Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kterých 30 testerek vyzkouší pivní kosmetiku Manufaktura

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

30. 7. 2019 | Zábava

Mimořádné účinky piva využívaly v péči o vlasy už naše prababičky, které dobře věděly, že jim tento blahodárný zlatavý nápoj dokáže vykouzlit krásné, hebké a lesklé vlasy. Jste mezi testerkami, které se o tom přesvědčí na vlastní kůži?

Pivo představuje unikátní zdroj vitaminů skupiny B, stopových prvků a minerálů. Příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů – zmírňuje jejich lámavost, zpevňuje je, dodává lehký tužicí efekt, napomáhá jejich růstu, navrací jim přirozený lesk a propůjčuje objem. Podporuje také regeneraci a zklidnění vlasové pokožky.

Manufaktura 1. července 2019 představila oblíbenou Pivní kosmetiku v novém. Produkty se nyní pyšní vylepšeným složením s novými ingrediencemi a šetrnější konzervací. Změny se dočkal také design, který je inspirován historií pivovarnictví v naší zemi.

Pivní kosmetika Manufaktura vychází ze staleté tradice českého piva, které je v celém světě proslulé svou výjimečnou kvalitou. Obsahuje skutečné pivo Ferdinand – světlý ležák Max 11% vařené z prvotřídních českých surovin, připravené tradičními, více než 120 let nezměněnými postupy v mimořádně krásném pivovaru Ferdinand v Benešově, který má tradici již od roku 1897. Toto poctivé pivo, připravené ze speciální odrůdy žateckého chmele „Vital“, vyšlechtěné pro farmaceutické a biomedicinální účely, přináší i mnoho vynikajících účinků do Pivní kosmetiky značky Manufaktura.

Které testerky se mohou těšit na pivní kosmetiku Manufaktura?

Balíček s vlasovou péčí od Manufaktury už je na cestě k těmto testerkám: Fluoreska, lucky, hajecek a dalším. Seznam všech vybraných testerek najdete ZDE. Gratulujeme!

Proč jste se ještě nestala testerkou?

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami. Pokud tyto údaje ve vašem profilu nejsou vyplněné nebo nejsou kompletní (tj. chybí telefon, nebo adresa), jste bohužel automaticky vyřazena.

Máte-li s nahráním údajů jakékoli technické problémy (např. s nahráním fotografie), neváhejte nás kontaktovat na redakce@bety.cz.

Po přihlášení k vybranému testování také NEZAPOMEŇTE přidat svůj příspěvek do Rozstřelu testerek! Klíč, podle kterého vybíráme, vždy najdete v textu u daného testování.

Otužováním k lepšímu zdraví

Fettuccine se žampióny

Fettuccine se žampióny

16 hlasů
50min 863 kJ 88 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Játra s medem

8 hlasů
30min 1054kJ 80 Kč

Recept na netradiční přípravu telecích nebo vepřových ...

Špenátová polévka

20 hlasů
30min 307kJ 65 Kč

Krémová polévka z baby špenátu s vařeným vejcem.

Poradny

Mohu v době nástupu na MD nastoupit do práce?

Dobrý den,přiznám se, že jsem se se situací, kdy žena chce v době nástupu na mateřskou dovolenou ... Více

Jsem v evidenci ÚP, dostanu nemocenskou nebo PPM?

Dobrý den,omlouvám se za předchozí nejasnou odpověď, přehlédla jsem informaci, že jste na ÚP, res... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více