Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Koupit se dá cokoli. Třeba panenství či místo ve frontě

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

18. 8. 2019 | Zábava

Říká se, že štěstí si za peníze nekoupíte. Jenže když je máte, můžete se pocitu, že jste šťastnější, alespoň trochu přiblížit. Za peníze si lze totiž v dnešní době koupit prakticky cokoli. Přinášíme vám žebříček největších úletů, za které jsou lidi schopni obrátit svou peněženku naruby.

Pojídání nechutností

Lidé jsou schopni za dobré jídlo zaplatit nemalé částky. Ještě více jsou ale ochotni dát za jídlo, které vám jinde jen tak nenabídnou. Mezi takové se bezpochyby řadí smažené opičí ocásky, ale také pražení švábi, koktejl z rozmixovaných žab, nebo dokonce živí pavouci! Fuj.

Dočasné oslepnutí

Pobyt ve tmě má přivést člověka k poznání sebe sama oprostit tělo od vnějších vlivů, čímž by měl ten, kdo absolvuje tuto proceduru, dosáhnout maximální relaxace. Týden v utemovaných chatkách a v naprosté tmě vás vyjde zhruba na osm tisíc korun. Zdali vám pobyt ve tmě prospěje, nebo se za těch sedm dní zblázníte, už je čistě individuální.

Místo ve frontě

Že lidé dovedou udělat pro novinku na trhu cokoli, není nic nového. Jsou ochotni trávit celé dny před prodejnami, aby se dostali na řadu mezi prvními, až prodejci vypustí do oběhu například nový typ telefonu. Komu se ale čekat nechce, má nyní možnost pronajmout si „čekače“. Ten za něj bude stát ve frontě, dokud se nedostane k pultu. Tuto službu nabízejí především studenti, kteří si tak poměrně jednoduše přijdou k pěkným penězům.

Panenství

Dostat možnost být „tím prvním“ v sexuálním životě ženy, je představa, která láká nejednoho muže. Někteří z nich jsou ochotni zaplatit za sex s dívkou, která je ještě panna, skutečně nemalé částky. A nutno podotknout, že i ženy si svého pokladu váží. Američanka Natalia Dylan vydražila své panenství téměř za čtyři miliony dolarů.

Trocha něhy

Chybí-li vám objetí od někoho milého, zaplaťte si službu profesionálního „mazliče“. Přijede k vám domů, bude s vámi sedět u televize, hladit vás po vlasech, tulit se k vám a poslouchat, co říkáte. Pro někoho, kdo žije sám, se může tato nabídka jevit jako poměrně výhodná.

Cestování single je cestou k nezávislosti

Guláš z drůbežích žaludků

Guláš z drůbežích žaludků

9 hlasů
1h a 5min 417 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zelná polévka v chlebu

21 hlasů
50min 293kJ 99 Kč

Polévka se podává jako hlavní chod.

Krevety s chilli papričkou

16 hlasů
30min 300kJ 95 Kč

Krevety v omáčce s chilli a smetanou.

Poradny

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více