ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Kávovar Krups Barista

06.04.2018 | Testování

Možnost přípravy až 17 lahodných nápojů jediným dotykem? To nabízí plně automatický kávovar Krups Barista, který bude moct v rámci našeho zážitkového testování vyzkoušet 10 testerek a jejich kamarádek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 48 testerek

Doporučeno: 68x


Automatický přístroj na espresso KRUPS Barista EA9070 umí připravit 17 kávových nápojů na jeden dotyk přímo do vašeho šálku, abyste si mohli vychutnat kvalitu jako od baristy z pohodlí svého domova. Zdokonalený design je doplněn moderními technologiemi a praktickými funkcemi pro přípravu celé řady vybraných nápojů z celého světa na jeden dotyk.

Jako od profesionála

Připravte si ristretto nebo espresso jako od profesionálního baristy díky nastavení množství a jemnosti mletí. Optimálních výsledků pak dosáhnete volbou automatického nastavení kovového kónického mlýnku, případně jej můžete nastavit ručně podle svého gusta.

Nápoje z kávy a mléka, jako je například cappuccino nebo caffé latté, automaticky připravené stiskem jediného tlačítka. Snadné čištění a údržba díky automatickému promývání a čištění napěňovací trysky. Přístroj KRUPS Barista EA9070 uplatňuje co nejlepší možnou kombinaci konzistence mléčné pěny a vysokých teplot a pomocí dvoufázové technologie napěňování dokáže připravit nápoje jako od baristy přímo do vašeho šálku.

Na velkém barevném dotykovém displeji máte k dispozici intuitivní nabídku pro zajištění co nejsnazšího použití. Připravujte si doma úžasné nápoje stejně snadno, jako když si je objednáváte v kavárně.

Systém KRUPS Quattro Force se stará o optimalizaci jednotlivých kroků procesu přípravy espressa, která vám zprostředkuje dokonalou chuť a zajistí bezkonkurenční kvalitu od zrnka až k samotnému nápoji.

Otestujte kávovar Krups Barista se svou kamarádkou!

Chcete se přesvědčit o skvělých vlastnostech automatického kávovaru Krups Barista na vlastní oči (a chuťové buňky)? Pak se přihlaste do našeho Zážitkového testování, které se koná 17. dubna 2018 od 17 hodin v prostorách The Senses v Praze 5.

Dorazte společně se svou kamarádkou (maminkou, sestrou, kolegyní, ale třeba i svým partnerem či partnerkou) a vyzkoušejte i další produkty, které v rámci Zážitkového testování testujeme!

Testerky i jejich doprovod získají jako dárek sadu dóz Tefal Master Seal pro uložení čerstvých potravin.

Vybrané testerky navíc získají možnost otestovat i další výrobky – kávovar Krups Evidence, parní generátor Tefal Pro Express Ultimate, parní čistič Rowenta Steam Power, fritézu Tefal Actifry Genius.

Abyste mohla být pro Zážitkové testování vybrána, musíte se na našich stránkách přihlásit k testování všech 5 výrobků.

Přihlaste se tedy i k otestování kávovaru Krups Evidence, parního generátoru Tefal Pro Express Ultimate, parního čističe Rowenta Steam Power, fritézy Tefal Actifry Genius ještě dnes, abyste nepropásla možnost zúčastnit se jedinečného Zážitkového testování!

Vybrané testerky získají možnost testované produkty odkoupit s nejméně 40% slevou!

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak si představují ideální jarní odpoledne.
HLASTE SE DO 15. DUBNA 2018.
Vybrané testerky budou pozvány na Zážitkové testování do The Senses v Praze, kde budou moci vyzkoušet kávovar Krups Barista a další výrobky.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 21.05.2018

Kávovar Krups Barista bych hodnotila už jako velmi profesionální kávovar a za mě spíše než v domácnosti bych ho ocenila třeba v práci v kanceláři , kde by se určitě nezastavil. Připraví až 17 typů nápojů, takže si myslím, že si vybere opravdu každý. Přesto, že má kávovar mnoho funkcí, že ovládání díky chytrému displeji velmi jednoduché a intuitivní, co mě osobně udělalo velkou radost, je to, že kávovar „mluví“ česky, takže ho ovládat zvládne naprosto každý. Káva není připravovaná z žádných kapslí, ale z kávových zrn, lze si nastavit i hrubost mletí. Specializuje se na mléčné nápoje a má velmi propracovaný systém samočištění, takže se o kávovar nemusíte nijak zvlášť starat.

vybraná testerka | 21.05.2018

Měla jsem možnost tento kávovar otestovat a ochutnat čerstvě připravenou kávu. Byla naprosto vynikající, jako od profíka z baru v Itálii. Umí připravit 17 druhů káv, sám si určí hrubost mletí dle vybrané kávy, připraví mléčnou pěnu, krásně hustou a nakonec si i sám hlídá, kdy je potřeba vyčistit... Což z uživatelského hlediska, je velmi příjemné a pohodlné. Je to i velmi krásný, designový kousek, který rozsvítí každou kuchyň, kde bude moci stát na lince a těšit své uživatele.

vybraná testerka | 21.05.2018

Kávovar pro domácí použití je už ve vyšší cenové hladině, ale rozdíl proti levnějším, poloautomatickým a ručně ovládaným je znát. Obsluha je naprosto jednoduchá, intuitivní, zábavná. Totéž údržba, která je snadná a navíc potřebu čištění si mašinka pohlídá sama a dá vědět...Pro mne jako milovníka káv s přídavkem mléka je naprosto úžasná možnost vytvoření nadýchané pěny, a je to tak snadné a tak dobré. Hodně piji čaje, zelené, bylinkové, i ty lze snadno pomocí tohoto přístroje připravit. V neposlední řadě hodnotím kladně i design - přístroj se neschovává nikde ve skříni, je tedy součástí interiéru, musí do něj zapadnout.

Potřebuje větší prostor a díky vyšší ceně i zvážení toho, kolik nápojů se v rodině denně připraví, zda se vyplatí, či stačí nějaký menší, také kvalitní kávovar.

vybraná testerka | 16.05.2018

Kávovar Krups Barista se pohybuje již na profesionální úrovni a řadila bych ho do kategorie pro gurmány a velké milovníky kávy. Pomocí dotykového displeje je možno vybírat ze 17 druhů káv. Dle druhu nápoje si zvolí správnou hrubost mletí. Specializuje se na mléčné nápoje, pro které je vybaven speciálním systémem. Nápoje z něj byly naprosto vynikající - jako z kavárny! :-)

vybraná testerka | 15.05.2018

Měla jsem možnost testovat tento kávovar. Budu se opakovat. Káva z kávovaru byla vynikající. Čerstvě umletá káva - to je příjemná vůně. Kávovar má hezký design, může připravit až 17 druhů kávových nápojů.

vybraná testerka | 10.05.2018

Kávovar Krup Barista je bezvadný přístroj vyšší třídy pro milovníky kávy. Má velmi pěkný design, vynikající je to, že čerstvě umele kávu a vy si můžete vybrat jaký druh kávy chcete připravit a jestli má být s mlékem či ne. Pomocí trysky vytvoří z mléka fantastickou pěnu a káva je jak od profesionálů z kavárny.

vybraná testerka | 05.05.2018

Budu se opakovat, jsem milovník kávy a tento kávovar už je vyšší třída. Zároveň poskytuje neuvěřitelný zážitek s tryskou na šlehání mléka, která je přímo ponořená v hrnečku. Káva vypadala jako z kavárny a stejně tak chutnala po zmáčknutí tlačítka:o) a každý si může navolit svou oblíbenou chuť, sílu, velikost.

Chápu, že takto kvalitní a vypracovaný kávovar něco stojí, na mě už částka byla vyšší a v kvalitě a chuti kávy, kterou jsem pila, za mě postačila i nižší třída, která byla i menší.

vybraná testerka | 18.04.2018

Krups Barista, novy a profesionalejsi pristroj, do domacnosti vetsi spis, kava jak jinak, samozrejme skvela, pro fajnsmejkry, kteri si potrpi na dobrou kavu a takovou radi nabidnou i navstevam u nich doma, v kancelari apod

25.12.2022

Tento kavovar je skvělý, děla nám radost každý den

19.12.2022

Tuten kávovar je skvělý. Dělá výborný kafe. Doporučuji

20.11.2022

Opravdu dobrý stroj, není hlučný kávu udělá během chvíle

10.11.2022

Parádní kafe je z kavovaru takže můžu jenom doporučit

27.10.2022

Skvělý kávovar. Káva je z něj výborná

Žádné jsem neshledala

10.10.2022

Je z nej opravdu moc dobra káva lze nevolit z více variant

02.09.2022

Máme tento kávovar v práci. Je velmi výkonný a snadno se obsluhuje. Káva z měj chutná vždy skvěle. Mohu jen doporučit!

02.09.2022

Mamka má v práci a musím říct že dělá hrozně dobrou kávu!

25.02.2021

kávovar má kamarádka a kafíčko z něj je opravdu skvostné - vůně i chuť jako v kavárně

-

28.09.2020

Kávovar připraví skvělou kávu ze zrnkové kávy. Vynikající presso.

30.12.2018
Doporučení: 19

Kávovar Krups Barista je úměrně veliký a oproti ostatním typům má lepší vzhled. Káva je z něj lahodná, velice kvalitní, umí připravit 17 druhů káv, údržba je jendoduchá a obsluha taktéž. Za mě určitě doporučuji

01.12.2018

Připraví až 17 typů nápojů, takže si myslím, že si vybere opravdu každý. Přesto, že má kávovar mnoho funkcí, že ovládání díky chytrému displeji velmi jednoduché a intuitivní, co mě osobně udělalo velkou radost, je to, že kávovar „mluví“ česky, takže ho ovládat zvládne naprosto každý.

07.10.2018

Plně automatický kávovar Krups Barista patří mezi kávovary, které si každý, kdo má rád dobrou kávu, musí okamžitě zamilovat. Připraví až 17 druhů kávových nápojů. V případě mléčných nápojů není potřeba externích nádob na mléko, ale stačí nalít mléko do sklenice a z kávovaru vyjede trubička a mléko nahřeje a našlehá. Naprostá fantazie. Rozhodně doporučuji.

02.10.2018

Tento kávovar jsem měla možnost vyzkoušet u své kamarádky která ho dostala k narozeninám a na poprvé jsem s ním byla opravdu velice spokojená.Je možnost zvolit jaký koliv druh kávy.Káva je opravdu velice lahodná,pěná na laté a capucino krásně našlehaná.Rozhodně tento kávovar mohu jen doporučit

26.06.2018

Kávovar Krups Barista mě velmi zaujal nejen svým designem, ale převážně svými funkcemi. Myslím, že tenhle kávovar ocení v kuchyni naprosto všichni. Co mě zaujalo, je způsob napěnění mléka při přípravě například cappuccina. Ačkoliv kupujeme kávovary od jiné značky, tak k tomuto kávovaru mohu říct, že bych klidně uvažovala o jeho koupi :-)

07.06.2018

Tento kávovar jsem dostala od manžela . Měla jsem klasický pákový od jiné značky a ten si vzal syn. U tohoto kávovaru je velkou výhodou mlýnek a samočistící funkce. Navíc když se u nás sejde rodina - vybere si každý. Dokonce i moje malá neteř, které dělám našlehané mléko a kakaem :-)

31.05.2018

Kávovar Krups Barista je nejen pěkný designově, ale také umí uvařit skvělou kávu za chviličku. Dát si profesionální kávu z pohodlí domova je splněný sen každého milovníka kávy! Kávovar Krups Barista je skvělá věc

22.05.2018

Kávovar Barista od Krups patří mezi top v nabídce kávovarů. Tento kávovar připraví až 17 druhů kávových nápojů. V případě mléčných nápojů není potřeba externích nádob na mléko, ale stačí nalít mléko do sklenice a vbudovaná trubička vyjede a mléko nahřeje a našlehá. Kávovar má tím vychytaný i samočistící systém - automatické proplachování i samočištění mléčné trysky. Ovládání je velice intuitivní.

Vyšší cena. Větší nároky na prostor, není tak kompaktní, jako Kávovar Krups Evidence. Díky vbudované trubičce na našlehání mléka se musí manuálně nalít mléko do sklenice, což se ne vždy může povést ku prospěchu výsledného nápoje, když se dá více mléka, může se stát, že mléko při napěnění přeteče.

18.05.2018

Strašně mě nadchlo elegantní zpracování a design kávovaru. je opravdu krásný a káva ještě lepší. Bála jsem se, že takový kávovar už nebudu umět obsluhovat, ale byla jsem překvapena, jak jednoduché ovládání je. Výhoda je dotykový displej, jemnost mletí, stačí jeden dotyk! Úžasny, jsem ráda, že jsem mohla přístroj otestovat.

10.05.2018

Kávovar Krups Barista Mě tedy rozhodně hodně překvapil! Káva z něho je chutná a rychle připravená. Aspon mám více času na všechno okolo, protože káva se připraví téměř úplně sama. Oceňují ho i mí prarodiče.

08.05.2018

Jak už jsem.psala u prvního kávovarů ,tak se možná budu opalovat,kávu moc nepiju ale tahle káva mi i chutnala.a opravdu to ocení a doporučuji lidem kteří jsou milovníci kávy a dokáží si to užít na plné doušky

05.05.2018

Skvele testovani. Jsme milovnici kavy, chutnaji nam ruzne prichute. Nejvice mne potesilo, ze lze z jednoho stroje a jednim tlacitkem udelat sedmnact druhu kavy. Jsem velice prekvapena a co nejblizsi dpbe bych jej chtela koupit.

04.05.2018

Paráda. Vypadá skvěle a skvěle i funguje. Není nic lepšího než si dát čerstvě umletou voňavou kávu. A jako bonus úžasnou pěnu navrch. Je výhodné mít doma takového pomocníka, člověk nemusí do kavárny.

03.05.2018

Spatny den? Nechce se mi rano uylezt z pelisku? Uaaa vse je hned lepsi,kdyz se mohu tesit na tak vybornou kavicku,jako z te nejluxusnejsi kavarny. Super intenzivni chut, vune a skvela kremova pena. Luxusni zazitek.

30.04.2018

Jak začít den než se skvělou kávou. Oceňuji velkou nádobu na vodu a také dostatečně velký zásobník na kávu. Nebaví mě,když po každém použití musím u menších "kávovarů" vodu neustále dolívat. Skvělé je také to, že si umí vyčistit spařovací komoru sám, bez naší pomoci :-).

29.04.2018
Doporučení: 12

Krásný, výkonný, snadno se ovládá a navíc krásný společník do kuchyně. Moc se mi líbí jeho jednoduché ovládání, zvládne to určitě každý. Navíc je káva z něho opravdu rychlý a velice výborná, určitě doporučuji

27.04.2018
Doporučení: 6

Vychunávat si kávu jako od opravdového baristy - tak to nabízí jedině plně automatický kávovar Krups Barista. Má možnost přípravy až 17 lahodných nápojů jediným dotykem? Tak to není špatné mít doma - zvát si kamarádky až domů na lahodnou kávičku a nad ní vyprávět o našich životech. :)

24.04.2018

Plně automatický kávovar Krups Barista je skvělým pomocníkem do každé domácnosti milovníků dobré kávy. Od té doby, co jsme přestali pít klasického turka, se více zaměřujeme na tyto skvělé přístroje. Tento kávovar je jednoduchý na ovládání a na čištění a káva z něho je velmi lahodná.

23.04.2018

Kávu máme doma rádi a turka už si neužijeme tolik, jako skvělé kávové dobroty z tohoto přístroje. Příprava je velmi rychlá a velmi jednoduchá výsledek excelentní. Vůně a chuť intenzivní a lahodné. Stroj se snadno udržuje čistý a energií spotřebuje minimum.

22.04.2018

Značka Krups se ve výrobě kávovarů opravdu vyzná. Máme podobný v práci a zaměstnavatel nás jeho pořízením velmi potěšil. Káva z něj je skvělá. Horká, silná, voňavá, intenzivní zážitek. Přitom jeho obsluha je velmi snadná. Na výběr je z širokého portfolia nápojů. Vynikající.

21.04.2018

Automatický přístroj na espresso KRUPS Barista EA9070 umí připravit 17 různých variant kávy, které si můžete vychutnat sami nebo s návětěvou, tak jak to dělávám já, když jdu navštívit svou kamarádku. Tato kávička u ní naše setkání velice zpříjemní. Uvažuji také o jeho koupi.

21.04.2018

Jedná se o výborný výrobek, je to kávovar na vysoké úrovni, který je automatický, má mnoho možností na několik druhů káv. Káva má výbornou a lahodnou chuť a díky rychlé přípravě potěší i návštěvy. Já takovým kávovarům moc fandím.

17.04.2018

Tento pristroj je taky super sice je mensi nez jeho predchudce i o hodne tezssi,ale vejde se snad do kazde kuchyne.Je super dokonaly system i zpracovani.Kdybych uvazovala o koupy noveho tak toto by byla prvni volba.

17.04.2018

Kávovar Krups Barista je krásný a elegantní. Vykouzlí několik druhů káv a manipulace s ním je velmi jednoduchá. Doma máme jen ten menší , ale tento bych si jednou přála. Káva je z něho lahodná jako z kavárny.

17.04.2018

Tak malý a elegantní a takové výsledky! Velmi mne zaujalo množství kávových nápojů, které tento kávovar renomované značky dokáže připravit. Povzbuzující silná, aromatická a horká káva je začátkem každého našeho dne a zároveň také závěrem. Velmi snadno se ovládá, příprava kávy je rychlá a jednoduchá.

16.04.2018

Sedmnáct různých kávových pochoutek z jednoho přístroje - to je sen každého kávomila a tedy i můj. Káva z přístrojů Krups je dokonalá. Horká,, silná, intenzivní. Příprava je snadná, jedním tlačítkem je hotovo. Snadné používání přístroje a také snadná údržba jsou velkým plusem.

16.04.2018

Velice kvalitní kává,která je čerstvě namletá a připravená jako z kavárny.Nabízí několik druhů káv které velice snadno přípravíte,káva je vonavá a není příliš silná.co ale nejvíce ocenuji je to že se samostatně čistí.

16.04.2018
Doporučení: 31

Plnoautomatické Espresso Krups připravuje nejvytříbenější kávové speciality stisknutím jediného tlačítka. Vždy čerstvě namletá, voňavá a přesně podle moji chuti. Espresso Krups se čistí zcela automaticky.

Cena je dost vysoká.

16.04.2018

ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Kávovar Krups Barista.Jde o moderní dá se říct profesionální kávovar,který zvládne skoro cokoliv.My máme doma jen ten obyčejný,ale tenhle by byl určitě mnohem lepší,vypadá skutečně lákavě..

16.04.2018

Není nad čerstvou kávu. Kávovary KRUPS patří na trhu k těm oblíbeným. Má ho moje tchyně a je s ním nadmíru spokojená. Lze s ním připravit i mé oblíbené latté, které chutná i vypadá, jako profesionálně připravené v kavárně.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat