Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu. Pokud máte Vodnáře, obávejte se nejhoršího

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

14.04.2018 | Vztahy

Láska a věrnost? Ne každý je ctí! Pro které znamení zvěrokruhu je těžké přijmout závazky? Pokud máte doma Vodnáře nebo Štíra, obávejte se toho nejhoršího!

Díky slunečnímu znamení se prý dá odhalit, jestli vám partner bude věrný či nikoli. Kdo má sklony k románkům?

Beran

Beran je spontánní, odvážný a energický. Ve svých vadách je marný, sobecký a netrpělivý. Je věrný do té doby, než mu vztah klape. Jakmile se objeví první mráčky, lehce podléhá pokušení.

Býk

Býk je upřímný, smyslný, věrný a praktický. A taky tvrdohlavý a posedlý. Miluje vášnivě tělem i duší. Obvykle nepodvádí, jenže jeho zvýšený sexuální apetit neustojí jen tak někdo. Není-li mu vyhověno, může se poohlížet jinde.

Blíženec

Blíženci mají spoustu aspektů charakteru, což je činí nerozhodnými. Jejich dobré vlastnosti spočívají v tom, že jsou společenští a zábavní. Na druhou stranu milují to, co nemohou mít. Jakmile udržují vážnější vztah, nudí se, a proto si ho často zpestřují milostnými avantýrami.

Rak

Rak – neklidný, citlivý, toužící po stabilitě. Rodina je pro něj vším, nicméně bez flirtu se taky neobejde. Pokud narazí na nějakou neodbytnou svůdnici nebo svůdníka, jistí jeho věrností si být nemůžete. Nutno však dodat, že se jedná o jedno z těch férovějších znamení.

Lev

Každý ví, že Lev musí být středem pozornosti. Jeho touha po zábavě ho vhání do riskantních akcí, často podléhá pokušení a odchází ze vztahu jen proto, že ho dle vlastních slov neuspokojuje. Dokonale jej baví jen to, co se zrovna třpytí.

Panna

Panna, věrná, často silná, inteligentní a praktická. Nejednomu nesedí její negativní postoj k životu i perfekcionismus. To však hravě vynahrazuje stabilitou ve vztazích. Záleží, co je vám sympatičtější.

Váhy

Váhy si užívají krásných věcí v životě i v sexu. Z nevěry doslova žijí a umí ji skvěle utajit. A taky obhájit. Pokud Váha nechce ze vztahu odejít, a přesto má poměr někde jinde, stejně vás díky svým argumentům utáhne „na vařené nudli“. Všechno je totiž vaše vina…

Štír

Pro Štíra je pojem nevěra něčím sexy. Rád si užívá pozornosti, adrenalinu a divokých akcí. Jestli toužíte po oddanosti, dejte od něj ruce pryč.

Střelec

Jedinečný, energický a extrovertní, má rád život. Využívá příležitostí a rozhodně se jim nebrání. Proto když je mu sex nabídnut, ve většině případů neváhá.

Kozoroh

Na jedné straně vášeň a péče o bližního svého, na tu druhou arogance a nedůvěřivost. Když už má Kozoroh partnera, snaží se nevěru utajit, aby mu neublížil. A jak to, že je schopen najít si někoho mimo domov? Postrádá pestrost.

Vodnář

Vodnáře je těžké nemilovat. Je upřímný, spravedlivý a laskavý. Ale také vede dvojí život. Těžko se soustředí pouze na jeden vztah.

Ryby

Dravá Ryba klidně plave proti proudu a najde si milenku bez mrknutí oka. Ta línější, stabilnější, je něžná a věrná. Tak snad máte doma tu druhou variantu.

Leden je nejčastější měsíc rozvodů

Salát z dušených kuřecích žaludků

Salát z dušených kuřecích žaludků

7 hlasů
35min 548 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Cuketové placičky se slaninou

15 hlasů
50min 883kJ 60 Kč

Placičky z plátků cukety s anglickou slaninou.

Zeleninový guláš

2 hlasy
1h a 15min 201kJ 120 Kč

Chutný guláš, který zahřeje a zasytí.

Poradny

Zaměstnavatel nepřihlásil zaměstnance, jak postupovat?

Dobrý den, Heleno,pokud má Váš manžel se zaměstnavatelem uzavřenou pracovní smlouvu nebo dohodu o... Více

S kým mám řešit nemocenskou po přepisu firmy?

Dobrý den,z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co se dělo po ukončení Vaší nemocenské (dočasné prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více