ZÁŽITKOVÉ TESTOVÁNÍ: Lahodná káva díky kávovaru Krups Latt'Espress One Touch Cappucino

26.05.2017 | Testování

Patříte mezi milovníky kávy a toužíte si i v pohodlí domova vychutnávat tento lahodný nápoj v kvalitě, která se vyrovná kávě připravené profesionálními baristy? Pak právě pro vás je určený dokonalý kávovar Krups Latt'Espress One Touch Cappucino. A s námi ho nyní můžete otestovat!


Celkové hodnocení: 94%

Hodnocení: 71 testerek

Doporučeno: 140x


Co budeme testovat

Plnoautomatické espreso Krups Latt'Espress One Touch Cappucino EA829D vám připraví cappucino jedním dotykem. Intuitivní LCD display zaručuje snadné ovládání a nastavení osobních požadavků. Automatické čištění okruhu mléka a samočištění spařovací komory bez zásahu dovnitř přístroje. Espreso nabízí horkou kávu od prvního šálku a plnou chuť a aroma kávy jako v kavárně.

Cappuccino jedním dotykem: Vychutnejte si lahodné cappuccino ve svém oblíbeném šálku s KRUPS One-Touch Cappuccino systémem. Latt'Espress vám umožňuje připravit si oblíbené cappuccino či latté, uložit si ho pro budoucí použití či si ho snadno přenastavit.

Kompaktní rozměry kávovaru zajišťují, že se šikovně vejde do každé kuchyně, aniž by byla jakkoli omezena jeho kapacita (1,7litrová nádobka na vodu, velká 260gramová nádoba na kávová zrna).

Nová Krups odnímatelná nádobka na mléko je navržena tak, aby pasovala do dveří lednice pro snadnější uchování.

Cena: 15 999 Kč

Další informace najdete na www.homeandcook.cz

Jak budeme testovat

Chcete být mezi testerkami, jež na vlastní kůži vyzkouší sílu a šikovnost nového Krups Latt'Espress One Touch Cappucino EA829D? Pak se přihlaste na naše Zážitkové testování, které proběhne 13. června od 16 hodin v nádherných prostorách pražské Tančící kuchyně (Resslova 1, Praha 2).

Vybrané testerky navíc získají možnost otestovat i další výrobky - tlakový hrnec Clipso Minut Duo, mixér Ultrablend+ a vysavač Rowenta Clean and Steam RY7557.

Abyste mohla být pro Zážitkové testování vybrána, musíte se na našich stránkách přihlásit k testování všech 4 výrobků.

Přihlaste se tedy i k otestování vysavače Rowenta Clean and Steam, hrnce Clipso Minut Duo a mixéru Hi Speed Blender ještě dnes, abyste nepropásla možnost zúčastnit se jedinečného Zážitkového testování!

K vašemu osobnímu otestování a zároveň jako poděkování obdržíte elegantní cestovní hrnek Travel Mug z nové řady Tefal v hodnotě 649 Kč. K tomu navíc i slevový kupon na nákup v Home & Cook.

Vybrané testerky získají možnost testované produkty odkoupit s nejméně 40% slevou!

Podmínkou účasti v testování je, že testerky své hodnocení budou následně vkládat i na některé další portály.

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 12 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, kde si nejraději vychutnávají svůj oblíbený šálek kávy.
HLASTE SE DO 7. ČERVNA 2017.
Vybrané testerky budou pozvány na Zážitkové testování do Tančící kuchyně v Praze, kde budou moci vyzkoušet Krups Latt'Espress One Touch Cappucino a další výrobky.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

vybraná testerka | 23.06.2017

Pro milovníky dobré kávy určitě přínosný přístroj. Ovládání je jednoduché, dalo by se říct, že je až intuitivní. Káva chutná skvěle, možnost volby z několika variant. Káva " vyždímaná " na 100 %, takže se zbytek dá použít třeba i jako hnojivo na květiny.

vybraná testerka | 23.06.2017

Kávovar Krups One Touch Cappucino je skvělý pro ty, kdo si chtějí vychutnat opravdu kvalitní kávu i z pohodlí domova a nechtějí za ni utrácet horentní sumy. Ano, cena přístroje není nejnižší, ale za šálek kávy z něj dáte mnohonásobně méně než za kávu někde v kavárně. Takže za chvíli máte investici zpátky. Káva je díky čerstvému mletí a vysokému tlaku lahodná, mléko v cappusinu dokonale našlehané. Kávovar se sám čistí a snadno ovládá. Doporučuji

Nevím o žádném

vybraná testerka | 23.06.2017

U kávovaru Krups se mi líbí hydraulický pěchovací systém, který stlačí kávu tak velkou silou, že tím zaručí její menší spotřebu a ještě přitom získáte intenzívní aroma i chuť kávy. Při přípravě mého oblíbeného Cappucina se vytvořila z mléka nádherná sametově hustá pěna a nápoj byl vynikající. Dalším plusem přístroje je snadná údržba, kterou zajišťuje automatické čištění a odvápňování.

vybraná testerka | 22.06.2017

nejsem zrovna znalec kávy, přiznávám, že ji piju tak dvakrát do týdne a to ještě nějakou rozpustnou, co máme v práci, ale pokud patříte mezi milovníky dobré kávy, tak rozhodně neváhejte. tento kávovar se hravě vyrovná těm z kaváren, navíc umí super cappuccino (to jsem si sama otestovala a bylo úžasné), navíc jeho obsluha je úplně intuitivní, dokoce i pro mě jako neznalou kávovarů a ne úplně technicky zdatnou osobu. líbí se mi, že kávu namele vždy čertvou, takže chuť i vůně je úžasná. kdo má rád dobrou kávu jako od profesionálů tak s tímhle krupsem rozhodně neprohloupí

vybraná testerka | 22.06.2017

Moc ráda jsem byla u testování kavovaru Krups LattˇExpress OneTouch cappucino. Ovládání je jednoduché, úspora času a energie i kávy. Kapučíno bylo lahodné. Doporučila bych všem. Jedno z nejnovějších modelů, velmi praktické.

vybraná testerka | 21.06.2017

Kávovar je velmi jednoduchý a zvládne ho ovládat úplně každý. Je na zrnkovou kávu a připraví vám jí přesně na ideální teplotu. Má vlastní mlýnek, takže káva je čerstvě namletá a připravenou kávu nádherně provoní. Jednoduché je i čištění. Je možné s ním připravit buď espresso nebo capuccino. Nádobu na mléko lze jednoduše vyjmout a skladovat v lednici. Skvělý pro každodenní používání. Doporučuji.

Bohužel na tomto typu kávovaru nelze připravit latté.

vybraná testerka | 21.06.2017

Kávovar Krups připraví za krátkou dobu skvělou kávu. Doporučuje se použití zrn 100%ní Arabica. Po spuštění kávovaru lze navolit intenzitu kávy a její velikost, vše je zobrazené na LCD displeji. Mléko pro cappuccino se dává do speciální nádobky, která se použití dá zpět do lednice (nemá zabudovaný chladící systém). Ovládání je jednoduché, káva výborná. Vliv na výslednou kvalitu kávy má mlýnek, který čerstvě umele kávu, teplota vody , stlačení namleté kávy do bloku. Káva má intezivní aroma a chuť. Zásobník na kávová zrna je akorát veliký na 250g balení, tak se zaručí čerstvost kávy. Čištění kávovaru je automatické. Zásobník na použitou namletou kávu se musí vysypat po 9 připravených kávách. Odvápnění je potřeba udělat jednou za 3 měsíce při přípravě 4 káv denně. Design kávovaru je jednoduchý a hodí se do každé domácnosti.

Cena se může zdát vyšší, nicnémě pro toho, kdo preferuje pravidelné pití kvalitní kávy se koupě rozhodně vyplatí.

vybraná testerka | 20.06.2017

Káva připravená v kávovaru Krups Latt'Espress One Touch Cappucino mi velice chutná a jsem mile překvapena z jednoduchosti obsluhy kávovaru. Ten, kdo má rád Cappucino ocení nádobu s mlékem, kde se připravuje automaticky výborná pěna.

vybraná testerka | 19.06.2017

Tento kávovar Vám v jednom okamžiku připraví lahodnou kávu dle Vašich představ. Má mlýnek, který zaručí kávu vždy čerstvou a voňavou. Má jednoduché a intuitivní ovládání. Nádobka s mlékem jde jednoduše vyjmout a uschovat do lednice.

vybraná testerka | 17.06.2017
Doporučení: 51

Plnoautomatické espreso Krups Latt'Espress One Touch Cappucino EA829D Vám vykouzlí během chvilky výtečnou a voňavou kávu dle Vašeho přání. Jsem velkou milovnicí kávy, ale především v kombinaci s mléčnou pěnou bez cukru. Tento plnoautomatický espresovač má program na přípravu lahodného Cappuccino a to pouze jedním dotykem. Navíc má mlýnek zrnkové kávy a funkci horké vody. Nádoba na kávu má poměrně velký obsah a to až 260 gr. , dále obsahuje praktickou nádobu na vodu a o obsahu 1,7l pro pohodlnou přípravu kávy pro celou rodinu i přátelé. Velice elegantní a zajímavý design, výběr z více barevných provedení, přístroj má přehledný a intuitivní LCD displej s ikonkami (u každého tlačítka), který Vás informuje o průběhu přípravy či nastavení. Zásobník na mléko je speciálně vyroben. Je odnímatelný. Tato nádobka na mléko je navržena tak, aby pasovala do dveří lednice pro snadnější uskladnění. Příprava kávy je snadná. Můžete si zvolit sílu kávy, teplotu vody i množství mléka. Každý majitel ocení automatického propláchnutí a samočištění a to nejen spařovací komory , ale i dalších částí a to pomocí tzv. funkce AutoClean.Vyzdvihnout musím spařovací jednotku kompaktního Thermoblocku, Funkce Ultraflat Tamping (je důležitá pro správnou extrakci kávy). Díky těmto vlastnostem máte jedinečný požitek z kávy. Tento produkt si jistě své zákazníky najde. Já osobně ještě pár let zůstanu věrná svému kapslovému kávovaru jelikož miluji Latte Macchiato vanilkové či karamelové a v tento moment nedocením chuť ESPRESSA ČI JINÉ SILNÉ KÁVY

VYSOKÁ POŘIZOVACÍ CENA

vybraná testerka | 16.06.2017

Domácí kavárna, to by sedlo spíš na tento stroj :-) Umí skoro všechno a to jen zmáčknutím jednoho dotykového tlačítka. Umí i cappucino na jeden dotek, bohužel tolik oblíbené latté macchiato neumí, je nutné neprve samostatně našlehat tryskou mléko a poté připravit kávu (takže asi jako u všech ostatních kávovarů). Jedinečnost tohoto kávovaru spočívá v tom, že se automaticky pročišťuje, hlavně mě tedy zaujalo, že sám si pročistí okruh trysek, ve kterých protéká mléko (na čistotu jsem opravdu háklivá a toto mě mile překvapilo, jakožto milovníka mléčných kávových nápojů). Takže pro milovníky kávy ideální stroj, sám si kávu umele (fakt), perfektně ji spaří a po přípravě kávy se sám vyčistí. Už mu chybí jen možnost mluvit (to vlastně umí skoro taky, komunikuje přes lcd displej) a odložený start (jak bylo vtipně podotknuto jednou testerkou na místě) a bude dokonalý :-) Ale stejně mám pocit, že toto všechno zvládnou i jiné kávovary a to za podstatně jinou cenu. Asi nejsem dostatečný milovník kávy (nejraději piji latté macchiato a pokud presso, pak fandím kapslovému nespressu), abych všechny jeho klady dostatečně ocenila. Nicméně věřím, že si najde zákazníky, co ocení vše, co umí. Navíc je na pohled velmi pěkný, výběr barev je skvělý, určitě si každý najde aspoň jeden kousek, co by lahodil jeho oku a zkrášlil mu doma kuchyň.

Jediným záporem je dle mého názoru cena, což z něj dělá méně konkurence schopného. Na trhu je velké množství kávovarů (i jiných značek)a bohužel tento kávovar není natolik jedinečný, aby ho lidé kupovali za jakoukoliv cenu. Pro mě určitě zajímavý není.

vybraná testerka | 15.06.2017

Jsem milovník kávy a takovéto přístroje ocením...zvláště když je ovládání jednoduché a přístroj umí tak dokonalé věci jako skvělé espresso, dokonalé capuccino, ale i další varianty kávy, podle toho, co má kdo rád.

Nemůže mít s tak dokonalou kávou..

20.11.2022

Dokonalá chuť kávy, strašně intenzivní chuť

Žádné nejsou

30.10.2022

S Krups Latt’Espress One Touch Cappucino si uděláte výbornou kavičku.

30.10.2022

já miluji kapučíno nejvíc ze všech káv dokáží vypít denně i 4-5

žádné

28.10.2022

Miluji kávu a ráda si vždy vychutnám dobrou a kvalitní kávu

15.03.2021

Nejlépe vychutnaná káva z kávovaru krusps latt'espress one touch cappucino

16.05.2020

tak tohle je náš rodinný sen - mít vlastní kvalitní kávovar , zatím šetříme a dáváme si aspoň v kavárně

cena

21.03.2019

Považuji se za celkem náročného konzumenta kávových nápojů - prostě nespokojím se s málem. A proto si mě tento Plnoautomatické espreso Krups Latt'Espress One Touch Cappucino EA829D získal na 100%. Cappucino bylo neskutečně lahodné.

01.12.2018

Nerelevantní hodnocení. Smazáno redakcí.

24.11.2018

Při přípravě mého oblíbeného Cappucina se vytvořila z mléka nádherná sametově hustá pěna a nápoj byl vynikající. Dalším plusem přístroje je snadná údržba, kterou zajišťuje automatické čištění :-) uzasny pristroj

10.07.2018

Z tohoto přístroje jsem měla možnost vyzkoušet kávu a velice mi chutnala. Jsem milovník kávy a ráda si dopřejí dobrou kávu,takže pro náročné lidí je tento produkt vynikající. Připravíte si ji z pohodlí domova a ještě budete nadšení 😊

02.07.2018

Kávovar Krups Latt'Espress One Touch Cappucino je stroj, který by plno lidí uvítalo u sebe doma v kuchyni. Upřednostňuji kávovary na zrnkovou kávu, jelikož káva z nich má pak lepší chuť i aroma :-) Tento kávovar umí dělat skvělou kávu :-) bohužel mě příliš nezaujal v řešení šlehání mléka a přívod mléka do šálku. Hadička bohužel nejen, že kazí vzhled kávovaru, ale je i dost nepraktická při vymývání a potřebné hygieně.

17.06.2018

Tento kavovar byla skvělá koupě. Pořizovací cena není sice opravdu nejnižší, ale můžu s čistým svědomím říct, že se to rozhodně vyplatí, protože káva je lahodna a vyjde ve finále levněji, než nekde v kavárně

20.03.2018

tato lahodná káva pro kávovar krups mi přijde super sama mám doma svůj vlastní kávovar a ráda si vychutnávám chvilky s kávičkou nebo cappucinem tyto kapsle jsem zkoušela u kamaradky a musím pochvalit

03.03.2018

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

14.02.2018

Lahodna kava - Kavovar Krups Latt Express One Touche Cappucino je opravdu určen pro milovniky kavy. Na kavovaru je nekolik programu na lahodnou kavu. Je šikovny a vejde se kamkoliv. Cena je pomerne drazsi.

07.02.2018

Plnoautomatické espreso Krups Latt'Espress One Touch Cappucino EA829D doma milujeme je bezvadný, káva je opravdu kávou ne "pokusem" Ten výběr kávy, jednoduché ovládání a čistí se samo...používáme denně, návštěvy kávu u nás milujou...

07.02.2018
Doporučení: 74

Krups Latt'Espress One Touch Cappucino dělá skvělou kávu. Má přehledný displej, zabere málo prostoru a přesně vidím, kolik zbývá cyklů do čištění nebo odvápnění. Jsem s kávovarem velice spokojena, takže za mě doporučuji

29.01.2018

Lahodná káva díky kávovaru Krups Latt'Espress One Touch Cappucino skutečně je! Měl jsem možnost kávu z toho kávovaru ochutnat a musím říct, že se opravdu vyplatí investovat do kvality! Tento kávovar navíc i dobře vypadá.

29.11.2017

Já jsem milovnice kávy i capuccina a moc ráda zkouším vše nové a hledám ten nejlepší způsob, jak si kávou zpříjemnit chvíle a život. A právě s tímto mi všechno pěkně vyhovuje. Není náročný a pěkně se s ním pracuje.

na mě vysoká cena

07.11.2017

Večeře jako od profesionála s hrncem Clipso Minut Duo dokáže připravit během chvilky vynikající horké nápoje. Já osobně nemám ráda kávovary na kapsle. Takže tento by mi plně vyhovoval. Líbí se mi řešení i nádobky na mléko :)

08.10.2017

Není nad to ochutnat opravdovou kávu. Káva z tohoto kávovaru je taková jak má káva chutnat. Vyšší pořizovací ceny za tento kávovar člověk opravdu nemusí litovat. Bohatá pěna a lahodná chuť jsou samozřejmostí.

07.09.2017

Nerelevantní hodnocení bylo smazáno redakcí

05.09.2017
Doporučení: 1

Kafé jako z kavárny mohu mít doma každičký den jen díky kávovaru krups Latt Espress One Touch Cappucino! Vyplatí se si za něj připlatit, kafé je jemné, velmi chutné, dodá energii a sílu na celý den. A skvělý design potěší oko!

07.08.2017
Doporučení: 14

Kafe nebylo nikdy tak chutné, jemné a výrazné, jako s kávovarem Krups Latt Espress, rozhodně stojí za tu investici. Není srovnatelné s obyčejným kafem zalitým horkou vodou, je to prostě doslova zážitek!

05.08.2017

Jsem milovníkem kávy a tento přístroj jsem si mohl vyzkoušet na vlastní kůži u svého kamaráda.Je celkem tichý,má zajímavý design a káva z něj chutná opravdu výtečně. Ocenuji,že má vlastní mlýnek,takže káva je vždy čerstvě připravená a krásně voní. Líbí se mi také šlehač mléka.

Nelíbí se mi cena.

01.08.2017

Tuto skvelou masinku mame v praci a je bozi. Jednoduche ovladani, ktere zvladne kazdy. Penic mleka je dalsi super vec. Krasne vypada, nehuci tak jako kavovary, ktere jsme meli predtim. Jen ta cena neni pro kazdeho

27.07.2017

Kava s kavovaru je vyborna mame v praci sice jiny ale tento vypada podobne a jednoduse!! uzasna je nadobka na mlecnou penu, vykouzlite si lahodne late nebo kapucino behem chvilicky a nemusite nic slehat v jine nadobe a pak dolevat. Moc se mi libi tento pristroj treba si jednou takovy domu poridime....

26.07.2017

počáteční investice je sice vyšší než u kávovaru na kapsle ale výsledek je prostě nesrovnatelný, kávovar připraví výbornou a lahodnou kávu za chvilku se sametovou mléčnou pěnou, super je i snadná údržba, kterou zajišťuje automatické čištění a odvápňování.

24.07.2017

Kávu připravenou v kávovaru Krups Latt'Espress One Touch Cappucino jsem několikrát ochutnala u kamarádky, protože já, ač kávu piju minimálně 2-3x denně, mám ráda klasického turka, ale musím přiznat, že z tohoto kávovaru mi káva chutnala, byla silná, krásně voněla, byla rychle připravená.

08.07.2017

Capuccino připravené z Plnoautomatického espresa Krups Latt'Espress One Touch Cappucino EA829D je naprosto dokonalé. Stejně tak mé oblíbené latté. Je za chviličku hotové a chutná skvěle. Rozhodně doporučuji. :-)

05.07.2017

Doporučuji.

02.07.2017

Jsem blázen do kávy a kavovaru.Sam jeden vlastním a fakt bomba.Bez kafé by to uz neslo.Miluji jeji lahodnou prichut a hlavne,den bez kávy? NE.☺ moc rad vyzkouším i tyto.Gratuluji testerkam.Skvele recenze i koupe.

30.06.2017

Jednoduše se ovládá, což oceňuji, že jsem se to nemusela nijak dlouho učit a zvykat si. Káva je rychle připravena. Ma moc krásný design. Návštěva koukala jak blázen. Doporucuji.

30.06.2017

Plnoautomatické espreso Krups Latt'Espress One Touch Cappucino EA829D je opravovým zázrakem pro milovníka kávy jako jsem já. Přínosné je také čištění plochy mléka. Žádné kapsle čerstvě udělaná káva v kvalitě jako z luxusní kavárny!

30.06.2017

Tento přístroj jsem zažila v práci a jsem velmi spokojená s kávou, kterou "nabízí". Není ani příliš hlučný a hodí se pro kohokoliv, kdo má rád kávu. 10 hvězdiček mu nedávám snad jen díky jeho pořizovací ceně.

29.06.2017

Tento kávovar je dokonalý. Káva ž něj je bleskurychle připravena a je fakt vynikající. Navíc s naslehanym mlékem nebo se šlehačkou a dezertik k tomu. Snadná obsluha, používání í údržba. Doporučuji.

29.06.2017

Ovládání tohoto kávovaru je velmi jednoduché doporučovala bych ho všem kteří si mohou za tuto cenu Tento kávovar domů pořídit Sice je trošku dražší ale kdo koupí neprohloupí protože cena cena přístroje se narovná T nepřekonatelné chuti kávy Kterou vám Tento kávovar udělá doporučuji

29.06.2017

Snadné použití. Výborná káva. Cena je dost vysoká. Doporučuji. ...

28.06.2017

Mela jsem moznost si tento kavovar vyzkouset a opravdu jsem byla skoro az v soku, co umi a jak jednoduche je jeho ovladani! Behem chvilicky jsem mela na stole lahodne kapucino, ktere chutnalo opravdu skvele! Obrovsky rozdil naproti klasickemu kapucinu, ktere jen zalijete vodou. Chut je opravdu bajecna. Ale myslim si, ze bych si ho nekoupila. Tento stroj je opravdu pro bohate lidi, co si to muzou dovolit. S pristrojem jsem velmi spokojena, ale s cenou ne.

27.06.2017

Myslim si ze je dobre ze vymyslely kavovar na zrnkovou kavu ktery si ji sam pomele a zaroven uvari. Kava uplne jinak voni i chutna ;-) a clovek si vybavuje jak mlel mamince kavu v rucnim mlinku a vune cerstve kavy je stejna:-) mame kavovar sice od jine znacky ale take na zrnkpvou kavu tyto kavovary jsou vsechny moc fajn ...

23.06.2017

tento kávovar je naprosto božský, nádherný na pohled a jsou z něj skvělé kávy, kapučína, lattéčka, prostě každý si přijde na tu svou kávičku jak ji má kdo rád, chodím na lattéčko ke kamošce, sama jej nevlastním...

...protože na mě je cenově nepřístupný

22.06.2017

Kamarádka vlastní tento pěkný kávovar já osobně moc kávu nepiju ale udělá mi i výborně kapucíno která mám ráda a manžel si vychutna výbornou kávu jako s kavárny.ja tedy nevlastním zůstanu asi u svého jednoduchého kávovaru je to spíše pro milovníky kávy který si udělají kavicku na více zpusobu

21.06.2017

Kávovar Krups Latt'Espress One Touch Cappucino má kamarádka, prisel mi cenove dost drahy ale po ochutnani vyborne kavy jsme svuj nazor prehodnotila, pri pravidelnem vyuzivani si myslim, ze je to skvela investice, pena byla naprosto famozni, cisteni velmi jednoduche, chce to opravdu jen kvalitni kavu, zadne levne fuj...mam doma kavovar od Tchiba a tento je ve vsem mnohonasobne lepsi :)

20.06.2017

Praktický kávovar s jednoduchým ovládáním připraví vynikající kávu. Zabudovaný mlýnek na kávu zajistí čerstvou kávu ve chvíli přípravy. Odendavací nádoba na mléko, která se dá uzavřít a nespotřebované mléko dát do ledničky.

16.06.2017

Tento kávovar si nedávno pořídila má kamarádka a je sním maximálně spokojená.Při poslední návštěvě mi z něj připrvaila presso a musím říci opravdu vynikající káva.Ocenila jsem že se na kávovaru dá udělat více druhů káv.

15.06.2017

Lahodná kávička připravená v kávovaru Krups mi jen při představě voní v obýváku. Je fajn mít něco tak kvalitního doma a přitom cenově dostupného. To asi všechny kavárny ve městě zkrachují. Líbí se mi malé rozměry, takže se vejde i do naší kuchyně.

Název kávovaru je sice složitý: Krups Latt'Espress One Touch Cappucino EA829D, ale to je na něm asi ta jediná nevýhoda.

15.06.2017

Kávovaru Krups Latt'Espress One Touch Cappucino je luxusní kousek! Žádné kapsle jen kvalitní namletá káva jako z kavárny! Úžasná a nadčasová věc, pro mě ekologický bezkapslová verze, která se mi moc zamlouvá!

13.06.2017

Super pristroj,maminka ma doma podobny typ a kavicka je proste uzasna.Je radost se i ma salek kavy koukat jak ho pristroj vyrabi,ja doporucuji a davam palec nahoru.Kdo bude pryslet o kvalite at si poridi tuto vecicku

Nic

13.06.2017

Na Krups kávovar mám už dlouho zálusk. Mají ho rodiče mého partnera a jsou s ním spokojeni. V minulosti využívali od jiné značky a mnohem dražší a nevydržel. Líbí se mi, že mají neutrálních barvy, které se hodí do každé kuchyně.

13.06.2017

Kávovar Krups Latt'Espress One Touch Cappucino je vymazlený velmi dobrý pomocník do kuchyně. Vždycky jsem kávovary odmítala, Ale , když jsem vyzkoušela skvělé kapučínko z toho přístroje, začali jsme s přítelem šetřit ay přístroj si pořídíme asi na Vánoce.

12.06.2017

Kávovar Krups Latt'Espress One Touch Cappucino znám, líbí se mi jeho propracovaný a sladěný design, bohužel cena tak příjemná není, chutově je cappucino velmi dobré, nepřepálené a vytvořené rychle jedním dotykem-což je super, velmi se mi líbí , že nádobka na mléko pasuje do dvěří ledničky-není moc vysoká ani široká, bohužel cena vzhledem k šikovnosti přístruje je hodně vysoka a dle mě by měla být úplně jinde

11.06.2017

Chodím na kávu z tohoto přístroje k přítelkyni a nejsem sama. Silná, horká, voňavá káva, hotová za krátkou chvíli, bez složitého ovládání. Zbylé mléko se dá v praktické nádobce uložit do chladu k dalšímu použití. Jednoduchá údržba a skvělý vzhled. Učiněný zázrak.

11.06.2017

Vlastnila jsem několik kávovarů, ale tenhle je špička. Sofistikovaný a přitom nepřekombinovaný. Jednoduše ovladatelný. Káva z něj je skutečný požitek. S kávou začínám i končím své dny a tak mě neodradila ani vyšší pořizovací cena. Kávomilům vřele doporučuji.

11.06.2017

Dostali jsme s manželem tento přístroj jako svatební dar od kamarádů, kteří znají naši vášeň pro kávu. Je opravdu skvělý. Designový kousek se v kuchyni skvěle vyjímá a káv a z něj je báječná. Vůně se vždy line po celém bytě. Jednoduchá obsluha i údržba, snadné ovládání a na výběr několik druhů kávy. Doporučuji.

10.06.2017

Již jsem četla na tento kávovar samé pozitivní hodnocení. Káva z něho musí být úžasný požitek, já dávám přednost právě lahodným kávičkám z kávovaru, ale takto kvalitní doma nemám. Až jednou bude příležitost, určitě bych si ho moc ráda pořídila, protože je zárukou vysoké kvality a dobré pěnivé kávy.

Žádně.

10.06.2017

protože kappuccino milujeme, dostali jsme s manželem Plnoautomatické espreso Krups Latt'Espress One Touch Cappucino k výročí - složili se všichni z rodiny, protože investice je to veliká, ale opravdu stojí za to. Snadné čištění přístroje zajistí automatické čistící programy. Můžete používat jakoukoliv velikost šálků. Pěna na kappuccinu je opravdu hutná, káva vypadá moc pěkně a taky chutná nejlíp ze všech. Všichni naši dárcové už byli u nás ochutnat a jen a jen chválili. Doporučuji.

10.06.2017

Náš pracovní kolektiv má štěstí, protože hned dva tyto automaty nám pořídil zaměstnavatel do práce. Pořád je kolem nich plno. Káva je z něj skvělá, silná, voňavá, horká. Na výběr několik druhů nápojů. Nádobka na mléko se snadno strčí do lednice a je prakticky bezúdržbový. Je to krasavec, v kuchyňce se skvěle vyjímá a podezříváme mnohé klienty, že k nám chodí také kvůli skvělé kávě.

09.06.2017

Kávovar Krups Latt'Espress One Touch Cappucino je velice jednodušše ovladatelný,praktický,skladný a nezbytný pro všechny,kteří si chtějí i doma vychutnat skvělou chuť kávy jako od skutečného kávového profesionála..

08.06.2017

Wow tak tohle je kávovar jak ma byt.Krasny design,barvička i cenové přijatelný.Mam jede doma,starší a nemohu si ho vynachválí,každý den čerstvá kavicka plna energie.Jsem maminka dvou deticek a kava je každé ráno potřeba.😊

Nic

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat