Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Koupit se dá cokoli. Třeba panenství či místo ve frontě

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

18. 8. 2019 | Zábava

Říká se, že štěstí si za peníze nekoupíte. Jenže když je máte, můžete se pocitu, že jste šťastnější, alespoň trochu přiblížit. Za peníze si lze totiž v dnešní době koupit prakticky cokoli. Přinášíme vám žebříček největších úletů, za které jsou lidi schopni obrátit svou peněženku naruby.

Pojídání nechutností

Lidé jsou schopni za dobré jídlo zaplatit nemalé částky. Ještě více jsou ale ochotni dát za jídlo, které vám jinde jen tak nenabídnou. Mezi takové se bezpochyby řadí smažené opičí ocásky, ale také pražení švábi, koktejl z rozmixovaných žab, nebo dokonce živí pavouci! Fuj.

Dočasné oslepnutí

Pobyt ve tmě má přivést člověka k poznání sebe sama oprostit tělo od vnějších vlivů, čímž by měl ten, kdo absolvuje tuto proceduru, dosáhnout maximální relaxace. Týden v utemovaných chatkách a v naprosté tmě vás vyjde zhruba na osm tisíc korun. Zdali vám pobyt ve tmě prospěje, nebo se za těch sedm dní zblázníte, už je čistě individuální.

Místo ve frontě

Že lidé dovedou udělat pro novinku na trhu cokoli, není nic nového. Jsou ochotni trávit celé dny před prodejnami, aby se dostali na řadu mezi prvními, až prodejci vypustí do oběhu například nový typ telefonu. Komu se ale čekat nechce, má nyní možnost pronajmout si „čekače“. Ten za něj bude stát ve frontě, dokud se nedostane k pultu. Tuto službu nabízejí především studenti, kteří si tak poměrně jednoduše přijdou k pěkným penězům.

Panenství

Dostat možnost být „tím prvním“ v sexuálním životě ženy, je představa, která láká nejednoho muže. Někteří z nich jsou ochotni zaplatit za sex s dívkou, která je ještě panna, skutečně nemalé částky. A nutno podotknout, že i ženy si svého pokladu váží. Američanka Natalia Dylan vydražila své panenství téměř za čtyři miliony dolarů.

Trocha něhy

Chybí-li vám objetí od někoho milého, zaplaťte si službu profesionálního „mazliče“. Přijede k vám domů, bude s vámi sedět u televize, hladit vás po vlasech, tulit se k vám a poslouchat, co říkáte. Pro někoho, kdo žije sám, se může tato nabídka jevit jako poměrně výhodná.

Kterých 35 testerek vyzkouší mycí pěnu Mediket Ictafoam

Dýňové rizoto

Dýňové rizoto

14 hlasů
40min 337 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z endivie

6 hlasů
20min 681kJ 95 Kč

Salát z opomíjené zeleniny endivie s mrkví. V Itálii j...

Obří krevety s mátovo-Cranberry směsí

12 hlasů
50min 401kJ 320 Kč

Milovníci krevet si pochutnají.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více