TESTOVÁNÍ: Vysavač na okna Vileda Windomatic

04.04.2016 | Testování

Mytí oken je zdlouhavá, únavná a fyzicky namáhavá práce, které se většina z nás raději vyhýbá nebo ji časově odsouvá, jak jenom se to dá. Obzvláště nepříjemné je nekonečné leštění, aby byla okna bez šmouh a dokonale čistá. Navíc je vždy problém s odkapávající špinavou vodou na okenní rámy, parapety a podlahy.


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 139 testerek


Na pomoc však přichází Vileda s inovativním produktem - Windomatic, který vám tento druh domácí práce usnadní.  

Vileda Windomatic je vysavač na okna, který funguje jako ruční vysavač s gumovou lištou. Stačí okno umýt čistící tekutinou a stejným způsobem, jak jste byly doposud zvyklí. Poté ho už rovnou můžete vysušit přístrojem Windomatic. Tento domácí pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky s objemem 100 ml. Vodní nádržka je plně odnímatelná a lze jí snadno a pohodlně mýt i v myčce na nádobí. A vám zůstanou jen dokonale suchá a čistá okna.

Díky flexibilnímu krku, který zajišťuje ten správný úhel, snadno dosáhnete i do dolních záhybů oken a do rohů. Speciální dvojitá gumová lišta navíc zajistí, že vaše okna zůstanou bez jediné šmouhy. Výhodou je také stejná sací síla v celé šířce stěrky, takže jednotlivé plochy nemusíte projíždět dvakrát. Vysavač na okna Vileda Windomatic je možné použít nejen klasickým způsobem svisle od shora dolů, ale také vodorovným tahem ze strany na stranu. To všechno bez jediné kapky na parapetu či podlaze. Na jedno nabití vydrží v provozu až 40 minut a postačí na umytí plochy cca 120m2. Po jeho vybití jej jednoduše zapojíte do elektrické zásuvky a za pár hodin je opět připravený k akci.

S Vileda Windomatic ručním vysavačem na okna získáte opravdu všestranného pomocníka na každodenní úklid. Dá se totiž použít nejen na okna, ale také na okenní rámy, zrcadla a všechny hladké skleněné povrchy. Je tedy skvělým pomocníkem také při údržbě koupelny či vašeho auta.

Jednoduchá manipulace, rychlý a skvělý výsledek, to je nový Vileda Windomatic – elektrický vysavač na okna!
K dostání v běžných sítích hypermarketů a v e-shopu od 1 190 Kč.
Více informací najdete na www.vileda.cz

vybraná testerka | 10.06.2016

Vysavač Vileda se jevil zpočátku velmi křehký, avšak po spuštění se teprve projevila jeho síla a účinnost. Tichý, spolehlivý a ohledně plnění své funkce dokonalý přístroj, který doporučuji všem, kdo nemá v oblibě zdlouhavé domácí práce!

Škoda, že není přístroj kombinovaný s funkcí samotného mycího procesu, dvojí funkce - nanášení mycího roztoku pomocí výměnné hlavice a následně opačný výkon, nyní jediný, sání a sušení téměř do sucha-to by byla vynikající kombinace 2 v 1.

vybraná testerka | 09.06.2016

Děkuji za možnost testovat. Je to báječný pomocník do domácnosti plné oken, zrcadel a skleněných dveří. Od prvního testování jsem ho prakticky neuklidila. Mám ho denně po ruce i na drobné mokré "nehody" v kuchyni, nebo na vodu v koupelně, poté, co se jí prožene celá naše rodina. Stejně jako ostatní oceňuji, že je velmi lehký a baterie má dlouhou výdrž. Stačí jen chytit do ruky ten správný grif a všechny hladké povrchy jsou za pár vteřin bez šmouh. Za sebe mohu s klidným svědomím jen doporučit! Je to úžasná pomocník!

vybraná testerka | 06.06.2016

Snad poprvé v životě jsem myla okna s nadšením! Práce, která mi dříve zabrala celý den byla najednou během dvou hodin hotová. Stačilo jen okno umýt od špíny a místo dlouhého leštění jen přejet pár tahy a hotovo! Vysavač na okna Vileda Windomatic za sebe můžu jen a jen doporučit! Holky, pište si o něj k Jěžíškovi, narozeninám, čemukoliv, hlavně ať ho máte! Hodí se totiž nejen na okna, ale během roku je skvělý i na čištění sprchových zástěn, které byly moje noční můra. Stojí nám v koupelně a sahám po něm každý den. Už bych neměnila. Je úžasný!

vybraná testerka | 15.05.2016

Když jsem WindoMatic dostala do ruky, překvapila mě hmotnost – je lehoučký. Na první pohled se mi zdálo, že nádobka na odsátou vodu musí být naprosto nedostačující – ryska maxima je asi ve ¼ nádobky. Nicméně úplně v pohodě stačila - asi po třech menších oknech jsem stejně stěrku šla opláchnout (jelikož máme okna opravdu špinavá). Nádobka se velmi jednoduše vyndala a umyla, stejně jako stěrka samotná – otázka půl minutky vše propláchnout a znovu poskládat. Celý vysavač se tedy velmi snadno čistí (nádobka je dokonce vhodná i do myčky). Výdrž jsem otestovat nestihla, vysavač rozhodně vydržel všech 5 našich oken a stále vrní :-P K samotnému použití: dodnes jsem nepoužívala stěrku a volila systém umýt – nechat uschnout – vyleštit – ruce na tom můžu nechat :-P Na naše venkovní okna to ale bylo s vysavačem vyloženě paráda. Namydlit a vysát. Čistým hadrem jsem jen otřela místa kolem rámů a bylo hotovo. Neuvěřitelně jednoduché. Když jsem chytila ten správný grif, okno bylo i beze čmouh a opravdu nebylo nutné žádné další leštění. Problém jsem měla jen u oken se širokým parapetem, ale stěrka je ohebná, takže zase šlo jen o ten správný grif. Výhodou je, že vysavač se dá použít i vertikálně, takže pod žaluziemi ani naspodu okna nezůstaly čmouhy. Jen nesmí být v nádobce moc vody, jinak se dostává do ventilátorku a stříká průduchy ven. Mytí oken je jedna z těch protivnějších domácích prací – náročná fyzicky i časově (v přítomnosti dětí kolikrát i psychicky), ale WindoMat mi práci podstatně ulehčil a zpříjemnil. Vysavač jsem vyzkoušela i na zrcadla, dlaždičky, plochu stolu a dokonce jsem s ním vysála i vytřenou podlahu (už žádné čekání, až bude sucho, žádné ťapky od kocourka - hned je sucho a vyleštěno). Mnohokrát děkuji za možnost otestování, sama bych si vysavač asi bez předchozího vyzkoušení nekoupila, ale teď můžu vřele doporučit a už sepisuji seznam příbuzných, kteří chtějí rovněž vyzkoušet, protože o podobné věci zatím jen přemýšleli.

Někdy jsem zavadila o vypínací tlačítko - asi není na úplně ideálním místě. Pokud je v nádobce více vody, jiná než svislá poloha způsobí, že voda vytéká z nádobky a průduchy stříká ven.

vybraná testerka | 06.05.2016

Děkuji za možnost testovat přístroj Vileda. Jsem tímto pomocníkem velmi mile překvapena. Mytí oken se s ním stalo zábavou na pár minut. Přístroj ve chvilce vysaje všechnu vodu z plochy skla a to i v rýze u rámu okna. Samozřejmě vysaje i vodu z umytých rámů. Nikde nic nekape. Nabití, provozní doba, stačí na použití při mytí oken v běžné domácnosti. Dobře pomáhá při mytí stěn v koupelně (dlaždičky), ale i například zrcadel. Velmi se Windomatic osvědčil při vysátí vody ze zamženého zrcadla v koupelně po sprchování. Přístroj Vileda Windomatic mohu doporučit do každé domácnosti, neboť je skutečným, užitečným a kvalitním pomocníkem.

Nesetkala jsem se s ničím lepším na umývání oken a žádné negativní stránky jsem nenašla. Pouze doufám, že baterie má vysokou životnost. :)

vybraná testerka | 04.05.2016

Konečně jsem se dočkala balíku s Windomatic, takže jsem si včera po hodně dlouhé době umyla všechna okna. Nikdy předtím, jsem je nemyla na jednou, jednak, že mě to nebavilo, jednak jsem to považovala za ztrátu času. Vysavač mě hodně překvapil svou lehkostí, snadnou manipulací a vynikajícím výsledkem - už jsem nic nedolešťovala, okna zářila. Vřele doporučuji!!! Děkuji za možnost testování.

Bohužel jsem to ukázala doma rodině, hlavně babičkám, takže musím ke každé nastoupit a vyčistit jim taky okna, ale to je můj problém a né výrobku :-D

vybraná testerka | 02.05.2016

Přístroj Windomatic je skvělým pomocníkem do domácnosti. Umýt okna v celém bytě mi vždy trvalo více jak 3 hodiny. Nyní jsem měla vše hotové za hodinu. Nikde žádné mokro z toho, jak kapala voda z oken, když jsem myla klasickou stěrkou. Na jedno nabití jsem vše umyla i zrcadla a dokonce jsem přístroj vyzkoušela i na dlaždice v koupelně. Vše krásně lesklé bez dalšího leštění.

Žádné nejsou

vybraná testerka | 30.04.2016

Tak štěstí se usmálo i na vola, tedy na mě a stala jsem se testerkou užasného vysavače na okna Wileda Windomatic. Nemohla jsem se dočkat víkendu, kdy budu mít čas a vrhnu se na špinavá okna. Vileda Windomatic je skvělý pomocník. Nejen, že se zkrátí čas mytí, ale odpadá úmorné leštění oken. Stačí okna klasicky umýt vodou a čistícím prostředkem a o zbytek se postará vysavač. Vše je rychlé, pohodlné se skvělým výsledkem. Manipulace je jednoduchá. Windomatic se mi osvědčil nejen na okna, ale i na konferenční stolek v obýváku nebo sklokeramickou desku na sporáku. Já ho můžu vřele doporučit stejně tak můj pomocník na fotografii :-)

nejsou

08.01.2023

S vysavacem se okna myjou skvěle. Žádné smouhy. Je super

24.12.2022

Je skvělý, usnadní mnoho práce, velmi dobrý pomocník

19.12.2022

Tuten vysavač na okna je skvělý. Twď se okna myjou mnohem lip

17.12.2022

Okna jsou krásně lesklá, vydrží to dlouho čisté, doporučuji

16.12.2022

Okno jsou lesklá a úžasný rychle účinné na okno spokojenost

29.11.2022

Vysavač je perfektní, požívání je skoro bez práce nedělá šmouhy

20.11.2022

Můžu doporučit, nedělá šmouhy a saje krásně vodu jak má

27.10.2022

Ideální pomocník do každé domácnosti na mytí oken.

umyta okna bez námahy a krásně čisté..

cena mě zarazila

18.10.2022

Snadný a praktický, je velice lehoučký. Nedělá šmouhy a po vysání vody již není potřeba okno nadále leštit. 😊

10.10.2022

Velmi rychlí , lehký a lehce se s nim zachází skvěle leští

13.09.2022

mam doma. superrrr. nevymenila bych za jiny.🖤🖤🖤

09.07.2022

Za mě nejlepší pomocník. Mytí oken přímo nesnáším, ale díky vysavači, je to zdaleka rychlejší a ušetří spoustu času a námahy. Nedovedu si už představit mytí oken bez vysavače. Po umytí, stačí jen vylít nádobku, do které se dá velmi snadno dostat. Vysavač je lehký a prostorný. Zkrátka maximální spokojenost.

09.04.2022

vyborna pomucka na usnadneni myti oken, se kterou jde prace pekne od ruky

oproti hadru vyssi cena

07.04.2022

krásně se s tím pracuje je lehounce

jen mám moc velké okna

06.04.2022

Dlouhá výdrž baterie 🔋 Naklápění hlavice

Špatně těsnící nádobka na sběr špíny. I když vysavač mám ve správném směru, tak špína s vodou kolikrát neteče kolem i do motoru. 😏

06.04.2022

Obrovské usnadnění při mytí oken. V rodině jich máme několik.

05.04.2022

úžasná věc na mytí oken, snadné a hlavně rychlé umytí, okna sou čistá a krásně září.

nic

05.04.2022

Skladné a snadná manipulace. Viděla jsem to u kamarádky, tak jsem to zkusila. Opravdu super a hlavně pro každého kdo nerad myje okna a nebo čistí zrcadlo

Jen to že to ještě nemám doma

04.04.2022

Mám doma, okna jsou hotová a umytá raz dva. Používám pořád

01.04.2022

Snadné a rychle čištění oken. Okna jsou vždy dokonale čistá

21.03.2022

Skvělý pomocník na mytí oken. Vhodný na větší okna.

19.03.2022

mela jsem moznost vyzkouset u kamaradky. kladem je, ze je lehky a padne do ruky, me se s nim ale hure manipulovalo a treba rohy mi delaly velky problem. asi to chce vic cviku.

pro me tezsi manipulace

13.03.2021

Tento vysavač na okna od Viledy, vám z umývání oken udělá zábavu! Je fakt skvělý

16.05.2020

pořídili jsme jej protože mám velké problémy s páteří a leštění skla pro mně nepřichází v úvahu - já okenu levou rukou rozetřu n aokně a následně za mnou manžel "vysaje" a tlakem vyleští okno - za mně úžasný pomocník

-

06.08.2019

Zrovna letos jsem začala přemýšlet,že pořídíme domů vysavač na okna. Bydlíme u cesty,takže okna jsou co chvíli špinavá a zaprášená. Oken nemáme zrovna málo,takže umývání ručně je za trest. Díky za recenze při mém rozhodování :)

Až vyzkouším zjistím :)

05.07.2019

Vysavač na okna od Viledy je výborný pomocník. Na oknech nezůstávají žádné šmouhy, jako tomu bývá při leštění hadrem či novinami. Výdrž baterie je dlouhá, takže nemusíte v průběhu dobíjet. Moc doporučuji!

18.06.2019

Skvělý pomocník, který by něměl chybět v žádné moderní domácnosti. Nevěřila jsem, že vysavač na okna potřebuji, ale to se změnilo, když jsem vyzkoušela tento od Viledy. Malý, ale velmi účinný a rychlý pomocník na okna. Už nemusím trávit hodiny mytím oken. Namočím, vysaji a je hotovo.

11.01.2019

Vysavač na okna Vileda Windomatic je řekla bych tak průměrný.Není to nic extra,a le ani to není zbytečnost. Okna umyje skoro dobře, ale myslím, že ručně mi to jde lépe. Podle mě je to bohužel vyhození peněz

24.11.2018

Je to báječný pomocník do domácnosti Mám ho denně po ruce i v kuchyni, Stejně jako ostatní oceňuji, že je velmi lehký a baterie má dlouhou výdrž. Stačí jen chytit do ruky a všechny hladké povrchy jsou za pár vteřin bez šmouhy

21.09.2018

Je pravda, že mytí oken s normální stěrkou pro mě představuje jak fyzickou tak i psychickou námahu :-D Tento pomocník do domácnosti dokáže před tímto ochránit, jelikož mytí oken již není zdlouhavá aktivita s výsledkem oken se čmouhami :-) Líbí se mi lehkost přístroje, je jednoduchý na používání a okna jsou po použití zářivě lesklá.

15.04.2018

Vysavač na okna Vileda Windomatic je skvělá pomůcka do domácnosti pro všechny, kteří si chtějí vesele ulehčit a urychlit práci. Tedy aspon mě se to zdá, že práce mytí oken je s ním rychlejší a okna vypadají více čistě

13.03.2018

Nikdy jsem podobným typům vysavačů nevěřil, asi to bylo z části také špatnou zkušeností s podobným produktem. Vysavač na okna Vileda Windomatic je ale úplně o něčem jiném, sám jsem byl překvapen jak pomůže s mytím oken. Výkon je naprosto dostačující, na jedno nabití vydrží až 40 minut, což je podle mě velmi dobré.

10.03.2018

Skvělá věcička do domácnosti. Používá celá rodinka a neskutečně si chválí, kvalitní hezké a taky se dostane uplně všude a to opravdu. Díky za takové výrobky můžu vsem doporučit . suoer skvělý a hezkyy

03.03.2018

Konečně jsem se dočkala balíku s Windomatic, který se mi velmi osvědčil při čištění autoskel. Nikdy předtím, jsem je nemyla na jednou, jednak, že mě to nebavilo, jednak jsem to považovala za ztrátu času. Vysavač mě hodně překvapil svou lehkostí, snadnou manipulací a vynikajícím výsledkem. Vřele doporučuji!!!

12.02.2018

Výborný pomocník při závěrečné fázi mytí oken, leštění a předcházení vzniku šmouh. Ušetří čas a práce je příjemnější. Jediný problém byl, že nešlo přístroj nabít, ale uvedl nám ho do chodu až technicky zdatný člen rodiny, protože jinak bych ho musel vrátit

08.02.2018

Strašně rychlé umývání a i praktické . Přístroj není vůbec težký ba naopak vždy mě nebavilo to okno drhnout a stát u něj a ted od tíé doby co jsem výrobek dostala k vánocům tak jsem spokojená neboť mi to usetrí mnoho práce a úklidu a ten čas můžu trávit jinak a lépe .. jen doporučuji :)

07.02.2018

Vysavac na okna jsem koupilia sve mamince, ktera uz neni nejmladsi a chtela jsem ji alepson trosku usetrit praci. Mela jsem moznost si ho i vyzkouset a musim rict, ze me velmi mile prekvapil. Je lehky a krasne se snim manipuluje. Ucinnost je opravdu skvela a staci opravdu chvilicka a okna jsou krasne umyta a beze smouh.

06.12.2017

Tento pristroj si preji od Jeziska k Vanocum :), jelikoz myti oken je pro mne zabijici jed. Doma mame nekolik oken, a za cely den se s nimi opravdu nadrete. S timto pripravkem he vse jednodussi a treba budu mit pkna i s laskou :)

30.11.2017

Vysavač na okna Vileda Windomatic je skvělým pomocníkem při mytí oken, ale i zrcadel či dlaždiček. Stěrka setře tekutinu z oken a vysavač ji rovnou vtáhne do sebe. Takže žádné mokré cákance na parapetech. Tento ruční vysavač šetří čas a mytí s ním je i zábavné.

30.11.2017

Vysavač na okna Vileda Windomatic je parádním vynálezem, která usnadňuje tak nenáviděné mytí oken. Perfektně se ovládá a čistí. Svou práci odvede naprosto dokonale. Vysavač na okna Vileda Windomatic je určitě skvělým pomocníkem.

01.11.2017

Mytí oken mě doposud nebavilo. S vysavačem na okna od Viledy mě to začalo bavit. Práci urychlí, není potřeba se s okny leštit a ma universální použití. Dělám s ním obklady, okna a zrcadla. Dobře se drží.

25.10.2017

Vysavač na okna od Vileda já měla možnost vyzkoušet od kamarádky a oč mě to nadchlo už jsem napsala.jeziskovi a snad jsem byla tak hodná že si můj dopis přečte 😊 okna byly ráz dva umyté moc mě to prekvapilo

21.08.2017

Vysavač na okna od Viledy je skvělým pomocníkem do všech domácností. Mytí okn nikd ynebyla moje silná stránka a proto jsem se rozhodla pořídit si nějakého pomocníka.O této značce jsem slyšela samou chválu,tak jsem se rozhodla pro tuto značku vysavače na okna. Přístroj je velmi lehký a tím pádem s s ním velmi dobře manipuluje. Odpadá veškerá dřina a hlavně to šílené leštění oken. Za chvíli je hotovo aokna se krásně lesknou čistotou. Výrobek mohu opravdu doporučit.

17.07.2017

Moc spokojená jsem nebyla. Bohužel všechnu špínu neabsorboval ale pouze smetl dolů. Na rychlo umytí oken je to super, ale jinak bohužel umývám okna jiným přípravkem který špínu jen neshrne dolů. Moc nedoporučuji.

05.07.2017

Lehký a výkonný vysavač. Má pěkný design a sve kouzlo. Místo utirani hadrem jen vysaju. Chytrý a skvělý pomocník do domácnosti. Doporučuji.

02.07.2017

Mam dve dětičky a protože upatlane sklo od ručiček je všude,viděl jsem toto používat i u tatínka a za me fakt bomba,setrn,lehké a hlavně vse rychle ciste a nemusíte se zabývat cmouhami a dokola cistit

29.06.2017

Přítelkyně jej musela mít, tak se koupil. Práci - umývání oken, zrcadel, dlazdic a sprchace urychlí. Použití je velice snadné. Vysavač na okna je lehký A manipuluje se s ním moc fajn. Má pěkný vzhled. Doporučuji.

17.06.2017

Tohoto pomocníka mám již delší dobu. Bez nej si mytí oken uz nedokážu představit. Opravdu je to znát, narozdíl od běžného Lesteni oken. Místo půl dne, mám za hodku hotovo a navíc me to s nim i moc baví! Cena je také celkem přijatelná. Urcite Doporucuji.

29.05.2017

Dlouho jsem se rozhodovala, zda vysavač na okna koupit nebo ne, a když jo, tak jakou značku... Koupila jsem si Viledu a jsem naprosto nadšená. Nejneoblíbenější činnost - mytí oken je teď najednou zábava. Okna umytá v cukuletu, žádné zdlouhavé leštění... S radostí jsem umyla okna mamce i sousedce :-)

09.05.2017

Výborný pomocník při závěrečné fázi mytí oken, leštění a předcházení vzniku šmouh. Ušetří čas a práce je příjemnější. Jediný problém byl, že nešlo přístroj nabít, ale uvedl nám ho do chodu až technicky zdatný člen rodiny, protože jinak bych ho musela vrátit

21.04.2017

super pomocník na mytí oken a skleněných ploch.Používání je velice jednoduché a snadné,ovladání také velmi jednoduché.Po vyčištění jsou okna krásně lesklá a bez čmouh.Dá se použít i na dlaždičky a jiné povrchy

12.04.2017

Úžasný pomocník, tak jako mop, skvělá značka. Kvalitní výrobek, ze začátku jsem se snažila jít na něj opatrně, ale teď už vše dělám rychle a bez potíží. Začaly jsme se sousedkou mýt okna ve stejnou dobu a já už si pila kávičku a ona ještě leštila hadrou :D Hned jsem ji ho doporučila.

22.03.2017

výrobek jsem si zakoupila, protože jsem si chtěla ušetřit práci s umýváním našich oken a jejich leštěním, určitě je to rychlejší způsob než kdybych to umývala celé ručně - máme doma těch oken opravdu hodně..

očekávala jsem od výrobku trochu více, nezvládne umýt kraje oken, když je v nádobě více vody, stříká... čekala bych delší výdrž baterie

16.03.2017

Já sama ho zatím nevlastním, i když by se to při tom množství oken určitě hodilo, ale měla jsem možnost si ho vyzkoušet. Jednoznačně je to výrobek, který šetří spoustu času, stresování a pocuchaných nervů.

01.03.2017

Tento vysavač jsem dostala jako dárek k Vánocům a jsem z něj naprosto unešená.Po umytí jsou okna nadherně čistá a hlavně bez čmouh a hlavně ocenuji jednoduché a snadné ovladaní a snadná manipulace.Používam ho i na čištění dlaždiček a výsledek je opravdu super.

26.02.2017

Do testování jsem se bohužel nedostala, ale vím že tento vysavač na okna je jeden z nejlepších. Je mi doporučován z každé strany, a já jako velký "nemilovník" mytí oken to určitě zvážím a zkusím :D Už se těšim

29.01.2017

Nadherna suprova vecicka na vse leskle a take snadno upatlatelne a jestli mate takovych lesklych veci tolik jako ja je to ta spravna volba. Jednoduchd ovladani a manipulace to nikdy nezklame a jisti to

19.01.2017

tak tohle je pro mě zajímavá novinka, nemám ráda mytí oken a potom co jsem si přečetla recenze a popis produktu, myslím, že si ho pořídím, vypadá to opravdu dobře, děkuji za informace ostatním :) paráda

20.12.2016

Krásně se s ním myjí okna,vyzkoušela celám rodinka,přijatelná cená,usnadní práci a čas a krásně vyleští okna.Děti byly také nadšené a muzeme jen doporučit,nikdy Nás okna mýt nebavila,ted už ano.Zakoupili jsme dva a nemuzeme si stěžovat.

Nic.

09.12.2016

vysavač vileda mám doma, nejřív jsem si řikala co je to za blbinu, a takové křehké že to je...ale musim uznat, že to je užitečný pomocník při mytí oken jsem si ho nemohla vynachválit, sem tam otřu stěrku ale jinak super nikde žádné kapky :-)

no trošku zabírá místo :-(

22.11.2016

Praádní věcička a velice účinný pomocník do domácnosti.S tímto vysavačem jsou skla a zrcadla nádherně čistá užasně se lesknou.Lze používat i na dlaždicky tkteré jsou také velice krásně čisté a lesklé.

17.11.2016

Vysavač na okna Vileda Windomatic používáme v naší mateřské škole při mytí oken.náramě usnadní práci,je lehoučký takže ruce nebolí.Snadná manipulace a hlavně krásně čistá okna a bez čmuh a bez leštění

12.11.2016

Nějak pro mě tento pristroj nemá využití.. Myci prostredek se musí nanest stejně nějakou houbickou zvlášť. Tímto se tekutina vysaje a jelikož nedojde až do krajů, takže se to stejně musí dodělat hadrou. Ráda bych si tím ušetřila čas, ale při představě, že se přístroj musí nabíjet je to spíše horší než klasické mytí... Měla jsem možnost vyzkoušet tento od viledy i od leftheiftu a ani jeden nesplnil ma očekávání.

Nabíjení. Nedojde až do krajů takže se musí kraje vylestit. Když je nádoba plnejsi vytyka tekutina ven. Jsem zklamaná výrobkem.

04.11.2016

Skvělý pomocník. Vyzkoušela jsem jen na všech možných površích obklady, zrcadla na chodbě i v koupelně a ložnici, sprchový kout, okna atd. a musím říct, že je skvělý. Přišlo mi, že občas byly někde šmouhy, ale nic závratného.

12.10.2016

Je tichý, rychlý. Urychlí práci a nejsou mokré hadry od utírání.

Zanechával zaschle kapky. Až tak moc mě nenadchl.

11.10.2016

mám ráda chytré pomocníky, co mi usnadní práci- a tohle vysávání oken mě fakt baví, jen mi chvilku trvalo, než jsem se naučila nedělat šmouhy, pak už všechno v pohodě, jsem moc ráda, že už mi špinavá voda neodkapává ze stěrky na zem a na parapety. Je to super věcička, doporučuji

06.10.2016

Perfektní pomocník do domácnosti,tato stěrka na okna,vám ušetří čas,dokonale vyčistí okna bez čmouh´,je spolehlivý,baterie dlouho vydrží.Ocenuji že je lehký a snadno se s ním manipuluje,velká spokojenost

28.09.2016

Naprosto dokonalý pomocník při mytí oken.V bytě máme více oken a s tímto přípravkem je práce ohodně ulečnená.Snadné používaní,lehká manipulace,okna jsou krásně čistá,lesklá bez čmouh a zbytků špíny.Doporučuji

20.09.2016

Vysavač na okna Vileda Windomatic je výborný pomocník. Pěkně vysaje přebytečnou vodu z rámů, okna umyje i vyleští. Je lehký a práce s ním je jednoduchá. Ušetří čas i fyzickou sílu a není hlučný. Splnil požadavky.

16.09.2016

Tento vysavač na okna jsem dostala jako dárek a od té doby je to má třetí ruka. Používám nejen na okna, ale i na skleněné stoly, zrcadla a dlaždičky. Je to dobrý pomocník, člověk si ušetří leštění, plochy jsou rychle suché a bez chloupků z hadry.

U spodních rámů obvykle zůstávají kapky, člověk si musí dobře hlídat naplnění sběrné nádobky, dlouhé nabíjení.

14.09.2016

Bohuzel jsme nemela stetsi v testovani, pujcila jsme si na otravnou praci cistic od kamaradky, ktera je z nej nadsena-uz vim proc, je opravdu skvely, je tichy zadna hlucna masina apracuje opravdu skvele, zadne smouchy rychle ciste bez spinacvyhc a promacenyhc rukou, velmi zvazuji o jeho koupi

04.09.2016

Nejsem vybraná testerka. Moje kolegyně má Viledu Windomatic, vysavač na okna a hodně ho pochvaluje. Říká, že stačí okno umýt čistící tekutinou. Poté ho už rovnou vysuší přístrojem Windomatic. Tento pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky s objemem 100 ml. Vodní nádržka je plně odnímatelná a lze jí snadno a pohodlně mýt i v myčce na nádobí. Okna jsou suchá a čistá.

31.08.2016

Koupili jsme ho mojí mamče k narozeninám abychom jí ulehčili práci, mají dvougenerační barák a oken nespočetně. Já si občas půjčují od ní a i když mám doma jen pár oken tak je to opravdu šup šup a okna jsou krásně umytí. Takže možná si ho i já budu přát, třeba od ježíška.

22.08.2016

Přístroj Windomatic je skvělým pomocníkem do domácnosti. Umýt okna mi vždy zabralo dost času a sil. Nyní jsem měla vše hotové za chvíli. S tímto přístrojem není nikde na podlaze žádné mokro, což je super. . Vše krásně lesklé a čisté.

15.08.2016

Přístroj jsem dostala k narozeninám. Jsem starší osoba a tak mytí oken už je namáhavější činnost, navíc mě to nikdy nebavilo :-) Z přístroje mám ohromnou radost, je to výborný pomocník. Díky němu mám okna témeř v cukuletu krásná a čistá, beze šmouh a hlavně bez větší námahy. Doporučuji každé ženě.

03.08.2016

Windomatic jsem si půjčila ze zvědavosti od kamarádky, která na něj pěla jen samou chválu. Pro mě to byl jen zbytečný krám do domácnosti, ale brzy jsme se utvrdila o opaku - je perfektní! Urychluje mytí oken, dobře se obsluhuje i udržuje. Jen občas zanechal šmouhy, ale to je jen o cviku.

Vyšší cena.

28.07.2016

Překvapilo mě a to dost, že je tichý a lehký, opravdu krásně sklo a okna vyčistí, beze šmouch, neškrábe sklo, čehož jsem se hodně bála, zatím ani jedna rejha. Hodně se mi líbí i designově, je moderní

26.07.2016

Tento vysavač na okna od Viledy je opravdu super věc, která se hodí do každé domácnosti. Vysavač je tichý a lehký, ale zároveň velmi výkonný. Díky němu ušetřím spoustu času při mytí oken, které je teď velmi rychlé. A okna jsou krásně čistá.

Vyšší cena

30.06.2016

Za mě mohu jenom vřele doporučit. Takto rychle umytá okna jsem dlouho neměla. Doma mám tři malé děti a jejich neustálé matlání na okna bylo zdrcující,ale s tímto pomocníkem mi to už nevadí, ať si matlají jak chtějí. Umyju to coby dup. Dokonce jsem ho půjčila i mé mamka a vypadá to, že si tohoto pomcníka taky pořídí. Byla moc nadšen, usnadnil jí v mnohém práci.

27.06.2016

Teda, čekala jsem lepší . Nic moc, okna vyčistil jen málo, a špínu setřel k zemi, a okna se pak po tom lepí. Nic moc, slibovala jsem si od toho, že to teda bude fungovat lépe, škoda, mrzí mě to, protože mě nebaví okna umývat,.

16.06.2016

Tento vysavač by měl své ženě koupit naprosto každý muž. Žena nenadává, že musí uklízet, ale dělá úklid s radostí, protože pro ni není fyzicky náročný a neštve ji, že musí strávit hodiny leštěním oken! Skvělý vynález!

16.06.2016

Vysavač na okna je naprosto dokonalý vynález našeho století, který pomůže každé ženě od haldy práce v domácnosti! :-) Okna jsou umytá velmi rychle, bez pracného leštění a bolení rukou a zkažené nálady na celý víkend!

16.06.2016

Výborný pomocník, který ušetří čas a námahu. Okna stačí opravdu jen "namydlit" a poté přejet tímto vysavačem a jsou krásně lesklé, žádné šmouhy, žádné hodinové leštění. Skvělá cena, kvalita, rozhodně palec nahoru!

10.06.2016

nejvíce oceňuji snadné používání, na rychlé mytí skla ve vchodových dveřích (nevím kdo vymyslel, že na vchodových bude sklo..nevím a vůůbec se k tomu nehlásím :D) ..z jedné strany máme tlapky a čumák od psa a zdruhé tlapky a občas i čumáčky od dětí , sem tak se objeví i nějaké jídlo, pokud je nazastavíme včas (jsou po cestě do koupelny) ...vždycky jsem je nerada myla než jsem to nachystala a zase sklidla mohla jsem pomalu začít znovu takhle je to opravdu rychlé

08.06.2016

je lehoučký manimulace s ním velice snadná.nezanechává žádné čmouhy ani jiné podobné nedostatky na umytých oknech.Práce s ním je naprosto jednoduchá a tak z mytí oken už doma nemám strach.Okna se lesknou za mě je to prostě skvělý pomocník

30.05.2016

Hodnocení testerky se vztahovalo k jinému testování. Její komentář byl přesunut.

26.05.2016

Tento pomocník je opravdu k nezaplacení a já mohu jen doporučit investovat do takovéto úžasné věcičky! Okna nikdy nebyla umyta rychleji - dokonce i pány to s touhle vychytávkou baví! Nakonec sem tam přejedu šmouhy utěrkou a je vystaráno!

26.05.2016

sem maximálně spokojena. Velká pomoc při mytí oken i sprchového koutu. Nic nekape, velmi tichý chod a na jedno nabití jsem umyla 2 zasklené balkóny cca 14 oken z obou stran,2 velká okna a sprchový kout. Víc už bych ani fyzicky nezvládla:-). Šmouhy občas jsou,ale míň,než s klasickou stěrkou,ale především nic nekape,takže parapet zůstává suchý. Stačí je jen v místech dotřít suchým hadrem nebo papírovou utěrkou. Vileda opět potvrdila své prvenství mezi úklidovými pomocníky. Stěrka je širší,tak má i větší záběr a přístroj je lehký, snadno se s ním pracuje. Mně z nádržky nic nevytékalo a to ani při vodorovné pozici. Mohu jen doporučit.

Občas zanechá šmouhy

24.05.2016

Líbí se mi , že padne pěkně do ruky. Je lehký a snadno se s ním pracuje. Vyzkoušela jsem vysavač na okna ,která už potřebovala umýt a vše šlo rychle a beze čmouch. Je to opravdu skvělý pomocník , který ušetří čas i ruce.

23.05.2016

Výrobek si pořídila tchýně a já jsem si ho půjčila domů na vyzkoušení. Fakt super. Takhle rychle jsem umytá okna ještě neměla. I když oken máme doma fakt hodně práce mě bavila a nebyla to otrava jako jindy. Na nabití jsem umyla všechna okna, nikde ani kapka a všechno krásně lesklé a čisté. Přístroj je lehký a dobře se sním manipuluje. Určitě doporučuji :)

21.05.2016

Když jsem se dozvěděla o Vileda Windomatic tak jsem neváhala a hned jsem si ho musela koupit.Ještě nebyla chvilka kdy by jsem litovala že jsem tento vysavač na okna koupila. Je lehoučký,jednoduchý a praktický. Není to jako když čistíte okna hadrem,novinami apod. dá se říct že jste bez starostí s tímto vysavačem. Žádné šmouhy na oknech a zabere vám to o dost méně času. Já od doby co tento vysavač mám tak s radostí myji okna. Vřele doporučuji,je to opravdu skvělý pomocník do domácnosti.

19.05.2016

Bohužel jsem nebyla vybrána k testování toho výrobku, ale protože jsem zvědavá, půjčila jsem si ho od kamarádky a byla velice mile překvapena. Dříve pro mne myto oken bylo velmi obtížné a dlouhé a s tímto pomocníkem, mám okna čistá, zářivá, bez vody na zemi a poměrně rychleji umytá. Určitě si jej zakoupím.

žádné

15.05.2016

Zapůjčila jsem si od kamarádky na vyzkoušení a byla jsem velice spokojena. Je lehký a dobře se s ním manipuluje. Okna krásně vyčistí. Takto rychlé mytí oken jsem ještě nezažila. Je to super pomocník, kterého mohu doporučit.

12.05.2016

Skvělý pomocník do domácnosti. Občas mám problém okna po umytí pěkně vyleštit, aby nezůstaly žádné šmouhy. S tímto přístrojem ale nemusím skoro vůbec leštit. Okna jsou beze šmouh a krásně čistá. Můžu jen doporučit.

11.05.2016

Jednou jsem si ho pučila od kamošky a musím říct, že jsem ušetřila čas. Jednoducha manipulace, rýchla práca. Je skvelý, lehký a hlavne moc šikovný :) Určite ho doporučuji všem holkám, kterí neradi myjí okná.

Trochu jsem musela vyleštiť šmuhy ale jinak paráda.

09.05.2016

Výborný pomocník který ušetří čas. Jsem ráda že jsem si ho pořídila, mytí oken mě začalo bavit :-) Používání je jednoduché, rychlé a efektivní. Vždy jsem musela okna několikrát přeleštit abych neměla šmouhy ale s windomatic okno vysaji a okno je krásné čisté a beze šmouh...

09.05.2016

Mám ho doma a musím říct, že spokojenost. V bytě mam hodně oken a vždy jsem okna myla snad cely den. S tímto přistrojem to je fakt za chvilku. Bala jsem se toho zda to nenecha čmouhy a nenechalo. Je to cenově dostupné což byl i pro mě top.

05.05.2016

Tak jsem si tohoto vychvalovaného pomocníka také pořídíla. A musím říct, že mě opravdu překvapil. Za tak krátkou dobu mít umytá okna, to snad ani není možné. Jde to opravdu velmi rychle a bez námahy. Jsem ráda, že tato investice se mi vyplatila, jelikož vždy myji opravdu dost oken.

04.05.2016

Nejprve mi tento pomocník pro mytí oken přišel jako vyhozené peníze, ale opak je pravdou. Mytí oken je nyní opravdu rychlejší, pohodlnější a zábavnější. Je to opravdu skvělý pomocník v domácnosti a ušetří vám spoustu času. Vaše okna budou zářit.

02.05.2016

Tak tohle je opravdu super věcička, tak dlouho jsem po něm pokukovala až jsem si ho pořídila :). A musím říci, že nelituji koupě. Čištění oken je opravdu rychlejší a ušetří čas, který mohu věnovat rodině. Takže opravdu mohu doporučit.

01.05.2016

Tohoto perfektního pomocníka jsem si půjčila na víkend od mé kolegyně. Bylo to poprvé, kdy jsem umyla doma všechny okna najednou. Navíc mytí oken, které jsem nesnášela, mně s vysavačem na okna dokonce bavilo. Jde to jako po másle, prostě super.

29.04.2016

Tento výrobek si zakoupila jedna domácnost v naší rodině a tak mi to nedalo a poprosila jsem příbuznou, ať mi práci s tímto výrobkem předvede. Byla jsem úžasně překvapena, jaký je to výborný výrobek na mytí oken. Zkrátí to čas, je velmi účinný a dobře se s ním manipuluje. Jsem rozhodnuta, že při nejbližší události ho koupím mému manželovi, který okna myje moc rád.

Žádné nebyly shledány.

29.04.2016

Skvělý pomocník do domácnosti. Mytí oken je díky němu velmi zábavné a rychlé. A hlavně efektivní! Pomůže i při čištění jiných částí bytu, je všestranně využitelný. Jsem ráda za tento Vánoční dárek. Doporučuji jej všem dále.

27.04.2016

Bohužel se na mě v rozsřelu neusmálo štěstí, no když jsem se zmínila kamarádce, vytáhla ho ze skříně a zapůjčila mi ho k otestování. Mohu potvrdit - je super!!! Všechna okna v bytě jsem umyla za stejný čas jako kdykoli předtím jedno okno! Nádherně čistá okna, beze šmouh, a to vše bez ztrát času, nervů a taky financí - úspora vody a čistících prostředků nebo hadříků se časem určitě projeví, takže "pořizovací cena" = INVESTICE! :-) Rozhodně uvažuji o zakoupení vlastního přístroje a doporučuji!

27.04.2016

Tento vysavač už mam také a je užasnej . Okna jsem vždy myla minimalne pul dne a vypotrebovala jsem spousty papirových uterek a toho nepořádku co jsem vždy kolem udělala . Ale s timto vysavačem na okna mam okna umyte za 15 minut i se všema zrcadly co doma mame . Je to velka uspora casu a penez . Lituji toho že jsem si ho nepořidia už davno je super . I okna v aute byla umyta raz dva :-)

žádné

26.04.2016

Když jsem se dozvěděla že si ho koupila má sestra hned jsem si ho šla půjčit.Já nejsem milovníkem mytí oken protože mi to moc nejde.Ale s ním mě to šlo jedna básen.Ryhchlé jednoduché a hlavně okna jsou čistá.

26.04.2016

I když jsem nebyla vybrána v testu tak i přesto mě natolik přesvědčil pomocník že jsem si ho koupila zrovna byl v akci a můžu jedině doporučit krásné se sním pracuje žádné šmouhy žádný stykance prostě perfektní pomocník jen zářivá okna

Nenašla jsem zadne

25.04.2016

Tento čistič oken si manželka moc přála. A tak jsem jí udělal radost. Je s ním moc spokojená a já také. Umyl jsem okna v garáží a v zimní zahradě. Práce byla jednoduchá, čistá a zábavná. Dokonce si to půjčuje i tchyně a také je naprosto spokojená.

25.04.2016

Určitě vysavač na okna Vileda Windomatic mohu jen doporučit,ušetří spoustu práce s namáhavým a jinak nepříjemným a časově náročným mytím a čištěním oken,které je jinak velice nepříjemnou a zdlouhavou činností..

25.04.2016

Tento vysavač na okna jsem si o víkendu půjčila od kamarádky a jsem s ním velmi spokojená. Snadné zacházení, malá spotřeba vody a jde to sním jedna báseň. Okna se lesknou a i když jich mám v baráčku požehnaně za den bylo hotovo. Určitě si takového pomocníka na příště pořídím.

23.04.2016

O tomto výrobku už jsem hodně slyšela a recenze jsou většinou velmi dobré. Moc ráda bych ho vyzkoušela, máme v RD 15 oken a umýt a vyleštit je není rozhodně otázkou pár minut. Myslím, že vysavač na okna mi tuto práci rozhodně usnadní.

Doufám, že až si produkt koupím nebudou žádné zápory .

23.04.2016

Konkrétně na čistá, blýskavá okna si moc potrpím a proto jsem využila nabídky své přítelkyně a vypůjčila si od ní tohoto pomocníka. Osvědčil se moc. Rychlý, úsporný efektivní. Skromná spotřeba vody i čistících prostředků se vítá a práce a ovládání jsou snadné. Myslím, že si pořídím vlastní.

23.04.2016

Na základě všech těch báječných recenzí čtenářek a testerek jsem si windomatic doběhla koupit a ihned zkusila alespoň na velkém francouzském okně. Musím říci, že pochvalné názory jsou opodstatněné. Zejména my vyhovuje rychlost a jednoduchost práce. Hotovo jsem měla raz dva, žádné suché a mokré hadříky, noviny na leštění a podobně. Myslím, že to byla dobrá investice.

23.04.2016

Já jsem se s ním setkala u mé sestry. Je s ním spokojená. Zapůjčila mi ho tedy a zkusila jsem ho osobně. Pracuje se s ním moc dobře. A budu ho všem jen doporučovat. Cena je dobrá a nejsou to vyhozené peníze. Určitě ne!!!!

Nejsou.

22.04.2016

Kupovala jsem si tento výrobek. Byl mi doporučen a tak jsem ani neuvažovala o něčem levnějším(už jich na trhu je celkem dost). Nadšená jsem ale byla a půjčila jsem ho i mé dceři. Ta také byla maximálně spokojená. Takže nelituji.

22.04.2016

Koupila jsi moje mamka a já jsem si to půjčila. Teď na jaře a bylo to super. Měla jsem umyto za chvilku a se super výsledkem. Žádné čmouhy. Prostě čistá a příjemná práce. Vlastně to ani práce nebyla.

22.04.2016

Vždycky vítám, když se díky vyhlášení testování dozvím o nějakých nových a skvělých věcech. Takže jsem si tohodle pomocníka pořídila a odpadá leštění oken, které jsem vždycky ze srdce nenáviděla :). Je to rychlé a dokonaleééé :) Windomatic je přesně do ruky, je lehký a já k němu nemám co vytknout. Snad by mě možná zajímalo - jaký šikovný člověk ho vymyslel :-)

22.04.2016

Mám ho doma od vánoc a jsem s ním maximálně spokojená. Odpadlo úporné leštění, které nechávalo šmouhy, ať se člověk snažil sebevíc. Teď mám okna krásně čisté, lesklé a beze šmouh. Vysavač vysaje krásně všechnu špínu. Mytí oken je pro mě teď zábavné a mám okna umytá daleko rychleji a že jich doma máme.

Nevidím žádné.

21.04.2016

Kamarádka vlastní vysavač a já měla možnost ho vyzkoušet. Snadno se ovládá, nezanechává šmouhy, okna září čistotou. Žádná voda nikde neteče. Cena je přijatelná. Jsem ráda, že jsem poznala nového pomocníka, který usnadní mytí oken.

20.04.2016

vrátila jsem se z návštěvy od sestry, která se mi chtěla pochlubit vysavačem na okna Vileda Windomatic. Názorně předvedla, mohla jsem si i vyzkoušet umytí okna, opravdu super, je lehký, tichý, okna se myjí moc pěkně, jsem nadšena. Zřejmě budu taky uvažovat o koupi.

snad cena, ale co je dnes levné. a je to značka, možná jsou i levnější, ale kdo ví, jestli by byly také tak dobré.

19.04.2016

Lehký, snadná údržba a také hodně dobrá cena. Lehce se s ním manipuluje a díky své velikosti je taky pěkně skladný a nezavází v domácnosti. člověk se aspoň u těch oken tolik nenadře a usnadní si práci:-)

19.04.2016

Také jsem měla možnost vypůjčit si a vyzkoušet. A viděla jsem předváděcí akci v nákupním centru. Už tenkrát mě přesvědčili o kvalitách a schopnostech tohoto pomocníka. Okna i další jiné skleněné plochy, dlažby a obklady byly rychle a efektivně umyté a vyčištěné. Málokterou práci dělám tak nerada, jako mytí oken, proto bych tento přístroj měla ráda doma natrvalo.

18.04.2016

uzasna vec, rychle umytie okien, lahka orientacia s tymto skvelym vyrobkom, odporucam kazdemu, kto si ho zakupi a k tomu super firma vileda, ktora je dlho na trhu a uz davno obhajila svoje meno, chvalim

negativne nevidim nic

18.04.2016

je super.Lehký,snadný,šikovný a okna jsou ihned umytá.Usnadní čas i námahu.Zápory nemá.Cenově dostupné.:) Udělal mi obrovskou radost a nejen mě ale také celé rodince.Více času na rodinu a bylo hotovo.

zadné zápory.:) je suprový a usnadní spousty času a námahy.:) Jako dvojnásobná maminka jsem to velice ocenila a mohu jen a jen doporučit dalším ženám.:)

18.04.2016

měla jsem možnost si zapůjčit od sousedky, a je to fakt super..rychlé umytí oken bez námahy..je to téměř bez hluku, krásně saje..ani čmouhy mi to na okně moc neudělalo.. navíc má krásný design, hodí se mi do domácnosti..:) a je ultra lehký..

jediné, co mě mrzí, je cena za vysavač na okna..ale za značku se holt platí :/

18.04.2016

malý , lehký, tichý a nedělá čmouhy... okoukala jsem to u tchyně, která je s ním velice spokojená, leští okna velice často, a používá jej i v koupelně a kuchyni na kachličky - nejspíš jej dostanu k narozeninám - líbil se mi :-)

nevím

17.04.2016

Kamarádka tento vysavač na okna má a je s ním naprosto spokojená.Jednou mi ho půjčila a můžu potvrdit,super věcička na mytí oken je lehký ,tichý maximálně výkonný .Zkoušela jsem s ním mýt i dlaždičky v koupelně a i to zvládl.Tak za mě je naprosto perfektní a mohu ho jen doporučit

17.04.2016

Je to super pomocnik ktery pomuze i ten narocnym hospodynkam.Mela jsem moznost vyzkouset u zname a asi si ho poridim i ja domu.Protoze je to bombasticky vymyslene ze to zvladne i vase ratolest.Doporucuji

Zadne

17.04.2016

Půjčila jsem si tento přístroj od kamarádky na jarní mytí oken. Moc dobře se s ním pracuje. Snadná manipulace a dokonalý výsledek v rekordně krátkém čase. Okna čistá, suchá, žádné kbelíky vody, noviny a několik hadříků. Pokrok prostě nezastavíme, naštěstí. Doporučuji.

15.04.2016

Vyborna vecicka, jakou mohla firma.Vileda vymyslet. Lehka a jednoducha manipulace s pristrojem, kterou hrave zvladnou i jak vetsi tak i mensi detocky, ktere vam mohou s okny a zrdcadly doma pomoci. Cena prijatelna!

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat