ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Fritéza Tefal Actifry Genius

06.04.2018 | Testování

Milujete smažené pokrmy, ale zároveň se snažíte o zdravý životní styl? Pak vyzkoušejte fritézu Tefal Actifry Genius, která dokáže připravit pokrmy s minimem oleje nebo zcela bez něj. Přesvědčit se o tom v rámci našeho Zážitkového testování bude moci 10 z našich testerek a jejich kamarádek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 96%

Hodnocení: 46 testerek

Doporučeno: 125x


Geniální každodenní vaření s horkovzdušnou fritézou Tefal ActiFry Genius! Inteligentní a dokonale všestranná fritéza ActiFry Genius nabízí 9 automatických nastavení pro nejrůznější smažené pokrmy a dokáže s minimem oleje, případně zcela bez oleje, připravit zdravé a chutné pokrmy. Díky exkluzivní technologii Dual Motion tato vzduchová fritéza zaručuje bezproblémové vaření, které nevyžaduje žádné zásahy ani hlídání pokrmu.

Zdravěji a levněji

Jedinečná kombinace horkovzdušného ohřevu a jemného míchání vede k dokonalým výsledkům zravějšího smažení bez nutnosti zásahů nebo hlídání pokrmu, takže nabízí naprosté pohodlí a rychlost. Věnujte se v průběhu vaření rodině nebo přátelům. Automatická funkce vás osvobodí od dlouhého a zbytečného stání u plotny!

Ať už vaříte z čerstvých, nebo mražených surovin, fritéza ActiFry Genius zachovává nutriční hodnoty a brání spálení a vysušení, takže jsou pokrmy zdravější. V případě použití smažení s olejem si pro vybrané programy můžete vybrat i oleje s nižším bodem zakouření které nejsou vhodny na tradiční fritování z důvodu smažení horkým vzduchem s nižší teplotou. Objem použitého oleje pro jedno smažení je dle receptu jenom jedna lžička, a tak můžete upřednostnit zdravější oleje, které jsou dražší. Ve srovnání s klasickou fritézou je spotřeba oleje výrazně nižší, a tak s ActiFry Genius ušetříte na oleji. Pro každé smažení tak používate nový olej bez zápachu po předešlém smažení v jeho nejvyšší kvalitě co oceníte na výsledné chuti vašeho pokrmu.

Velký displej s dotykovým ovládáním nabízí možnosti odloženého startu ohřívání, takže máte regulaci na dosah ruky. Čištění přístroje po přípravě nebylo nikdy snažší. Víko, mísa a hnětač jsou odnímatelné a lze je mýt v myčce. Mísa je opatřena nepřilnavým povrchem Tefal co usnadňuje čištění a zabraňuje připálení.

Díky technologii ohřevu horkým vzduchem fritéza ActiFry Genius nevydává zápach smaženého oleje a ani neuvolňuje mastné páry vody obsažené v oleji a potravinách. Průhledná skleněná poklice fritézy ActiFry Genius nabízí dokonalý přehled při přípravě pokrmů.

Otestujte fritézu Tefal Actifry Genius se svou kamarádkou!

Chcete se přesvědčit o skvělých vlastnostech fritézy Tefal na vlastní oči? Pak se přihlaste do našeho Zážitkového testování, které se koná 17. dubna 2018 od 17 hodin v prostorách The Senses v Praze 5.

Dorazte společně se svou kamarádkou (maminkou, sestrou, kolegyní, ale třeba i svým partnerem či partnerkou) a vyzkoušejte i další produkty, které v rámci Zážitkového testování testujeme!

Testerky i jejich doprovod získají jako dárek sadu dóz Tefal Master Seal pro uložení čerstvých potravin.

Vybrané testerky navíc získají možnost otestovat i další výrobky – kávovar Krups Evidence, kávovar Krups Barista, parní generátor Tefal Pro Express Ultimate, parní čistič Rowenta Steam Power a vysavač Rowenta Clean and Steam RY7557.

Abyste mohla být pro Zážitkové testování vybrána, musíte se na našich stránkách přihlásit k testování všech 5 výrobků.

Přihlaste se tedy i k otestování kávovaru Krups Evidence, kávovaru Krups Barista, parního generátoru Tefal Pro Express Ultimate a parního čističe Rowenta Steam Power ještě dnes, abyste nepropásla možnost zúčastnit se jedinečného Zážitkového testování!

Vybrané testerky získají možnost testované produkty odkoupit s nejméně 40% slevou!

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak si představují ideální jarní odpoledne.
HLASTE SE DO 15. DUBNA 2018.
Vybrané testerky budou pozvány na Zážitkové testování do The Senses v Praze, kde budou moci vyzkoušet fritézu Tefal Actifry Genius a další výrobky.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 21.05.2018

Tato fritéza mne nadchla svou minimální potřebou oleje. S touto fritézou už není potřeba kupovat litry oleje a potraviny v něm topit!!! Tudíž můžeme jíst potraviny připravené ve fritéze a být si jisti, že je to připravené zdravě! Ochutnala jsem jak řízečky, hranolky a směs kuřecího masa se zeleninou. Všechna jídla byla velmi chutná a rozhodně z nich nekapal olej, což pro mne bylo hodně důležité! S touto fritézou bych se již nebránila dceři doma servírovat její tolik oblíbené hranolky. :D

vybraná testerka | 21.05.2018

Fritéza od tefalu mě opravdu hodně překvapila a zbourala mé představy o friťáku plné litrů oleje. U této fritézy stačí opravdu přibližně jen jedna lžíce, na zážitkovém testování jsme měli možnost ochutnat připravené hranolky, řízečky a masovou směs se zeleninou a všechno jen s minimem tuku. Líbí se mi i velmi jednoduchá manipulace, stačí vše nasypat do fritézy a nastavit vhodný program, ovládání mi přijde snadné, a pak už se o všechno postará fritéza. Sama jídlo promíchává takže se nepřipaluje a nemusíte nic otáčet, můžete v klidu od fritézy odejít a dělat si jinou práci  Což mi přijde velká výhoda a úspora času. Za mě rozhodně doporučuji je to kombinace zdravého a efektivního vaření, které ještě navíc šetří čas 

vybraná testerka | 21.05.2018

Naprosto skvělý výrobek, vůbec jsem nezaváhala, zda si ho pořídit či ne. Se starými friťáky nemá nic společného. Stačí lžička oleje a v horkém vzduchu, s automatickým mícháním připravíte křupavé hranolky, řízečky, zeleninu. Vložíte ingredience na čínský pokrm, nastavíte příslušný program, pak už jen pozorujete, jak se jídlo připravujete, následně konzumujete. Stejné je to třeba i s přípravou rizota, vše v jednom kroku.. Příprava se dá načasovat tak, aby bylo jídlo v dohodnutý čas. Pokud vychladne, není problém ohřát. Ovládání jednoduché, intuitivní. Důležité je pro mne i snadné a rychlé čištění, i to, že v naší kuchyni spojené s obývákem není cítit žádný přepálený tuk. Vaření v tomto hrnci nemá chybu.

vybraná testerka | 16.05.2018

Fritéza Tefal Actifry Genius je naprosto skvělý pomocník do kuchyně. Měla jsem možnost ochutnat řízečky, hranolky a směs masa se zeleninou na minimálním množství oleji. Zvolíte program s příslušnou teplotou a čekáte, než se Vám pokrm udělá. Tzn. ocení ho i Ti, kteří neradi vaří :-D. Nejvíce mě překvapily řízky, které byly křupavé. Pro zastánce zdravé a chutné stravy je fritéza naprosto jasná volba.

vybraná testerka | 15.05.2018

Tato fritéza pracuje maličkým množstvím oleje. Při každé přípravě jídla se použije nový olej, tudíž se nepřepaluje. Víko fritézy má velký skleněný průhled - je dobře vidět dovnitř. Při přípravě pokrmu se jídlo jemně automaticky promíchává.

vybraná testerka | 09.05.2018

Horkovzdušná fritéza je vynikající přístroj pro toho, kdo se chce nebo musí stravovat zdravě, neboť při přípravě jídel je potřeba minimum tuku, cca 1 lžíce. Má několik programů a i odložený start. Po vložení surovin, např. vejde se 1,2 kg brambor, se automaticky nastaví čas přípravy. Vnitřek má nepřilnavý povrch a dá se umýt i v myčce.

vybraná testerka | 05.05.2018

Můj další favorit na testování. Osobně mám ochutnány řízečky, hranolky s čerstvých brambor, čínskou směs. Vše člověk jen vloží, načasuje, čeká a pak si pochutná:o).Hranolky byly fantastické a už kvůli nim za to stojí. Řízky musí být opravdu malé a moji chlapi jsou zvyklí na pořádný kus masa. Čína byla také dobrá. Určitě dobrý pomocník do "zdravě" vařící domácnosti.

Jedině snad ta velikost řízků, což je ovšem logické, protože je musí přístroj zvládnout otáčet s minimálním množstvím oleje, chuťově byly výborné.

vybraná testerka | 18.04.2018

Neuveritelne, co dnes ty pristroje umi, mit obrovskou kuchyni a vsechny ty pristroje, skoro to vari samo...friteza, ktera potrebuje velmi malo oleje, staci jenom lzicka, a dokaze takove zazraky, hranolky, rizek, zelenina a chutne k tomu

20.11.2022

Dokonalý a praktický spotřebič do kuchyně, vřele doporučuji

27.10.2022

Pokrmy z horkovzdušné fritézy jsou zdravější a chutnější

22.10.2022

Super, doporučuji, nejlepší na brambory! A třeba maso

21.10.2022

V tyhle fritéze jsou parádní jídla jako například třeba zelená ,maso, losos a v zdravé variantě!

25.02.2021

vždy jsem měla a mám fritézu s olejem , ale ochutnala jsem hranolky z tohoto krasavce a vůbec to není špatné , rozhodně lepší než jsem čekala

-

14.02.2021

U teto produktu je výhoda že je minimální spotřeba oleje.

23.04.2019

Tato friteza je naprosto dokonalý pomocník do kuchyně!Navíc jídlo je zdravé a oleje se dává opravdu jen maličko.Nemusím fritezu kontrolovat, protože se nepřipaluje a můžu se věnovat jiné činnosti v domácnosti.

Nic

01.12.2018

Ochutnala jsem jak řízečky, hranolky a směs kuřecího masa se zeleninou. Všechna jídla byla velmi chutná a rozhodně z nich nekapal olej, což pro mne bylo hodně důležité! S touto fritézou bych se již nebránila dceři doma servírovat její tolik oblíbené hranolky. :D

11.11.2018
Doporučení: 38

Fritéza Tefal Actifry Genius je opravdu vynikajicí. Má nepřilnavý povrch, je dostatečně objemná a má otáčecí nože a dá se umýt i v myčce. Už není potřeba kupovat litry oleje a potraviny v něm topit! Za mě určitě doporučuji

07.10.2018

Vaření s horkovzdušnou fritézou Tefal ActiFry Genius je jednoduché a zábavné. Kombinace horkovzdušného ohřevu a jemného míchání je jedinečná a vede k dokonalým výsledkům zdravějšího smažení bez nutnosti zásahů nebo hlídání pokrmu, takže nabízí naprosté pohodlí a rychlost. Rozhodně doporučuji.

27.06.2018

Fritéza Tefal Actifry Genius mohu hodnotit kladně. Ačkoliv, již několik let máme fritézu, do které je potřeba jen lžička oleje, tak stejně si pořád pamatuji na to, že když jsem byla malá, jak jsme vždy mořili jídlo do litru oleje. Velmi mě zaujalo, že se dát ve fritéze uvařit i celé jídlo, stejně jako na pánvičce, jen s minimem oleje :-) ale langoše v této fritéze neuděláte :-D

14.06.2018

Horkovzdušná fritéza byla vždycky můj sen. Měla jsem to štěstí, že mi manžel mé přání nedávno splnil. Je to neuvěřitelné co tento malý přístroj dokáže. Frituje na minimu oleje, takže není problém před každým použitím olej vyměnit. Nejvíce nám chutnají řízečky a hranolky z čerstvých brambor

31.05.2018

Fritéza Tefal Actifry Genius poskytuje novou éru ve fritování, kdy se dá fritovat s minimem tuku nebo zcela bez něj. Fritéza Tefal Actifry Genius má skvělou automatickou funkci, která umožňuje, že u fritování nemusíme stát. Vše se děje automaticky. Báječný produkt

18.05.2018

Konečně převrat všech fritéz, kde potřebujeme litry oleje. Moje maminka stále smaží v klasické a co si budeme povídat, není to nic, co by bylo pro naše zdraví nejlepší. Jsem ráda, že je tu konečně fritéza, kde stačí kapka oleje a i tak je maso štavnaté. Pán nám ukázal i hranolky a i ty byly super! jsem překvapená i tím kolik se vejde množství, takže se nají celá rodina! Super, doporučuji!

18.05.2018
Doporučení: 65

Fritéza Tefal AH960830 Actifry Genius XL představuje zdravý způsob smažení. Má až 9 automatických programů pro různé smažená jídla, s nižší spotřebou oleje. Technologie Dual Motion přináší rovnoměrné opečení bez nutnosti promíchávání. Čištění fritézy je jednoduché, její části lze mýt v myčce.

18.05.2018

Fritézu jsem přestala pouiziva,když jsme začali jíst doma zdravě. U této mě překvapilo (mile), že nepotřebuje k fritování žádný olej. Upřímně vidím to poprvé a určitě se na ni podívám ,protože bych využila .

17.05.2018

Z fritézy jsem maximálně nadšená! Vůbec jsem nevěřila, že dokáže dělat tak perfektní pokrmy a všem doporučuji! Je v různých velikostí, takže okud jste početná rodinka jako my, tak se určitě vyplatí investovat do té větší, která pojme porce pro celou čtyřčlennou rodinu! Maso bylo šťavnaté, zelenina měkoučká, žádné bláto nebo vysešení se nekonalo! Stačí malinkaté množství oleje, jen kapka a zdravá večeře či oběd je na světe!

10.05.2018

Fritéza Tefal Actifry Genius zjednodušuje přípravu jídel a usmaží i na 1 lžíci oleje díky nepřilnavému povrchu. Příprave jídel se navolí dle programu a vloží ingredience, jako například hranolky, řízky, asijské pokrmy. Obsahuje i funkci odloženého startu. Lze nastavit i teplotu vaření, takže se dá použít i olivový olej. Teplota během přípravy jídla je stabilní. Nedochází k připalování. Části, které přichází do styku s potravinami se dají mýt v myčce. Hranolky, které byly v hrnci připraveny nebyly úplně vychrupané, otázka je, zda byl zvolen správný typ brambor či příprava byla kratší než by bylo potřeba.

10.05.2018

Fritéza Tefal Actifry Genius je opravdu perfektní pomocník do domácnosti a musím říct, že mi na trhu dlouho chyběl. Mám ho doma delší dobu a využívám ho opravdu často, hlavně když mám naspěch a chci mít rychle večeři

08.05.2018

Fritézy jsme doma moc nepoužívali kvůli tomu že byly nezdravé a jídla dost nasáklé mastnotou ale tahle fritéza předčila me očekávání a vřele doporučuji . Opravdu zdravě fritovat jen s touto .překvapilo mě to

07.05.2018

Snažím se být zodpovědná máma a manželka, která dbá o zdraví svých nejbližších a musím uznat, že tato fritéza byla skvělou volbou --> minimum oleje nebo není potřeba žádný a jídlo je i tak velmi chutné. Nastavíte si na displeji, co potřebujete a nemusíte se více starat. V balení byla i kuchařka a tak trochu pro inspiraci ji využiji a i když to není levná záležitost, tak věřím, že i vy budete spokojeni.

04.05.2018

Skvělý pomocník v kuchyni. Mám ráda hranolky a jiné smažené pochoutky ale nesnáším když z toho kape olej jak je to mastné v tom má tento produkt výhodu. Člověk může jíst zdravě a přitom to co má rád. Supr

02.05.2018

skvela vyrovnana friteza. snadna a jednoducha manipulace, rychly nahrev oleje. Pekny dising, je lehka, nezabira moc mista, presto ofrituje pekne mnozstvi jidla.. Kdyz nad tim premyslim jsem s ni maximalne spokojena

02.05.2018

Skvele teatovani!!! Opravdu je to super pokud clovek miluje smazene jidla, ktere nejsou preolejovane. Plne oleje, ale tato friteza je pravym opakem. Nybrz smazene muze byt i zdrave jidlo. Urcite je to skvely vyrobek.

01.05.2018

tak tohle je velka parada.!Da se nadherne a zdrave varit a to je pro me velice dulezite.Malo oleje a smazeni rizecku je ta nejvetsi mnamka.Nezabere moc mista a je velkym pomocnikem pro kazdou kucharku.😊

nic

27.04.2018
Doporučení: 12

Fritéza Tefal Actifry Genius - nikdy bych asi nevěřila, že se dá fritovat zdravěji. Raději řízky tak často nesmažím. Je fajn, že se smaží s minimem oleje. Znamená zdravěji a levněji!!!! Technologie ohřevu horkým vzduchem je geniální nápad.

25.04.2018

Horkovzdušná fritéza je fantastická. S minimem oleje se dá vykouzlit dozlatova upečený řízek, který je moc dobrý a křupavý. S fritézou se pracuje velmi dobře, ovládání je snadné.Pokrm je připraven velmi rychle.

25.04.2018

fritéza Tefal Actifry Genius dokáže připravit pokrmy s minimem oleje nebo zcela bez něj, pokrm, ať už to jsou hranolky nebo cokoliv jiného jsou sice usmažené ve fritéze, ale nejsou nasáklé olejem jak je to u klasických fritovacích hrnců. Na každé smažení se dá olej nový, prostě super pomocník do domácnosti. a vaří zdravě.

22.04.2018
Doporučení: 10

Jedná se o velmi dokonalý výrobek, protože smažené potraviny upravované v této fritéze jsou mnohem zdravější. Šetří čas, díky automatickému nastavení, mohou se používat i různé oleje a také se může mýt v myčce na nádobí. Já si jí určitě pořídím.

22.04.2018

Připravit dobré jídlo zdravým, lehkým způsobem, to ocení všichni v rodině. Navíc je li jídlo opravdu dobré, připravené jako tradičně a zároveň s minimem tuků. Fritéza si poradí s mnoha různými surovinami, snadno se ovládá a také snadno udržuje čistá. Nezabere mnoho místa v kuchyni a jeho přínos je nezanedbatelný.

17.04.2018

Moderní přípravek pro moderní vaření. Velmi vítám každou ušetřenou kapku tuku při přípravě jídel a pokud je jídlo jako smažené, ale o mnoho zdravější, jsem nadšená. Přístroj pěkně vypadá, není zbytečně velký a snadno se ovládá. Snadno se vyčistí a umyje.

17.04.2018

Uz jsem mela moznost vyzkouset opravdu staci kopicka oleje a jidlo je super udelane.Hlavne nase americke brambory ktere tak milujeme snad vsichni u nas ndoma.Super cena i vykon,doporucuji vsem co chteji drzet linii.

17.04.2018

Krásný a užitečný pomocník do kuchyně od mé oblíbené značky. Fritování sofistikovaným způsobem. Jídlo je skvělé, chutné, rychle, ale zároveň zdravě připravené. Absence a nebo minimální množství tuku zachování chutí a výživových hodnot je základ zdravějšího stravování. Jednoduché ovládání i údržba.

16.04.2018

Tato fritéza vypadá opravdu velice dobře a i designově vypadá úžasně.Rozhodně by se mi tato fritéza v domácnosti hodila protože svůj friták mám již 11 let a fuknce jsou již omezené,ale tento by byl opravdu dobrý pomocník a i značka a materiál jsou velice kvalitní.

16.04.2018

Kvalitní pomocník který ošetří hodně času.Snadná příprava pokrmů s minimem tuku.všestranné využití a snadné ovládání.také ocenuji snadnou udržitelnost což velice ocenuji,jsem velice spokojená,za sebe doporučuji

16.04.2018

Jedinečný výrobek. Vařili jsme v něm nedávno dětem na soustředění s kamarádkami a bylo to skvělé. Minimum času a námahy a výsledky velkolepé. Jídlo vynikající a přitom zdravé a s mnohem menším počtem kalorií, než z klasické fritézy. Sofistikovaný systém úpravy jídla za pomoci minima oleje a horkého vzduchu. Lze připravit mnoho různých druhů jídel. Ovládání snadné, intuitivně vás navede. Také údržba je jednoduchá.

16.04.2018

Snažím se jíst zdravě, ale jednou za čas se fritéza hodí. Tato má výhodu v podobě úspory množství oleje, takže bezva. Na Vánoce na kapříka, nebo na rychlé hranolky, prostě ideál, Tefal je pro mě značka kvality.

16.04.2018

ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Fritéza Tefal Actifry Genius.Smažené pokrmy jím vcelku ráda,ale samozřejmě se snažím jíst je v omezené míře,jelikož vím že nejsou příliš zdravé.Tato fritéza je dobrým řešením jak si pochutnat ale zdravěji..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat