Diskuse na téma Dárky

05. 12. 2022 | Prosím o radu

Dejte mi se holky tipy na dárky pro vaše partery. Zatím mám nakoupené takové drobnosti a nevím co k tomu :/

Ilona 06.12.2022

Ahoj, můj chlap si hodně potrpí na kvalitu. Takže když vybírám třeba doplňky, vím, že mám sáhnout hlavně po kůži. Letos jsem mu kupovala tašku do práce a vybrala jsem ji na https://www.bagind.cz/cs/. Ta nabídka mě zaujala, mají moc hezké věci a hlavně kvalitní. Tak se koukni tam, určitš ti tam padne něco do oka :)

Kristýna 10.12.2022

Co mu koupit nějakou dárkovou kazetu s parfémem? :) To si myslí, že je hezký dárek.

Mia 12.12.2022

Budu ráda za tip co koupit rodičům na vánoce, ze všeho nejraději cestují a poznávají nová místa. Nabízí se koupit nějakou dovolenou ale to si teď bohužel nemůžu dovolit tak jestli máte nějaký nápad, budu ráda :-)

Alča Mia 13.12.2022

Tak co nějaký kvalitní zavazadlo? Já kupovala loni mamce, už měla takový starý kufr a z nového byla nadšená :-)

Mia Mia 16.12.2022

To je skvělej nápad :-) kde jsi kupovala, od jaké značky?

Dianadia 12.12.2022

Já jsem nám objednala pod stromeček https://www.rootyrug.cz/ hledala jsem něco co by pomohlo synovi s vbočeným palce, který má asi po mě a našla jsem tenhle kobereček. Vyrábí ho česká firma a přijde mi že to vypadá i hezky jako doplněk do bytu. Jsem zvědavá na výsledky :-)

Vanda Dianadia 13.12.2022

To vypadá suprově, dej potom vědět jak jste s ním spokojení :)

Dianadia Dianadia 16.12.2022

Určitě se ozvu, těším se až ho všichni vyzkoušíme :-)

Endie 26.12.2022

Já jsem chlapovi koupila tuto tašku do práce https://www.bagind.cz/cs/products/tarano-dark a musím teda říct, že měl neskutečnou radost. Taška je kožená, takže kvalitní a vydrží mu :)

Lajka Endie 26.12.2022

Hele, oni tam mají v nabídce věci z pravé kůže, že? Jsou kvalitní?

Verča 27.12.2022

Letos jsem hodně nakupovala kosmetiku. To jsou podle mě nejlepší dárky. Každý si přeje k vánocům krásu :) Jo a taky vitamíny :) To je zase zdraví, to taky každý ocení :)

Karola Verča 04.05.2023

Ano ano, to je pravda... Já tyhle dárky vybírám když je jakákoli příležitost :) A oblíbila jsem si Notino. Tam mají skvělou nabídku a ceny teda perfektní :)

Erika Verča 16.06.2023

Tak Notino je skvělej shop. Tam mají vše - od kosmetiky, před parfémy, po doplňky stravy. Krásně se tam dá vybrat.

Danny Verča 03.07.2023

Ano, to máš pravdu. Já tam taky nakupuju moc ráda :) Líbí se mi, že tam mají naprosto vše. Nikdy jsem nebyla zklamaná, že bych na notinu nesehnala něco, co bych hledala...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Očekávejte náročný týden, ale s velkým potenciálem pro růst a rozvoj. Budete se cítit motivováni pracovat na svých cílech a ambicích a to vám poskytne silný pocit směru a jistoty.Na pracovišti můžete čekat nové příležitosti, nové... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat