Testování pečiva Baker street. Ochutnejte kvalitu, která se peče s láskou

10.05.2022 | Testování

Chléb, který vám připomene dětství, protože se připravuje podle tradiční a poctivé receptury? V rámci našeho testování pro vás k ochutnání máme hned dva bochníky z Baker street. Pozor, tahle dobrota je návyková!

Přidat příspěvek do rozstřelu

Na povrchu křupavý a uvnitř až neuvěřitelně vláčný. Že takový chleba, který rychle mizel ze stolu, uměla jen vaše babička? Pokud vám nikdy neprozradila recept, ale rozhodně si jeho chuť i šťastné dětství chcete znovu připomenout, můžete vyzkoušet křupavé novinky z Baker street!

Poctivost, preciznost a péče

Baker street – ručně vyráběné chleby z dobré adresy, přináší zákazníkům prémiové pečivo, které je vyrobeno z vlastního kvásku a několik hodin zrajícího těsta. Kombinací kvalitních ingrediencí a tradičního pekařského řemesla vznikají produkty, které si vychutnáte a pravidelně si najdou místo na vašem stole. Jejich základní složkou je kvásek, o který se pekaři starají s láskou a řemeslnou zručností, přičemž ho pravidělně přikrmují a dbají o jeho správné skladování.

Práce? Jedině ruční!

Pro Baker street je typická i ruční práce s těstem, při níž se projevuje pravé pekařské mistrovství a zručnost. Nejdůležitější částí je jeho formování. Když těsto získá ten správný tvar, potřebuje čas, aby si odpočinulo v ošatkách. Zajímvostí je, že zraje čtyři hodiny a kyne 12 hodin, což ho odlišuje od „obyčejného“ pečiva. Každý bochník je jedinečný i proto, že na něm pekař vytvoří řez, čím se daný chlebík liší od ostatních. Že se vám takový přístup jako za „starých dobrých časů“ opravdu zamlouvá? Nezbývá, než ochutnat… Aktuálně hledáme 25 testerek z Prahy a okolí, které si hned dva voňavé bochníky vyzvednou v sídle naší společnosti. Budete jednou z nich? Pak své chuťové buňky pomalu připravte na tohle!

Kváskový semínkový chléb

Pšeničná mouka, kvásek, pekařský cit a lněná, slunečnicová a dýňová semínka. To je on! Tuhle křupavou parádu si můžete naservírovat třeba s máslem, grilovanou hruškou, prosciuttem, piniovými ořechy a hroznovým vínem. Jeden krajíc asi stačit nebude! Co dalšího se testuje?

Kváskový pšeničný chléb

Tato chuťovka získala prestižní ocenění Vítězný chléb roku 2021. I při její přípravě se kladne důraz na základní suroviny a zodpovědný přístup. A přímo si žádá o to, abyste ji obložila cherry rajčaty a mozzarellou, s čímž si bude krásně notovat kapka olivového oleje. Už se vám sbíhají sliny? Nezapomeňte se přihlásit do našeho testování!

Chleby si testerky vyzvednou 24.5. mezi 9. - 16. hodinou v kanceláři společnosti OMAX Holding s.r.o., Bucharova 1281/2, Praha.

Pro více informací navštivte internetové stránky www.baker-st.cz

Cena testovacího balíčku: 160 Kč

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 25 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, zda milují čerstvý křupavý chleba?
HLASTE SE DO 22. KVĚTNA 2022.
Vybrané testerky získají kváskový semínkový a pšeničný chléb. Chleby si testerky vyzvednou 24.5. mezi 9. - 16. hodinou v kanceláři společnosti OMAX Holding s.r.o., Bucharova 1281/2, Praha.

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Rozstřel testerek

MichaelaMT 16.05.2022

Čerstvý a křupavý je top. Na ještě teplý krajíc namazat máslo - nejlepší věc na světě 😀

holesovi 16.05.2022

Čerstvý křupavý chléb miluji

Anriella 15.05.2022

chleba musí být křupavý a čerstvý , nemám ráda ty měkké Chleby

amitka 14.05.2022

Čerstvý a křupavý chléb je dnes téměř vzácnost. Takový poctivý chléb si pamatuji ze svého dětství a ráda bych zavzpomínala na tu slast při ochutnávce poctivého kváskového chlebu, který k dokonalosti nic dalšího nepotřebuje.

Jaura 13.05.2022

Doma milujeme čerstvý, křupavý chleba. Bohužel, ale vybrat a najít opravdu dobrý, který není druhý den tvrdý, je náročné. Nejvíce nám chutná s máslem z farmy a trochou sole

lenkrc 13.05.2022

Čerstvý křupavý chleba miluju! Jen tak, s máslem, nebo jako příloha k obědu (guláši), s pomazánkou a se sýrem k večeři, k zakousnutí k vínu. A když je chleba výborný, dá se jíst i druhý den, i když není čerstvý! Věřím, že o testovaném chlebu se to tvrdit dá též! A doufám, že jej budu moct ochutnat...

baruska1 13.05.2022

Skvělá snídaně je základ pro dobrý den! A ve spojení s voňavým čerstvým chlebem je to záruka krásného dne!

Liborek 13.05.2022

Křupavá kůrka a dobrý kvásek je zkrátka kombinace co se neodmítá

marketa1991 12.05.2022

Čerstvý chléb je nejlepší, miluji křupavou kůrku a ještě když je trochu teplý.

Marie5 12.05.2022

Chléb mám samozřejmě ráda ten nejkřupavější. Toto pečivo neznám, takže ráda vyzkouším

Linda15 12.05.2022

Miluji chleba, který při krájení úžasně krupe. Malé kousky křupavých drobků, které zůstanou na talíři, je to jediné co z takto dobrého chleba zůstane. Doufám, že budu moci ochutnat a otestovat takto dobrý chléb.

Andreaorlikova 12.05.2022

Naprosto zbožňuji čerstvý křupavý chleba s máslem a rajčetem.. toho bych se ujedla. 😁

Sisulinka82 12.05.2022

Kdo by nemiloval křupavý chleba by byl asi blázen. Já osobně nejvíc miluji právě patky chleba, kde je nejvíce kůrčičky. Čas od času si peču chleba i doma, naposledy včera to byl se slunečnicovými semínky 😋.

Zuzi123 12.05.2022

milujeme poctivý chlebík, který nechutná jak typická šumava, co je gumova. nastesti je to v dnesni dobe mnohem castejsi k nalezeni. Ale mame par oblibenejsich pekarnicek :)

Čerstvý krupavy chléb je ten nejlepší, v obchodě málo kdy narážím na opravdu dobrý.... A když už tak nejlepší s máslem a pažitkou ❤️ chudé ale zatraceně dobře jídlo ❤️❤️❤️

uznevimco 12.05.2022

Chléb mám samozřejmě ráda ten nejkřupavější. Pečivo Baker neznám a ráda okusím, už proto že bydlím na Barrandově, jakže to mám přes kopeček.

verca61 12.05.2022

Ano, miluji čerstvý křupavý chléb.

ERBEN 12.05.2022

Nejsem z Prahy a k nám do Chotěboře balíček s ochutnávkou křup. chleba k testován í nedojde. To je škoda.Tak aspoň fanfím všem testerkám a přeji firmě hodně spok. zákazníků!!!spalkovi@seznam.czPS- na ukázku přidávám ukázku mých letoš. velik.minimazanců.....

xverca 12.05.2022

Ano miluji, v dnešní době je těžké sehnat výborný křupavý chleba. Ráda vyzkouším.

rarach 12.05.2022

Chleba jsem si již v obchodě všimla, zaujal mě právě svým křupavým vzhledem a opravdu je na pohled luxusní. Vzhledem k ceně jsem neriskovala a nekoupila si ho. Pokud by se ukázalo, že je lahodný na chuť stejně jako na oko cena je přiměřená. Miluju čerstvý, křupavý chléb.Zdarma produkt k testování!

Přihlaš se do testování!

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít pocit, že po nějaké době váš život opět zaplavila motivace. A nezáleží na tom, zda je to motivace k práci, budování či posilování milostného vztahu nebo třeba k sebevzdělávání. Příval energie v&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

43 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat