Diskuse na téma blogy o mateřství

19. 10. 2015 | Prosím o radu

Holky, poradíte mi nějaké blogy o mateřství? Já našla zatím jen toto http://casmezikojenim.blogspot.cz/

Laugher 11.03.2017

Mrkněte třeba na budumatkou.wordpress.com

Laugher 11.03.2017

Mrkněte třeba nabudumatkou.wordpress.com

Katka 19.11.2015

*2* Má jít o přírodní bio preparáty, z pravých bylinek v certifikované kvalitě, celkem mě to zaujalo a věřím tomu,a ráda bych si přečetla zkušensoti třeba ostatních maminek. Info jsem našla na jejich stánkách mamadiva.cz

Iva Katka 26.11.2015

Pěkný večer. S prepráty Motherlove zkušenost nemám, ale dívala jsem se dnes právě na jejich stránky, na ty mamadiva.cz a zvažuji zakoupení nějaké bio kosmetiky. Jsem vcelku těmto přírodním věcem otevřena, aniž bych byla jaksi ortodoxně vyhraněna pouze na tyto produkty.Nicméně občas si nějaký přírodní produkt v kamenné prodejně koupím, a jsem vždy spokojená.*1* každopádně ty kapsle Motherlove jsou čistě přírodní produkt, jak uvádějí, takže bych určitě vyzkoušela, uvidíte.Já si objednám ten bio deodorant santal-cedr.

Katka 19.11.2015

Rovnou bych se ráda případných přítomných zeptala, jestli mají nějkou zkušenost s preparáty na podporu kojení Motherlove.

Katka 19.11.2015

Zdravím, poradím emimino.

dzejdy 19.10.2015

opravdu žádný tip?:-/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
139 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat