Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Nejen spánek na břiše urychluje tvorbu vrásek

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

20.02.2020 | Zdraví a životní styl

Věnujete dostatečnou pozornost svému jídelníčku? Jestli ne, škodíte pleti víc, než si vůbec myslíte. A proč je tak důležité mít ve svém kosmetickém arzenálu i opalovací krém?

Ke vzniku vrásek dochází v důsledku stárnutí pokožky, jejíž struktura postupně ztrácí svou pružnost. Se zvyšujícím se věkem se také zpomaluje buněčná obnova a omezuje produkce kolagenu, který rýhy a jemné linie vyplňuje. Ačkoli zdaleka ještě nepatříte do „starého železa“, máte na svůj vkus vrásek nějak moc? Možná jejich tvorbu zbytečně urychlujete špatnými návyky. Konkrétně tyhle se neodpouští!

Spíte na břiše? Tak to je špatně

Asi vám to bude znít podivně, ale to, v jaké poloze odpočíváte, může váš vzhled hodně ovlivnit. Pokud spíte na břiše s hlavou zabouřenou do polštáře, vyvíjí se tlak na elastinová a kolagenová vlákna, což v průběhu času skutečně může vést ke vzniku kožních prohlubní. Co dalšího je nutné vzít v potaz?

Opalovací krém jako nezbytná nutnost

Naposledy jste opalovací krém použili někdy na sklonku léta? Věřte, že ani tohle vám moc neprospěje. Podle názoru dermatologů je nejčastější příčinou téměř všech projevů předčasného stárnutí ultrafialové záření. To na vás negativně působí i ve chvílích, kdy je slunce pod mrakem nebo dokonce poprchává. Bez ohledu na počasí i roční období se tedy „opalovákem“ mažte ostošest! Je to pro vaše dobro…

Podceňujete příjem vitaminů

A teď ruku na srdce. Jaký je váš standardní jídelníček? Pochopitelně i na ten se klade nemalý důraz. Strava, která se nese ve znamení přebytku cukrů, tuků, toxinů, kofeinu a alkoholu, funguje jako „stresor“ organismu. Výsledkem je pak nejen nekvalitní pokožka, ale i zhoršené funkce kardiovaskulárního systému, stejně jako zvýšená pravděpodobnost rozvoje cukrovky a rakoviny. Zkusíte se v tomhle směru trochu polepšit? Když budete dbát o příjem vitaminů a minerálů, můžete se z mladistvého zevnějšku radovat o něco déle. O skvělé kondici ani nemluvě! 

Nefiltrované pivo je silné probiotikum

Bramborová pánev

Bramborová pánev

16 hlasů
45min 781 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelný salát se slaninou

9 hlasů
40min 520kJ 50 Kč

Jednoduchý salát z bílého zelí se slaninou.

Telecí maso jako minutka

15 hlasů
40min 1017kJ 245 Kč

Lahodné dezertní víno Marsala dodá skvělou chuť sladkým i...

Poradny

Dokládají se příjmy z brigády při žádosti o dávky?

Dobrý den,podle zákona o státní sociální podpoře, který upravuje výplatu příspěvku na bydlení a p... Více

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více