Testování pečiva Baker street. Ochutnejte kvalitu, která se peče s láskou

10.05.2022 | Testování

Chléb, který vám připomene dětství, protože se připravuje podle tradiční a poctivé receptury? V rámci našeho testování pro vás k ochutnání máme hned dva bochníky z Baker street. Pozor, tahle dobrota je návyková!


Celkové hodnocení: 100%

Hodnocení: 4 testerek


Na povrchu křupavý a uvnitř až neuvěřitelně vláčný. Že takový chleba, který rychle mizel ze stolu, uměla jen vaše babička? Pokud vám nikdy neprozradila recept, ale rozhodně si jeho chuť i šťastné dětství chcete znovu připomenout, můžete vyzkoušet křupavé novinky z Baker street!

Poctivost, preciznost a péče

Baker street – ručně vyráběné chleby z dobré adresy, přináší zákazníkům prémiové pečivo, které je vyrobeno z vlastního kvásku a několik hodin zrajícího těsta. Kombinací kvalitních ingrediencí a tradičního pekařského řemesla vznikají produkty, které si vychutnáte a pravidelně si najdou místo na vašem stole. Jejich základní složkou je kvásek, o který se pekaři starají s láskou a řemeslnou zručností, přičemž ho pravidělně přikrmují a dbají o jeho správné skladování.

Práce? Jedině ruční!

Pro Baker street je typická i ruční práce s těstem, při níž se projevuje pravé pekařské mistrovství a zručnost. Nejdůležitější částí je jeho formování. Když těsto získá ten správný tvar, potřebuje čas, aby si odpočinulo v ošatkách. Zajímvostí je, že zraje čtyři hodiny a kyne 12 hodin, což ho odlišuje od „obyčejného“ pečiva. Každý bochník je jedinečný i proto, že na něm pekař vytvoří řez, čím se daný chlebík liší od ostatních. Že se vám takový přístup jako za „starých dobrých časů“ opravdu zamlouvá? Nezbývá, než ochutnat… Aktuálně hledáme 25 testerek z Prahy a okolí, které si hned dva voňavé bochníky vyzvednou v sídle naší společnosti. Budete jednou z nich? Pak své chuťové buňky pomalu připravte na tohle!

Kváskový semínkový chléb

Pšeničná mouka, kvásek, pekařský cit a lněná, slunečnicová a dýňová semínka. To je on! Tuhle křupavou parádu si můžete naservírovat třeba s máslem, grilovanou hruškou, prosciuttem, piniovými ořechy a hroznovým vínem. Jeden krajíc asi stačit nebude! Co dalšího se testuje?

Kváskový pšeničný chléb

Tato chuťovka získala prestižní ocenění Vítězný chléb roku 2021. I při její přípravě se kladne důraz na základní suroviny a zodpovědný přístup. A přímo si žádá o to, abyste ji obložila cherry rajčaty a mozzarellou, s čímž si bude krásně notovat kapka olivového oleje. Už se vám sbíhají sliny? Nezapomeňte se přihlásit do našeho testování!

Chleby si testerky vyzvednou 24.5. mezi 9. - 16. hodinou v kanceláři společnosti OMAX Holding s.r.o., Bucharova 1281/2, Praha.

Pro více informací navštivte internetové stránky www.baker-st.cz

Cena testovacího balíčku: 160 Kč

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 25 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda milují čerstvý křupavý chleba?
HLASTE SE DO 22. KVĚTNA 2022.
Vybrané testerky získají kváskový semínkový a pšeničný chléb. Chleby si testerky vyzvednou 24.5. mezi 9. - 16. hodinou v kanceláři společnosti OMAX Holding s.r.o., Bucharova 1281/2, Praha.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

vybraná testerka | včera 9:53

Kvaskove psenicne chleby z Baker street 2019 jsou vyborne. Maji krasne krupavou kurku, uvnitr jsou hezky vlacne a na prvni pohled cloveka zaujmou svoji malbou na kurce. Moc mi chutna seminkovy, ale i bez seminek je dobry. Jiz jsem si ho parkrat koupila a je to jeden z lepsich chlebu, takze urcite doporucuji ochutnat. Nam poslouzil jako priloha k polevce a rano na snidani.

24.05.2022

Chleba je příjemně křupavý a moc mi chutná, doporučuji.

Žádné

24.05.2022

Tento chlebík kupujeme v Bille. Především č.12, který je větší a moc chutný. Milujeme i jen s máslem a solí či plátky avokáda. Jí ho dokonce i syn, který klasický chléb nemá rád. Čerstvý je opravdu křupavý a má skvělou kůrku. Chápu i cenu, protože je opravdu pocivý!

23.05.2022

Dnes jsem měla možnost ochutnat semínkový chleba a je vynikající. Miluji semínka v jakémkoliv pečivu 😍 Chleba má krásně křupavou kůrku a vynikající chuť. Podobný jsem jedla v řemeslný pekárně na severu Polska, což je trochu z ruky. Tam dělali i makový, což je tip pro další druh 😉

Rychle zmizí jen během ochutnávání a zobání 🙈

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste milovníci tepla a léta, a tak vám jeho první záblesky hrají do noty. Jako by se se slunečními paprsky rozzářila i vaše nálada. Vaše okolí bude tou změnou příjemně překvapeno – konečně jste to zase vy. Silní, optimističtí (a ano, tr... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
785 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat