TESTOVÁNÍ: Vyhlašuje se testování mořského kolagenu collalloc. Zkrášluje, omlazuje a podporuje zdraví

09.03.2022 | Testování

Volá vaše vizáž po péči? Můžete ji vyslyšet. Zapojte se do našeho testování měsíční kúry mořského kolagenu collalloc. Každá denní dávka prospěje nejen pokožce, vlasům a nehtům, ale i imunitě a pohybovému aparátu!


Celkové hodnocení: 93%

Hodnocení: 72 testerek


Kolagen se řadí mezi bílkoviny nerozpustné ve vodě, přičemž tvoří základní a neodlučitelný prvek pojivových tkání. Nachází se v kůži, kostech, vazivu, šlachách, cévách, kloubech, oční rohovce i zubech. Jeho význam v lidském těle je tedy obrovský. Název kolagen pochází z řeckého slova „kólla“, což v překladu znamená lepidlo. Čest svému jménu skutečně dělá, neboť dokáže „zalepit“ trhliny na kráse i zdraví.

Mladistvý vzhled a pevné vlasy

Tato bílkovina je klíčová pro pružnost i elasticitu pleti, zatímco potlačuje tvorbu vrásek i proces stárnutí. Zároveň působí proti celulitidě i striím, přičemž pokožku hloubkově hydratuje a vyživuje. S její pomocí je kůže sametově hebká, vitální a snáze odolává nepříznivým vnějším vlivům. Skvělé účinky mívá i na kvalitu nehtů, protože je zpevňuje a činí odolnější. Souběžně podporuje růst vlasů, zabraňuje jejich nadměrnému vypadávání a dodává objem.

Úleva nejen po sportu

Kolagen vám kromě nesporných kosmetických výhod dopřeje i bezbolestný pohyb bez omezení. Funguje totiž jako prospěšná „potrava“ pro chrupavky, vazy i šlachy. Organismus se po něm shání i po fyzické aktivitě, protože zasahuje do regenerace i budování svalové hmoty. Rovněž přímo souvisí s hladinou energie. Kolagen povzbuzuje také imunitní systém, „dohlíží“ na činnost trávicího traktu a může zefektivnit dietu i detoxikační procesy.

Nabízí se otázka – máte ho dostatek? To záleží na vašem věku. Přirozená produkce kolagenu totiž klesá okolo třicátého roku života, což zvyšuje důležitost jeho průběžného doplňování. Právě s tím vám může pomoci naše testování. Aktuálně hledáme 35 testerek ve věku 30+, které by svůj vzhled i celkovou kondici rády vylepšily za jediný měsíc. Že to není možné? Přesvědčte se o tom na vlastní kůži!

Kúra, která tělu chutná

Testovaným produktem je doplněk stravy nejvyšší švýcarské kvality a bez nežádoucích chemických přísad - collalloc nano. Tento 100 procentní bioaktivní mořský kolagen collalloc se snadno užívá. V balíčku, který k vám doputuje, naleznete 30 denních dávek po 300 mg, což vám vystačí na celý měsíc. Jeho cena je 599 Kč. Ačkoli je samozřejmě lepší užívat collalloc po dobu 30 dní, efekt se může projevit již po dvou týdnech. Vyzkoušejte ho a podělte se s námi o svůj názor!

Pro více informací navštivte internetové stránky www.collalloc.com

Cena: 599 Kč

Veškerý výnos při zakoupení produktů na stránce www.collalloc.com jde na pomoc Ukrajině přes organizaci Člověk v tísni.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 35 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda mají s užíváním kolagenu pozitivní zkušenost.
HLASTE SE DO 22. BŘEZNA 2022.
Vybrané testerky získají 1x collalloc nano.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | 20.04.2022

Kolagen používám poprvé, ale rozhodně v tom budu pokračovat. Po jeho používání vidím změnu hlavně na vlasech, přestaly mi padat. Nehty se zpevnily a méně se lámou. Zlepšila se i moje kolena a počínající bolest je pryč. Kolagen se dávkuje jednoduše díky pipetě s odměrkou. Piji ho ráno ve sklenici vody. Kvalitní produkt, můžu doporučit.

Víčko šlo hůře otevřít, když zaschl kolagen na hrdle lahvičky.

vybraná testerka | 19.04.2022

S užíváním kolagenu už jsem měla zkušenosti, ale přiznám se, že i když mi přinášel dobré výsledky na pokožku či klouby, vždy jsem ho pila s nechutí a musela jsem se do toho vyloženě nutit. Vždy jsem se nejprve ráno musela najíst, protože na lačno mi přišel hrozně těžký. Vůbec mi nechutnal a musela jsem se snažit nevnímat vůni. Velká láhev se musela skladovat v chladničce, byla velmi nepraktická na přenášení, nebrala jsem si ho tedy ani do práce a ani na cesty. Vždy když jsem se blížila ke dnu láhve, kolagen už pěkně zapáchal, měl už i jinou barvu a o pachuti ani nemluvím. Co ale neudělám pro krásu a zdraví, že jo 🥴. Díky testování kolagenu Collalloc jsem vyřešila své zásadní problémy s užíváním kolagenu. Má velmi praktické balení ve skleněné lahvičce (velké + za nevyužití plastu) přesně do kabelky. Pipetka s vyznačením dávkování je luxus! Není třeba žádné odměrky. Lahvička i krabička mají krásný design – až mi bylo líto krabičku vyhodit 😀. Za naprosto největší pozitivum považuji, že kolagen nemá žádnou chuť! Ani při rozmíchání v čisté vodě není cítit. Stejně tak žádný zápach po rybině. Ráda jsem si ho dávala jen tak do vody na ráno, nebo do mých domácích limonád a džusků 🙂. Co se týče účinků, úplně mě přestaly bolet kolena, se kterými mívám problém kvůli sedavému zaměstnání. Také jsem pozorovala, že se mi mnohem více lesknou vlasy, což značí zlepšení kvality. Neumím posoudit na nehtech, protože ty mám od genetiky pevné. Co se týče pokožky, myslím, že v kombinaci s mými krémy spolupracuje velmi dobře – vždy je ideální pokožku vyživovat z venku i zevnitř. Za mě tento kolagen zatím vyhrává na trhu. Budu ještě užívat do konce a uvidím, jestli bude mít nějaké viditelnější účinky například na pokožku ☺️. Také je třeba zmínit, že je lehký na žaludek a dokonce mám pocit, že mi pomáhá k trávení. Po doužívání určitě uvažuji o zakoupení dalšího balení. Rozhodně doporučuji!

Přijala bych trochu více instrukcí jak užívat (třeba zda mohu užívat donekonečna, anebo např.max 3 měsíce). Taky bych chtěla vědět, zda není potřeba skladovat po otevření v lednici, ale nikde se to nepíše, tak si asi jenom vymýšlím 😜

vybraná testerka | 19.04.2022

Kolagen Collalloc jsem si velmi oblíbila. Příjemná neutrální chuť pro mě je moc důležitá, mám citlivé chuťově buňky. Zatím užívám krátce ale i tak pozoruji pozitivní změny, pokožku mám pružnější a hladší, vlasy mi padají určitě míň než před užíváním kolagenu, cítím se míň unavená a docela klidnější před pms. Pozitivně oceňuji dávkování , tekutá forma kolagenu s pipetou, je příjemný každodenní rituál.

vybraná testerka | 19.04.2022

Velmi snadné dávkování pomocí pipety.Nasajete obsah a rozmícháte v nápoji.Ja si ho davam ráno do sklenice džusu.Ocenuji,že má neutrální chuť,vůbec ho v nápoji nezaregistrujete.Pri pravidelném užívání pozoruji zlepšení kvality vlasů,nehtů a kůže.Urcite doporučuji,navíc mě tato forma užívání baví.Zadne nudné polykání tabletek🙂.

Nenašla jsem🙂.

vybraná testerka | 19.04.2022

Velice mě zaujala kombinace s vitamínem C. Ten běžně užívám, takže jsem nemusela přidávat další a jen jsem začala užívat pouze tento kolagen. Běžně nosím gelove nehty, takže tam jsem po 3 týdnech začala pozorovat, ze nehty rychle rostou. Možná bych řekla, ze mi začaly i méně padat vlasy. Budu určitě používat nadále.

Doporučuji do malého množství vody a rychle vypít. I tak je trochu znát taková pachuť.

vybraná testerka | 19.04.2022

Vlasy mi po užívání kolagenu Collalloc téměř přestaly vypadávat. Ne nehtech zatím změnu nepozoruji, ale ty rostou přeci jen déle. Výrazně se mi zlepšily kolena, nebolí tak jako dřív a musím uznat, že je to úleva. Dávkování vypadá jednoduše díky pipetě, ale vymáčknout z ní vždy celou dávku je otázka cviku. Kvalitní produkt, můžu doporučit.

Vůně, chuť, cena

vybraná testerka | 19.04.2022

Chuť se dá přežít, není to nic hrozného, kor když se to nakape do vody, každopádně já si tedy nevšimla nějaké razantní změny, mě celkově nic moc nepomůže za měsíc takže bych musela brát asi delší dobu, aby viděla nějaký větší výsledek. Každopádně se mi moc líbí design, obal i krabička jsou moc hezké

Bohužel jsem zatím neviděla výsledky.

vybraná testerka | 18.04.2022

- krásné, luxusní balení - praktické dávkování s pipetkou s měrkou - vlasy více podrůstají - vlasy jsou jemnější a poddajnější - pleť a pokožka je vyhlazenější a jemnější - méně bolí kolena - nemění chuť nápoje - výborně se rozpouští v nápoji - bez příchutě a zápachu - s přidaným vitaminem C - přijatelná cena

- vlasy stále hodně padají - strie jsou stále stejně viditelné

vybraná testerka | 18.04.2022

Tekutý kolagen Collalloc Nano je již smíchaný s vitaminem C. Není potřeba nic dalšího jen nabrat pipetou a přidat do jakéhokoliv nápoje. Chuť není nijak nepříjemná. Výsledky se dostaví až po delší době pravidelného užívání - pleť vypadá lépe, nehty jsou pevnější i vlasy vypadávají v menší míře než dříve.

Žádné

vybraná testerka | 18.04.2022

Musím říct, že za možnost vyzkoušet tento produkt jsem mimořádně vděčná. Tato zkušenost mě mile překvapila a musím přiznat, že u jedné této lahvičky rozhodně nezůstanu. Oceňuji, že tento kolagen je bez příchuti, jelikož mám zkušenost s jinou značkou, kde kvůli příchuti jsem ho nemohla ani dobrat. Vyhovuje mi i způsob dávkování, který se mi líbí mnohem víc než balení jednotlivých denních dávek do sáčku a to nejen z důvodu ekologie, ale i úspory místa. Malá skleněná lahvička je naprosto perfektní. Musím říct, že hned po rozbalení mě zaujala naprosto dokonalá krabička, která se po sundání horního víčka dokonale rozloží. Výrobce si dal záležet na prvním dojmu. Co se týká obsahu samotného, tak musím říct, že již po pár dnech užívání jsem pociťovala jistou změnu v podobě snížené únavy. Dále musím uznat, že moje vlasy a nehty taktéž vypadají o trošku pevněji. Dále je možné, že teď trošku lépe zvládám stres, ale to muže být i počasím. Rozhodně koupi mohu všem doporučit. Cena také není špatná ve srovnání s kolagenem od jiných značek.

vybraná testerka | 17.04.2022

Skvělé dávkování pomoci pipety, kolagen je bez příchutě, takže neochutí nápoj do kterého si jej dám. Výsledky začaly být vidět již po cca 14 dnech (rychleji rostou nehty, vlasy jsou lesklejší a tolik nepadají). Skvěle zapadl do ranního rituálu a určitě v tom budu pokračovat i po skončení tohoto testování.

vybraná testerka | 17.04.2022

Výborně se dávkuje, oproti sáčkovým které jsem používala před tím se okamžitě rozptýlí v tekutině a není to vůbec cítit. Po cca 3 týdnech užívání vidím prvním vlaštovky, menší vrásky se vypnily. Vlasy mi přijdou lesklejší, u nehtů zatím žádná změna. Za mě příjemné překvapení. Určitě budu pokračovat.

Zatím nic

vybraná testerka | 17.04.2022

Mořský Colagen Collalloc jsme si moc oblíbila. Používám ho denně každé ríáno so sirupu s vodou a cítíms e lépe. Lahvičk avydrží opravdu dlouho, takže se nebojhím, že by rychle kolegan došel. Kolagen má velmi příznivý vliv na pokožku těla a plť je pěkně vyhlazená. Jistě si koupím Collalloc znovu :) :-*

NIc

vybraná testerka | 17.04.2022

Mořský kolagen jsem vůbec neznala, překvapilo mě, že je v tekuté formě. Vyhovovalo mi, že je bez chuti, dávala jsem si do šťávy, nebo džusu, moc dobře se pipetkou dávkuje 👍 Pozoruji, že se mi trochu zpevnily nehty s možná i vyhladila pleť. Ale určitě budou viditelnější výsledky za delší dobu😃 Jsem s ním velmi spokojená 😊

Vyšší cena

vybraná testerka | 17.04.2022

NANO collalloc mě velice překvapil svou kvalitou a jeho účinky. Vše co je deklarováno na obale opravdu účinkuje. Velice mi pomohl na zpevnění nehtů, při úlevě po sportu, zlepšení pleti a také zmírnění bolesti kloubů. Má velmi krásný design obalu a dobře se aplikuje, díky pipetě. Doporučenou dávku si vždy nakapu do džusu a tím si vylepším chuť. Tento produkt mě natolik přesvědčil o svých kvalitách, že si ho budu i do budoucna kupovat.

Žádné jsem nezjistila.

vybraná testerka | 17.04.2022

Skvělý kolagen, který mě dost překvapil. Nečekala jsem že bude fungovat tak rychle a kvalitně. Krásně se dávkuje, díky pipetce a hlavně neochutí nápoj. Je super že se dá dát do oblíbeného nápoje, třeba do džusu. Takže, mohu jen doporučit, všem kteří stále hledaní kolagen, který opravdu funguje. Tohle je top.

Žádný

vybraná testerka | 17.04.2022

Velkou výhodou tohoto kolagenu je, že nemá téměř žádnou chuť. Můžu si ho dát ráno do smoothie, kaše nebo klidně i do vody a není téměř nic poznat. po cca 14 dnech používání se mi zdá, že mám pevnější nehty a řekla bych, že mi tolik nepadají vlasy. Jsem zvědavá na výsledky po delším užívání. Zatím nevidím žádné zápory tohoto produktu. Pořizovací cena je taky celkem fajn.

vybraná testerka | 14.04.2022

Mořský Kolagen je ve velmi krásném balení. Pipeta v uzávěru lahvičky je dokonalá k dávkování. Kolagen jsem rozpouštěla v džusu. Po 14 dnech užívání jsem zpozorovala pevnější nehty a jejich zrychlený růst. Také mi začaly vyrůstat nové vlasy, což mě potěšilo, protože po onemocnění covidem mi třetina vlasů vypadala. Pleť se rozjasnila a je pružnější a hedvábná. S kolagenem jsem velmi spokojená a doporučuji.Cena je příznivá

-žádné

vybraná testerka | 14.04.2022

Vyzkoušela jsem víc kolagenů, které se přimíchávaly do studeného nápoje. Ty s příchutí jsem měla problém vůbec vypít. V minulosti jsem užívala i kolagen od Collalloc, ale ve formě sáčků. Ač byl bez příchutě, v čisté vodě i čaji jsem na jazyku cítila jinou chuť- kort když jsem pití nevypila hned a kolagen se usadil na dně. Navíc aby se umocnil jeho účinek, bylo potřeba si do nápoje přidávat i vitamín C, který nápoj okyselil. Největší výhodou tohoto kolagenu pro mě je, že NANO v sobě obsahuje kolagen i vitamín C a tekutina je zcela bez chuti, nelze ji poznat v žádném nápoji. Nádherná lahvička, která se hodí skoro do kosmetického koutku. Denní dávka je 1 ml, což je obsah celé pipety. Je ale potřeba lahvičku naklonit, abych celý 1 ml nabrala a ani nejde vše vymáčknout, vždy v pipetě něco málo zůstane (není to ale nic, co by mi příliš vadilo).

Cena je trochu vyšší. Na výsledky je zatím ještě brzy, ale na nehtech, o které mi šlo nejvíc, zatím efekt nepozoruji. Uvidíme, až spotřebuji celé balení, pak se rozhodnu, zda do něj budu investovat dál.

vybraná testerka | 14.04.2022

Lepší kvalita nehtů (menší lámavost) Lepší kvalita vlasů (menší lámavost a vypadávání) Trpím suchou pleti - po kolagenu je moje pleť hydratovaná Dobře rozpustný ve vodě i v džusu Bez chuti/zápachu S používáním hodlám pokračovat, abych zredukovala své vrásky Na trhu existují kromě roztoku i Collalloc sáčky

Vyšší pořizovací cena Není určen pro těhotné ženy

vybraná testerka | 13.04.2022

Velmi oceňuji, že je naprosto bez příchutě a bez parfemace. Kolagen se úplně v nápoji rozpustí a vůbec ho necítím ani v čisté vodě. je to můj ranní rituál a těším se na něj. mám pocit, že mě přestalo bolet koleno a mám silnější nehty a přijde mi, že nemám na čele tak výrazne vrásky. Působí na mě luxusním dojmem, že si dopřávám.

špatně se mi odměřuje denní dávka, vždy naberu do kapátka, když se mi nabere na denní dávku, tak se nevykape vše, je to asi z důvodu husté konzistence

vybraná testerka | 11.04.2022

Měla jsem možnost otestovat tento produkt a že mě spokojenost...po cca třech týdnech užívání pozoruji růst nových vlasů, protože se také aktivně věnuji sportu po pohybové stránce pozoruji, že mě nebolí po zátěži nohy, chuť přípravku bych hodnotila jako neutrální lze přimíchat do jakéhokoliv nápoje, pipeta slouží pro snadné dávkování, přípravek splnil moje očekávání.

nic

vybraná testerka | 11.04.2022

Vlasy mi začaly růst a houstnout,jsem nadšená😀👌všimla jsem si taky,že se mi zpevnily nehty.Pořád se mi zatrhávaly.Pokožka je pružnější a pevnější.Cítím se o dost lépe,byla jsem vždy dost unavená z práce.Ale teď mám více energie a větší výdrž,když si hraju s vnučkou.Celkové hodnocení je tedy,že vřele doporučuji všem,kdo se chce cítit lépe.

Cena,škoda…nemohou si ho dovolit všechny ženy

vybraná testerka | 10.04.2022

* Jednoduchá aplikace a přesné dávkování díky kapátku s měrkou. * Možnost přimíchat do nápoje, smoothie, jogurtu. * Rychle se rozpouští a je bez příchutě. Po dobu testování se mi mírně zlepšila pleť (pigmentové skrvrny, pružnost). Vlasy sice stále padají, ale na omak jsou jiné, jemnější a příjemnější ( před tím jsem měla vlasy tvrdé a nepoddajné). Snížila se bolestivost kloubů při delších procházkách. Nevím jestli to způsobil Collalloc, ale váhově jsem šla dolů o 3kg, je vyditelné i zmenšení partií břicha a stehen a celkové zpevnění svakstva. Větších výsledků bude určitě dosaženo při dlouhodobém užívání.

vybraná testerka | 09.04.2022

Děkuji za testování , když přišel balíček byla jsem nadšená co obsahoval.Opravdu krásnější balení výrobku jsem ještě neměla collagen je bez příchutě, takže nepřebije chuť nápoje do kterého ho dám což je výhoda, protože já nesnáším pachuť .Pipetka se dobře používá což ocení asi každý. Zlepšila se mi pleť ,nehty a přestala mi krvácet dáseň jestli je to tím nevím. Určitě doporučuji 😃

Jen cena ,ale co je dnes levné, že?

vybraná testerka | 08.04.2022

Musím říct, že mě hned ze začátku nadchla krabička, která má opravdu krásný design. Pipeta je skvělá, co se týče dávkování. Musím říct, že jsem byla opravdu překvapená, co se týče chuti. Zkoušela jsem už kolagen v práškové formě a byla to opravdu buďto příšerná chuť a nebo se to ani nerozpustilo. Tento collalloc nano mě nadchl hlavně tím, že je zcela bez chuti a ihned se rozpustí. Další velká výhoda je, že se může dát do čehokoliv. Zkoušela jsem s džusem, ale i v samotné vodě a prostě jako by tam ani nebyl, což mi opravdu vyhovuje. Co se týče účinků, musím říct, že mám pevnější nehty. Dříve jsem si dělala gelové a od té doby, co jsem si je přestala dělat, jsem měla nehty šíleně slabé a věčně se lámali 😕 Nyní mám konečně nehty pevné, takže co se týče kolagenu Nano jsem maximálně spokojená a budu v něm pokračovat i nadále. Vřele doporučuji všem.

žádné jsem nenašla

vybraná testerka | 08.04.2022

Nejkrásnější balení kolagenu které jsem zatím měla možnost vyzkoušet. Jedno už jsem objednala a budu darovat k narozeninám. Co se týká konzistence, jsem nadšena. Tekuté složení je ideální pro nápoje a hlavně ideální na cestování. Díky kapátku se dá rychle použít i během dne třeba v autě. Doma jsem ho měla hezky na očích abych na něj každé ráno viděla a nezapomněla. Určitě nemám naposledy a budu používat častěji.

Má specifickou vůni ale v nápoji se to ztratí

vybraná testerka | 07.04.2022

po 10 dnech užívání se mi snížila bolest kloubu která byla dost bolestivá a hodně se zlepšila kvalita vlasu a nehtů které se hodně lámali, kůže je krásně napnutá ale není zarudlá. Jsem z přípravku velmi mile překvapena a rozhodně jej budu v budoucnu využívat. Doporušuji všem kteří mají bolavé klouby.

není co vytknout

vybraná testerka | 07.04.2022

Určitě mě zaujal hned po rozbalení, desing krabičky je úžasný. super je pipetka, na které jsou znázorněny mililitry a člověk tedy přesně ví, kolik collalocu nabírá. Poctivě si ho každý den namíchávám a v pití vůbec necítím, že by tam bylo něco navíc. Zatím žádné výsledky nepozoruji, ale myslím, že po delší době zlepšení uvidím. Určitě uvažuji, že budu používat dlouhodobě 👍🏻😉

žádné nejsou

vybraná testerka | 06.04.2022

Přípravek mi mile překvapil. Je balený v krásné krabičce. To samé lahvička je super v tom , že dávkování je pipetkou. Stačí 1ml což je obsah pipetky do džusu, mléka či smoothie. Já dala do fresh šťávy z 1 pomeranče. Chuť se nezmění, collaloc je bez přidané příchuti. Samotná je taková olejová mdlá, ale ve šťávě ani není znát. Stačí klapnout a zamichat. 1 pipetka pokryje denní dávku.

mdlá chuť

vybraná testerka | 03.04.2022

Již na první pohled krabička a lahvička vypadají luxusně. Kapičky jsou bez chuti a bez vůně, takže v jídle, nápoji či v jogurtu se vůbec nepoznají. Testuji pravidelně a už po několika dnech jsem pocítila blahodárné účinky. Určitě se necítím tak unavená, dobré účinky na vlasy a nehty. Navíc se mi i vylepšilo zažívání. Za mě super.

nic

vybraná testerka | 29.03.2022

Je super ze je tento vyrobek bez vune a chutna neutralne ze nemeni chut napoju. Prakticke davkovani mi vyhovuje nemusim hledat zadnou odmerku coz je fajn. Prirodni slozeni bez chemie obohacene o vitamin C se mi velmi libi. Baleni je krasne a obsah uvnitr mi pomuze byt hezci ...a mladsi vzhled neni co vic si prat. Za sebe doporucuji...

21.01.2024

Super kolagen mořský collaloc chutný a opravdu funguje

20.10.2023

Kvalitní mořský kolagen, který zajistí krásné vlasy, zdravé nehty, pohyblivé klouby. Švýcarský kvalitní produkt. Snadné užívání. Žádná chemie, barviva a aromata.

11.10.2023

Dobrý kolagen jsem sháněla dlouho a tento mi opravdu vyhovuje je skvělý

08.09.2023

Kolagen používám,protože mě často bolí klouby,hlavně kolena. Chce to dlouhodobé užívání,aby to mělo efekt. Na mě začal fungovat po asi půl roce.

cena

12.05.2023

Jeden z nejlepších kolagenů na trhu. Podporuje růst a zdraví nehtů, vlasů, a kloubů. Snadno se užívá, nezatěžuje organizmus. Změna k lepšímu je patrná po krátké době užívání.

-

01.03.2023

Výborný kolagen, který posílí nehty, klouby, vlasy.. Unikátní mořský kolagen se snadno užívá, dobře vstřebává, má výrazně prospěšné účinky pro celý lidský organismus. Přírodní nezávadné složení.

18.01.2023

Po častějším používání jsem měla pokožku vypjatou a hebkou

24.12.2022

Tento kolagen je moc dobrý, má krásnou vůni, doporucuji

22.12.2022

Výborný kolagen, který opravdu funguje. :-) Doporučuji

19.12.2022

Tento kalogen je skvělý. Dobře se davkuje, upevnil se mi nehty

29.11.2022

Cítím pokožku zdravější a pevnější dost viditelné.

20.11.2022

Nikdy jsem na kolagenu nevěřila ale po vyzkoušení nepřestávám používat

14.11.2022

Tento produkt velmi ráda používám velmi pomáhá 10 / 10

13.11.2022

Nesmí se zapomenout na současné užívání vitamínu c, jinak nejsou žádné výsledky

13.11.2022

ano funguje doporučujeme,s mamkou jsme měli a je to super

28.10.2022

Krásné designové balení,. již po krátkém čase užívání jsou znát změny

27.10.2022

Dobrý doplněk stravy uricte můžu doporučit!stojí to za to

23.10.2022

Mořský Kolářem od collalloc fakt dobře funguje určitě doporučuji

23.10.2022

miluju mořský kolagen, pokaždé když si ho nanesu na pleť je příjemná

21.10.2022

Konečně kolagen, který má skvělé účinky. Opravdu pomáhá jak na pohybový aparát, tak i na krásu. Rozhodně doporučuju! Já jsem ho brala na kolena, ale musím říct, že ani ne po3 týdnech jsem viděla zlepšení i mých vlasů. Už se mi netřepí, ani nevypadávají a dokonce mi přijde, že jsou zpevněné.

10.10.2022

Vyhlazuje pleť, hydratuje , je příjemný na pleti..

10.10.2022

Jsem naprosto spokojená, funguje jak má, doporučuji

07.10.2022

Hodně mi padaly vlasy. Po chvíli používání kolagenu se to výrazně zlepšilo!

28.09.2022

sikovni i do kabely moc dobre vypada aj je ucinni.

27.09.2022

podporuje zdraví příjemná vůně strašně příjemné na pokožku

16.09.2022

Spousta mých přátel to zkusili a jsou zatím velmi spokojeni

12.09.2022

krasne baleni, prijemne na pokozce. ale musela jsem prwstat s uzivanim. zhorsila se mi plet

28.08.2022

Produkt má výborné účinky 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

15.08.2022

Tekutý kolagen jsem si koupila na základě výsledku testování. Vždy jsem u kolagenu bojovala s pachem po rybině a tento je první, který mi chutí nevadí. Často si ho přimíchám do džusu, smoothie nebo jen do vody s citronem. Dávkování je pomocí pipetky. Balení má krásný design. Co se týče výsledků, mám pocit, že působí velmi dobře na pokožku, také nehty jsou velmi pevné. Mou kamarádku balení též zaujalo a koupila si produkt také. 😁 V Dr.Max mě vyšlo balení nejvýhodněji. Pravděpodobně budu s tímto kolagenem pokračovat i nadále.

Ke konci balení se hůře dávkuje s kolagen mírně zasychá kolem víčka (hůře se otevírá).

30.07.2022

Kolagen velice prospívá pleti, po čtyřicítce je potřeba.

09.06.2022

jsou vidět velké změny, pleť i dokonce velmi zjemní

17.05.2022

velice kvalitní kolagen v krásném balení. určitě doporučuji

07.05.2022

Kolagen používám pravidelně a jsem velmi nadšená z výsledků.Plet je vyhlazená na dotek i na pohled, je hydratovaná. Vlasy se mi též velmi zlepšily, jsou pevnější a již nejsou tolik roztřepené

28.04.2022

výhoda v různých balení, také jeho viditelné účinky

cena

20.04.2022

Kolagen od značky Collalloc jsem zkoušela poprvé a příjemně mě překvapil. Dávkování pomocí pipety je velmi snadné a rychlé, není potřeba rozmíchávat žádný prášek ale tekutý kolagen se rychle rozpustí ve studeném nápoji. Díky kolagenu mi přestaly tolik vypadávat vlasy a mám pocit, že mi i za dobu užívání rychleji narostly. Přestaly se mi také lámat nehty, což mě velmi potěšilo, jelikož se mi nehty lámaly opravdu hodně. Zatím jiné změny nepociťuji, ale je pravděpodobně potřeba používat kolagen déle :)

Po chvíli se na hrdle lahvičky začal usazovat kolagen a zasychat, často se mi nepodařilo lahvičku otevřít a musela jsem použít hrubou sílu, haha. Ve vodě musím kolagen vždy rozmíchat brčkem nebo lžičkou, jinak se usadí na dně skleničky.

19.04.2022

Mela jsem jiz jeden podobny a byla jsem velmi spokojena.

14.04.2022

Tato vyhra v soutezi me moc potesila. Neverila jsem, ale opravdu po nekolika tydnech ma kolagen velmi pozitivni vliv na moji plet. Zlepseni problematickych casti se zacalo dostavovat asi po 10 dnech. Mimo jine se mi zpevnily nehty. Lahvicku mam polozenou na stole a kazdy rano kapu do caje. Urcite budu s kolagenem pokracovat i nadale. Ocaroval me nejen design a cele baleni, ale i obsah. Velmi snadne davkovani kapatkem a navic je bez chuti Za me 10 z 10. Doporucuji!

07.04.2022

šikovně vymyšlený dizajan

mohlo by být větší balení

06.04.2022

Mám zkušenost s collalocem v prášku a nyní i tímto. Wau, tento nechutná vůbec "po rybině" a není v nápojích cítit. Ráno si ho kapu do čaje a aspoň vím, že ho musím celý vypít (což jindy je problém). Pravidelné užívání mi zlepšilo pleť a nyní pociťuji i nehty, že jsou pevnější a rychleji rostou. Navíc je fakt moc hezky designovanej. :)

25.03.2022

Kolagen rychle účinkuje a skvěle chutná, doporučuji..

Zadne

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat