Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

13. 7. 2018 | Testování

Povadlý obličej či prohlubující se vrásky v obličeji nemusí být vždy důvodem k chirurgickému zákroku čili faceliftingu. Poslední dobou se stále větší oblibě těší liftingové metody prováděné ambulantně, a to pomocí liftujících nití, někdy nazývaných pro svůj vyhlazující efekt také 3D nitě. Tahle miniinvazivní metoda omlazení velmi úspěšně nahrazuje skalpel, respektive jeho použití efektivně oddaluje. Přesvědčit se o tom v rámci našeho testování bude moci jedna z testerek. Jaké budou její zkušenosti a recenze?

Toužíte po omlazení obličeje, ale klasický facelifting vás příliš neláká? Pak se přihlaste do našeho testování s Perfect Clinic!

Moderní lifting pro muže i ženy

Výhody moderní liftingové metody přibližuje MUDr. Petra Moravcová z kliniky Perfect Clinic: „Touto „niťovou“ terapií jsme schopni tvarovat kontury obličeje, pozvednout ústní koutky, obočí i tváře, vyplnit vrásky obličeje a taktéž provést lifting krku, povadlého poprsí, valů paží, zadečku a stehen. Samozřejmě musí být splněna indikační kritéria, nestane se tak u každého. Je nutné si uvědomit, že stěžejní pro provedení tohoto typu ošetření je kvalita podkoží, a proto je někdy před aplikací nitě nutné použít speciální přípravky s obsahem aminokyseliny či kyseliny hyaluronové, které se dají aplikovat injekčně nebo ve formě drinku a které podkoží zregenerují a nastartují tvorbu kolagenu. Teprve pak je možné zákrok provést a předpokládat pěkný výsledek. U příliš tenkého podkoží může niť prosvítat, její zoubky se nemají kam uchytit a výsledek nemusí být ani pro jednu stranu uspokojivý.”

Omlazení APTOS nitěmi je použitelné prakticky u všech věkových skupin. Je vhodné pro muže i ženy, ale protože výsledky jsou ovlivněny kvalitou kůže a podkoží, nemusí být očekávaný výsledek u osob vyššího věku či s větším povisem kůže ideální. Průměrný věk typického (či ideálního) adepta je tak mezi 35 až 45 lety.

Zázračné nitě

„Při vlastním výkonu je ideální použítí nití více profilů a typů. Ty se liší nejen sílou nitě a délkou, ale i typem háčků či drážek. Nyní jsou hitem vstřebatelné kanylové 3D nitě. Na trhu se objevila nová generace APTOS nití na bázi kyseliny polymléčné s liftingovými zoubky, které se zavádějí do kůže pomocí kanyl pouze z drobných vpichů v kůži, kterou pomocí lokálního anestetika znecitlivíme. Vše je tedy bezbolestné a v mikroskopickém provedení. Použité množství nití je individuální, nicméně nejde již o desítky, jak tomu bývalo a stále je u mezonití, ale jedná se v průměru o 5 až 10 nití do jedné poloviny obličeje. Konkrétní počet závisí na ošetřované lokalitě a požadovaném efektu,” pokračuje MUDr. Moravcová.


Pacientka po liftingu pomocí APTOS nití

Nitě na základě kyseliny polymléčné se na 100 % rozpouští po uplynutí osmi až deseti měsíců, což naprosto vylučuje možnost prosvítání nitě při zhubnutí pacienta. V případě potřeby lze po dvanácti až šestnácti měsících opakovat proceduru, a tím podpořit a zlepšit výsledek.

Bez narkózy i bolesti

Bezesporu velkou výhodou liftingu pomocí nití je téměř bezbolestná aplikace. Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii na ambulantním sálku a po jeho skončení odcházíte domů. Jde o tzv. „víkendový zákrok“. Riziko vzniku otoků a modřin je minimální. Princip působení nitě navíc není pouze liftující a podpůrný účinek není daný pouze přítomností háčků, důležitá je i reakce okolní tkáně na přítomnost „cizího materiálu“ v podkoží. Ten totiž stimuluje tvorbu kolagenu, čímž i po vstřebání samotné nitě liftující efekt přetrvá, protože v podkoží je nově vytvořená kolagenová kostra.

Po výkonu se doporučuje nošení faceliftingové kompresní masky po dobu jednoho týdne během celého dne a jednoho měsíce během noci. Taktéž je vhodné dodržovat šetřící režim, alespoň během prvních tří až čtyř týdnů. Samozřejmostí je prevence otoků před výkonem i po výkonu, kdy se obvykle kombinují homeopatika s léky.

Jaké testerky hledáme

Chete se na vlastní kůži přesvědčit o skvělých výsledcích, jež lifting pomocí APTOS nití nabízí? Pak se přihlaste do našeho testování. Na základě fotografií vyberou lékaři z Perfect Clinic tři testerky, které podstoupí 27. srpna 2018 odborné konzultace na pražské Perfect Clinic. Na základě konzultací pak bude lékaři vybrána testerka, která 17. září 2018 podstoupí lifting pomocí APTOS nití.

Podmínky účasti

  • zaslání fotografie nenalíčeného obličeje (lze buď připojit ke komentáři v Rozstřelu testerek, nebo zaslat na e-mail: redakce@bety.cz; do předmětu napište APTOS)
  • vybraná testerka souhlasí s pořízením fotografie a videa z testování
  • možnost zúčastnit se v případě výběru odborné konzultace 27. srpna 2018 na Perfect Clinic v Praze
  • možnost podstoupit zákrok na Perfect Clinic 17. září 2018

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 1 z testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kdy jim naposledy život vykouzlil vrásky na čele a proč právě ony by chtěly lifting pomocí APTOS nití podstoupit.
HLASTE SE DO 15. SRPNA 2018.
Vybraná testerka podstoupí lifting na pražské Perfect Clinic.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Zatím nebylo hodnoceno

Další hodnocení

Rozstřel testerek

jiji

včera 20:38

Já bych to chtěla pro svoji maminku,která před dvěma roky měla veké vrásky z práce z které ji postupně vykousávali tak, že nakonec musela dát sama výpověd...

Ylliess

včera 20:31

Vrásky na čele mi přidělali starosti dnešním dnem před 4mi lety ,kdy jsem porodila našeho chlapečka bez známek života , stále na ten zážitek vzpomínám , zákrok ale zase až tak nepotřebuju ale kdybych byla vybrána darovala bych kamarádce která si stěžuje že je sama vráska

tygrik

21. 7. 2018

Naposledy mi vrásky vykouzlila ztráta mých rodičů :-(. Také jakákoliv špatná zpráva týkající se mých nejbližších. Připadá mi, že na svůj věk mám smutný a povadlý obličej a ráda bych s tím něco udělala . Proto, abych ze sebe mohla mít radost, cítit se krásně a být přitažlivá pro svého muže a krásná pro své dospělé děti, bych se tohoto testování velice ráda zúčastnila.

MiladaKrobova

19. 7. 2018

Zákrok nechci testovat na sobě, ale ráda bych přihlásila svoji maminku. Život ji nadělil již spoustu vrásek, ty poslední šťastné jsou od mých 3 synů, kteří u babičky rádi tráví čas, v současné době prázdniny :)

KateřinaF

19. 7. 2018

Tak u mě jsou vrásky na čele už od školy... asi se na všechny mračím... a touto metodou bych je ráda zlikvidovala :)

bogape

18. 7. 2018

Kde se vzaly, tu se zvaly, vrásek mám plné čelo a ráda s nimi zatočím!

zdenka1999

17. 7. 2018

vrásky na obličeji mám od svého syna

bambuca30

17. 7. 2018

Život mi "vykouzlil"vrasky na čele celkem nedávno,kdyz jsem díky zdravotnímu stavu přišla o dlouholeté zaměstnání.A "kouzli" mi je celkem často.Ja jsem ale optimista 😀 a vzdy si rikam,ze co mne nezabije to mne posílí a ze vse špatné je jistě pro něco dobré.Moc ráda se smeju a užívám si života.A proc bych chtela byt vybraná a mela tak moznost vyzkouset tuto metodu .......no protoze jsem zena 🙎.Zena co o sebe rada dba,ale cas nezastaví ,ale presto bych chtela byt co nejkrásnější je to možné 😉.Fotografii zasilam emailem.Ne,ze bych se stydela😀,ale nejde mi nahrat.

puncocha

16. 7. 2018

Je mi 51 let a více než 21 roků pracuji jako ředitelka školy. Mít obličej bez vrásek ? To není možné .......

Senddy

16. 7. 2018

Tak mě spíš než vrásky vadí lalok na bradě - za posledního půl roku jsem krapet přibrala a jde to znát už i v obličeji no kočka asi už nikdy nebudu :-(

OlgaDres

16. 7. 2018

Vrásky mi kouzlí na obličeji má značně živá dcerka, ať už jsou to vrásky od smíchu nebo často i od starostí. Ale to jistě zná každá mamka, která má holčičku čiperku

heenna

16. 7. 2018

Říká se, že věk je jen číslo, ale myslím, si že přání každého z nás, ať muže nebo ženy, je vypadat co nejdéle mladě. Dovršila jsem věku 39 let. O svoji pleť jsem se vždycky snažila starat. Ale musím říct, že věk je neúprosný. Když se dívám do zrcadla, neustále zjišťuji, že mě začínají padat tváře, protože, když si je zvednu vypadám okamžitě mladší. Pravá tvář mi dokonce padá jemně více než levá. Zatím jsem žila v domnění, že se mi to snad jen zdá. Když jsme se jednoho dne s přítelem začali bavit o stáří, zjistila jsem, že mi to nezdá. Přítel mi řekl, že jsem na fotkách dříve vypadala mladší a že je to tím, že mi začínají padat tváře. V určitých situacích člověk upřímnost ocení, ale v tomto případě, mě to trošku odrovnalo! Ale budu to brát pozitivně - teď alespoň vím, že se mi to nezdá. Toto poznání mě vykouzlilo mnoho vrásek na čele, ale zároveň mi umožnilo zjištění že existuje na tento problém účinná metoda, která nám pomůže prodloužit mládí. Proto k těmto metodám přistupuji s úsměvem a otevřeným srdcem plným očekávání, že mě třeba vyberete a můj výše uvedený problém se vyřeší! S úctou a úsměvem Věra

velinka

15. 7. 2018

Udeřila padesátka a začínám ty nedostatky vnímat při každém pohledu do zrcadla

Baruška07

14. 7. 2018

Výhru bych věnovala mamince, neboť je to nejmilejší osoba, která má vrásky nejen kvůli nám, věku, ale také kvůli práci. Nejčastěji se jí objeví vrásky v oblastí očí, při radosti, starostí i spokojenosti. Dává rodině velmi hodně, proto je ten nejlepší adept.

Hedvikova

14. 7. 2018

Vrásky na čele mi vykouzlí někdy má dcera. Naposledy se zamilovala do muže, který není volný . Dobře bych chtěla vypadat kvůli své práci, pracuji s lidmi, myslím, že by to bylo prospěšné.

zdenik

13. 7. 2018

Vrásky na čele mne občas vykouzlí moje dospělé děti. Ale komu ne? Ty dokáží někdy překvapit. Ale i kvůli nim a kvůli vnučce bych chtěla vypadat jako čupr ženská.

Přihlaste se do
Klubu testerek Bety.cz

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kachní prsa s ananasem

4 hlasy
50min 611kJ 280 Kč

Kachní prsíčka doplněná ananasem.

Kohout na víně

3 hlasy
1h a 50min 329kJ 230 Kč

Aby jste si maximálně pochutnali na tomhle lahodném klasi...

Poradny

Jak je to s pojištěním během pracovní neschopnosti?

Dobrý den,pokud dočasná pracovní neschopnost trvá celý kalendářní měsíc, zaměstnavatel neodvádí z... Více

Může mi úřad práce započítávat výživné jako příjem?

Dobrý den,pokud byste se striktně drželi soudního rozhodnutí a neuzavírali se synovým otcem žádno... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více