Situace, kdy je ve vztahu kompromisům vstup zakázán

14.09.2019 | Vztahy

Z každé strany slýcháváme, jak je ve vztahu důležitý kompromis, ale je tomu opravdu tak? I kompromis má totiž své hranice. Máme pro vás pár situací kde na kompromis opravdu není místo ani mezi partnery.

Z čeho byste nikdy neměli ve vztahu slevit?

Sebeúcta

Setrvávat ve vztahu s někým, jehož životní role je snaha o to, abyste se neustále cítili méněcenní a na dně, je velká chyba. Partneři se mají podporovat a dodávat si sílu. Pokud se tak necítíte, je na čase zařadit zpátečku. Protože sebeúcta a kompromis nejdou dohromady!

Osobní názory/víra

Pohled na svět mohou mít partneři rozdílný, a přesto se mohou skvěle doplňovat a podporovat. Ovšem pokud vás partner/partnerka nutí, abyste se vzdali svých přesvědčení, víry, názorů ve prospěch těch jeho, není to právě základ šťastného vztahu.

Rodina

Je až s podivem, jak často se jeden z partnerů snaží toho druhého izolovat od jeho vlastní rodiny. A to je velká chyba! I když žijete s někým jiným, neznamená to, že stále nejste synem či dcerou (bratrem, sestrou apod.). A rodinná pouta jsou důležitá neustále. Nenechejte se od své rodiny odstřihnout!

Přátelství

Ostatně to, co jsme napsali o rodině, platí i o blízkých přátelích. Jsou a byli důležitou součástí vašeho života, pomáhají se vám s ním v těžkých chvílích poprat. A proto je důležité si je udržet!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

138 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:39
226 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:17
107 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:45

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat