TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení přírody

10.07.2017 | Testování

Dětská pokožka bývá velmi citlivá, proto je důležité ji chránit a pečovat o ni šetrně, zejména se vyhýbat syntetickým látkám, které ji mohou zbytečně dráždit. Proto vznikl v našich laboratořích dětský přírodní šampon s medem a heřmánkem Toník. Proč sáhnout po přírodním šamponu? Protože vlásky myje šetrně, a navíc bohatá pěna přitom neštípe v očičkách. Mytí vlásků vašich dětí se tak může stát příjemným vodním rituálem bez zbytečných obav.


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 80 testerek

Doporučeno: 47x


Jemný přírodní šampon Toník s medem a heřmánkem šetrně myje dětské vlásky, vyživuje vlasovou pokožku, usnadňuje rozčesávání a především – neštípe v očičkách! Díky zinku šampon zklidňuje vlasovou pokožku a uleví od mnoha problémů, jako je třeba podráždění.

Pro malé i větší

Přírodní šampon Toník od společnosti Nobilis působí dvoufázově. Nejprve naneste malé množství šamponu, ve velikosti asi lískového oříšku, na vlhké vlasy, nechte několik vteřin působit a omyjte. Potom znovu naneste podobné množství šamponu a jemnou masáží vytvořte hustou pěnu, která vlasy výborně zbaví nečistot a mastnoty. Nakonec šampon omyjte.

Šampon je vhodný i pro ošetření šupinatosti ve vláskách miminek, to stačí nechat ho působit alespoň dvě minuty a pak šetrně omýt. A že šampon mohou používat i dospěláci, už asi není třeba dodávat…

Vyzkoušejte s námi přírodní pohlazení pro vaše děti a udělejte si z pravidelného koupání a mytí vlásků příjemný a ničím nerušený rituál!

Cena: 289 Kč/200 ml

Výrobek má certifikát CPK

Více informací najdete na: www.nobilis.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
107 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
138 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat