Až se vše vrátí do normálu: Na co se Pražané mohou těšit?

10.03.2021 | Zábava

I když je za normálních okolností Praha opravdu živým městem, tak se i na ní snesla deka v podobě koronavirových opatření, a Pražané se tak nemohou spoustě svých nejoblíbenějších aktivit věnovat. Jen pro připomenutí si dnes napíšeme, které jsou opravdu nejoblíbenější.

Nákupy oblečení a domácích dekorací

Nákupy samy o sobě baví opravdu každého a v Praze je to o to lepší, že ať zavítáte do menších krámků kdekoli na území hlavního města, nebo do největších nákupních center jako Palladium nebo Chodov, vždy najdete nepřeberné množství zajímavého sortimentu. Nakupování v maloobchodech je ale nějakou dobu nemožné, tak nám zbývá jenom doufat.

Posezení v restauracích a barech

Možná i více než celé nakupování, lidem chybí hlavně posezení s rodinou a s přáteli v pohodlí restaurací a barů. Některé podniky jako Pizza-Einstein.cz sice realizují rozvoz pizzy a dalšího jídla, ale posezení v útulném interiéru s obsluhou a bez mytí nádobí se zajisté nic nevyrovná. Otevírání barů a restaurací je nejvyžadovanějším rozvolněním, ale kvůli vysokému indexu rizika v pohostinství je bohužel vidina jejich otevření prozatím v nedohlednu.

Návrat herců a filmů na scény

S koronou se zastavil i veškerý umělecký a kinematografický život. Pecky jako nový díl Jamese Bonda, další Mission Impossible s Tomem Cruisem nebo sólovka Black Widow od Marvel Studios se už rok odkládají kvůli koroně a s výjimkou unikátního projektu herců z ostravského Divadla Mír je nám stejně vzdálená i divadelní scéna. O jejich otevření se ale diskutuje s podmínkou negativních testů.

Sport, koncerty a zalidněné haly

Stejně smutně ale mohou působit i výstaviště v Letňanech nebo prázdné tribuny při zápasech pražských „S“ v rámci hokejových a fotbalových soutěží. Zkrátka i zde korona zasáhla natolik, že se nevědělo, zdali se vůbec bude hrát, a tak je i sledování zápasů v televizi slabou, ale přece jen náplastí na duších sportovních fanoušků. I zde je otázkou, jestli uvidíme profesionální sport živě ještě v letošní sezoně.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
17:30

Cvičení na štíhlé paže

Cvičení na štíhlé paže
8:52

Horní polovina těla

Horní polovina těla
15:12

Cvičení pro zdravá záda

Cvičení pro zdravá záda

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

56 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
143 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
98 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat