Komplimenty lahodící mužskému egu

04.08.2021 | Vztahy

Kdo by nemiloval nejrůznější pochvaly, poklony a komplimenty! I muži rádi slyší, jak jsou skvělí a dokonalí. Jste si jistá, že svému partnerovi lichotíte dostatečně často?

Následující komplimenty muži slýchají moc rádi. Zkuste je používat častěji!

Nikdo mě nerozesměje jako ty

Snad neexistuje muž, který by netoužil umět rozesmávat ženy. Však je také smysl pro humor nejvíce hodnocenou mužskou vlastností! A tak před svým partnerem netajte, že vás dokáže rozesmát jako nikdo jiný a jak zábavný je život s ním.

Když jsi se mnou, cítím se v bezpečí

Muži mají od přírody tendence a potřebu ženy ochraňovat – o to víc se pak obávají o bezpečí té „své“. Naplňuje vás partnerova přítomnost takovým tím příjemným klidem, kdy se po jeho boku cítíte chráněná, silná a ničím a nikým neohrožovaná? Dejte mu to najevo!

Nejvíc se mi na tobě líbí, že…

Ačkoli by vyznání typu „miluju tě/mám tě ráda/je mi s tebou dobře“ neměla ve slovníku partnerů chybět, jsou přece jen lehce obecná. Zkuste proto vsadit na konkrétní vlastnost, kterou na svém milém obdivujete! Uvidíte, že takový kompliment bude mít úspěch.

Jenom díky tobě jsem…

Jak si partneři vzájemně vstoupí do života, často změní pod vlivem toho druhého svůj pohled na některé věci, někam se posunou… Cítíte, že jste díky muži po svém boku v něčem lepší a jiná (tedy v dobrém slova smyslu)? Nenechávejte si to pro sebe!

Mám ráda tvou mámu/sestru/tvého kamaráda…

Je vám dobře s někým z partnerovy rodiny či jeho nejbližšího okolí? Nejenže je to dobrá zpráva pro vás (však si vzpomeňte, kolik pomalu hororových historek se vypráví o snachách a tchyních), ale také pro něj. Pokud mu dáte najevo, že je vám dobře v přítomnosti někoho, na kom vašemu muži opravdu záleží, zvedne mu to sebevědomí.

Zdroj: happierhuman.com, lovecatalogue.com


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Protějšek ocení vaši zásadovost a přesnost. Dokážete mu, že za svými názory si stojíte a nenecháte se zviklat ani párem koní. Tyto vlastnosti jsou obzvláště ve vztahu velice ceněné. Netrpíte náhlými změnami postoje a vá&s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

261 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:19
140 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:16
70 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:13

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat