Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Cvičení v páru utužuje partnerský vztah

28.06.2020 | Zdraví a životní styl

Není váš vztah v kondici? Objevte společného koníčka. Sport! Co všechno za vás vyřeší a proč se dá považovat za lékaře partnerství?

Pravidelné cvičení zvyšuje tělesnou zdatnost a mentální odolnost, působí proti stresu a napětí, podporuje správné spánkové návyky, zbavuje toxinů, tudíž pozitivně ovlivňuje kvalitu a vzhled pleti, upravuje trávení a celkově vytváří dobrý pocit vlastní hodnoty. Může také zvýšit váš pocit vlastní hodnoty. Samo o sobě by se tedy mělo stát součástí života. A nejen toho osobního, nýbrž i partnerského.

Alespoň dvakrát do týdne

Vědci z americké Univerzity Brighama Younga zjistili, že jednotlivci, kteří pravidelně cvičí určité dny v týdnu, hlásí více pozitivních manželských událostí a vyšší úroveň spokojenosti. Respondenti se navíc shodli, že když cvičí s partnerem, podporuje to u nich sounáležitosti a kvalitu milostného života.

Podle výzkumníků pohybová aktivita s milujícím protějškem, praktikovaná dva až třikrát týdně, zvyšuje produkci endorfinů a přispívá k větší pohodě. Pár se navzájem motivuje, povzbuzuje a rozveseluje. Zkrátka si je mnohem blíž. Experti proto radí zvyknout si na společný běh nebo workouty v posilovně. Jedná se totiž o skvělý krok ke šťastnějšímu životu, jehož benefity nelze přehlížet. Chcete jejich konkrétní seznam? Tohle všechno získáte, když se z vás stanou sportovní nadšenci!

Posílení libida

Cvičení uvolňuje adrenalin, který urychluje dýchání, zvyšuje srdeční frekvenci a krevní tlak, což je podobná reakce jako při sexuálním vzrušení. Klidně tak můžete dostat chuť na sex někde mezi čtvrtým a pátým kilometrem běhu. Využijte toho, že máte partnera po ruce a oba skočte do sprchy.

Krmení emocionálního pouta

Společný trénink a fitness cíl vytváří, obnovuje a přiživuje emocionální pouto mezi partnery. Dvojice se díky společnému zájmu cítí jako tým, váží si dosažených úspěchů protistrany.

Navyšování energetické hladiny

Dnes, když práce vyplňuje převážnou část dne, je těžké najít čas a energii na sex. Buď je unavený partner, nebo vy. Naštěstí fyzická dřina hladinu energie zvyšuje, což znamená, že i když nevíte, kam dřív skočit, máte díky ní dobité baterky. V ložnici je to hned znát!

Zbytečné hříchy podporující vznik Alzheimerovi choroby

Banánový salát

Banánový salát

14 hlasů
20min 429 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Tvarohové placky

14 hlasů
45min 993kJ 85 Kč

Tvarohové placky s anglickou slaninou.

Chřestový krém s ricottou

0 hlasů
1h a 5min 252kJ 130 Kč

Italská polévka se zeleným chřestem, ricottou a bazalkou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více