TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Garnier Botanic Therapy Med a propolis

15.02.2018 | Testování

Trápí vás poničené vlasy bez lesku a bez života? Dopřejte jim péči plnou přírodních a pečujících ingrediencí s produkty Garnier Botanic Therapy Med a propolis. Sadu z této řady bude moci v rámci testování vyzkoušet 30 našich testerek. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 89%

Hodnocení: 81 testerek

Doporučeno: 31x


Po letech hledání těch nejlepších přírodních ingrediencí přichází značka Garnier s novou řadou produktů péče o vlasy – Botanic Therapy. Řada je inspirována botanikou, jednou z nejstarších přírodních věd, zabývající se různými druhy rostlin.

Navraťte vlasům život a krásu

Produkty z řady Garnier Botanic Therapy Med a propolis jsou určeny pro velmi poškozené vlasy.

Med je látka bohatá na nejrůznější živiny a vitaminy, díky nimž přispívá k lehkosti, pružnosti a jemnosti vlasů.

Propolis pomáhá vytvářet na vlasech ochrannou bariéru od kořínků až ke konečkům.

Po použití budou vaše vlasy vyživené, chráněné a viditelně krásnější.

Testovací sada obsahuje šampon, kondicionér a masku na vlasy Garnier Botanic Therapy z řady Med a propolis.

Cena: 310 Kč/sada

Jaké testerky hledáme

Trápí vás silně poškozené vlasy, kterým toužíte navrátit zdraví a krásu a které potřebují intenzivní výživu? Pak se přihlaste do našeho testování!

Vybrané testerky vloží svou recenzi na Bety.cz a na notino.cz.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 30 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, co stojí za jejich potížemi se silně poškozenými vlasy a jak dlouho již tento problém řeší.
HLASTE SE DO 25. ÚNORA 2018.
Vybrané testerky získají k otestování sadu produktů Garnier Botanic Therapy Med a propolis.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Efi92 25.02.2018

Poškozené vlasy mám díky častému barvení...a především díky každodennímu používání žehličky. Momentálně jsem si vlasy barvit přestala a snažím se je zase zpátky zregenerovat a oživit...Tyto problémy mě totiž trápí už delší dobu a je na čase s nimi začít bojovat...

Jíťule 25.02.2018

Vždy jsem měla jemné a nepoddajné vlasy. Žádný účes mi dlouho nevydržel, ať jsem se snažila sebevíc a používala jakékoliv přípravky. Teď jsem 4 roky po léčbě chemoterapií. Vlasy mám sice "nové", ale stejně jemné, ne-li jemnější. Navíc jsou absolutně bez lesku a strašně se mi lámou a třepí. Raději si je ani nebarvím a nechávám si je stříhat nakrátko a snažím se nepoužívat tužidla a laky. Ale zatím bez výsledků.

kkamcatko 25.02.2018

Poškozené vlasy mám od doby, kdy jsem začala chodit na melír, ale od porodu je to ještě horší :-/

lale 25.02.2018

Řeším uz od léta , kdy jsem trávila mnoho času u more na slunci , vlasy stále nemohu dat do pořádku . Ach Jo

Hanyna 25.02.2018

Jemné a slabé vlasy mám od přírody. Jsou splihlé, nedrží objem a proto je nosím denně svázané v culíku. V místě gumičky jsou silně polámané. Další poškození si způsobuji častým domácím barvením a v neposlední řadě mám teď vlasy poničené po porodu. Těhotenství a výkyvy hormonů zapříčinily silné padání vlasů. Vlasy mi značně prořídly, a k tomu všemu jsou bez lesku a pružnosti...

anin 25.02.2018

Protože ráda experimentuju s barvou vlasů, konce jsou často roztřepené, takže je musím zastřihovat. Ale protože nechci mít úplně krátké vlasy, musím stále vymýšlet, jak je zregenerovat.

Veronnie 25.02.2018

Myslím, že moje vlasy dostaly hodně zabrat při odbarvování do ombre stylu. Musela jsem je zkrátit o zhruba 15 cm. Ale stále barvím, jsem prostě nepoučitelná. :-D Problém s poškozenými vlasy řeším už víc jak rok, nejvíce mi pomáhají domácí masky na vlasy z přírodních surovin, ale ne vždy mám čas. Proto bych uvítala vlasovou péči Botanic Therapy.

alexis01 25.02.2018

Ja s vlasy bojuju už od svých 14 let kdy se u mě vyskytla lupénka a trápí mě doteď během těhotenství vždy zmizela a pak se vrátila vždy po porodu a v hrozném stavu a to nemluvím o vypadávání vlasů jak po porodu ale i normálně. Muž si ze mě dělá srandu vždy když si myjí vlasy jestli nebudu za chvíli plešatá kolik zbyde vlasů v odpadu.

denitek 25.02.2018

no, na mých vlasech, které už 3 roky neviděly ruce kadeřnice, se nejvíce podepsaly děti :-D a také to, že si umyju vlasy a pak jdu spát, což neskutečně ničí vlasy, bohužel mi to řekla kamarádka až teď nedávno :-( a také nošení v ,,bobku" zmuchlané, teď nechávám vlasy volně uschnout nebo mírně teplým vzduchem na fénu vyfoukám. konečně mi začínají dorůstat vlasy, co mi po hormonálních změnách vypadaly a rozhodla jsem se o ně postarat jak nejlépe umím! :-)

andreajara 25.02.2018

Na mých poškozených vlasech se nejvíce podepsala "puberta":-D V té době jsem musela mít každý den dokonale vyžehlené či nakulmované vlasy, bohužel se to teď začíná projevovat:-/

kakamila94 25.02.2018

Moje vlasy jsou velmi jemné takže každé léto řeším problém s vysušenými a poškozenými vlasy, snažím se kupovat jen kvalitní šampony a také používám olivový nebo kokosový olej jako masku, která vlasy krásně vyživuje :)

sari.vyhnalova 25.02.2018

Caste barveni, melirovani, zehleni a pouzivani fenu se na mych vlasech dost projevilo.

Ivkn 25.02.2018

Slabé a nepodajné vlasy mám neustále a nejvíce mi padaly po porodech. ☺

Miluš 25.02.2018

Mé vlasy jsou věkem, barvením, prostředím ... již hodně poškozené. Moje zkušenosti s výrobkem po testování by se mohly někomu hodit.

catine 25.02.2018

Ano, vlasy mám poškozené, lámou se, vypadávají.

kaatkah 25.02.2018

Zničené vlasy mam od druhého porodu. Začaly hodně padat a staly se velmi hrubí a statické. Od té doby je radši nosím v culíku a nerada je vystavuji.

Patrin 25.02.2018

Problémy se suchými vlasy mám již dlouhou dobu, mám vlasy melírované na blond a vlasy jsou pořád suché, vyzkoušela jsem už všechno možné, různé přípravky, oleje, ...Ráda bych se zúčastnila tohoto testování, a snad bych našla konečně přípravek na suché vlasy.

marcrazy 25.02.2018

Za problémy určitě stojí několikaleté melírování a pravidelné žehlení vlasů. Navíc jsou mé vlasy vlnité, kudrnaté a struktura těchto vlasů se často narušuje i při zvýšené opatrnosti. Sice už jsem ke svým vlasům opatrnější, ale bude ještě chvíli trvat než je dám zase do pořádku.

mrt_krc 25.02.2018

Od přírody mám kudrnaté vlasy. Jsou na koncích poškozené a nevypadá to vůbec pěkně i po pravidelném zastřihování. Tento problém řeším vlastně celý život.

Simushkas 25.02.2018

To bych také ráda věděla...Dříve jsem vlasy hodně barvila, žehlila, fénovala...Nyní už nic z toho nedělám a poškozené je mám stejně:/ Zbývá už tedy jenom špatná životospráva, i když i tady se snažím...

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:47
28 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:46
139 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:46

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat