TESTOVÁNÍ: Vysavač na okna Vileda Windomatic

04.04.2016 | Testování

Mytí oken je zdlouhavá, únavná a fyzicky namáhavá práce, které se většina z nás raději vyhýbá nebo ji časově odsouvá, jak jenom se to dá. Obzvláště nepříjemné je nekonečné leštění, aby byla okna bez šmouh a dokonale čistá. Navíc je vždy problém s odkapávající špinavou vodou na okenní rámy, parapety a podlahy.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 115 testerek


Na pomoc však přichází Vileda s inovativním produktem - Windomatic, který vám tento druh domácí práce usnadní.  

Vileda Windomatic je vysavač na okna, který funguje jako ruční vysavač s gumovou lištou. Stačí okno umýt čistící tekutinou a stejným způsobem, jak jste byly doposud zvyklí. Poté ho už rovnou můžete vysušit přístrojem Windomatic. Tento domácí pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky s objemem 100 ml. Vodní nádržka je plně odnímatelná a lze jí snadno a pohodlně mýt i v myčce na nádobí. A vám zůstanou jen dokonale suchá a čistá okna.

Díky flexibilnímu krku, který zajišťuje ten správný úhel, snadno dosáhnete i do dolních záhybů oken a do rohů. Speciální dvojitá gumová lišta navíc zajistí, že vaše okna zůstanou bez jediné šmouhy. Výhodou je také stejná sací síla v celé šířce stěrky, takže jednotlivé plochy nemusíte projíždět dvakrát. Vysavač na okna Vileda Windomatic je možné použít nejen klasickým způsobem svisle od shora dolů, ale také vodorovným tahem ze strany na stranu. To všechno bez jediné kapky na parapetu či podlaze. Na jedno nabití vydrží v provozu až 40 minut a postačí na umytí plochy cca 120m2. Po jeho vybití jej jednoduše zapojíte do elektrické zásuvky a za pár hodin je opět připravený k akci.

S Vileda Windomatic ručním vysavačem na okna získáte opravdu všestranného pomocníka na každodenní úklid. Dá se totiž použít nejen na okna, ale také na okenní rámy, zrcadla a všechny hladké skleněné povrchy. Je tedy skvělým pomocníkem také při údržbě koupelny či vašeho auta.

Jednoduchá manipulace, rychlý a skvělý výsledek, to je nový Vileda Windomatic – elektrický vysavač na okna!
K dostání v běžných sítích hypermarketů a v e-shopu od 1 190 Kč.
Více informací najdete na www.vileda.czRozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
18 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat