TESTOVÁNÍ: Vlhčený toaletní papír Linteo

29.04.2019 | Testování

Vlhčený toaletní papír patří dnes k základním hygienickým pomůckám v řadě českých domácností. Patří k nim i ta vaše, nebo o pořízení vlhčeného taoaletního papíru přemýšlíte? Pak se přihlaste k našemu testování! Dvacet testerek získá vlhčený toaletní papír Linteo s extraktem z dubové kůry a vlhčený toaletní papír Linteo s kyselinou mléčnou. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 85 testerek


Vlhčený toaletní papír většina z nás používá jako doplněk či náhradu klasického toaletního papíru pro pocit čistoty a především pro kvalitnější hygienu.

Vhlčený toaletní papír Linteo s extraktem z dubové kůry

Poskytne vám pocit čistoty a svěžesti jak doma, tak i na cestách. Je obohacen o extrakt z dubové kůry – pečuje o pokožku se sklonem k zevnímu podráždění. Obsahuje extrakt z heřmánku a panthenol, který hydratuje a zklidňuje.

Vlhčený toaletní papír je jemný a dermatologicky testovaný. Velmi jemný a zároveň pevný materiál je rozložitelný a splachovatelný.

Cena: 39 Kč

Vlhčený toaletní papír Linteo koupíte například na www.kosik.cz

Vlhčený toaletní papír Linteo s kyselinou mléčnou

Vlhčený toaletní papír Linteo s kyselinou mléčnou je speciálně navržen pro denní hygienu a péči o intimní oblasti. Díky obsahu kyseliny mléčné udržuje vyvážené pH v intimních oblastech. Obsahuje panthenol, zklidňuje a hydratuje. Aloe vera přispívá k péči o citlivou pokožku.

Poskytne vám pocit čistoty a svěžesti jak doma, tak i na cestách. Velmi jemný a zároveň pevný materiál je rozložitelný a splachovatelný.

Cena: 39 Kč

Vlhčený toaletní papír Linteo koupíte například na www.kosik.cz

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jakou vůni mají v koupelně či na toaletě nejraději.
HLASTE SE DO 17. KVĚTNA 2019.
Vybrané testerky získají vlhčený toaletní papír Linteo s dubovou kůrou a s kyselinou mléčnou.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 18.06.2019

Krásně voní a je jemný k mé pokožce. Vlhčený toaletní papír používám denně a proto je pro mě důležité, aby byl opravdu kvalitní, jemný a nedráždil mou pokožku. Linteo splňil všechna má očekávání. Vřele doporučuji.

vybraná testerka | 14.06.2019

Velice děkuji za možnost testovat vlhčený papír Linteo. Dříve jsme s přítelem používali obyčejný toaletní papír a po vyzkoušení už budeme kupovat pouze vlhčený papír od Lintea. Je velice příjemný, při utírání nedře :)

Žádný jsem nenašla :)

vybraná testerka | 10.06.2019

Děkuji za toto testování. Vlhčený toaletní papír Linteo jsem testovala společně s manželem, který do té doby vlhčený papír nepoužíval. Za sebe jsem byla moc spokojená s jemnou strukturou a vlhkostí. A hlavně jsem moc ráda, že jsem přesvědčila i muže, který si papír moc pochvaluje a dál ho používá (dubový). Četla jsem, že je to i zdravé, takže u něj už zůstaneme. Vyhovuje nám i balení - je tak akorát na doma i na cesty. Dáváme 10 hvězdiček.

Žádná negativní vlastnost mě nenapadá.

vybraná testerka | 10.06.2019

Vlhčený toaletní papír Linteo byl pro mě hodně příjemným překvapením. Vlhčený toaleťák používám od jiné značky a byla jsem s ním celkem spokojená, ale po testování už zůstanu u Lintea. Moc se mi líbí, jak jsou ubrousky pevné a nejsou moc přemokřené. Vůně je příjemná, nijak extra chemická. A co tedy oceňuji, že jsou splachovatelné. Takže můžu jen doporučit!

vybraná testerka | 09.06.2019

S testovanym toal.papirem jsem velice spokojena, ocenuji hlavne prakticke baleni na cwsty, ktere se vejde do kabelky, ubrousky jsou mekkoucke, tak akorat vonave, jsou pevne a take se mi libi, ze se daji splachovat do wc. velka spokojenost,urcite si je poridim znovu.

zadne.

vybraná testerka | 08.06.2019

Tyto vlhečné ubrousky jsou opravdu velice praktické,vhodnédo kabelky na cesty,výlety s dětmi.Mají velice praktické použití,příjemně voní,krásně vhlké.Nedráždí pokožku takže jsou vhodně do teplého počasí.Jsem s nimi velice spokojena a rozhodně si je budu pořizovat i nádále.

vybraná testerka | 06.06.2019

Děkuji za mé první testování, udělalo mi velkou radost :-) A teď k samotnému výrobku - vlhčenému toaletnímu papíru. Oceňuji velice praktičnost balení, které je ideální na cesty, ne ani velké, ani malé. Skvělé je, že oproti klasickým vlhčeným ubrouskům se vlhčený toaletní papír Linteo může splachovat do WC.

vybraná testerka | 05.06.2019

V prvé řadě děkuji za možnost testování. S vlhčeným toaletním papírem jsem velmi spokojená. Líbí se mi vůně obou testovaných papírů. Ale co se mi líbí ze všeho nejvíc, že jsou rozložitelné. Jsou pevné, tak akorát vhlčené (ani suché, ani mokré). Ideální na cesty. Za mě jsou jedny z nejlepších, které jsem dosud vyzkoušela.

vybraná testerka | 04.06.2019

Linteo vlhčený toaletní papír je opravdu příjemný. Výborně se hodí na cesty, poskytuje čistotu a svěžest na intimní partie. Překvapil mne svojí pevností a zároveň je velmi jemný k pokožce. Vůně je příjemná. Ubrousky se snadno vytahují z obalu, jsou praktické. Dají se dobře spláchnout. Rozhodně budu kupovat i dále, jsou lepší než klasický toaletní papír. S vlhčeným toaletním papírem jsem byla naprosta spokojená a určitě doporučuji i ostatním.

Žádné.

vybraná testerka | 03.06.2019

Jsem ráda,že jsem mohla vyzkoušet vlhčený toaletní papír od firmy Linteo.Překvapil mně a určitě ho budu i nadále kupovat,protože je mnohem lepší než ten,co jsme doposud používali.Příjemná vůně,jde dobře vydělávat z balení,nedráždí pokožku .....za mně Ano

nic negativního nemám

vybraná testerka | 29.05.2019

Vlhčené ubrousky linteo používám již dlouhý čas, jak na potřeby mé malé holčičky, tak všeobecně. Osobně za mě se žít bez vlhčených ubrousků nedá:D. Nedávno jsem si uvědomila jak jsou pevné, a že při splachování do WC asi nejsou vhodné. Za prvé kvůli ekologii ale také také z hlediska toho, co mi vyprávěla moje kolegyně, když její manžel kvůli nim musel rozebírat celé trubky a septik, kvůli ucpání. Zkrátka jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet tyto ubrousky, nádherně voní a jsou určitě vhodnější než klasické vlhčené ubrousky. Doma nám to dcera rozdělila, zelené tatka a fialový my dvě. Používáme každý den a budeme nadále, Díky

Zápory jsem za takovou krátkou dobu nenašla.

vybraná testerka | 29.05.2019

Za mne naprostá spokojenost, v balení je velké množství kusů, jsou dostatečně vlhké (ale zase ne příliš), papír voní, je splachovatelný a zajišťuje nejen čistotu, ale i pocit svěžesti. Překvapivě lze vytahovat po kusech (na rozdíl od vlhčených dětských ubrousků)

vybraná testerka | 26.05.2019

Jsem moc ráda, že jsem mohla otestovat vlhčený toaletní papír. Je skvělý a velice ho doporučuji. Měly jsme ho v autě na cestách a musím říci, perfektní i pro děti, krásně voní a má super obal. Doporučuji každému.

Žádné

vybraná testerka | 26.05.2019

Linteo vlhčené ubrousky se snadno používaly, dobře splachovaly, k pokožce byly příjemné. Nejvíce mi vyhovovaly s extraktem z dubové kůry, měli i příjemnou vůni. Dobré na nich bylo, že jsou praktické i na cesty, nezaberou hodně místa, vejdou se i do kabelky.

Žádné.

01.09.2023

příjemný, ten s dubovou kůrou je must have po porodu, přívětivá cena a dobrá dostupnost v obchodech

brzy vyschne, lepitko moc nedrží

19.07.2023

Vlhčený toaletní papír je příjemný, jemný, nedře. Vhodný i na citlivou pokožku. Hydratuje a zklidňuje. Ideální třeba na cestování. Jde i spláchnout.

Mám radši balení s plastovým zavíráním, než tohle lepicí.

07.05.2023

Příjemný, jemný materiál. Vydrží vlhký dlouhou dobu, i při rozbalení, ale opravdu se musí zalepit (což je logické). 😊 Používám je doma pravidelně a jsem spokojená. Mám je zde i pro dcery a tento výrobek si u nás našel své místo. Při vytahování z balení se kousky netrhají, což bývá častý problém, příjemná vůně není to přeparfémované. Někdy ho použiji, když potřebuji doma něco utřít (třeba v koupelně nějaký flek a nemá po ruce hadr nebo jsem líná namáčet hadr).

19.01.2023

Vlhčený toaletní papír Linteo nosím pořád v kabelce. Je moc fajn

19.12.2022

Příjemná vůně, nedráždí pokožku, moc doporučuji

Žádné

20.11.2022

Vřele doporučuji, krásně voní, může se vyhazovat do toaletní mísy

27.10.2022

Ideální na cesty, když není k dispozici toaletní papír

18.10.2022

Jemná a příjemná vůně, nedráždí pokožku. Používám jej i na špinavé ruce a vše v pohodě.

29.08.2022

Příjemný materiál i cena, balení je praktické znovu uzaviratelné.

vyšší cena

01.04.2022

Vlhčený toaletní papír od značky Linteo používám již delší dobu. Osobně si myslím, že je to nepostradatelný kousek do kabelky nebo batohu, pokud před sebou máte nějakou návštěvu obchodního centra, či dlouhou cestu k moři. Využívám je na všech svých cestách a cítím se díky tomu lépe. Rozhodně mohu doporučit.

Ocenila bych lepší znovu zavírání, neboť se mi občas stane, že se mi odlepí v kabelce o něco jiného.

04.02.2022

Kvalitní, praktický, na různé použití. Dostupné, i cenově.

08.12.2021

Velice praktický a jemný vlhčený toaletní papír. Je skvělý.

13.03.2021

Vlhčený toaletní papír je skvělý ale leží nám vedle záchoda a rychle se spotřebuje

nepraktické balení

04.02.2021

Vlhčený toaletní papír od Linteo je senzační. Vůbec nedře a krásně a snadno se vytahuje. Vlhčený papír není nijak moc nasakli což je supr a ke všemu krásně voní. Nejvíce používám na dceru když jde na nočník pak v klidu mohu spláchnout

15.12.2020

Praktické balení, vleze se do každé kabelky, a určitě by tam neměl chybět. Příjemná vůně, široké využití.

30.11.2020

voni prijemne da se prirovnat k detskym vlhcenym ubrouskum ale jelikoz se nesmi splachovat do jimek s cerpadly tak pouzivame spis na cestovani... je mi nejak proti mysli to splachovat

24.05.2020

Používáme denně. Super že se může hodit do wc. Určitě koupíme zas

Vše ok

22.05.2020

Super balení, skvělá cena a použití je příjemné. Mám toto balení vždy u sebe v kabelce.

nic

20.05.2020

Vlhčený toaletní papír používáme celá rodina, hezký voní, netrha se, dá se dobře vyndavat z obalu po jednotlivých kusech. Nedráždí kůži a po použití se cítíte svěže a čistě 😊

Žádné

11.03.2020

Vlhčený toaletní papír moc nepoužíváme, jen občas. Ale tento byl fajn, nedráždil pokožku, rychle nevysychá, Příjemně voní a dobře se splachuje.

26.01.2020

vlhčený toaletní papír je super na cesty i na doma.

23.11.2019

Lépe se rozpouští ve vodě než klasické vlhcené ubrousky. Jsou šetrnější k prostředí

22.11.2019

Vlhčený toaletní papír jsem použivala od jiné značky,až jsem vyzkoušela Linteo jsem byla spokojenější,líbí se mi jak voní a je pevný,super balení na cesty se vždy hodí,ocenuji splachovatelnost vřele doporučuji.

08.11.2019

Kvalitní vlhčený papír za dobrou cenu, který se bude hodit doma i na cestách. Nedráždí citlivou kůži. Má kompaktní rozměry. Znovu uzavíratelný obal, který vlhkost jednotlivých ubrousků nijak neporušil.

18.09.2019

Vyzkoušela jsem Linteo s dubovou kurou a mohu jen a jen doporučit. Ubrousky jsem se vybavila do porodnice. Jsou pevné a jemné, příjemně voní a nijak nedráždí. Největší plus je, že urousky lze splachovat o toalety.

nic

20.08.2019

Používání vlhčených ubrousků namísto obyčejného toaletního papíru mi bylo doporučeno lékařem. Vzhledem však k tomu, že se vlhčené ubrousky nesmí vhazovat do toalety, začala jsem hledat ekologičtější variantu a narazila jsem na vlhčený toaletní papír. Ihned mě zaujal ten od značky Linteo s obsahem dubové kůry, kterou kvůli jejím zklidňujícím účinkům používám už léta. Takže za mě je tento produkt takové 2v1, což je super :)

15.08.2019

Tento vlhčený toaletní papír s extraktem z dubové kůry jsem si jednou jen tak pro zajímavost koupila, ale nejspíš znovu si nekoupím a ne z důvodu, že bych nebyla spokojená, ale spíš ze zvyku, jelikož jsem zvyklá používat klasický toaletní papír. K hodnocení..příjemná vůně a plní to k čemu je určený :)

06.08.2019

Vlhčený toaletní papír Linteo mě velmi mile překvapil. Jeho vůně je velmi příjemná a k pokožce je velmi šetrný. Navíc se nemusíte bát, že se vám rozmočí role toaletního papíru. Ušetříte také více místa než s klasickým toaletním papírem.

02.08.2019

Linteo je celkově má oblíbená značka :) Vlhčený toaletní paapír oceňuji hlavně díky tomu, že mám malé dítě. A hygiena je pak pro nás rychlejší a jednodušší. Papír od značky Linteo krásně voní, není mokrý až moc a nedráždí pokožku.

29.07.2019

Vlhčený toaletní papír je super, tuto značku preferuji při nákupu pro celou rodinu. Je to super, když je takový pomocník. máme malou dcerku a vlhčený toaletní je super věc. Mám jistotu čistoty u dcerky a naučili jsme se ho používat i my.

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

23.07.2019

Vyzkoušela jsem jednou na Wc a super zkušenost, dosud jsem používala jen vlhčené na ruce a úklid. Pokud ale nemáte bidet, je to super rychlé a pohodlné řešení jak se dobře očistit a zvlášť pro ženy super.

15.07.2019

Vlhčený toaletní papír Linteo - příjemná nevtíravá parfemace, dobře se vyndávají jednotlivé ubrousky a i dobře se opětovně zavírá, na pokožku působí jako balzám bez jakéhokoliv negativní reakce . Doporučuji

nic

14.07.2019

Vlhčený toaletní papír Linteo je stokrát lepší než obyčejný toaletní papír.. Je velmi pevný a zároveň je velmi jemný k pokožce. Vůně je příjemná. Ubrousky se snadno vytahují z obalu, jsou velmi praktické a dají se dobře spláchnout. Rozhodně doporučuji.

13.07.2019

Zrovna tenhle vlhčeny toaletní papír mám doma a zkouším ho se svým přítelem. Mám ten s dubovou kůrou a musím. Říct, že krásně voní. Líbí se mi praktické baleni, které si můžu dát kdykoliv do kabelky a brát si ho s sebou na cesty. Je jemný a zaroven pevný a dá se splachovat, což je super.

12.07.2019

Pracuji jako učitelka v mateřské škole. Napadlo nás, že bychom krom klasického toaletního papíru začali používat vlhčený toaletní papír. Vybrali jsme si právě od značky Linteo. Krásně voní, je šetrný k pokožce a hlavně je to opravdu účinná věc. Super, super, super. Všem doporučuji. Mimo jiné už ho kupuji i domů.

žádné zápory

06.07.2019

tak tohle je super věcička. Používáme doma a to hlavně pro děti, které se klasickým toaletním papírem ještě neumí dokonale utřít. s vlhčeným toaletním papírem to jde doslova samo. doporučuji dát i dítku do školky. opravdu to za to stojí

01.07.2019

Vlhčený toaletní papír od lintea je praktická a suprová věc, která by měla mít místo v každé kabelce, přebalovací tašce či batohu. Papíry jsou příjemně navlčené, s přijemnou vůní. Velké plus je že jsou rozložitelné a proto se dají spláchnout do toalety.

21.06.2019

Za mě i mě pozadí spokojenost :-) Možná bych jen brala lepší uzavírání, po pár dnech už tak dobře nelepí. Ale jinak vše jak má být . :-)

19.06.2019

Dobrý pomocník do vlaku, do auta, na cesty. I doma najdou mnohé využití. Pevné, dostatečně navlhčené ubrousky bez zbytečného převonění. Česká značka linteo podobné výrobky umí. Ubrousky obsahují přírodní prospěšné oleje, naopak neobsahují zbytečné chemické látky. Doporučuji.

18.06.2019

Vlhčené toaletní papíry kupuji pravidelně. Jsou totiž zatím to nejlepší pro prdelky mých dvou malých dětí. Kupuji pouze rozložitelné (a ani ty většinou nevhazuji do WC). Tyto toaletní papíry od značky Linteo máme v oblibě asi nejvíce. Upřednostňuji je, protože jsou z pevného a přitom rozložitelného materiálu a zároveň jsou jemné k pokožce a krásně voní.

16.06.2019

Vlhčený toaletní papír se skvělý vynález. Po porodu druhého syna jsem měla problémy s hemeroidy. Kamarádka mi doporučila vlhčený papír a já byla nadšená. Papír je šetrný, přitom pevný a netrhá se. Skvělé je, že se dá spláchnout do WC

16.06.2019

Toaletní papír Linteo je dostatečně pevný a jemný. Jen to balení by mohlo být menší, nebo by mohlo mít znovuuzaviratelný plastový uzávěr, protože takto vysychá, když se nepoužívá. Parfemace akorát, nedráždí.

12.06.2019

Sice jsem netestovala, ale zakoupila tyto ubrousky. Byla jsem s nimi moc spokojená. Mají jemnou strukturu a i vlhkost ubrousků byla adekvátní. Velmi jsem si oblíbila s dubovou kůrou, kterou jsem hodně využívala po porodu

12.06.2019

Snažím se kupovat, pokud možno ekologicky šetrné výrobky a doma upřednostňuji klasický papír, ale na cesty se nám tento velmi osvědčil. Je vyrobený z rozložitelných materiálů. Je dostatečně navlhčený, není zbytečně moc navoněný. Je pevný, ale zároveň jemný a šetrný. Je to výrobek mé oblíbení české značky a je za velmi slušnou cenu. Pro děti i dospělé má mnohé využití nejen na cestách.

12.06.2019

Vlhčený toaletní papír Linteo nesmí chybět v žádném našem cestovním zavazadle. Je to super pomocník v rodinách s malými dětmi. Praktické balení, super vyndávání (sklady na sebe přiléhají). Extrakt z dubové kůry je bonus :-)

07.06.2019

Je to velmi šikovná věcička, ideální na cesty, na festivaly atd, když náhodou někde na wc dojdou, máte jistotu, že se vám to vejde do kabelky a ještě máte svěžejší pocit než s normálním toaletním papírem, díky tomu, že jsou vlhčené. Velké plus je samozřejmě i možnost splachování do wc. Vůně je taky super.

05.06.2019

Vlhčený toaletní papír lineto za mě jednička.Je vlhký akorát,je dost pevný a dobře se splachuje.I když je psáno "toaletní papír"dá se použít i při nehodách jako je třeba špinavá pusinka mojí vnučky od zmrzliny.Nosím už dlouho v kabelce a zatím vždy udělal dobrou službu.Určitě doporučuji

05.06.2019

Velmi užitečný pomocník pro současné letní období plné výletů a cestování. Linteo podobné výrobky opravdu umí. Tyto ubrousky jsou šetrné k životnímu prostředí. Jsou pevné, jemné, praktické. Snadno je zabalíte i do kabelky. Cena je velmi rozumná.

04.06.2019

Vlhčený toaletní papír mě velmi nezaujal. Ačkoli je materiál na kůži příjemný, jemně voní, tak akorát vlhký, tak je velmi pevný a do běžného wc ho spláchnout nemůžete. Na cesty může být fajn, když potřebujete něco utřít apod., ale přímo k účelům na wc si ho nedokážu představit

01.06.2019

Vlhčený toaletní papír Linteo je naprosto skvělá hygienická pomůcka všude. Kldině si s ním utírám i ruce a jak píšou ostatní, je super hlavně i na cesty. Má kvalitní materiál a nedráždí , doporučuji :)

31.05.2019

Vlhčený toaletní papír Linteo je opravdu kvalitní hygienický výrobek. Líbí s emi na něm jeho šetrnost k pokožce a takyje to hygienčtější. Ideální i na cesty!! Navíc je evný, takže se jen tak neprotrhne. Doporučuji

30.05.2019

Vlhčené ubrousky používám prakticky denně, doma i v práci. Buď během dne na intimní hygienu, na cestách na ruce a klidně i na špinavé psí tlapky. Nosím je neustále u sebe v kabelce a nic mě tak nemůže zaskočit. Ubrousky příjemně voní, ale ne přehnaně, takže to je určitě bonus. Jsou pevné, netrhají se a pomohou kdekoliv a kdykoliv :-)

Žádné

25.05.2019

Linteo vlhčené ubrousky či tento vlhčený toaletní papír bezva produkt. Nebyla jsem vybraná do testování, ale koupila jsem si ho, protože jsem ho chtěla vyzkoušet :) Vůně je u obou variant v pohodě a cena je úplně v pohodě

Mohlo by být více variant Př. Aloe, Heřmánek, atd :D

24.05.2019

Vlhčený toaletní papír Linteo je dermatologicky testován.Poskytuje pocit čistoty a svěžesti.Je velmi jemný a zároveň pevný.Nedráždí pokožku.Balení je praktické,proto se hodí i na cesty.Proto tento výrobek doporučuji všem.

Žádné.

24.05.2019

Výrobky linteo jsou kvalitní , celá jejich řada, mám s nimi dobrou zkušenost a vlhčené ubrousky používáme denně s malým dítětem, na ručičky a i zadeček, nedráždí pokožku, příjemná jemná vůně, kvalitní a cenově dostupné.

nenašla jsem žádné

23.05.2019

Vlhčený toaletní papír jsem používala hlavně po porodu místo klasického toaletního papíru, kdy je čištěná oblast velice citlivá. Testovaný produkt je příjemný na dotek a pokožku nedráždí. Balení je praktické, vhodné také na cestování.

23.05.2019

Vyzkoušela jsem vlhčený toaletní papír Linteo. Je vhodný na cesty, kde je obtížná hygiena. Je rozložitelný a tudíž i ekologický. Člověk má pocit čistoty a hned se cítí lépe s takovým výrobkem. Doporučuji.

23.05.2019

TESTOVÁNÍ: Vlhčený toaletní papír Linteo.Přírodní látky obsažené v těchto vlhčených toaletních papírech jsou skvělé a jistě jsou i zdraví prospěšné si myslím.Já tento vlhčený papír rozhodně doporučuji všem.

23.05.2019

Vlhčený toaletní papír Linteo je výrobek věhlasné značky a tudíž i velmi kvalitní. Bez těchto výrobků bych se neobešla, používám je pravidelně doma i na cestách. Velice mě těší, že je materiál rozložitelný a splachovatelný, což je hodně důležité pro ekologii.

22.05.2019

Papir skoro jako pro miminko na jeho kojenecky zadek, ale pokud neni k dispozici treba bidet nebo jste na cestach, je urcite dobre mit vlhceny toaletni papir po ruce, neustale k dispozici. Hodi se, v kabelce muze byt diky baleni.

22.05.2019

Vlhčený toaletní papír Linteo je opravu skvělý a musím říct, že je opravdu hygienický a fakt doporučuji ho mít doma. Je vážně jemný a vůbec nedráždí pokožku a navíc se tento papír hodí i na cesty. Doporučuji

22.05.2019

Tento vlhčený toaletní papír používám při cestování, ale občas i doma. Je pevný, netrhá se, je bez parfemace což mi vyhovuje a je jemný. Je vlhčený tak akorát aby splnil svoji úlohu šetrně leč patřičně. Velikost balení je vhodná i do kabelky. Doporučuji.

nic

21.05.2019

Je to velký pomocník který můžeme mít kdykoliv u sebe. Nedráždí , je vhodný i pro citlivou pokožku.Je bez parfemace což velice ocenuji.Líbí se mi že je pevný a netrhá se. Rozhodně si pořídím další balení

21.05.2019

Velice oceňuji že je vhodný i pro citlivou pokožku. A také že je snadno rozložitelný. je pevný a přesto nedráždí pokožku. Prakticke balení můžeme mít kdykoliv u sebe. Cena není příliš vysoká. Doporučuji

21.05.2019

Tato značka je fajn. Vlhčený toaletní papír je skvělý v tom že je pevný takže jen tak neprotrhne ale zároveň je jemný a příjemný. Ideální na cesty ale i na doma. Super hygienická věc. Určitě bych si zas pořídila.

21.05.2019

Asi každá matka zná situaci kdy dítě chce na záchod i když je na míle daleko. Ano i u mých dětí to nastává,tedy zatím jen u starší,mladší se teprve učí. Každopádně když se dítěti chce na velkou a záchod není tak je nejsuprovější mít takového pomocníka jako je vlhčený papír. Cena taky není.nějak přemrštěná.

21.05.2019

Nejlepší pomocník na cesty. Citlivý k pokožce, neparfemivany. Mokrý je tak akorát, snadno se s nim zachází a vydrží dlouho. Cena mi přijde opravdu skvělá a přiměřená. Doma taky najde tento vlhceny toaletní papír svoje místo.

21.05.2019

Další skvělý výrobek české značky Linteo. Jako s ostatními výrobky jsem i s těmito ubrousky moc spokojená. Hlavní pro mne je, že jsou plně rozložitelné. Jsou velmi jemné a zároveň pevné. Pružný, přiměřeně navlhčený materiál se velmi hodí nejen doma, ale zejména na cesty. Balení je praktické, menší, klidně i do kabelky. Cena je naprosto přiměřená. Nealergické, nedráždivé složení. Doporučuji.

20.05.2019

Vlhceny toaletni papir mame moc radi, skvele se vyndava, je vlhceny tak akroAT, cena je velmi prizniva, je dostatecny pocet ubrousku v baleni, jemna nevtirava vune, nepeni coz velmi ocenuju, super je i dostupnost v obchodech

20.05.2019

Tento vlhčený toaletní papír Linteo poskytuje svěžest doma, ale i na cestách(třeba s dětmi).Obsahuje ve složení extrakt z heřmánku a pantenolu,takže pokožku hydratuje a zklidňuje.Cena je velmi přijatelná.Ocenuji také,že je splachovatelný a rozložitelný v přírodě.

Nic

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat