Chcete zhubnout? Přestaňte jíst cukr

O tom, že cukr našemu organismu dvakrát neprospívá, toho bylo napsáno mnoho. Jedním z nejviditelnějších dopadů cukru na naše tělo jsou kila navíc, se kterými kvůli neschopnosti odepřít si sladké bojujeme.

Jenže pokud se rozhodnete cukr ze svého jídelníčku vyřadit a nejrůznějších zákusků, dortíků, čokoládek či bonbonů a sušenek se jednou provždy vzdát, půjdou kila dolů prakticky sama. Nevěříte?

Ze 120 na 60

Důkazem je Lynn Cofield, čtyřiačtyřicetiletá Texasanka, která ještě před 3 lety vážila neuvěřitelných 120 kilogramů! Jak sama přiznává, projedla se k nim sama – nedokázala si totiž odepřít sladké dobroty. Na cukru prý byla zcela závislá, denně byla schopna spořádat i 5000 kalorií!


Jenže pak si přečetla článek o tom, co všechno cukr v našem těle způsobuje, a rozhodla se se svou závislostí skoncovat jednou provždy. Zpočátku podle svých slov trpěla nepříjemnými abstinenčními příznaky, celá se třásla a její myšlenky se točily jen kolem chuti na něco sladkého.

Jenže Lynn nakonec vytrvala. A vyplatilo se! Dnes tahle křehká Američanka váží sotva polovinu své původní hmotnosti. A vypadá skvěle. Navíc díky novému životnímu stylu objevila i lásku k pohybu, který byl pro ni dříve nedosažitelný. A tak se z ní stala nadšená stoupenkyně sportu a posilovny.

Tak co, inspirujete se?Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Pečená vejce s pažitkou

(17 hlasů)

Croissanty s vanilkovým krémem

(35 hlasů)

Snídaně s jahodami

(19 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli v poslední době cítíte, že to doma není tak růžové, jak by podle vašich přání a představ být mohlo (nebo spíše mělo), stále se vám nepovedlo najít příčinu tohoto stavu. Hvězdy vám však tento týden poskytnou vo... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat