ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Parní čistič Rowenta Steam Power

06.04.2018 | Testování

Dokonale čisté podlahy bez použití chemie? Díky parnímu čističi Rowenta Steam Power každodenní realita, o které se budou moci v rámci našeho zážitkového testování přesvědčit i naše testerky. Jaké budou jejich zkušenosti a hodnocení?


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 41 testerek

Doporučeno: 88x


Parní čistič Rowenta Steam Power RY6550WH nabízí dokonalé řešení úklidu pro zdravé a hygienické domácí prostředí. Čistí pomocí páry bez použití chemikálií a detergentů. S tímto parním mopem získáte výhodu vysoce výkonného hloubkového úklidu, při němž dojde k odstranění až 99 % mikrobů a bakterií, a k tomu vyspělé funkce a vynikající ergonomické vlastnosti.

Čistota bez chemie

Objevte zdravý a hygienický úklid prostřednictvím čisticího účinku páry, který vám zajistí dokonale hygienické prostředí ekologicky – bez použití škodlivých chemikálií a detergentů a s minimální spotřebou vody. Množství páry lze regulovat pomocí tří nastavení vhodných pro všechny typy tvrdých povrchů, která zajišťují dokonalý úklid jen pomocí vody z kohoutku.

Vysoce efektivní návlek na mop z mikrovlákna pro dokonalý úklid, který nezanechává šmouhy ani skvrny. Bezdotykový systém zajišťuje nejčistší a nejhygieničtější způsob výměny návleků při práci s parním mopem – pouze stlačením tlačítka na hubici nohou. Zabudovaný extra silný kartáč představuje dokonalý nástroj pro hloubkový úklid odolných zaschlých skvrn a nečistot.

Odlehčený design se snoubí s vyspělými ergonomickými vlastnostmi, jejichž výsledkem je výjimečně snadné použití, držadlo ve tvaru oka pro pohodlné a přirozené uchopení a praktická odkládací poloha.

Odvápňovací kazeta zabraňuje poškození přístroje vodním kamenem a prodlužuje jeho životnost.

Otestujte parní čistič Rowenta Steam Power se svou kamarádkou!

Chcete se přesvědčit o skvělých vlastnostech parního čistoče Rowenta na vlastní oči? Pak se přihlaste do našeho Zážitkového testování, které se koná 17. dubna 2018 od 17 hodin v prostorách The Senses v Praze 5.

Dorazte společně se svou kamarádkou (maminkou, sestrou, kolegyní, ale třeba i svým partnerem či partnerkou) a vyzkoušejte i další produkty, které v rámci Zážitkového testování testujeme!

Testerky i jejich doprovod získají jako dárek sadu dóz Tefal Master Seal pro uložení čerstvých potravin.

Vybrané testerky navíc získají možnost otestovat i další výrobky – kávovar Krups Evidence, kávovar Krups Barista, parní generátor Tefal Pro Express Ultimate Care, a fritézu Tefal Actifry Genius.

Abyste mohla být pro Zážitkové testování vybrána, musíte se na našich stránkách přihlásit k testování všech 5 výrobků.

Přihlaste se tedy i k otestování kávovaru Krups Evidence, kávovaru Krups Barista, parního generátoru Tefal Pro Express Ultimate, fritézy Tefal Actifry Genius ještě dnes, abyste nepropásla možnost zúčastnit se jedinečného Zážitkového testování!

Vybrané testerky získají možnost testované produkty odkoupit s nejméně 40% slevou!

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 10 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jak si představují ideální jarní odpoledne.
HLASTE SE DO 15. DUBNA 2018.
Vybrané testerky budou pozvány na Zážitkové testování do The Senses v Praze, kde budou moci vyzkoušet parní čistič Rowenta Steam Power a další výrobky.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 21.05.2018

Parní čistič od rowenty na mě udělal velký dojem a zvažuji o jeho koupi, jelikož máme doma převážně dlažbu a lino je to rozhodně vynikající pomocník. Vysává a vytírá zároveň na jeden tah a navíc díky páře už nemusíte používat žádné chemické prostředky, což jako příznivce eko výrobků velmi oceňuji. Měla jsem možnost si ho na zážitkovém testování vyzkoušet a i na ovládání je velmi příjemný, je lehký a snadno klouže po podlaze, nezanechává žádné nečistoty ani šmouhy, dokonce jsme ho vyzkoušeli i na skleněné podlaze a výsledek byl perfektní .

vybraná testerka | 21.05.2018

Výhodou tohoto parního čističe je, že ho mohu mít po ruce kdykoliv ho potřebuji. V bytě máme dlaždice i plovoucí podlahy, na oboje ho lze použít. Díky páře ničí bakterie i zašlou špínu, nepotřebuje chemii, stačí jen voda, případně ocet, aby bylo dosaženo lesku. Práci s ním zvládnou i děti, není totiž těžký a je bezpečný. Jsem ráda, že nemusím řešit vodní kámen, použitá technologie mne této povinnosti zbavuje.

vybraná testerka | 16.05.2018

Velmi se mi líbí koncept čištění ekologicky. Možnost vytřít podlahu za pomocí minima vody a bez chemie. Díky využití páry čistí podlahu velmi důkladně. Ideální do ruky, není těžký a dobře klouže po podlaze.

vybraná testerka | 15.05.2018

Parní čistič Rowenta Steam Power nepoužívá žádnou chemii, jen malé množství vody, kterou přístroj změní v páru. Čistí nejen povrchy, ale zároveň i bakterie. Odvápňovací kazeta prodlouží životnost přístroje. Čistící mop má dva druhy vláken jemný i hrubší - dokáže vyčistit i větší nečistoty.

vybraná testerka | 09.05.2018

Parní čistič Rowenta Steam Power zajistí vaší domácnosti dokonalou čistotu. Nepoužíváte žádnou chemii, jen malé množství vody, kterou přístroj změní v páru a pomocí ní vyčistíte nejen hladké plochy, ale i spáry u dlažby, zašlou špínu a navíc zlikvidujete až 99% bakterií. Nezanechává šmouhy a díky odvápňovací kazetě se prodlouží životnost přístroje.

vybraná testerka | 05.05.2018

Rovnou se přiznám, že jsem na testování šla s nadšením vyzkoušet právě tento výrobek a nezklamal mě. Pořizujeme si ho domů. Ke zvířatům, dítěti, který rád vylívá kýble s vodou a navíc mi pára zajistí bez chemie dezinfekci a je cenově dostupný. Za mě paráda. Není těžký, zkoušely jsme ho i na skle na podlaze a pro mě super věc do domácnosti.

vybraná testerka | 18.04.2018

Cistic Rowenta, cisti dopredu i dozadu, zvladne vic cinnosti najedou, coz je moc prijemne, hodi se predevsim na klasicke podlahy, ktere je treba vytirat a pro takovou cinnost je tento vyrobek idealni..

20.11.2022

Dokonalý pomocník do domácnosti funkce páry je dokonalá

27.10.2022

Skvělý pomocník do každé domácnosti

Žádné jsem neshledala

30.09.2020

Pokud někomu vadí úklid s kýblíkem a hadrem , tak tohle je přesně pro něj : vzhled , výkon , funkčnost vše na jedničku , v domě nebo bytě s dětmi a zvířaty neocenitelný pomocník

cena

10.01.2019

Parní čistič Rowenta Steam Power je super čistič podlah. Musím říct, že lepšího čističe jsem doma nikdy neměla. Navíc práce s ním mě baví. Je sice docela těžký, ale nevadí, hlavně že pěkně uklízí a doporučuji ho :)

01.12.2018

Vysává a vytírá zároveň na jeden tah a navíc díky páře už nemusíte používat žádné chemické prostředky, což jako příznivce eko výrobků velmi oceňuji. Měla jsem možnost si ho na zážitkovém testování vyzkoušet a i na ovládání je velmi příjemný, je lehký a snadno klouže po podlaze,

01.12.2018

Tento parní čistič se firmě Rowenta skutečně povedl a to nejen vzhledově, ale i z hlediska funkčnosti. Tento přístroj rozhodně v žádné domácnosti neudělá ostudu. Kombinace černé a modré je prostě nádherná a jelikož v místě našeho bydliště je tvrdá voda, tak oceňuji že výrobce na to myslel a přidal k tomuto přístroji odvlákňovací kazetu, která prodlouží životnost stroje. Přístroj krásně padne do ruky a překvapivě je celkem lehký. Díky dvojité funkčnosti krásně šetří čas, jelikož vysává a vytírá zároveň. Taktéž se mi líbí, že není potřeba žádného čistícího prostředku, což nejen šetří naše finance, ale i zároveň životní prostředí.

12.11.2018
Doporučení: 64

Parní čistič Rowenta Steam Power je skvělý pomocník do domácnosti. Je skladný, příjemný do ruky, nezanechává šmouhy a není příliš těžký. Nikdy jsem moc parním mopům nevěřila, ale tento jde používat na všechny různé podlahy

07.10.2018

Parní čistič Rowenta Steam Power dokáže podlahu dokonale vyčistit bez jakékoliv chemie. Zabudovaný extra silný kartáč perfektně vyčistí všechny nečistoty a zaschlé skvrny. Určitě doporučuji vyzkoušet.

31.05.2018

Parní čistič Rowenta Steam Power RY6550WH je báječná věc pro domácnosti, kde máme třeba pejsky a kočičky. Jsme rodina alergiků, ale přesto milujeme zvířata, takže takováto věc by se nám do domácnosti 100% hodila :)

22.05.2018

Parní mop od Rowenty šetří vodu i peněženku, neboť není třeba žádný saponát. Páru je možné nastavit na 3 stupně. Kabel má dlouhý 5m. Po zapnutí lze parní mop již za 30s používat, pokud se nastaví nejnižší stupeň páry, tak lze uklízet až 40 minut na 1 nádržku. Pomocí parního mopu se dá vyčistit spáry a dlažba. Vše zůstává hygienicky čisté bez žádné chemie.

18.05.2018

Parní mop jsem vyzkoušela ráda, protože jsem se přesvědčila o tom, že vážně stačí trocha vody a podlaha je krásně čistá. Nikdy jsem moc parnim mopům nevěřila a hlavně vždy byly pouze na tvrdé podlahy a tento jde používat na všechny různé podlahy. Stačilo trocha vody bez saponatu a nahřátí bylo rychle a podlaha čistá, nebyla nijak mokrá, ale ani suchá, prostě tak akorát! Určitě si ho pořídím a budu doporučovat všem. Nadchla mě i možnost praní hadříku, takže nemusíte pořád kupovat nové..

18.05.2018

Parní čištění se mi líbí. Podlaha je určitě vyčištěná mnohonásobně lépe,než podlahu šudlat mopem. Minimum vody který čistič spotřebuje je ekonomický taky výhodné.jedine negativum je vyšší pořizovací cena

Vyšší cena

17.05.2018

Parní mop je volba číslo 1 pro všechny, kteří si chtějí usnadnit práci! Překvapila mě jeho multifunkčnost a snadná ovladatelnost! A hlavně, mop vyčistí vše na 100% pomocí páry, je lehky, čekala jsem, že naopak bude težší, ale byla jsem moc překvapená! Určitě si ho pořídíme, protože to tahání kyblů už mě vážně nebaví! :)

10.05.2018

Parní čistič Rowenta Steam Power mu opravdu nejde co vytknout. Je opravdu perfektní, protože doma máme zvířata a malé děti a tak perní čistič využívám i třeba dvakrát denně. Udělá hodně práce v krátkém čase.

08.05.2018

Jelikož mám malé dítě a uklízím doma prakticky každý den tak mohu Parní čistič Rowenta Steam Power RY6550WH jen vřele doporučit, čištění pomocí páry bez chemických prostředků je pro domácnost s dětmi ta nej.

04.05.2018

Miluju když je něco ekologické a bez zbytečné chemie. V tom je to skvělý. Navíc manipulace není složitá. Zvládnout to může každý. Člověk se pak těší z úžasné čistoty. Perfektně funguje. Určitě bych doporučila.

02.05.2018

Parní čistič Rowenta Steam Power. Je skvelym pomocnikem, ktery pomaha pri uklidu. Tento skvely produkt je potrevny ve vsech domacnostech. Jednochudy, rychly uklid. Urcite si jej v blizke dobe musim poridit.

01.05.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

nic

01.05.2018

Kazdym dnem uklizim a uz se porozhlizim po pokocnikovi,ktery mi dopreje vice casu a usnadni namahu s hadrem😆 Vypada nadherne a urcite si ho zakoupim.Mame podlahu na ktere je videt kazda cmouha a urcitr tomu tak u tohoto pristroje nebude 😊

nic

01.05.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

nic

27.04.2018
Doporučení: 6

Parní čistič Rowenta Steam Power - je fajn, že se dá čistit i zdravě bez chemikálií a detergentů pouze účinkem páry a dělá se hloubkový úklid. Bez zbytečné námahy a dřiny a nezanechává čmouhy. Úžasné!

25.04.2018

Parní čistič Rowenta Steam Power RY6550WH je opravdu super pomocník, čištění pomocí páry bez chemických prostředků je prostě bomba a to já preferuji v první řadě. Množství páry lze regulovat pomocí tří nastavení dle druhu a tvrdosti podlah. perfektní pomocník do domácnosti.

24.04.2018

podle mého n ázoru naprosto úžasný pomocník pro všechny hospodyňky, který ušetří čas a usnadní práci při každodenním úklidu, zvláště ve větších bytech a domech. Velmi lehce se s ním manipuluje a snadno se ovládá.

22.04.2018

Čistá domácnost co nejrychleji, efektivně a dlouhodobě, k tomu dopomůže tento skvělý výrobek od Rowenty. Propracovaný systém tlaku páry s vytírací a lešticí plochy se nám osvědčil. Poradí si s dlažbou, linem i pvc. Úklid je rychlý, podlahy dokonale čisté, suché, vyleštěné. Snadno se ovládá i udržuje čistá a v pořádku.

21.04.2018

Ucinny a ekologicky (funhuje bez cisticich prostredku) pomocnik do domacnosti s detmi a zviratky. Trosku mi vadi vaha,ale i navzdory tomu se pekne ovlada. Cenove patri mezi ty dostupnejsi-tedy v pomeru k vykonu.

21.04.2018
Doporučení: 18

Tento přístroj oceňuji za to, že čistí pomocí páry bez použití chemikálií, dokáže odstranit až 99 % mikrobů a bakterií, nezanechává šmouhy ani skvrny. Také velice kvituji, že odvápňovací kazeta zabraňuje poškození přístroje vodním kamenem a prodlužuje jeho životnost. Určitě bych ho doporučila, protože je velmi ekologický.

17.04.2018

Dokonale vyčištěné podlahy v domě je sen každé hospodyně. Tento parní čistič úklid velice usnadní. Mám zkušenost s velmi podobným přístrojem. Tlak horké páry uvolní nečistoty na podlaze a vlákna čistící plochy špínu setřou. Další vlákna podlahu vytřou do sucha a vyleští. Velmi snadné ovládání a vysoká efektivita.

17.04.2018

Rowenta jednicka mezi znackami vsech cisticich vyrobku na nasem trhu,ale az tolik bych ho nechtela jelikoz je dost tezky na prenaseni po mistrosti.Mozna jednou poridim ale zatim v nasi domacnosti staci obycejny mop

17.04.2018

Parní čistič u nás několikrát použila paní, kterou jsme si objednali na předvánoční úklid. Šlo jí to rychle od ruky a podlaha byla skutečně čistá, lesklá. Ovládá se velmi jednoduše. Je úsporný a efektivní. Určitě si ho znovu objednáme.

16.04.2018

Tento parní čistič,vypadá opravdu velice dobře,než klasický čistič na podlahy.Pára ideálně odstraní všechny nečistoty,i v rohách a spárech.Rowenta je také velice dobrá značka symbol kvality a dokonalé čisté domácnosti

16.04.2018

tento parní čistič je velice užitečný pomocník,nejen že ušetří čas,ale hlavně dokonale vyčistí veškeré i odolné nečistoty a to bez jakékoliv chemie.za mě velká spokojenost,za sebe mohu jen doporučit...

16.04.2018

Několikrát jsem si tento přístroj půjčovala v půjčovně na úklidové přístroje a zase se pro něj vrátím. Pořizovací cena je vyšší, ale půjčit si ho se vyplatí. Velmi silný proud horké páry úplně uvolní veškeré nečistoty na podlaze a šikovný, měkký a savý hadřík na hlavici ji dokonale vytře. Povrch pak zůstává dokonale suchý, čistý a lesklý. Užívání je velmi snadné, přístroj šikovně padne do ruky. Skuteční pomocník vhodný pro různé povrchy podlahových krytin v domě.

16.04.2018

Výborný pomocník do domácnosti, který ulehčí čas, který můžete věnovat svým zálibám nebo rodině. Oceňuji zejména ekologickou stránku, tedy možnost použití bez zbytečné chemie a přesto s dokonalým výsledkem.

16.04.2018

ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Parní čistič Rowenta Steam Power.Úklid je pro mě činnost která není příliš zábavná,nejhorší je pro mě asi vysávání..ale s tímto parním čističem si myslím by to bylo jiné.Jelikož vypadá už napohled povedeně..

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden se v oblasti lásky a osobních vztahů mohou objevit nové příležitosti. Pokud jste nezadaní, hvězdy vám přejí setkání s někým, kdo vás velmi zaujme. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou očekávat posílení emocionální ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:47
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
144 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat