ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Večeře jako od profesionála s hrncem Clipso Minut Duo

26.05.2017 | Testování

Pomalé vaření či vaření pod tlakem je mezi českými kuchaři stále populárnější. A není divu! Jídlo je díky těmto postupům lahodné, uchovává si spoustu živin a šetří čas. Přemýšlíte o pořízení nějakého šikovného pomalého či tlakového hrnce, který zvládne vaření bez tlaku i pod tlakem? Pak s námi vyzkoušejte Clipso Minut Duo od Tefalu, který umí obojí!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 67 testerek

Doporučeno: 159x


Co budeme testovat

Tento univerzální a velmi šikovný pomocník si ve vaší domácnosti rychle najde své místo. Clipso Minut Duo totiž umožňuje pomalé dušení bez tlaku – tak jako v běžném hrnci – i rychlé vaření pod tlakem. Je vybaven povrchem Titanium Extra, který je obohacený titanem pro větší odolnost a dlouhou trvanlivost.

Clipso Minut Duo se také snadno ovládá, a to díky novému, exkluzivnímu a patentovanému systému otevírání/zavírání pomocí jedné ruky. Dokonalé rozložení tepla zajistí třívrstvé sendvičové dno vhodné pro všechny druhy ohřevu včetně indukčního.

Dále je tento nepřekonatelný hrnec vybaven parním košem a 5 pojistkami pro bezpečné použití.

Cena: 3 199 Kč

Další informace najdete na www.homeandcook.cz

Jak budeme testovat

Chcete být mezi testerkami, jež na vlastní kůži vyzkouší vaření v novém Clipso Minut Duo od Tefalu? Pak se přihlaste na naše Zážitkové testování, které proběhne 13. června od 16 hodin v nádherných prostorách pražské Tančící kuchyně (Resslova 1, Praha 2).

Vybrané testerky navíc získají možnost otestovat i další výrobky - mixér Ultrablend+, kávovar Krups Latt'Espress One Touch Cappucino a vysavač Rowenta Clean and Steam RY7557.

Abyste mohla být pro Zážitkové testování vybrána, musíte se na našich stránkách přihlásit k testování všech 4 výrobků.

Přihlaste se tedy i k otestování vysavače Rowenta Clean and Steam, kávovaru Krups Latt'Espress One Touch Cappucino a mixéru Hi Speed Blender ještě dnes, abyste nepropásla možnost zúčastnit se jedinečného Zážitkového testování!

K vašemu osobnímu otestování a zároveň jako poděkování obdržíte elegantní cestovní hrnek Travel Mug z nové řady Tefal v hodnotě 649 Kč. K tomu navíc i slevový kupon na nákup v Home & Cook.

Vybrané testerky získají možnost testované produkty odkoupit s nejméně 40% slevou!

Podmínkou účasti v testování je, že testerky své hodnocení budou následně vkládat i na některé další portály.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 12 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, co by si v novém tlakovém/pomalém hrnci uvařily jako první.
HLASTE SE DO 7. ČERVNA 2017.
Vybrané testerky budou pozvány na Zážitkové testování do Tančící kuchyně v Praze, kde budou moci vyzkoušet hrnec Clipso Minut Duo od společnosti Tefal a další výrobky.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 23.06.2017

Tento hrnec je pro ty, co mají respekt ke " klasickým papiňákům", což je můj případ. Tady jsem se případného výbuchu vůbec nebála, vypouštění páry je naprosto bezpečné. Oceňuji univerzálnost hrnce, tedy, že je použitelný i jako obyčejný hrnec, případně parní. Vyhovuje mi i obsah, barva, moc se mi líbí.

To, že se nemá mýt v myčce, mi nevadí, ale do trouby bych ho používala ráda.

vybraná testerka | 23.06.2017

S Clipso Minut Duo od Tefalu můžete zapomenout na klasické parní hrnce, tenhle je o tolik třív výš, že se ho nikdo nemusí bát používat. Je bezpečný, nepřilnavý, dostatečně velký, ale zas ne tak, aby se nikam nevešel jako ty staré klasické, jídlo je z něj opravdu luxusní. Oceňuji praktické a hlavně jednoduché uzavírání. Skvělá úspora času i energií a tím pádem i peněz. Doporučuji

Nevím o žádném

vybraná testerka | 22.06.2017

tak tenhle tlakový hrnec byl pro mě asi největší překvapení - vždycky jsem se těhle hrnců hodně bála, moje známá v dětství díky takovému tomu klasickému co měla její babička přišla k hodně vážným popáleninám. ale clipsi minut duo je úplně bezpečný, to musím vyzdvihnout hned na začátku. má spoustýu pojistek, takže se nenní třeba bát že vybuchne. překvapilo mě i jak snadné je ho ovládat a otevřít nebo zavřít - jedinou rukou, jak jsem si sama mohla vyzkoušet. vaření v něm je úžasné, strašně rychlé (musím pochválit i paní nebo slečnu kuchařku, co nám demonstrovala, jak rychle se v hrnci udělá hovězí, bylo úžasné). líbí se mi, že je hrnec dostatečně velký a dá se v něm jídlo i restovat, než se uzavře. prostě musím dát 10 hvězdiček a moc ho doporučuju. je prostě skvělý

pro někoho je asi nevýhoda, že nemůže do myčky, ale já bych mu to za to skvělé jídlo odpustila, navíc má super nepřilnavý povrch, takže žádné drhnutí stejně nehrozí

vybraná testerka | 22.06.2017

Tefal Clipso Minut Duo je hrnec, u kterého je možné nastavit vaření pod tlakem nebo bez tlaku. Je vyroben z hliníku a velmi dobře vede teplo a může se používat na všech typech ohřevů, včetně indukce. Líbí se mi jeho větší průměr a vnitřní povrch Titanium Extra, který je jednak velmi odolný a zajistí, že nic nepřipálíme. Dalšími plusy je snadná manipulace při uzavření/otevření, která se zvládá pouze jednou rukou a 5 pojistek, které zajišťují bezpečné použití. S tímto hrncem ušetříte čas i energii.Mě moc nadchnul a těším se až si ho koupím

vybraná testerka | 22.06.2017

Byla jsem moc ráda, že jsem byla vybraná jako testerka při testování hrnce Tefal Clipso Mint Duo. Vaření je velmi rychlé ,jednoduché a úsporné.Šetří čas a energii, praktické uzavírání, super povrch,doporučila bych všem, jídlo velmi chutné.

Nelze odnímat plastové uši, nelze péct v troubě.

vybraná testerka | 21.06.2017

Tlakový hrnec Clipso minut duo od Tefalu mě hodně zaujal. Dříve jsem vařila v páře docela často, ale když jsme se přestěhovali do nového domu a já zjistila, že můj původní hrnec není vhodný na vaření na indukci věnovala jsem ho kamarádce a od té doby v páře nevařím. Tento hrnec je vhodný i na indukci. Zaujalo mě velmi jednoduché ovládání jednou rukou s lehce odnímatelnou pokličkou. Hlavně se mi líbilo, že v něm není potřeba vařit ve velkém množství, stačí pouhých 250 ml. Při testování jsme vařili hovězí maso, které bylo po 30 minutách krásné měkké. Součástí balení je i síto na vaření v páře bez tlaku. Tento hrnec určitě doporučuji a sama o něm uvažuji:-)

Jediné co mě trošku vadí, že nejde vložit do trouby.

vybraná testerka | 19.06.2017

Tento tlakový hrnec má výborně vymyšlený systém zavírání. Dá se použít na všechny druhy sporáků. Má dvě pozice vaření - buď rychlé vaření nebo vaření pod tlakem. Šikovný je také košík na přípravu v páře a nepřilnavý povrch.

vybraná testerka | 18.06.2017

Tlakový hrnec Tefal Duo je vyroben z hliníku a potažen nepřilnavou vrstvou, výborně tedy vede energii. Hrnec kombinuje vlastnosti pánve a tlakového hrnce, díky tomu se nabízí možnost přípravy různých druhů jídel od vývaru, guláše po ragů. Manipulace je snadná a díky pojistnému ventilu nehrozí žádný 'výbuch'. Hrnec šetří nejen energii, ale i čas.

vybraná testerka | 18.06.2017

Velice se mi líbí to, že tento hrnec neslouží jen k vaření polévky a nebo masa. Je výborné, že se v něm připraví pokrmy jako ragú, luštěniny, kaše a mnoho dalších pokrmů. Vše výborně chutná a voní. Manipulace s hrncem je velice jednoduchá.

vybraná testerka | 17.06.2017
Doporučení: 24

Clipso Minut Duo od Tefalu, ocení každý kdo chce během několika minut vytvořit perfektní pokrm. Tento produkt má hned několik předností : dle mého názoru tou nejcenější je, že v porovnání s běžnými hrnci je vaření pod tlakem 2x rychlejší s zachováním většího obsahu vitamínu a to až o více jak 80% vitaminu C. Jistě oceníte speciální povrchovou úpravu Titanium Extra obohacené titanem pro větší odolnost a delší životnost. Navíc je vhodný pro všechny typy ohřevů včetně indukčního. Objem 5L, řízené vypouštění páry, pomocné ikonky pro volbu zvoleného druhu vaření,vnitřní průměr hrnce je cca 24 cm, průměr dna 14 cm, 5 pojistek, které Vám zajistí bezpečné použití. Speciální nepřilnavý povrch, který Vám pomůže, že se Vám nic nepřichytí, nepřipálí a to bez stálého míchání . Výběr ze dvou pozic vaření , které Vám umožní dva způsoby přípravy buď pomalé dušení nebo rychlé vaření pod tlakem. Pro milovníky zdravé úpravy je zde v základní výbavě parní koš. Velmi inovativní a snadná manipulace s hrncem jak otvírání tak zavírání. Obě funkce zvládnete pouze jednou rukou. Už se nemusíte trápit s pákovým uzávěrem , který Vás vždy potrápí. Třívrstvé dno zajišťuje dokonalé rozložení tepla tudíž při vaření ušetříte nejen čas , ale hlavně energie. Výborný hovězí guláše vytvoříte za pouhých 30 minut, rybí speciality se zeleninou samozřejmě dle druhu použitých potravin od 7 do 10 minut, kuřecí maso do 15minut. Maso je krásně měkké, šťavnaté. Vhodné pro každodenní používání. Vynaložené prostředky se Vám brzy vrátí, cena odpovídá vysoké kvalitě.

-

vybraná testerka | 15.06.2017

Hrnec Clipso Minut Duo mě zaujal, v naší rodině bylo vždy populární používat klasický tlakový hrnec, kde je manipulace podstatně na jiné úrovni, horší. Tento hrnec umí mnohé a ovládá se snadno jednou rukou, skoro jako kdyby vaření tímto způsobem bylo zábavou...a výsledný produkt je pak radost sama. Kdo koupí, rozhodně neprohloupí, myslím, že bude přjemně překvapen.

Zápor...no klidně by se k hrnci mohl dodávat osobní kuchař...:D to by byla ještě větší pohoda, ale i bez něj...zápor nevidím..

vybraná testerka | 13.06.2017

Tlakový hrnec od Tefalu je stálicí v mé kuchyni, jelikož jako snad každá žena s batoletem, nehodlám trávit příliš času v kuchyni a čas je drahý :-). Tlakový hrnec je bezpochyby skvělý především na vývary, ale i na rychlou přípravu ryb (7 min), kuřecího masa (15 min), hovězího masa (30 min) apod. Na novince od Tefalu mě na samotném testování v Tančící kuchyni nejvíce zaujal nepřilnavý povrch, to je pro mě snad nejlepším vylepšením oproti starší řadě Clipso. Otevírání/zavírání pomocí jedné ruky, možnost vařit v tlaku či jen dusit v jednom hrnci, alespoň 5 bezpečnostních pojistek je pro mě už samozřejmostí a považuji to za standard u tlakového hrnce. Cena je velmi přiznivá, když si vezmu na jaké částce začínala kdysi řada Clipso. Já určitě uvažuji o novějším modelu, kdybych však neměla tlakový hrnec vůbec, do tohoto jdu na 100 % hned.

Jedinou nevýhodou je pro mě osobně nemožnost mýt hrnec v myčce (pro někoho jiného to nevýhoda být nemusí)

12.01.2023

Od značky tefal je výborné nádobí v tomto hrnci vaří moje babička a je spokojená

08.01.2023

Nádobí značky tefal je velmi kvalitní. S hrncem se mi dobře pracuje

20.12.2022

Tento hrnec je skvělý. Vaření je ním mnohem lepší.

20.11.2022

Všechny hrnce od značky tefal zbožňuji, opravdu jsou kvalitní

27.10.2022

Báječný pomocník do každé kuchyně

Žádné jsem neshledala

Mám hodně ráda nádobí od této značky Mám doma od nich skoro všechno.

20.10.2022

Všechno nádobí tefal mohu doporučit. Máme doma a spokojenost. Snadno se čistí a udržuje. Pokrmy se tolik nepřipalují.

16.05.2020

tak tohle vypadá hodně dobře , na rozdíl od klasického tlakáče lze zvolit i vaření bez tlaku

-

21.05.2019

Clipso minut duo od Tefalu, je pro mě, jako pro člověka, který se boji parního hrnce, nepostradatelný pomocnik v domácnosti. Vývar v něm udělám božský, a libi se mi jeho multifunkcnost - mužů ho použit i jako parní hrnec nebo obyčejný.

04.05.2019

Tento tlakový hrnec je dokonalost!Je zde spousta pojistek proti vybuchnutí, snadné ovládání,dá se používat na všechny typy sporáků včetně indukce.Dále se jídlo v něm nepřipálí, šetří čas a je usporný!!

nic

01.12.2018

snadná manipulace při uzavření/otevření, která se zvládá pouze jednou rukou a 5 pojistek, které zajišťují bezpečné použití. S tímto hrncem ušetříte čas i energii.Mě moc nadchnul a těším se až si ho koupím

01.12.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

má spoustýu pojistek, takže se nenní třeba bát že vybuchne. překvapilo mě i jak snadné je ho ovládat a otevřít nebo zavřít - jedinou rukou, jak jsem si sama mohla vyzkoušet. vaření v něm je úžasné, strašně rychlé

16.10.2018

Hrnec Clipso Minut Duo od značky Tefal je vynikajícím pomocníkem do domácnosti pro ty, kteří neradi používají klasické papiáňky. Tento díky 5 pojistkám, kterými je tento hrnec vybaven, dává lidem trošku větší pocit bezpečného vaření :-D Oceňuji, že ho lze využívat i jako normální hrnec, ale co mě trošku mrzí, že ho nedoporučují dávat do myčky. Dále se mi moc nelíbí barevná kombinace.

19.03.2018

Zamilovala jsem se do nej ihned a to navzdory memu strachu z papinaku a nebezpeci vybuchu,o kterem se v nasi rodinetradovaly historky. Jidlo z tohoto hrnce je super chutne a velmi stavnate. Dogorucuji vsem.

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

07.02.2018
Doporučení: 48

Tlakové hrnce Clipso Minut Duo od Tefalu jsou prostě skvělé a bezpečné. Tato novinka je zase o něco lepší než "stará řada", protože má nepřilnavý povrch, super široké dno a 5 bezpečnostních pojistek. Za mě určitě doporučuji

05.02.2018

Dobrý den.osobne nemám zkušenosti ani s papírovým hrncem ani s žádným.jinym podobným ale tento jsem viděla u kamarádky která v něm vaří snad vše a nemůže si ho vynachválit jak je úžasný a skvěly pomocník v kuchyni

19.01.2018
Doporučení: 74

Hrnec Tefal Clipso Minut Duo moc šikovný a je vzhledově moc pěkný. Ve stejné barvě s moji kuchyni :-) Vnitřní nepřilnavý povrch vhodný k pomalému vaření a dušení i smažení. Povrch Titanium Extra obohacený titanem pro větší odolnost a dlouhou trvanlivost. Vybaveno 5 pojistkami pro bezpečné použití.

09.12.2017

Moc ráda vařím a věřím, že jsem i dobrá kuchařka :) Clipso Minut Duo hrnec mám nejvíce oblíbený a používám ho několikrát týdně. Dá se v něm udělat vše, na co jinak používám více hrnců. Takže je i šetřič místa

trochu drahý

29.11.2017

Pokazde jsem mela obavy, kdyz jsem pouzila tlakovy hrncec, bala jsem se vybuchu ci nejake jine nehody spojene s papinakem. U tohoto tlakoveho hrnce se nebojim, pouzitelny i jako obycejny hrnex na vareni

07.11.2017

Večeře jako od profesionála s hrncem Clipso Minut Duo je opravdu možná! :) Tento hrnec od ověřené značka Tefal je skvělou novinkou a možností jak si připravit zdravé jídlo s minimem tuku za velmi krátký čas :)

24.10.2017

Od tefalu mam predevsim spoustu panvicek ktere jsou super. Tlakovy hrnec se mi moc libi ale zatim mam funkcni svuj stary tak az doslouzi necham se inspirovat moc se mi libi hodnoceni tohoto produktu. A i provedeni je moc pekne.

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí

05.09.2017
Doporučení: 1

Vymýšlet každý den zdravou a teplou večeři, která zároveň není zbytečně drahá je docela námaha. Ale hrnec Clipso Minut Duo krásně připraví zeleninu, maso, přílohy a večeře je každý den jiná a tak chutná!

07.08.2017
Doporučení: 12

Uvařit skvělé jídlo není jen o umu kuchaře nebo o ingrediencích, ale je to i o nádobí, na kterém se vaří. Tefal vyrábí opravdu kvalitní hrnce, které jsou na profesionální úrovni, nepřipalují pokrmy, jsou super!

01.08.2017

Jelikoz jsem se vzdy bala ,,papinaku,, ale zivot bez nej si nedovedu predstavit je tohle spravna volba. Krasny design, snadne ovladani jednou rukou. Proste dalsi pecka kterou mohl Tefal vyrobit :) jednoznacne top vecicka

26.07.2017

Clipso Minut Duo od Tefalu je super pomocník - tlakový hrnec i pro pomalou přípravu. dobře těsní a má super inovativní otvírání i designem zapadne do moderní kuchyně. příprava pokrmů je rychlá a snadná

08.07.2017

Ještě nikdy jsem podobný hrnec na vaření nikdy neviděla. Hrnec Clipso Minut Duo totiž umožňuje kromě vaření pod tlakem také pomalé dušení bez tlaku tak jako v běžném hrnci. V té univerzálnosti je naprosto unikátní a rozhodně jej doporučuji. :-)

05.07.2017

Doporučuji.

02.07.2017

Uzasne,urcite doporucujem,je vazne skvely.Drazsi ale používá se u Nas skoro denne.je úžasným pomocníkem a nic se v něm neprivari.Krasny design,skvely uchop a hlavně se v něm vari fakt suprové a cokoli.

Nic

30.06.2017

Hrnec je pěkný a praktický. Pokrmy jsou rychle uvařené. Snadno se používá i údržba je jednoduchá. Ma hezký design. Mě jako začátečníkovi se používá moc dobře a ani se ho nebojím. Doporučuji.

30.06.2017

Clipso Minut Duo od Tefalu je skvělý pomocník pro dvojí použítí - jako tlakový hrnec a pro pomalou přípravu. Skvělá věc je také inovativní otvírání. V hrnci je hotovo vše rychle - jako je maso či luštěniny. Doporučuji

30.06.2017

Manipulace s hrncem je zpočátku poměrně složitá, ale výhodou je, že zavřený hrnec je opravdu zavřený a drží pohromadě, všude těsní, ne jak ten co máme od od tescomy. Zvažuji koupi do domácnosti. Doporučuji

29.06.2017

Designově moc pěkný hrnec. Snadno se používá a údržba je také snadná. Jídlo ž něj je mnohem lepší, než ž klasického hrnce a také je rychleji připraveno. Cena je sice vyšší, ale příprava je rychlejší, takže je to vyrovnané.

29.06.2017

Opět další zklamání pro testování jsem se bohužel přihlašovat ani nemohla protože tento výrobek bych si musela někde vyzvednout a bohužel má časová vytíženost skrz mé tři děti mi to nedovoloval a Ale slyšel jsem od své sestry že tento hrnec je super a úplně na všechno

29.06.2017

Tlaková hrnec se snadno používá i mě jako začátečníkovi. Má moc hezky design. Od té doby co ho Mám v něm dělám jídlo poměrně často. Vše je rychle a hezký stavnate. Doporučuji.

...

29.06.2017

Krasny design tohoto hrnce mel primelnk vyzkouseni. Moje babicka ho dostala od dcery a tak jsem pri navsteve byla zvedava :-) Je krasny a hlavne funkcni. Ma neprilnavy povrch, coz je moc fajn. Ale hlavne, neni nebezpecny! Ja se techto hrncu vzdycky bala, ale po vyzkouseni tohoto me to preslo. Uvazuji i ja o jeho koupi, je opravdu dokonaly...

23.06.2017

Clipso Minut Duo je super pomocník - poskytuje také vaření bez tlaku, který teda aspoň mě u běžného tlakového hrnce vždycky děsí.. Revoluční novinka je exkluzivní a patentovaný systém otevírání a zavírání pomocí jedné ruky. Perfektní věc

22.06.2017

Štěstí se na mě neusmálo ale nevadí za mě hrnec doporučuji nedávno mi jeden odešel tlakový hrnec tak jsem si řekla zkusím štěstí nevyšlo určitě si ho pořídím dobrý tip ve vaření masa ušetří spoustu času maso je v něm rychle uvařené krásně se pak rozpadá ten mi v kuchyni nesmí chybet

20.06.2017

Tlakový hrnec moc často nepoužívám, protože ho mám spojený pouze s vařením hovězí polévky. S tlakovým hrncem Tefal jsem zjistila, že je v něm možné uvařit téměř cokoli - jednoduše a rychle. Klady jsou určitě snadné ovládání a jednoduchá manipulace

16.06.2017

Tento hrnec je naprosto skvělý pomocník při vaření a to v tom směru že potraviny jsou zdravější,chutnější.dá se vařit a dusit na páře.Potraviny jsou chutnější,delší trvanlivost jídel,zachování vitamínů

15.06.2017

Opět tleskám. To se zase značce Tefal povedl výrobek: Hrnec Clipso Minut Duo nahradí tlakové hrnce. Všechny mladé hospodyňky budou už jenom krásné, díky ušetřenému času a zdravé, díky uchování všech vitamínů a minerálních látek. Až budu zařizovat dceři výbavu, určitě tam podobné vymoženosti nebudou chybět.

13.06.2017

Do testovani jsem se ani prihlasovat nechtela jelikoz tento tlakovy hrnec dostanu od rodiny k narozeninam.Takze se velmi tesim.na vlastmi otestovani vyrobku,ale slychavam o tom jem same dobre veci....

Cena

13.06.2017

V tlakovém hrnci vařím jen ojediněle, což je možná škoda, protože tak nevyužívám všechny jeho nesporné výhody. Tento se mi moc líbí, vaření v něm je určitě zdravé, rychlé a výsledek vynikající. Podívám se po něm.

13.06.2017

Protože starý tlakový hrnec mi dosloužil a bez tlakového hrnce se prostě neobejdu, rozhodla jsem se připlatit a koupit hrnec Clipso Minut Duo. Koupě zatím nelituju. Velmi snadná manipulace s hrncem a chuť připravovaných pokrmů mi ani nedá šanci loitovat .

12.06.2017

Clipso Minut Duo je výborný pomocník do každé modenrí kuchyně, líbí se mi , že se ejdnoduše udržuje, vaření v něm je ejdnoduché,není složité, trošku je zvláštní design připomíná mi vesmírnou tematiku, avšak funkčn+ nemám co bych mu mohla vytknout, cena je adekvátní šikovnosti výrobku

12.06.2017

Jsem šťastnou majitelkou tohoto hrnce. Velmi ráda si kupuji novinky do kuchyně a zkouším a testuji. Dokonce si ho ode mne půjčila sousedka na vyzkoušení. Vyhovuje mi, že je bezpečný, snadno ovladatelný a také, že se snadno myje, celkově udržuje. Potraviny zde připravené jsou upravené šetrně a chutnají báječně.

11.06.2017

Moderní kuchyně vyžaduje občas nějakou inovaci. Já novinky do kuchyně ráda zkouším. Tento hrnec vaření urychlí, zpříjemní a ozvláštní. Ideální velikost, krásný tvar a moderní materiál zaručí, že se nádoba snadno udržuje čistá v myčce i ručně mytá. Připravované jídlo je chutné a zdravé. Doporučuji.

11.06.2017

Tento hrnec vlastní moji rodiče a upřímně jim ho závidím. Skvěle se vyjímá na plotně, je bezpečný, moderní. Vaření v něm je snadné, rychlé, zdravé a hlavně bezpečné díky systému pojistek. Moderní výrobek i pro nejnáročnějšího uživatele. Myslím, že si o něj napíšu Ježíškovi.

11.06.2017

Viděla jsem tento hrnec na předváděcí akci. Zaujal většinu přihlížejících. Báječně vypadá a vaření v něm je zdravé, rychlé, snadné a úsporné. Prostě sofistikovaný výrobek hodící se do každé kuchyně. Líbil se mi moc.

10.06.2017

Myslím si, že se jedná o vysoce kvalitní tlakový hrnec s velkými možnostmi použití. Já bych jeho vlastnosti velice ocenila, protože bez tlakového hrnce si vaření vůbec nedokáži představit. Těším se na recenze tohoto testování, protože získám další informace, abych si případně tento výrobek koupila.

Jen pozitiva.

09.06.2017

Clipso Minut Duo je velice praktický a snadno použitelný hrnec,který může používat i laik jako jsem já,který neumí vařit a tento profesionální hrnec to zvládne za něj snadno a rychle..tak to vnímám já..

09.06.2017

Tenhle hrnec jsem viděla u kamarádky a je pravda,že ušetří spoustu času.Jídlo jsem i ochutnala a musím říct,že nemělo chybu.Disain velice líbivý ovšem cena se mi zdá příliš vysoká.Ale doporučila bych.

08.06.2017

Naherny hrnec a musí se v něm vařit uzasne.Vypada designové krasne a da se v něm uvařit cokoli.☺ Asi i zakoupim a vyckam na testerky,které budou mit to štěstí.☺ urcite rada doporučim dal.☺ cenové i přijatelný,ušetři casek.

Nic.☺

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
158 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat