Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

2803 / 2803 Počet bodů celkem/aktuálně
1 Moje pořadí za 30 dní

Mnou testované produkty

Moje hodnocení

Klady

Měla jsem možnost testovat Detoxikační řadu. Na první dojem mě nadchla vůně. Na druhý to byla ta vlastnost že jako majitelku citlivé pokožky hlavy , kterou svědí jakákoliv drogérka na vlasy, která není profesionální od kadeřnice letí do koše., ale tato detox. řada obstála na jedničku a hlava po ní nesvědila. Vlasy jsou již po prvním umytí lehčí , provzdušněné a jemnější jednoduše řečeno máte krásně lehkou hlavu. Krásně se rozčesávají. a vlasový ocet na závěr neměl chybu, vlasy krásně zacelila a osvěžila .

Zápory

Velké množství sulfátu, šampon pění až moc i při malém množství , takže za mě bych ze složení trochu ubrala .

Moje hodnocení

Klady

Testovala jsem po operaci kolene ač je mi 26 let , s koleny mam problém už od 15 let . Mohu říct že mi přípravek velice pomohl v hojení . Koleno již nebolí při chůzi, do schodů .Přestalo v něm "vrzat" a dokonce i výplň na kontrole u doktora je znatelně lepší :) I sám doktor konstatoval že přípravek urychlil léčbu , brala jsem jej 2 měsíce a zlepšení se dostavilo již po měsíci , je rozhodně dobré opakovat třeba 3-4 měsíce po sobě pak si dát 2 měsíce pauzu a opakovat :) přípravku nemohu nic vytknout.

Zápory

Moje hodnocení

Klady

Po třech týdnech testování vřele doporučuji. Doplněk stravy jsem si míchala s džusem , smoothie a do proteinu samotné jsem to moc nedávala .Zlepšilo se mi trávení a sponzorovala jsem zlepšení pleti , vice energie, lepší spánek a celkově jak fyzicky tak duševně se citim lépe a ani jednou mě za dobu užívání nepálila žáha(jinak na to trpím) Účinek detoxikace splnil také. Velice rychlá příprava . Mile mě překvapil přiloženy shaker, odměrka a brožurky s recepty které jsem vyzkoušela a byly také dobré.

Zápory

Chuť -ale po delší době užívání se dá zvyknout

Moje hodnocení

Klady

Neteř (1,2) brala sirup každý den, podobu braní nebyla nemocná , přešla jí i rýma. Jinak kladné je složení bez konzervantu v prirodnim provedeni dávkování . alergie nebyla žádná ani nevolnost :) každopádně zakoupíme znovu . jako preventivní

Zápory

Cena \ množství Kyselejší chuť

Mnou hodnocené produkty

Uživatelka zatím nehodnotila.