Diskuse na téma Gril

29. 04. 2023 | Zahrada a květiny

Chtěli bychom si pořídit na terasu kvalitní plynový gril, můžete sdílet vaše zkušenost s výrobci? Předem moc děkuji za odpovědi :)

Iveta 07.09.2023

Máme od Webera a velká spokojenost. Cena sice není nízká, ale je to zas kvalita na místě.

Světlana Iveta 27.10.2023

O tom už jsem taky slyšela, ale asi to nebude nic levného.

anastaziaa 30.07.2023

Tak jsme taky vybrali nakonec plynový dellinger a je to super. Je opravdu pohodlný, že je vždycky rychle rozpálený na ideální teplotu a všechno je z něj vynikající a šťavnatý :-)

Bety-tyna 18.05.2023

Moc se nám s manželem líbí ty grily Dellinger, je vidět že je to opravdu kvalita a hlavně jsou i stylový. Přijde nám že to opravdu stojí za tu investici takže objednáme od nich, moc děkuju za všechny reakce :)

Alizee 13.05.2023

Zkus se podívat sem https://dellinger.cz/cs/522-grily-grily-kamado-ohniste mají opravu prvotřídní grily a myslím, že ta insvestice se vyplatí. Od té doby co mám odtud gril tak je to teprve ten pravý gurmánský zažitek při grilování :)

Katka 05.05.2023

Weber grily to je topka, pokud finance tolik nemusíte řešit, tak koukněte po těch. Měla jsem z toho maso a super.

anastaziaa 30.04.2023

Taky vybíráme tak prosím poraďte ze zkušenosti kvalitního výrobce, děkuju :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat