ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Večeře jako od profesionála s hrncem Clipso Minut Duo

26.05.2017 | Testování

Pomalé vaření či vaření pod tlakem je mezi českými kuchaři stále populárnější. A není divu! Jídlo je díky těmto postupům lahodné, uchovává si spoustu živin a šetří čas. Přemýšlíte o pořízení nějakého šikovného pomalého či tlakového hrnce, který zvládne vaření bez tlaku i pod tlakem? Pak s námi vyzkoušejte Clipso Minut Duo od Tefalu, který umí obojí!


Celkové hodnocení: 95%

Hodnocení: 60 testerek

Doporučeno: 159x


Co budeme testovat

Tento univerzální a velmi šikovný pomocník si ve vaší domácnosti rychle najde své místo. Clipso Minut Duo totiž umožňuje pomalé dušení bez tlaku – tak jako v běžném hrnci – i rychlé vaření pod tlakem. Je vybaven povrchem Titanium Extra, který je obohacený titanem pro větší odolnost a dlouhou trvanlivost.

Clipso Minut Duo se také snadno ovládá, a to díky novému, exkluzivnímu a patentovanému systému otevírání/zavírání pomocí jedné ruky. Dokonalé rozložení tepla zajistí třívrstvé sendvičové dno vhodné pro všechny druhy ohřevu včetně indukčního.

Dále je tento nepřekonatelný hrnec vybaven parním košem a 5 pojistkami pro bezpečné použití.

Cena: 3 199 Kč

Další informace najdete na www.homeandcook.cz

Jak budeme testovat

Chcete být mezi testerkami, jež na vlastní kůži vyzkouší vaření v novém Clipso Minut Duo od Tefalu? Pak se přihlaste na naše Zážitkové testování, které proběhne 13. června od 16 hodin v nádherných prostorách pražské Tančící kuchyně (Resslova 1, Praha 2).

Vybrané testerky navíc získají možnost otestovat i další výrobky - mixér Ultrablend+, kávovar Krups Latt'Espress One Touch Cappucino a vysavač Rowenta Clean and Steam RY7557.

Abyste mohla být pro Zážitkové testování vybrána, musíte se na našich stránkách přihlásit k testování všech 4 výrobků.

Přihlaste se tedy i k otestování vysavače Rowenta Clean and Steam, kávovaru Krups Latt'Espress One Touch Cappucino a mixéru Hi Speed Blender ještě dnes, abyste nepropásla možnost zúčastnit se jedinečného Zážitkového testování!

K vašemu osobnímu otestování a zároveň jako poděkování obdržíte elegantní cestovní hrnek Travel Mug z nové řady Tefal v hodnotě 649 Kč. K tomu navíc i slevový kupon na nákup v Home & Cook.

Vybrané testerky získají možnost testované produkty odkoupit s nejméně 40% slevou!

Podmínkou účasti v testování je, že testerky své hodnocení budou následně vkládat i na některé další portály.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 12 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, co by si v novém tlakovém/pomalém hrnci uvařily jako první.
HLASTE SE DO 7. ČERVNA 2017.
Vybrané testerky budou pozvány na Zážitkové testování do Tančící kuchyně v Praze, kde budou moci vyzkoušet hrnec Clipso Minut Duo od společnosti Tefal a další výrobky.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Následující dny poznáte, že co si neuděláte sami, nebude odvedeno dobře. A i když vám tím rozhodně naroste sebevědomí (což už nějakou dobu potřebujete), neuzavírejte se před svým okolím! Neodmítejte rady kolegů a rodinných příslušníků, nepohrdejte pravidly. Pamatujte, že v roli „neúspěšných“ se můžete ocitnout až příliš snadno. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
17 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
40 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat