Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zhubni do plavek: Jen za 30 minut v posilovně!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

02.05.2012 | Zdraví a životní styl

Určitě jste si toho všimly - jaro je tady a léto brzo zaklepe na dveře. Na sluníčko se všichni těšíme, ale také se děsíte odhalit své tělo v plavkách? Chcete-li do léta zlepšit svou postavu trvale, zdravě a účinně - máme pro vás tip, jak vám zajistit potřebnou motivaci. Slyšely jste o kruhovém tréninku pouze pro ženy? Spolehlivá cesta jak zhubnout a ještě se u toho pobavit, vás čeká na Černém Mostě.

V čem kruhový trénink spočívá? Během půl hodiny se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to po zhruba třiceti vteřinách. Na lekci nemusíte pospíchat, ani si dělat starosti s rozpisem lekcí. Vaše cvičení začíná ve chvíli, kdy přijdete.

S námi dosáhnete toho, po čem toužíte a zažijete opravdovou radost, že jste to konečně dokázaly.  Využijte našeho Expresplánu: to jsou tři měsíce cvičení kruhového tréninku za podpory trenérek Expresky. K tomu každý měsíc vás také čeká přeměření, trenérky budou kontrolovat váš postup i vaše výkony a vy uvidíte, jak rychle se zlepšujete.  Díky kruhovému tréninku komplexně procvičíte celé tělo, posílíte svaly, zpevníte se, spálíte tuky a snížíte svou váhu. Stačí si udělat čas 30 minut třikrát týdně pro vaše zdraví, pevnou štíhlou postavu a skvělou kondici.

Do léta zbývají právě dva měsíce, což je optimální doba pro Váš Expresplán! Také se můžete zúčastnit soutěže „Zhubni do plavek“. Pravidla jsou jednoduchá – shodit co nejvíce obvodových centimetrů :)

Sledujte stránky www.expreska.cz/fitness-expreska-praha-cernymost nebo si nás najděte na facebooku.

Pojeďte s Expreskou na víkend plný cvičení a relaxace do S-centra Benešov: 25.-27.5. 2012. Čeká vás 6 lekcí cvičení Pilates, Bosu core, Body balantes, Kruhový trénink, a hlavně si také půjdeme zacvičit v místní Expresce Benešov.

Své klientky si umíme hýčkat a jejich úspěchy ocenit. Přijďte vyzkoušet co nejdříve!

Prokletí jménem noční: Jak zmírnit jejich dopad na tělo

Kuřecí maso s olivama a česnekem

Kuřecí maso s olivama a česnekem

7 hlasů
1h a 20min 336 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Studená cuketová polévka

9 hlasů
50min 583kJ 85 Kč

Rychlá, zdravá a chutná studená polévka.

Hovězí špíz s pomerančem

3 hlasy
45min 808kJ 170 Kč

Hovězí maso a pomeranč, nebojte se této kombinace a recep...

Poradny

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více