Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

3730 / 3730 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Octy jsou super, klasický bzenecký jsem využila do koprovky a naložila jsem do něj utopence, kterým dodá super šmak. Balsamico skvělě "okořenilo" rajčátkový salát a toping jsem zatím vyzkoušela jen na zeleninový salát, ale mám v plánu vyzkoušet i dle rad na zmrzlinu nebo k masu. Nemám co vytknout, jednoznačně doporučuji :-)

Zápory

Negativy nejsou žádné, bez octa to prostě nejde..

Moje hodnocení

Klady

Děkuji za možnost testovat, bylo to perfektní. Konzervy vypadají luxusně, s každým "cvaknutím" konzervy se naše psí slečna mohla potrhat radostí :-) vonělo to náramně. Vřele doporučuji a budeme pokračovat v této značce. Perfektní :-)

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Když jsou kvalitní vlasy, tak to rovnání je jedna radost, ale pokud jsou jemné jako mám já, tak to bohužel moc efekt nemělo. Plusem byl otočný kabel, díky kterému jsem se nemusela točit po koupelně a vzhledově byl také moc pěkný.

Zápory

Vlasy mi sice narovnal, ale byly zplihlé tak, že bych si je musela znovu vyfoukat, abych tomu dala objem. Byl taky dost těžký a neměl žádné svítící kontrolky, aby člověk věděl, že už je nahřátý apod. Také jsem se s ním v oblasti uší spálila, takže se musí opravdu opatrně.

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.