TESTOVÁNÍ: Vlhčené ubrousky HiPP Natural ocení každý dětský zadeček

13.04.2021 | Testování

Podplenkovou kosmetiku není radno podceňovat. V současnosti, kdy se klade důraz hlavně na omezení alergií a odbourávání zbytečné chemie, je nutné produkty pro naše nejmenší vybírat s maximální opatrností. A všechno začíná u vlhčených ubrousků! Hledáme 25 maminek dětí do 1 roku a 25 maminek dětí do 3 let, které vyzkoušejí německou verzi dětské péče, která obsahuje pouze přírodní vlákna! Jdete do toho? A nebo zkusíte štěstí v právě probíhající soutěži? Každopádně všem přejeme hodně štěstí!


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 73 testerek


Novorozenecká pokožka je mnohem jemnější, citlivější a až pětkrát tenčí než u dospělého člověka. Navíc je vystavena vlhkosti i bakteriím a zároveň obsahuje mnohem více vody, to znamená, že hodně záleží na správném výběru kosmetických produktů. Kůže těch nejmenších totiž vstřebá všechno, s čím přijde do styku. Vyhráno není ani tehdy, kdy děťátko trochu víc povyroste. Dětská pleť je i v batolecím věku stále citlivá, a proto je vhodné zbytečně ji nezatěžovat a nenamáhat.

Nejčastější kožní problém kojeneckého a batolecího věku

Dermatologové upřesňují, že speciálně zadeček by se při výměně špinavé plenky měl oplachovat čistou vodou, tedy klidně i několikrát denně – v závislosti na tom, jak často se v plence objeví „nadílka“. Mnoho maminek si však práci s tímto úkonem ulehčuje s pomocí vlhčených ubrousků, které šetří čas, nikoli však dětskou pleť. Obvykle totiž bývají napuštěné nežádoucími látkami, jež pokožku podráždí, způsobí jí vyrážky, ekzémy a dokonce i plenkovou dermatitidu, která se objevuje všude tam, kde dochází ke kontaktu moči nebo stolice s pokožkou. Ve skutečnosti platí, že právě vlhčené ubrousky jsou obecně považovány za jednu z hlavních příčin plenkové dermatitidy.

Žádný chlor, barviva, silikony, alkohol ani parabeny

Plenková dermatitida představuje lehké nebo středně závažné opruzeniny pod plenkou, které při léčbě odeznívají během několika dnů až týdnů. Jelikož o tyhle potíže nikdo nestojí, je vhodné vybírat vlhčené ubrousky bez parfémů, konzervantů a ideálně i parafínového oleje, tedy takové, které snižují riziko vzniků alergie. K takovým patří Natural čisticí vlhčené ubrousky​ od německé společnosti HiPP. Co nabízejí?

Dlouhodobým cílem společnosti HiPP je vyrábět produkty z obnovitelných materiálů a při maximálním využití zelené energie. Ubrousky jsou vyrobeny ze směsi přírodních vláken, obsahují jemné pleťové mléko – bez mikroplastů a výtažky z BIO mandlí. Používat se mohou již od narození, díky perforaci jsou lehce oddělitelné a navíc se snadno biologicky rozkládají. Nezatěžují tak žádnými plasty ani pokožku miminka ani přírodu.

V nabídce uvedené společnosti je i varianta ubrousků Natural Aqua. Ty mají stejné vlastnosti, nicméně oproti první verzi ubrousků obsahují celých 99 % vody. Otírat se jimi dají ruce i obličej, jelikož nejsou mastné.

Zaujaly vás biologicky odbouratelné vlhčené ubrousky HiPP Natural bez mikroplastů? Přihlaste se k nám do testování a vyzkoušejte je. Testovací balíček obsahuje 2*60ks ubrousků Natural Aqua a 10ks ubrousků Natural.

Více informací najdete na: www.hipp.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje celkem 50 testerek, které splní podmínku věku dítěte a zároveň napíší níže do Rozstřelu testerek, zda jejich dětičky mají problémovou pokožku?
HLASTE SE DO 21. ÚNORA 2021.
Vybrané testerky získají 2*60ks ubrousků Natural Aqua a 10ks ubrousků Natural.


PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

anezka2011 21.02.2021

ano, prcek jen tak něco nesnese, hned ma zarudnutí ke vsemu je atopáček

Paolii 21.02.2021

1 měsíc, bez problémů 😊

katina 20.02.2021

máme 6ti měsíční holčičku, která má ted častěji zarudlou prdku, pokožku celkově má jemnou a citivou

raddre 20.02.2021

vnuk(26.3.2019)má přecilivělou pokožku a protože je často v mé péči(pro pracovní vytížení rodičů,hodili by se mi tyto přírodní ubrousky

snany 20.02.2021

Dcera bude mít 3 roky a občas má opruzený zadeček, ubrousky kupujeme většinou jen "vodové".

motylek 19.02.2021

dcera (2roky) má od malička problémy s pokožkou když už jí něco sedne je to jen na chvilku a pak se zase osype

Eliz0502 18.02.2021

Chlapeček 8 měsíců. Snažíme se starat tak, abychom problémům s pokožkou co nejvíc předcházeli. Určitě by se k tomu hodili i noví pomocníci ve formě kvalitních produktů.

lissey 18.02.2021

Holčička je 7 měsíců stará a má jemnou, citlivou pokožku.

uznevimco 18.02.2021

Moje vnučka /1 rok/ má problematickou pleť

lucka47 18.02.2021

ano, maji

Veravaj 18.02.2021

Náš dnes tříměsíční brouček má citlivou pokožku. museli jsme střídat jak ubrousky, tak plenky než jsme našli to co mu vyhovuje a nezpůsobuje mu problémy na zadečku. Krémy jsme vyzkoušeli rybilku, aviril, sudocrem a zatím máme nejlepší výsledky s bepanthen baby.

dasa009 18.02.2021

Syn má bezproblémovou pokožku

veruska007 18.02.2021

Syn má 27 měsíců a s problematickou pokožkou se bohužel potýkáme.

jongo 17.02.2021

Syn 1rok, nemá problémovou pokožku

marketboss 17.02.2021

Ano trpíme dost citlivou pokožkou v oblasti plenek , určitě rádi vyzkoušíme 😊

Nataliecahova 17.02.2021

Holčička 2 roky a pokožka byla problematická do 1 roku, teď už jen občas

Denik_juniora 17.02.2021

Ano, od narození má velmi citlivou zčervenalou pokožku se sklonem k atopickému ekzemu.

Anka662091 17.02.2021

Obe deti maji problematickou pokozku a radi by jsme na ni vlhcene ubrousky vyzkousela

simpik 17.02.2021

Vnučka má občas problém, který řešíme bepanthenem.. Toto by mohlo být lepší řešení.

cibulinecka 17.02.2021

Občas se objeví nějaký problém,ale snažím se to všemožně vyřešit,aby byl zadeček jako v pokojíčku

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Tip na snídani

Více tipů

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:47
28 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:46
139 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:46

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat