Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zhubni do plavek: Jen za 30 minut v posilovně!

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

2. 5. 2012 | Zdraví a životní styl

Určitě jste si toho všimly - jaro je tady a léto brzo zaklepe na dveře. Na sluníčko se všichni těšíme, ale také se děsíte odhalit své tělo v plavkách? Chcete-li do léta zlepšit svou postavu trvale, zdravě a účinně - máme pro vás tip, jak vám zajistit potřebnou motivaci. Slyšely jste o kruhovém tréninku pouze pro ženy? Spolehlivá cesta jak zhubnout a ještě se u toho pobavit, vás čeká na Černém Mostě.

V čem kruhový trénink spočívá? Během půl hodiny se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to po zhruba třiceti vteřinách. Na lekci nemusíte pospíchat, ani si dělat starosti s rozpisem lekcí. Vaše cvičení začíná ve chvíli, kdy přijdete.

S námi dosáhnete toho, po čem toužíte a zažijete opravdovou radost, že jste to konečně dokázaly.  Využijte našeho Expresplánu: to jsou tři měsíce cvičení kruhového tréninku za podpory trenérek Expresky. K tomu každý měsíc vás také čeká přeměření, trenérky budou kontrolovat váš postup i vaše výkony a vy uvidíte, jak rychle se zlepšujete.  Díky kruhovému tréninku komplexně procvičíte celé tělo, posílíte svaly, zpevníte se, spálíte tuky a snížíte svou váhu. Stačí si udělat čas 30 minut třikrát týdně pro vaše zdraví, pevnou štíhlou postavu a skvělou kondici.

Do léta zbývají právě dva měsíce, což je optimální doba pro Váš Expresplán! Také se můžete zúčastnit soutěže „Zhubni do plavek“. Pravidla jsou jednoduchá – shodit co nejvíce obvodových centimetrů :)

Sledujte stránky www.expreska.cz/fitness-expreska-praha-cernymost nebo si nás najděte na facebooku.

Pojeďte s Expreskou na víkend plný cvičení a relaxace do S-centra Benešov: 25.-27.5. 2012. Čeká vás 6 lekcí cvičení Pilates, Bosu core, Body balantes, Kruhový trénink, a hlavně si také půjdeme zacvičit v místní Expresce Benešov.

Své klientky si umíme hýčkat a jejich úspěchy ocenit. Přijďte vyzkoušet co nejdříve!

Vědci vyvinuli gel obnovující zubní sklovinu

Zapečený květák s pórkem

Zapečený květák s pórkem

12 hlasů
1h a 10min 352 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brokolicový koláč

16 hlasů
60min 565kJ 99 Kč

Koláč nemusí být vždy ovocný, vyzkoušejte zeleninový.

Jehněčí plec na šalotce

4 hlasy
2h a 20min 710kJ 340 Kč

Jehněčí plec pečená s česnekem a šalotkou. Velmi jednoduc...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více