Okořeňte si domácí soužití s partnerem

05.12.2020 | Vztahy

S postupujícím podzimem přibývá deštivých dnů, během nichž nás odpolední a podvečerní procházky v parku s milovaným protějškem příliš nelákají. Navíc zažíváme dobu, kdy bychom se měli více držet doma. Že jsou za oknem šedivé dny ale neznamená, že by nemohl být pestrý náš domácí program. Aktivit, které můžete podniknout se svým partnerem v pohodlí domova, je celá řada!

Protáhněte spolu těla

Byli jste zvyklí chodit do tělocvičny a pravidelný pohyb vám teď schází? „Kdo chce, hledá způsob,“ tak zní část oblíbeného rčení a je třeba mu dát za pravdu. Na sociálních sítích i na spoustě webů najdete předlohu, jak protáhnout tělo i v malém bytě. Ať už zvolíte párovou jógu, improvizovaný kruhový trénink, osvojení si základních kroků latinskoamerických tanců nebo třeba ping-pong přes kuchyňský stůl, o zábavu i zahřátí těla je zaručeně postaráno. Nejenže pohybem utužíte své zdraví, ale zajistíte si přísun endorfinů a třeba najdete i nový společný zájem!

Partnerská symfonie v kuchyni

Milujete romantické, lahodné večeře v příjemné restauraci? Než váš oblíbený podnik opět otevře, stejnou romantiku si jistě zvládnete nachystat i u vašeho domácího stolu. Když se do příprav zapojíte oba, bude vám chutnat o to víc! Společnými silami určitě vykouzlíte i ty největší delikatesy. Jeden váží, druhý míchá, jeden krájí a druhý strouhá. Kdoví, možná že váš protějšek, který vám místo v kuchyni dosud přenechával, v sobě objeví novou kuchařskou vášeň!

Maraton oblíbených filmů

Sklenka vína perfektně doprovodí i sledování filmu – bod, který zaručeně nechybí na žádném seznamu partnerských aktivit. Vybírejte filmy, na kterých se oba shodnete, nebo si rozšiřte obzory oblíbeným filmovým kouskem vašeho partnera. Ať už zvolíte romantický film, ve kterém „Baby nebude sedět v koutě“, nebo dvanáct hodin nefalšované zábavy s trilogií Pána prstenů, to podstatné je, aby se váš filmový maraton nesl v příjemném duchu.

Relaxujte a odpočívejte

V této době je péče o naše fyzické i duševní zdraví snad ještě důležitější než kdy jindy. Díky odpočinku může zregenerovat nejen naše tělo, ale i vztah s partnerem. Společná relaxace dokáže partnery velmi sblížit a jejich vztah prohloubit. Máte-li doma vanu, je ideální chvíle ji napustit a dopřát si partnerskou koupel s bohatou pěnou a voňavými svíčkami. Nevěste ale hlavu, pokud máte místo vany jen sprchový kout. Stejný relaxační účinek bude mít i párová masáž.

Čas na zdokonalení domova

Úklid možná nezní jako ta nejzábavnější partnerská aktivita, ale jeho výsledek rozhodně stojí za to! Vykliďte nepořádek a zbavte se věcí, na které už jen sedá prach. Možná už nějaký čas přemýšlíte nad tím, že by se sedačka hodila spíše do druhého roku pokoje. Přemístěte ji! Máte v komoře už dlouho barvu na nový nátěr dveří? Zdá se, že teď by to šlo! Vylepšete vzhled svého domova a vytvořte si společně s partnerem příjemný životní prostor podle vašeho vkusu.

Vzpomínejte i plánujte

Vezměte vaše fotoalba a zavzpomínejte společně na nejkrásnější okamžiky vašich životů. Svatba, momentky z prvního roku vašeho společného soužití, první dovolená. Že máte všechny fotky jen v telefonech nebo v počítači? Podzim je perfektní dobou na jejich vytřídění a možná i sestavení alb nebo fotoknih, kterými budete pak rádi listovat. Nezůstávejte ale jen u krásných vzpomínek. Plánujte i to, co podniknete, až bude zase klid a venku krásně!Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Platonické lásky mohou přerůst v obrovské zamilování! Nebojte se proto jednat a dát svému idolu najevo, že o něj máte zájem. Možná budete vývojem situace příjemně překvapeni! Faktem je, že bez iniciativy se změny nejspíše nedočkáte. Důvěřujte... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

147 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:17
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:43
97 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:43

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat