Nejvzácnější znamení zvěrokruhu

Je vaše znamení úplně běžné, nebo je spíše raritou? Prozradíme vám, která tři znamení zvěrokruhu najdete v celosvětovém měřítku nejméně často.

Zvěrokruh založili Babyloňané už v 7. století před Kristem. Nejstarší dosud známý horoskop byl do kamene vytesán 29. dubna roku 410 před naším letopočtem pro syna Shuma-usury. Bylo to ale jen vyobrazení pozic hvězd a souhvězdí. Astrologie taková, jakou ji známe dnes, vznikla asi 500 před naším letopočtem, kdy Babyloňané pod vlivem Řeků rozvíjeli svoje umění čtení hvězd a kdy začali pro jednotlivce číst jejich osud.

Poprvé vyšel horoskop v novinách 24. srpna 1930, kdy britský astrolog a novinář Richard Harald Naylor zveřejnil svůj horoskop pro nově narozenou princeznu Margaret. Brzy na to získal v novinách Sunday Express týdenní rubriku, ve které začal předpovídat budoucnost pro všechna jednotlivá znamení. Od té doby je považován za objevitele novinového horoskopu.

Jaké znamení je nejčastější

Je to Beran, Rak nebo Střelec? Každému jednotlivému znamení zvěrokruhu nejsou připisovány jenom různé charakteristické rysy – jsou také různě zastoupené. A protože z čistě statistického hlediska je září celosvětově měsícem, kdy se rodí nejvíce lidí, je také znamení Panny to nejčastěji se vyskytující. Ale jaké je to, co se výskytu týká, nejvzácnější?

Kdy se rodí lidí nejméně

Opět viděno očima statistiky to nejméně vyskytující se znamení musíte hledat mezi těmi vzdušnými. Přesněji řečeno se jedná o znamení Vodnáře! Jejich narozeniny spadají do rozmezí 21. ledna a 19. února – a oba měsíce jsou na porody nejslabší. Ostatně podle této logiky patří druhé místo Býkovi, který je jen těsně následovaný Střelcem.

A jak dopadlo vaše znamení?


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
28 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat