ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Parní generátor Tefal Pro Express Ultimate

06.04.2018 | Testování

Také u vás žehlení nepatří k právě oblíbeným činnostem? Usnadněte si ho s parním generátorem Tefal Pro Express Ultimate, díky kterému bude žehlení zábava! Přesvědčit se o tom v rámci našeho Zážitkového testování bude moci 10 z našich testerek a jejich kamarádek. Jaké budou jejich zkušenosti a recenze?


Celkové hodnocení: 97%

Hodnocení: 42 testerek

Doporučeno: 89x


Dopřejte svým oděvům maximální výkon páry a nepřekonatelné výsledky žehlení s vysokotlakým parním generátorem Tefal Pro Express Ultimate GV9581E0. Nová technologie vysokotlakého bojleru zajišťuje profesionální účinnost a jedinečný systém dvojí ochrany proti vodnímu kameni dodává oděvům dokonalý vzhled.

Nepřekonatelná síla páry

Pára pod vysokým tlakem proniká hluboko do nitra látky a zajišťuje tak profesionální účinnost, což zkracuje dobu žehlení až o polovinu. Maximální výkon páry pro nepřekonatelné výsledky. Nová technologie vysokotlakého bojleru poskytuje dokonalé výsledky na profesionální úrovni. Intenzivní parní ráz si poradí i s těmi nejvzpurnějšími záhyby a je ideální pro žehlení silných látek, více vrstev či pro perfektní vertikální žehlení zavěšených oděvů.

Nepřekonatelná parní technologie optimalizuje spotřebu vody a zajišťuje mimořádný výkon kontinuální páry 180 g/min, pro dokonalé výsledky a extrémně snadné vyrovnání nejodolnějších záhybů.

Můžete být zcela bez obav díky jedinečné dvojí ochraně proti vodnímu kameni: Protect system přeměňuje kapky a unikající vodu v páru a chrání proti skvrnám a patentovaný Anticalc Collector maximálně usnadňuje čištění bojleru.

Nastavení upravíte jedním stisknutím tlačítka na elegantním novém ovládacím panelu Direct Control, který je prakticky umístěn přímo na držadle žehličky a šetří váš čas při přepínání mezi různými typy látek. Čtyři elektronické programy zajišťují dokonalou kombinaci páry a teploty pro
každou látku.

Nová patentovaná technologie Durilium AirGlide přináší nejvyšší kluznost značky Tefal pro rychlé žehlení bez námahy – až o 33 % vyšší kluznost a dlouhotrvající výkon. Katalytický povrch Tefal Autoclean udržuje žehlicí plochu stále čistou a beze skvrn a zajišťuje optimální distribuci páry pro vysoce účinné žehlení.

Otestujte parní generátor Tefal Pro Express Ultimate se svou kamarádkou!

Chcete se přesvědčit o skvělých vlastnostech parního generátoru Tefal na vlastní oči? Pak se přihlaste do našeho Zážitkového testování, které se koná 17. dubna 2018 od 17 hodin v prostorách The Senses v Praze 5.

Dorazte společně se svou kamarádkou (maminkou, sestrou, kolegyní, ale třeba i svým partnerem či partnerkou) a vyzkoušejte i další produkty, které v rámci Zážitkového testování testujeme!

Testerky i jejich doprovod získají jako dárek sadu dóz Tefal Master Seal pro uložení čerstvých potravin.

Vybrané testerky navíc získají možnost otestovat i další výrobky - kávovar Krups Evidence, kávovar Krups Barista, fritézu Tefal Actifry Genius a parní čistič Rowenta Steam Power.

Abyste mohla být pro Zážitkové testování vybrána, musíte se na našich stránkách přihlásit k testování všech 5 výrobků.

Přihlaste se tedy i k otestování kávovaru Krups Evidence, kávovaru Krups Barista, parního čističe Rowenta Steam Power, fritézy Tefal Actifry Genius ještě dnes, abyste nepropásla možnost zúčastnit se jedinečného Zážitkového testování!

Vybrané testerky získají možnost testované produkty odkoupit s nejméně 40% slevou!

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak si představují ideální jarní odpoledne.
HLASTE SE DO 15. DUBNA 2018.
Vybrané testerky budou pozvány na Zážitkové testování do The Senses v Praze, kde budou moci vyzkoušet parní generátor Tefal Pro Express Ultimate a další výrobky.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 21.05.2018

Parní generátor Tefal Pro Express Ultimate je určitě skvělý pomocník pro velkou rodinu. Nejsem velkým nadšencem žehlení, ale tahle žehlička je opravdu velmi příjemná. Díky tomu, že se voda nenalívá klasicky do žehličky, ale je umístěna v parním generátoru, je žehlička příjemně lehká a dobře padne do ruky. Moc se mi líbí to, že můžete žehlit oblečení jen z jedné strany například trička a ručníky si můžete rovnou složit s přežehlit je složené, stejně to jde i s povlečením a výsledek je perfektní. Další výhodou je horizontální žehlení, takže už žádné trápení s halenkama  Za mě rozhodně doporučuji.

vybraná testerka | 21.05.2018

S tímto parním generátorem, pro mne stále žehličkou, by se stalo i to nenáviděné žehlení celkem jednoduchou a možná i zábavnou domácí povinností. Konečně bych se mohla přestat vztekat u žehlení košil, ložního prádla a i záclon! Záclony bych žehlila už jedině zpět pověšené na okně! A nikdy nekončící haldy mužovo triček, bych snad žehlila ve vrstvách :D :D :D Za mne jednoznačně skvělý pomocník do každé domácnosti!!!

vybraná testerka | 21.05.2018

Žehlení opravdu nepatří k mým oblíbeným činnostem, šidím ho, kde můžu. Alternativou k nežehlení je použití tohoto parního čističe, jehož velkou výhodou je, že mohu žehlit na prkně, ale třeba i závěsy na tyči či košile na ramínku. Přístroj je lehký, bezpečný, krásně klouže po prádle, dobře se drží v ruce. Možnost automatické volby z několika typů látek, není pak třeba hlídat teplotu a množství páry. S přeschlým prádlem si poradí silný parní ráz. Kvituji ochranu proti vodnímu kameni, o který se tak nemusím starat. Mám doma pubertálního syna, rád nosí košile a je pro to ochotný i něco udělat - sám si je vyžehlit. Je jasné, že s tímto moderním přístrojem pracuje mnohem raději než s obyčejnou žehličkou.

V našem bytě s málo úložnými prostory obtížně řešíme, kde přístroj skladovat.

vybraná testerka | 16.05.2018

Parní generátor Tefal Pro Express Ultimate je určitě vhodný pro osoby, které jsou odkázány na časté žehlení (ideálně vícečlenné rodiny). Skvělou možností je, že si můžete vybrat polohu žehlení - ať už ve vertikální, při které výborně vyžehlíte košile, halenky, či jiné náročnější věci nebo horizontální, při které můžete vyžehlit složené povlečení rovnou do skříně.

Vyšší cena.

vybraná testerka | 15.05.2018

Parní generátor je vysoce účinný. Je to dobrá věc. U stávající parní žehličky se mi občas stává, že při nižší teplotě se objevují na prádle vápenné skvrny. Tohle u parního generátoru nehrozí. Díky páře a tlaku ničí bakterie.

vybraná testerka | 09.05.2018

Parní generátor Tefal Pro Express Ultimate zajistí dokonalé vyžehlení prádla a to jak horizontálně tak i vertikálně. Má několik programů, prádlo nespálí. Velkou výhodou je, že stačí žehlit pouze jednu stranu a žehlení několika vrstev, u bavlny projde pára až 16 vrstvami, takže můžete pěkně poskládat povlečení na malý rozměr a žehlíte, čímž ušetříte čas. Žehlička je lehčí než klasická napařovačka. Kvůli páře ovšem nelze používat klasické žehlicí prkno, ale speciální mřížkované.

vybraná testerka | 05.05.2018

Parní generátor na žehlení je nejlepší, co si může člověk vyzkoušet k tak neoblíbené činnosti, jako žehlení je, tedy za mě určitě ano. Mám starší model žehličky Tefal a jsem nadšená. Na košile a těžko žehlitelné prádlo nesrovnatelné s obyčejnou žehličkou. Prádlo je po páře jinak voňavé a měkoučké.

Jediné, co mě napadlo je kryt, který mám u staršího modelu přes žehličku i s uchem.

vybraná testerka | 18.04.2018

Parni generatory jsou skveli pomocnici pro vertikalni i horizontalni zehleni, hlavne to vertikalni, ruzne kosile, halenky, ale diky pare vam tento stroj vyzehli treba i nekolik povleceni na sobe, diky pare, coz je skvele a setri to cas. Pomocnik nejen pro milovniky zehleni a treba i muze....kteri si to budou chtit vyzehlit u zen

20.11.2022

Žehlička krásně žehlí bohužel není praktická

Není praktická

27.10.2022

Kvalitní a známá značka, skvěle žehlí a napařuje

žádné

30.09.2020

Žehlení stejně jako spousta dalších nesnáším , ale s tímto pomocníkem to vůbec není tak strašné , žehlička je přes vzhled lehká , sedí v ruce a napařování na ramínku je prostě bomba - hned hotovo a vš perfektně rovné a nadýchané

skladnost , cena

19.07.2020

Vynikající žehlici vlastnosti, nemusí se nastavovat teplota a možné zehlit několik vrstev najednou.

10.01.2019

Parní generátor Tefal Pro Express Ultimate je opravdu pecka! Sice ho nemám doma, občas si ho půjčuji od mamky, ale je tak drahý, že si ho už nemohu dovoli. Schopnosti má opravdu skvělé a doporučuji pro fajnšmekry

01.12.2018

Díky tomu, že se voda nenalívá klasicky do žehličky, ale je umístěna v parním generátoru, je žehlička příjemně lehká a dobře padne do ruky. Moc se mi líbí to, že můžete žehlit oblečení jen z jedné strany například trička a ručníky si můžete rovnou složit s přežehlit je složené,

07.10.2018
Doporučení: 79

Parní generátor Tefal Pro Express Ultimate krásné žehlí a obsluha není těžká. Krásně klouže po povrchu, je lehký a dokáže vyžehlit povlečení i složené, což je super. Za mě jednoznačně doporučuji, protože je to skvělý pomocník do domácnosti

07.10.2018

Vysokotlaký parní generátor Tefal Pro Express Ultimate posunul žehlení na úplně jiný level. Pára pod vysokým tlakem proniká hluboko do nitra látky a zajišťuje tak doslova profesionální účinnost, což zkracuje dobu žehlení až o polovinu. Rozhodně doporučuji vyzkoušet.

02.10.2018

Tato žehlička už od pohledu vypadá naprosto úžasně a skvěle.Mám žehličku kterou už mám kolik let a již dosluhuje.Tato má dostatek pary pro snadné a lehké žehlení nepřilnavy povrch,pradlo jiste bude krásně vyžehlené a svěží

22.07.2018

Žehličky od značky Tefal naše rodina kupuje již řadu let a jinou značku bychom již nejspíše nekoupily. U této žehličky se mi líbí, že je příjemně lehká do ruky a jednoduše se s ní z toho případu při žehlení manipuluje. Stejně více oceňuji klasickou žehličku a to hlavně z důvodu úložných prostorů. Tefal vyrábí skvělé žehličky a tato zbytečně zabere v domácnosti moc místa. Celková velikost je jediné mínus, které jsem shledala.

14.06.2018

Dobrý den, ráda bych všem vybraným testerkám poděkovala za jejich zkušenosti a postřehy s tímto parním generátorem Tefal. Už delší dobu jsem v obchodě po něm pokukovala, ale nebyla jsem si jistá. Díky jejich zkušenostem je rozhodnuto a i já bych se měla stát majitelkou tohoto mazlíka :-)

31.05.2018

Nudné žehlení se parním generátorem Tefal Pro Express Ultimate stává opravdovým zážitkem. Žehlení s parní generátorem Tefal Pro Express Ultimate je rychlé a bezpečné. Jsem ráda, že existují takové pokročilé technologie!

22.05.2018

Žehlička má parní generátor, který produkuje páru v síle 8 barů. Parní ráz je 600g/minutu a je možné si navolit několik programů, jako napřííklad jemné prádlo, džíny. Žehlička má separátní nádobku o objemu 1.9l. Tím že je nádobka mimo žehličku, je lehčí než klasická napařovací žehlička. Díky tlaku páry stačí žehlit pouze stranu, tím se šetří čas, u bavlny projde pára až v 16 vrstvách. Při žehlení je nutné projet 2x. Jedním pohybem se napaří a druhým vysouší. Lze i žehlit vertikálně a na horizontální žehlení je nutné mít prkno s mřížkou, aby pára mohla projít skrz prkno.

18.05.2018

Parni generátor je super hlavně v tom, že nemusíte tolik hlídat nastavení teploty. Můžete přejíždět i po více vrstvách a hlavně stačí jedno přejetí a je vyžehleno! Ne jako u klasické žehličky. také díky generátoru je žehlička v ruce neuvěřitelné lehká. Kabel nikde nepřekážel nijak zvlášt, generátor se dá oložit kamkoliv. Nahřátí je rychle!

18.05.2018

Parní generátor je pecka! Nechápu, jak jsem mohla tak dlouho žehlit s klasickou žehličkou! Už při testování jsem byla překvapená, jak lehce žehlička klouže po materiálu bez toho, aniž by dělala nějaké šmouhy, odlesky apod... je lehká do ruky a opravdu stačí jednou přejet a máte vyžehleno! Dokonce i více vrstev! jsem nadšená!

10.05.2018

Parní generátor Tefal Pro Express Ultimate je podle mého názoru opravdu nepostradatelný pomocník v každé domácnosti. Mě hlavně překvapil svou lehkostí a svou účinností, protože prádlo je po vyžehlení hebké a pěkně rovné

08.05.2018

Žehlit mám docela ráda a i mě baví a s parním generátorem je opravdu jednoduché a baví ještě více než předtím,takže vřele doporučuji a přeji úžasné zážitky s žehlením třeba i při sklence činka 😁 to by nebylo obyvatel nebavilo

05.05.2018

Ikdyz me zehleni nevafi, ale mamince velmi, je to jeji nejmene oblibena cinnost. Tak jsme se koukaly spolu na tuto zehlicku. Tak nakonec si ji koupila, ikdyz nebyla z ni velmi nadsena. Po tydnu na ni neda dopustit, zehleni uz neni to co byvalo, toto jsou jeji slova. :D

04.05.2018

Parádní žehlička. Vkusný design. Žehlení pro mně není zrovna zábava. Ale s touhle žehličkou je to jiné. Už jen proto že člověk u žehlení nestráví půl dne . Skvěle urychluje čas. Vyžehlí luxusně a ještě šetří vodu. Doporučuji

01.05.2018

Tak tu bych si moc moc prala.Zehlim snad kazdym druhym dnem a nejen designove vypada nadherne ale je i krasne setrna.Snad jednou budu mit stesti ji vyzkouset a doporucit.To by se zehlilo raz dva.a clovek usetri mnoho casu.😊

nic

27.04.2018
Doporučení: 10

Jsem nadšena - žehlička Tefal Pro Express Ultimate je jednička na světě!!! Jen o ní čtu a toužím ji mít. Je to malý zázrak, který využívá žehlení s vysokotlakým parním generátorem. A žehlení se nám stává zábavou!

25.04.2018

Všeobecně je žehlení s parní základnou mnohem snadnější. Osobně żehlení moc ráda nemám, ale když už je to akutní, tak dïíky parní základně je to raz dva hotové. S žehličkou se dobře pracuje.Napařování je rychlejší.

24.04.2018

Protože hodně neradA žehlím ( žehlím jen v případě nutnosti), tak tento parní generátor Tefal Pro Express Ultimate by byl pro mně jako stvořený. Viděla jsem jej v akci na předváděčce v jenom obchodním domě a musím říct, že takový pomocník by se mi opravdu hodně líbil.

22.04.2018

pokud nerady žehlíte, tak parní generátor Tefal Pro Express Ultimate je pro vás to pravé ořechové, žehlička padne krásně do ruky, 4 programy kombinace teploty s párou si poradí s každou tkaninou a žehlící doba se zkrátí opravdu na polovinu.

22.04.2018

Tento výrobek se Tefalu moc povedl. Prádlo k žehlení vám rychle ubývá pod rukami. Žehlení je bezpečné i pro jemné tkaniny. Silný proud páry usnadní žehlení, prádlo dezinfikuje. Žehlicí plocha je dokonale hladká, dobře klouže po žehlených materiálech. Žehlička samotná je lehká, šikovně padne do ruky. Velký pomocník do domácnosti.

21.04.2018

Parní generátor Tefal Pro Express bych určitě v domácnosti uvítala, je to velmi příjemné a snadné žehlení, po kterém prádlo vypadá dokonalé a manipulace s přístrojem je snadná. Určitě bych si ho v budoucnu ráda pořídila, protože jsou na něj jen samé pozitivní recenze.

17.04.2018

Dokonale vyžehlené a ošetřené prádlo je s tímto pomocníkem snadnou skutečností. Silný tlak páry vháněný do tkaniny prádlo vyhladí, navlhčí a snadněji se pak vyžehlí. Žehlička samotná je lehká, šikovně padne do ruky a žehlicí inovativní plocha snadno klouže po tkanině. Snadná údržba i ovládání. Bezpečné použití.

17.04.2018

Parni generator byl vzdycky muj sen,ale bohuzel si ho nemuzu az tolik dovolit,ale zrejmne mne bude cekat tento rok pod stromeckem.Pritel vi moc dobre ze bych chtela mit tento generator doma.Verim ze ho mit doma budu.

17.04.2018

Parní generátor Tefal Pro Express Ultimate vypadá úžasně. S tímto přístrojem je určitě radost pracovat. Vzhledem tomu, že nerada žehlím s tímto pomocníkem by mi to určitě šlo od ruky a žehlení by se mi začalo i líbit :-)

17.04.2018

Žehlení třetího tisíciletí! Lehká a snadno ovladatelná žehlička s dokonale hladkou a nepřilnavou žehlící plochou. Silný proud páry se dostane i do pevnějších materiálů a dokonale je navlhčí a vyhladí. Snadné ovládání i čistění. Bezpečné a výkonné zařízení.

16.04.2018

Snadná manipulace s tímto přístrojem.přispůsobí se jakémukoliv materiálu a druhu oblečení.vyžehleno je snadno a rychle.oblečení vypadá jako nové.jsem velice spokojená,za sebe doporučuji,jsem nadšená...

16.04.2018

S tímto přístrojem od značky Tefal je žehlení o mnoho snazší a také o mnoho rychlejší. Oblečení všeho druhu a všech materiálů je dokonale vyžehleno a díky hloubkovému dosahu páry také zbaveno mikrobů. Žehlení je snadné a efektivní a hlavně bezpečné. Díky propracovanému systému nehrozí žádné připáleniny.

16.04.2018

Pokud neradi žehlíte, parní generátor je to pravé pro vás. Obzvláště tento od značky Tefal, je zárukou kvality a naplnění všeho, co slibuje. Žehlící čas zkrátíte na minimum, žehlí opravdu téměř samo. Vyšší cena.

16.04.2018

ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Parní generátor Tefal Pro Express Ultimate.Žehlení nemám ráda a žehlím tedy málokdy,ovšem s tímto parním generátorem,který výrazně zkracuje žehlení,bych klidně udělala výjimku.Myslím že by mě to bavilo..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat