TESTOVÁNÍ: Výživový nápoj Kendalife

19.06.2019 | Testování

Vybíháte ráno narychlo z domu, aniž byste stihli pořádnou snídani? Nemáte v horkém počasí chuť na klasický oběd? Jste aktivním sportovcem nebo nastávající či kojící maminkou, nebo prostě člověk, který si hlídá váhu a zdravý životní styl? Tak právě pro vás je určeno naše testování výživového nápoje Kendalife. Hledáme 20 testerek! Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 92%

Hodnocení: 47 testerek


Kendalife je 100% přírodní nutričně vyvážený nápoj, který dodá vašemu tělu to, co potřebuje. Je ideálním doplňkem energie pro atlety, vrcholové sportovce a všechny sportovní nadšence, ale také pro těhotné, kojící nebo vytížené maminky a ty, které chtějí regulovat svoji hmotnost po porodu. Kendalife je také pomocníkem pro váš náročný životní styl. Ať už ráno vybíháte narychlo z domu nebo pracujete přes oběd, dodává vám potřebnou výživu a energii.

Pro výživu i energii

Nápoje Kendalife mají vysoký obsah bílkovin (proteinu) a obsahují 24 esenciálních vitaminů a minerálů. Každá 50g porce obsahuje 15 g bílkovin jak ze syrovátky, tak z kaseinu, aby bylo zajištěno trvalé, efektivní a plynulé dodávání energie po co nejdelší dobu.

Lahodný nápoj je vyrobený ze skutečného ovoce a britského mléka od místních farmářů. Stačí jen smíchat s vodou. Ideální na cestách nebo kdykoli když nemáte času nazbyt.

Nápoj Kendalife je skvělou variantou pokud potřebujete nabrat síly a nemáte chuť na velké jídlo. Ideální pro zotavení a posílení vašeho organismu po vysilujícím období. Může to být také skvělý způsob, jak regulovat hmotnost. Ať už potřebujete nabrat, udržet nebo snížit váhu, Kendalife je skvělým pomocníkem.

Obsahuje inulin, přirozené prebiotikum získané z kořenů čekanky, které napomáhá trávení. V Kendal Nutricare, srdci anglické přírody, je Kendalife vyráběný z mléka od místních farmářů. Neobsahuje žádná umělá sladidla, dochucovadla, barviva a, konzervační látky, lepek, sóju nebo GMO (geneticky modifikované potraviny). Je vhodný pro vegetariány.

Kendalife stačí smíchat s vodou a každá 250ml porce obsahuje 215 kalorií. Je plný skutečného ovoce, a proto skvěle chutná.

Který vyzkoušíte?

Nápoj Kendalife se prodává ve dvou skvělých příchutích:

  • Mango passion fruit koktejl
  • Superberry (lesní plody) koktejl


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

26 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:30
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:29
11 Příspěvků
Poslední příspěvek 23:27

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat