Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Zmírněte projevy potravinových alergií

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

1. 12. 2017 | Testování

Alergie na různé druhy potravin, lépe řečeno potravinové intolerance, jsou mezi lidmi poměrně časté. Alergie na česnek, jablka, ořechy, citrusy, mléko, lepek či nějakou další potravinu má skoro každý z nás. Zatímco ořechy nebo citrusy můžeme ze stravy lehce vyřadit, horší to je s intolerancemi na lepek nebo laktózu. Vyřadit z naší stravy pečivo nebo mléčné produkty už je značně omezující.

Naštěstí i pro tyto potravinové intolerance už existuje účinné řešení.

Lepek zatěžuje náš organismus

Označení lepek je odvozeno od slova „lepit“, to je podle odborníků právě to, co lepek v našich střevech provádí. Střeva doslovně zalepí a ta nejsou schopna dostatečně trávit všechny živiny. Přichází zažívací potíže. Lepek je hojně zastoupen ve všech typech pšenice, žita, ječmene i ovsa, setkáme se s ním hlavně v pečivu. Pro celiaky je jedinou terapií bezlepková dieta. Ta má však smysl i pro lidi, kteří mohou mít jen dílčí příznaky intolerance na lepek. Vesměs si pak pochvalují, že jim odezněly trávicí potíže a cítí více energie. Velmi oblíbená je mezi sportovci a jejím zastáncem je i tenista Djokovič. Nyní se ukázalo, že taková dieta není vždy nezbytně nutná, a to i díky českým vědcům!

Více informací na naalergie.cz

Čeští vědci se podíleli na vývoji preparátu pro lepší trávení lepku

Právě nyní přichází do českých lékáren doplněk stravy LepekFit, který je vyvinut přímo pro osoby s intolerancí na lepek. Mechanismus účinku je docela jednoduchý. LepekFit obsahuje enzymy, které dokáží štěpit lepek na jednotlivé oligopeptidy a aminokyseliny. Ty jsou pak pro člověka daleko lépe stravitelné. Užívejte 1 tabletu bezprostředně před jídlem obsahujícím lepek, odstraníte tak nepříjemné příznaky spojené s intolerancí na lepek jako jsou obtěžující nadýmání, špatné trávení nebo dlouhodobý nedostatek energie.
Nyní na eshopu Dr.Max za cenu 389 Kč.

Laktózová intolerance je celosvětový problém

Problémy s trávením mléčných produktů mají lidé na celém světě. Odhaduje se, že je to přes 60 % lidí. V případě ČR se trávicí problémy související s laktózovou intoleranci objevují u cca. 20 % populace. Nepříjemnými projevy laktózové intolerance jsou především nevolnost, plynatost nebo bolesti hlavy či břicha. Většina z nás je zvyklá snídat např. jogurt, sýry nebo další mléčné produkty. Ty mají tendenci zahleňovat naše tělo a způsobovat nám zdravotní potíže, proto je potřeba laktózu obsaženou v mléce dobře strávit či se vyhýbat mléčným produktům, což je však docela omezující. Naštěstí existuje řešení v podobě produktu s obsahem enzymů rozkládajícím mléčný cukr laktózu, jako je LaktoPlus.

Více informací na naalergie.cz

Díky LaktoPlusu bude vaše omezení příjemnější!

LaktoPlus je nejsilnějším produktem na trhu, který je určen pro osoby s intolerancí na potraviny obsahující laktózu. Disacharid laktóza se nachází především v mléčných výrobcích. Již jedna tableta doplňku stravy LaktoPlus s obsahem enzymu laktáza dokáže rozštěpit obsah laktózy odpovídající ½ litru mléka. LaktoPlus je navíc obohacen i o probiotika bacillus subtillis, která jsou potřebná pro naše zdravá střeva. Stačí užívat 1 kapsli před jídlem obsahujícím laktózu (mléčné produkty) a můžete zhřešit. Vychutnejte si své oblíbené mléčné produkty bez nepříjemných potíží!
Nyní na eshopu Dr.Max za cenu 282 Kč.

Trápí vás laktózová intolerance či intolerance na lepek? Pak se přihlaste do našeho testování!

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, jež trápí intolerance na lepek, a 10 testerek s laktózovou intolerancí, které napíšou níže do Rozstřelu testerek, který z preparátů chtějí vyzkoušet a jak svou potravinovou intoleranci nejčastěji řeší.
HLASTE SE DO 10. prosince 2017.
Vybrané testerky získají buď doplněk stravy LaktoPlus, nebo LepekFit.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Celkové hodnocení: 99%
Hodnocení: 9 testerek
Doporučeno: 7x

včera 20:33

Klady:

Já osobně jsem alergik a bohužel mnoho potravin nemůžu. Tak jsem proto moc ráda, že někdo na nás alergiky myslí a vynalezl toto. M chutná skvěle, moje tělo na to reaguje krásně a tak já to můžu klidně dál doprčit

Zápory:

nic

včera 0:47

Klady:

TESTOVÁNÍ: Zmírněte projevy potravinových alergií - je dobře že tyto přípravky existují.Já nejsem asi alergická na lepek,ale hůře trávím laktozu a mléčné výrobky celkově.Nejhůře mléko takže ocenuji že tento přípravek je..

13. 12. 2017

Klady:

Tento doplněk stravy LepekFit, který byl vyvinut přímo pro osoby s intolerancí na lepek jsem zkusila už o něco dříve a musím uznat, že se výrobci povedl. Mě tedy chutná a nemám s ním sebemenší problém.

Zápory:

žádné

13. 12. 2017

Klady:

Tak já ho měla čest zkusit u sestry a musím říct, že mi po něm nebylo těžko. sice nejsem alergik, ale musím říct, že to snad ani nevadí. Neublížilo mi to, skvěle se používá a já jsem ráda, že něco takového na našem trhu je

Zápory:

nic

13. 12. 2017

Klady:

Dodat šetrnou cestou tělu potřebný enzym, který si organizmus některých jedinců nedokáže sám vyrobit je převratný nápad. Vím z vlastní zkušenosti, jak je to složité a obtěžující, že si nemůžete jako ostatní prostě kdykoliv koupit dobrý rohlík či housku, když máte hlad či chuť. Tyto výrobky velmi usnadňují a zpříjemňují život celiakům a jiným podobně postiženým lidem, kterých je na světě čím dál více.

Doporučení: 7

13. 12. 2017

Klady:

Lepek fit jako doplněk stravy. Jsem ráda, že žádné pomocníky nepotřebuji. Se zažíváním jsem jakž tak v pořádku. Ale když někdo opravdu potřebuje. Tak je dobře, že něco takového existuje a pomůže. Je to dobrý výrobek.

13. 12. 2017

Klady:

Jsem moc ráda, že netrpím žádnou alergií na potraviny a to více kvituji, že jsou takové produkty, které jsou vhodné proti těmto alergiím. Uvedené testované výrobky jsou určitě velmi kvalitní a velmi dobře pomáhají k dobrému zdraví.

13. 12. 2017

Klady:

Lepek fit jako doplněk stravy, který pomáhá ke snadnějšímu trávení a k vyprazdňování, hodnotím úspěšně, funguje jak má, a je účinný. Lakto plus plní svou funkci, jak má. Kamarádka jej užívá a nestěžuje si.

13. 12. 2017

Klady:

Sama jsem silným alergikem a po léta jsem si odpozorovala, že vše začíná v našich střevech. Takže tuto možnost vítám a jsem ráda, že jsem prostřednictvím Bety s tímto byla seznámena. Jsem ráda, že mám možnost poznat skvělé novinky.

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit
Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Testování s Perfect Clinic: Jak je testerka spokojená s omlazením?

Testování s Perfect Clinic: Jak je testerka spo...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vánoční úklid pěkně od podlahy s Vileda Easy Wring Ultramat

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vánoční úklid pěkně od podl...

Permanentní epilace nebo bezbolestná liposukce. V Petra Clinic si vybere každý

Permanentní epilace nebo bezbolestná liposukce....

Vánoce s tátou: Viki a betlém s houbičkami

Vánoce s tátou: Viki a betlém s houbičkami

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Křupavá rána s pečivem z Globusu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Křupavá rána s pečivem z Gl...

Zdravé pomocníky do kuchyně představuje Panasonic

Zdravé pomocníky do kuchyně představuje Panasonic

Tip na večeři

Jablečná žemlovka

12 hlasů
50min 785kJ 70 Kč

Česká jablečná klasika.

Grilovaný masový špíz se žampióny

8 hlasů
2h a 45min 120kJ 290 Kč

Masový špíz se slaninou,paprikou a cibulí

Poradny

Jsem cizinka, dostanu po konci zaměstnání mateřskou?

Dobrý den, Ivo, jestliže majitel plánuje firmu zrušit pravděpodobně dostanete výpověď s dvouměsí... Více

Měla jsem při opětovné evidenci na ÚP nárok na podporu?

Dobrý den, pro odpověď na Váš dotaz může být nejpodstatnější informace, kterou jste uvedla až v ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav...

Více