Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Symbolické čtení z ruky

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

28. 2. 2020 | Zajímavosti

Co je čára života? Kde najdete srdeční linii? A co znamenají všechny další čáry? Čtení z ruky je prastará nauka, která vám může hodně říci o vás a vašem životě. My vám řekneme, jak funguje.

Čtení z ruky je velmi stará nauka, která slouží lidem už po staletí. Ukážeme vám, jak se dozvědět více o vás samých, o vašich silných stránkách i slabostech nebo vašich cílech a životních úkolech.

Co o vás řeknou vaše ruce

Předtím, než začneme, je velmi důležité, že levá ruka ukazuje talent a schopnosti, pravá ruka ukazuje, co s tím dokážete udělat. Vaše dominantní ruka, tedy ta, se kterou píšete, vyjadřuje osobu, kterou teď jste. Druhá ruka je o vašem dětství, podvědomí, vašich instinktech a nevyužitém talentu. Proto je důležité při čtení brát úvahu vždy obě ruce.

Odkud se vzalo?

Mnoho z vás má čtení spojené z jarmarky a kolotoči a tajemnými věštkyněmi (nebo podvodníky), ale chiromantie, jak zní odborný název čtení z ruky, má svůj původ úplně někde jinde. Praktikovali ho totiž už staré kultury Egypta a Indie. Cílem bylo zjistit osud a schopnosti člověka. Čtení z ruky a hlavních linek platilo za zvláštní umění, které neumí každý. A také v antice patřila chiromantie k obzvlášť váženému tajnému umění, které bylo směnné za peníze.

Co prozradí ruce o vaší osobnosti

Kdo opravdu perfektně ovládá četbu z ruky, dokáže vyčíst z hlavní a vedlejších čar života, tvaru ruky a povrchu dlaní charakter a hlavní povahové rysy člověka. Naše ruce jsou totiž výrazem naší osobnosti.

Čára osudu vypráví o domově a rodině, čára srdce prozradí naše pocity, vztahy a štěstí v lásce, čára života je o vitalitě, imunitním systému a nemocech a Venušin kruh vám prozradí všechno o vašem manželství a sexu.

Dá se naučit?

V principu lze říci, že naučit se umění četby z ruky dokážete i sami, ale rozhodně byste neměli tuto oblast podceňovat. Abyste se stali opravdu fundovanými odborníky, je potřeba se věnovat mnohaletému studiu, abyste mohli pojmout celou jeho složitost.

A jaké jsou na ruce čáry?

Čára života – je nejdůležitější čarou a začíná mezi palcem a ukazováčkem. Informuje o životní síle a zdraví. Pokud je vaše čára života tlustá, jste pravděpodobně nemocní jen zřídka. Pokud máte čáru života na obou rukou stejnou, svědčí to o vašem silném charakteru. Přerušené čáry znamenají dlouhodobé nemoci nebo změny životního stylu.

Čára srdce – její začátek najdete mezi ukazováčkem a prostředníčkem a jak už název napovídá, můžete si z ní přečíst něco o lásce, sexualitě a pocitech. Tlustá čára znamená štěstí v lásce, přerušená nevěrné partnery a zklamání. Čím hlubší je vaše čára srdce, tím žárlivější údajně také jste.

Čára hlavy – najdete ji nad čárou života a prozradí vaše mentální schopnosti, inteligenci, koncentraci, talent a myšlenky. Je vaše čára hlavy dobře viditelná a hluboká? Gratulujeme! To ukazuje na vaši vysokou inteligenci. A čím hlubší čára, tím lepší paměť. Rovná linka znamená, že jste realistický člověk.

Čára osudu – svislá čára mezi prostředníčkem a ukazováčkem ukazuje, jaký význam mají vnější vlivy na váš život. Přerušení na čáře znamenají změny v životě.

Nebezpečí ve formě konspiračních teorií

Pstruzi s paprikou a cuketou

Pstruzi s paprikou a cuketou

1 hlas
1h a 5min 457 kJ 190 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Vepřové kotlety s červenou cibulí

15 hlasů
40min 771kJ 99 Kč

Jednoduchý recept na pečené kotlety s vůní cibule.

Kari květák

10 hlasů
40min 1100kJ 75 Kč

Pečený květák s kari kořením a praženými mandlemi.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více