliniku si chválila, bylo to bezbolestné a bez uspávání. Její pleť je o poznání lepší, mladší. A hlavně což je důležité stouplo zas o trochu seběvědomí.

04.09.2018

Klady:

Klinika má dobré hodnocení a tuto omlazující proceduru beru jako velmi zajímavou a účinnou. Nicméně je třeba zvážit všechna rizika, každý člověk reaguje na zákroky jinak a co nemusí vyhovovat jednomu, může naopak druhému naprosto sedět.

01.09.2018

Klady:

Osobně velmi vítám možnost podstoupit vkusně a odborně provedené zákroky, které pomohou oddálit stárnutí a jeho první projevy. Na vysoké úrovni pracující personál a spokojení klienti, to je nejlepším doporučením pro případné zájemce. Konzultace, podrobný popis zákroku, možnost zeptat se na vše a nechat si objasnit vše do podrobna, to je také to, co činí toto zařízení důvěryhodným a profesionálním.

29.08.2018

Klady:

Llifting pomocí APTOS nití nabízí omlazení, které dlouho vydrží. Jde o bezbolestnou metodu na renomované klinice. Zákrok je rychlý a účinný, je to oblíbená metoda k omlazení. Klinika má o tento zákrok mnoho zájemců.

28.08.2018

Klady:

Klinika s dlouholetou tradicí a s vynikající pověstí. Mnoho stálých a mnoho stále nových klientek i klientů. Odborný a vzdělaný personál, pěkné prostředí a zaručené odpovídající výsledky. Krásně udělané a přehledné webové stránky.

27.08.2018

Klady:

lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic jsem podstoupila před několika měsíci. Měla jsem velký strach z bolesti, ovšem když jsem vešla, tak strach ze mě opadnul díky profesionálnímu přístupu. Cítila jsem se na klinice pěkně a výsledek byl viditelný po několika dnech

26.08.2018

Klady:

lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic je opravu super. Sice na tom byla moje mamka, ale moc si to chválí. Zákrok je neinvazivní a nebolí, díky gelu, to pak nic necítíte. Efekt se dostavil po chvíli vydrží dlouho

Zápory:

nic

24.08.2018

Klady:

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic.Tyhle nitě vážne fungují.Je to účinné a používá se to myslím i u vypnutí kůže nad horními víčky.Proč ne,když se to nepřežene,je to pěkné,že to je..

Doporučení: 11

22.08.2018

Klady:

Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic je zajímavá metoda. A jistě pro mnohé lákavá, neboť nahradí skalpel. Bez narkózy a bez bolesti. Pozvednou se vám bez starostí ústní koutky, dokáží se odstranit vrásky na obličeji. Tomu se říká pokrok!!!!

22.08.2018

Klady:

Jedna z nejšetrnějších liftingových metod, o které jsem slyšela. Zatím to tedy nepotřebuji, ale až se věk přihlásí, určitě nebudu o liftingu dlouho přemýšlet a půjdu do něj. A pak nejspíš zvolím tuto metodu.

22.08.2018

Klady:

Rozhodně vítám možnost cítit se a vypadat lépe, pokud to doba a pokrok umožňují. Zařízení Perfect Clinic se těší té nejlepší pověsti a personál je na skutečně evropské výši. Množství nabízených zákroků je velmi široké, stejně jako počet spokojených zákaznic a zákazníků.

20.08.2018

Klady:

Hodně mě překvapilo že jde o téměř bezbolestnou aplikaci. Protože se zákrok provádí pouze v lokální anestezii na ambulanci . To beru jako velké plus. Taky jde o rychlý zákrok. Navíc když jsem viděla pacientku po zákroku měla jsem pocit že opravdu omládla.

20.08.2018

Klady:

Zařízení Perfect Clinic si už získalo svůj věhlas. Unikátní lifting s APTOS nitěmi bych velmi ráda podstoupila. O své zkušenosti s tímto zákrokem se se mnou podělila má dlouholeté kolegyně. S tímto omlazením má velice dobré zkušenosti. Je to zákrok nebolestivý a jak jsme mohli všichni v práci posoudit velice účinný.

16.08.2018

Klady:

Jedná se o velmi věhlasnou kliniku, kde jsou poskytovány výkony na vysoké úrovni a to také moderní lifting pro ženy a muže. Zaujala mě možnost omlazení APTOS nitěmi že je použitelné prakticky u všech věkových skupin.

16.08.2018

Klady:

Zařízení se skvělou pověstí a s mnoha spokojenými klientkami. Obé je dáno krásným, příjemným prostředím, odborným personálem a dlouholetými zkušenostmi. Využívání nenovějších, šetrných zkrášlovacích metod je samozřejmostí.

Další hodnocení

Vybrané testerky

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Testování s Perfect Clinic: Jak je testerka spokojená s l...

Testování s Perfect Clinic: Víme, která z testerek podsto...

Testování s Perfect Clinic: Lékaři již vybírají testerky ...

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřová kapsa se sýrem a tymiánem

18 hlasů
25min 815kJ 105 Kč

Tymián dodá jídlu vynikající chuť a vůni. Až tento rec...

Salát s těstovinou a houbami

17 hlasů
1h a 10min 718kJ 120 Kč

Těstovinový salát s dušenými houbami, rajčaty a paprik...

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více