Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Muži s kočkou na fotkách ze seznamky jsou pro ženy odpudiví

Se zarděním přiznává, že ulítá na "Růžovce" a Ulici. Nesnáší přetvářku a faleš. Potají ujídá redakční bonbóny.

Zobrazit další články autorky

30.06.2020 | Vztahy

Muži chovající kočky by se neměli se svými domácími mazlíčky chlubit na profilových fotografiích na seznamce. Pokud chtějí totiž zabodovat, tohle zvíře by rozhodně neměli držet v náručí či se k němu jinak tisknout zrovna na obrázku, který má ženu přilákat k přečtení profilu a schůzce. Muži s kočkami totiž působí velmi zženštile a asexuálně.

Vyplývá to z průzkumu, který provedli veterináři z univerzity v Coloradu. Několik set žen ve věku osmnáct až čtyřiadvacet let mělo hodnotit muže na fotografiích podle toho, jak jim přijdou atraktivní a zda by s ním šly na rande. Někteří muži měli kočky, jiní psy.

Ženy hodnotily nejhůře muže, kteří se na fotce objevili s kočkou. A to i přestože to byli jinak muži pohlední.

„Muži, kteří stáli na fotce sebevědomě a sami bez jakéhokoli zvířete dostali nejvíce bodů, měli největší šanci se seznámit,“ tvrdí autoři z Colorado State University.

Ženám přišli muži s kočkou nejen méně mužní, ale také o ně jevily menší zájem jak v případě krátkého sexuálního poměru, tak v případě dlouhodobého věrného vztahu. Muži s kočkou působí na ženy také jako větší neurotici, tedy jedinci s častým kolísáním emocí a nálad s tendencí k negativismu.

A jaké jsou největší chyby na on-line seznamkách?

Vyplněno, nevyplněno

Odradil vás při zakládání profilu sáhodlouhý dotazník, a tak jste z něj vyplnila tak třetinu, protože ostatní otázky se vám stejně nezdály příliš důležité. Však si tyhle podrobnosti řeknete, až se se svým potenciálním protějškem potkáte tváří v tvář… Jenže! Onen muž na „druhé straně internetu“ má k dispozici jen ty informace, které na sebe prozradíte v profilu. A tak platí, že čím víc, tím lépe. Jak jinak zjistí, zda máte něco společného? Tak dotazníky a spol. neodbývejte.

Příliš mnoho, příliš brzy

A ještě druhý extrém – chybou také je, pokud ve svém profilu nastavíte tak vysokou laťku očekávání a požadavků na muže, že jen málokterý splní všechny vaše podmínky, a ti zbylí se raději ani neodváží odpovědět, protože se bojí, že chcete příliš mnoho závazků příliš brzy. Tak například dávat si do požadavků, že váš potenciální partner musí toužit po svatbě a poté po třech dětech, domku za městem a dvou pejscích, je přece jen přehnané. Samozřejmě že máte své sny, ale formulovat je jako podmínky hned na začátku vám může spíš uškodit…

Kdo si hraje…

Na váš profil zareagoval muž, jehož jste zaujala, napsal vám, navrhl schůzku. Jenže vy navzdory tomu, že se vám líbí, nechcete působit nedočkavě nebo „zoufale“. A tak v odpovídání na zprávy nejste právě nejrychlejší a nejpilnější, datum rande neustále měníte… A to se vám nemusí vyplatit. Pokud máte o muže zájem, pak jednejte na rovinu. Domluvte si schůzku a zkuste štěstí. O nic přece nejde. Takové ty rady, že muži mají rádi, když se o ženu musejí snažit, na chvíli zapomeňte. V tomto případě vám příliš nepomáhají.

Slzy a smutek

A jedna rada na závěr. Ani on-line seznamky nejsou továrny na šťastné dvojice. Takže nepočítejte s tím, že vám to hned napoprvé (i když jsou takové případy, o tom žádná) vyjde nebo že budete po vypublikování svého profilu zavalena žádostmi o schůzku. I „randění na internetu“ chce trochu trpělivosti. Hlavně nesmutněte a nevzdávejte se. Však on ten pravý někde čeká!

Strach z nového vás již nebude brzdit

Koprová se smetanou

Koprová se smetanou

25 hlasů
30min 335 kJ 77 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Losos na kari

6 hlasů
50min 744kJ 189 Kč

Vyzkoušejte přípravu lososa se zeleninou a kokosovým m...

Těstoviny s cuketou

2 hlasy
1h a 5min 666kJ 120 Kč

Letní recept na těstoviny se zeleninou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více