TESTOVÁNO S TÁTOU: Blízká setkání hadrového druhu

01.07.2016 | Bydlení a design

Dobrý den, vítám vás při sledování veřejného testu nějakých… hadříků. Když mne poprvé kontaktovali z Bety.cz, říkali něco o robotovi, tak jsem souhlasil, protože roboty já rád. A tohle jsem dostal jako předkrm. Mám otestovat hadříky. No… Proč ne?


Celkové hodnocení: 89%

Hodnocení: 70 testerek


Ještě nikdy jsem nevysílal - původně to mělo být na video, ale nějak to nevyšlo. Vlastně jednou jsem vysílal. Do domovního intercomu. To jsem byl ještě malý. Nemohlo mi být víc jak… 30. Ale mělo to úspěch. Připravil jsem si velké reprobedny a vyvěsil sluchátko a pouštěl to do něj. Měl jsem i reakci, nějaký pán tam říkal: “Já tě neslyším, Maruško, já vůbec nic neslyším, ono tam hraje rádio, asi to chytá signál…”

Ptal jsem se manželky, co s tím, na co se to vlastně používá. Myslel jsem samozřejmě na jaké povrchy, při jakém úklidu, protože je spousta hadrů, každý na něco jiného. Káťa hadřík vzala, podívala se na něj, pak ho přede mne rozprostřela a obřadně řekla:
“To je HADR! To se používá na uklízení!” Potom se narovnala a zatímco odcházela, pronesla: “To ty neznáš!”
Tolik k pomoci manželky…

I Viki se zapojila. Tedy… Požádal jsem dceru o testování jednoho z hadříků. Pak jsem na jejím stole našel tohle:

 Zavinovačka, omeleta nebo prostě truhla na Barbie?

Těžko říct, zda to má být zavinovačka, omeleta nebo prostě truhla na Barbie.

Na obalu píšou, že to je nejvyspělejší hadřík od Viledy. To mne zaujalo. Možná to nebude taková nuda a možná právě proto to dali mně. S moderní technologií zacházet umím. Asi to nebude jen kus hadru. Dobře. Nejdůležitější je - to se dělá u každého zařízení - aktualizovat firmware. Zdá se, že to má ohebný displej, ale nikde nic nedisplejuje. Zkusím, jestli to má wifi, když je to tak vyspělé.

Jenže.. Jak se může jmenovat wifi hadru… Mám tu MATKABOŽÍPODSRPENSKÁ. Netušil jsem, že už má wifi. Také tu je wififree. Zaheslovaná, to úplně miluju. DISTRIBUTORVIRŮ. Dobré jméno pro wifi. Stejně jako PĚSTÍRNAMARIHUANY. A tady je… Taxi144. Cože? Ono to snad umí i přivolat taxi? To by byl hodně vyspělý hadr, možná to má Siri nebo Cortanu, kdo ví, na čem to běží… Ale vypadá to jako úplně obyčejný hadr. Moment, někdo volá…

Víte, že...

Vileda Actifibre je vysoce kvalitní hadřík z mikrovláken s použitou technologií aktivní absorpce. Nevyžaduje použití chemických prostředků a přitom zanechává naprosto čisté povrchy jedním tahem.

Fuj. Já se lekl, že to fakt vytočilo taxi, prý taxislužba. Manželka je strašně vtipná, ale po chvíli mi došlo, že je to její hlas. Kde jsme skončili? Nemá to wifi asi. Taxi už odjelo.

Zkusíme bluetooth. … Ne. Nic. Jen lopatka. Tak se jmenuje manželčin mobil. Díky svým bohatým schopnostem. Smartphone. Jediný, který umí sázet kytky. Má o jednu funkci navíc oproti předchozímu telefonu, co měla. Ten se jmenoval CIHLA. Nemá to ani bluetooth. Tady je hodně co zlepšovat. Jak říkal Sheldon Cooper: “Cokoli je lepší s bluetooth.” I bluetooth je lepší s bluetooth.

Ale přejděme konečně k testům. Píšou, že to má schopnost aktivní absorpce. Vyzkoušíme to, na to jsem zvědav. Vyliji tedy trochu tekutiny na stůl. Tak. A teď vedle položím hadřík. Tak. Budeme sledovat, co se stane. Aktivní absorpce. Chm.

Nic. Zatím se ani nehnul. Jenom na mne dost blbě čučí. Vypadá jak línej hadr. Nic aktivního. Loužička ho asi trochu nezajímá. No… Že by se nějak přetrhl, to se říct nedá. Jen si tam tak leží… Je to jen louže vody, možná tohle nepije.

Tak takhle taky ne. Podívejte, Viledo, aktivní absorpce znamená něco...Já si to představuji, jako že položím hadr a ten udělá: “ČMUCH - ČMUCH - ČMUCH! LEZ - LEZ - LEZ! CHLEMT, CHLEMT, CHLEMT.” To je aktivní. Nebo jako dron. Národní pták Afgánistánu. VŽŽŽŽŽŽ - VŽŽŽŽ - VŽŽŽŽ - SLURP! A je sucho. Ale tenhle hadr se ani nehne.

Nevadí, zkusíme druhý test. Připravil jsem si tři hadry. Ukážu je.

Tři "závodníci" na startovní čáře připraveni!

Jak vidíte, první je obyčejný hadr Tonda. Druhý hadr jsem našel tchýniny rajtky. Třetí je testovaná Vileda Actifibre.
Opět vyliju trochu vody. Hadr Tonda se moc nevyznamenal. Spíš to jen tak rozmatlal. Tchýniny rajtky… Musím si vzít rukavice. Nemůžu pod nimi najít tu loužičku. Ani stůl. Dobře, řekněme, že je to setřeno, ale je tu mokro. Teď tedy Vileda Actifibre… A máme vítěze, opravdu saje. Tchýniny rajtky ani Tonda se tomu nemůže rovnat.

A poslední test. Test savosti. Té se zúčastní jen ty hadry, co jsem dostal na testování.
Tak prvním jsem setřel rozlité víno. Hadřík se chvíli motal po lince a pak spadl do... umyvadlo to není… Já zapomněl, jak se říká tomu… škopku. To je jedno.

Druhý jsem nechal setřít colu. Setřel ji výborně. Teď se ptá, jestli k tomu budou brambůrky.

Třetí chtěl taky setřít colu, tak jsem ho taky nechal nasát. Pak si strašně říhnul.

Ok, jsou skvělí, dobrá parta. Tři násosky doma určitě uživíme. Naposledy jsme tu jednoho měli, když Káťa kojila.

To je tedy vše, vážení čtenáři, děkuji vám za pozornost a budu se těšit při testování konečně toho robota. Ačkoli mám dojem, že ještě má přijít mop nebo něco takového nepoužitelného. S čím mne manželka bude nutit uklízet.

A určitě to taky nebude mít ani bluetooth.

M. M. CabicarZdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít tendenci věnovat veškerou svou pozornost své práci a kariéře obecně. Jenže to se nesetká s přílišným pochopením ze strany vašich nejbližších, kteří se budou cítit, jako byste je zanedbávali. Vy naopak budete bojovat s pocitem, že se vaši pozornost snaží odpoutat od něčeho, co je pro vás aktuálně velmi důležité, a tak příle... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:50
142 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:52
96 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:40

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat