Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Malé lži, kterých se dopouštíme na první schůzce

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

08.11.2017 | Vztahy

První rande je velká událost. A tak se na něj všichni pečlivě připravují. Ovšem tvrdit, že se tváří v tvář člověku, který by mohl být naším potenciálním partnerem/partnerkou, chováme uvolněně a jsme zcela sami sebou, to by nebylo úplně pravdivé. Spousta z nás se dokonce uchyluje k malým lžím. V čem lžeme nejčastěji?

Už je to za mnou

Máte za sebou bolestný rozchod, ale rozhodli jste se, že přestanete smutnit a porozhlédnete se, zda by někde okolo vás nebyl člověk, který by vám zase vrátil víru ve šťastný partnerský život. Ale to samo o sobě ještě neznamená, že jste se přes rozchod zcela přenesli. Ovšem říkat to muži/ženě, co sedí na první schůzce naproti vám, že je vlastně vaším pokusným králíkem, na kterém si vyzkoušíte, zda už jste pro randění připravení, nezní jako dobrý nápad…

Už jsem jedl/jedla

S tímto se potýkají hlavně ženy. Co na první schůzce vlastně jíst? Když si dáte salát, nebude si potenciální partner myslet, že jste jedna z těch potrhlých dietářek, co nikdy nic nejí? Jenže co když budete příliš nervózní na to, abyste si dala něco „pořádného“? A když spořádáte čtyřchodové menu, nebudete působit jako Otesánek? Takže výmluva typu „už jsem jedla“ se občas i hodí.

Mám nabitý rozvrh

V pondělí chodím do fitka, v úterý máme posezení s kolegy, ve středu jsem slíbila kamarádce, že s ní půjdu nakupovat, čtvrtek zatím nic nemám a v pátek odjíždím na celý víkend…“ To zní přece jen o něco líp než „já mám volno pořád, po večerech sedím doma před televizí“. A proto si o svém rozvrhu trochu vymýšlíme. Abychom vypadali opravdu žádaně a ne zoufale osaměle.

Byla to dovolená mého života

Co na tom, že letošní dovolená proběhla s kamarádkou kdesi u rybníka, kde jste obě proplakaly krabice papírových kapesníků nad svým osamělým životem. Kdybyste na první schůzce zabrousili na téma dovolená, trochu si ji přece přikrášlíte. Nádherné počasí, krásná příroda, skvělí lidé na každém kroku… Přece si hned nebudete stěžovat!

Napsala mi kamarádka, musím jít

Známe to skoro všichni – občas prostě první schůzka neprobíhá tak, jak bychom si představovali. A najednou se jako jediná možnost záchrany jeví urychlený odchod. Jak ho odůvodnit? Taková rychlá rodinná či přátelská krize se hodí. A v době mobilních telefonů není nic snazšího než předstírat, že vám práv napsala tetička/kamarádka/brácha apod. s tím, že nutně potřebují vaši přítomnost.

Zvládněte rozchod s grácií

Hovězí wok

Hovězí wok

12 hlasů
35min 709 kJ 155 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové plátky s oregánem

11 hlasů
55min 1107kJ 140 Kč

Smažené masové „špízy“ se sýrem a cuketou.

Fazolkový salát

3 hlasy
30min 434kJ 80 Kč

Salát s fazolových lusků a červených fazolí.

Poradny

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Jak žádat o ošetřovné, když je škola už otevřená?

Dobrý den,na základě informací uvedených na stránkách MPSV se domnívám, že formulář/potvrzení by ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více