Diskuse na téma Tipy pro krásný domov

Ahoj holky, co byste mi poradily, aby byl můj byteček útulnější? Jsem napnutá jak kšandy :-) Díky

Sandriskaa 06.12.2017

má tu někdo baráček a garážove vrata na dálkové ovládání? Kde jste je pořizovali?

Žáková 27.11.2017

Sháním luxusnější byt nebo dům, a našla jsem si tuto rk http://www.faraon.cz/cs/ Někdo jakoukoliv zkušenost?

Bobina Žáková 29.11.2017

Ahojky, před ani ne rokem jsem pořídila nádhernej domek se svojí rodinkou. Rk můžu doporučit,jednají narovinu a jsou moc ochotní.Alespoň náš realitní makléř takto vystupoval

Žáková Bobina 11.12.2017

děkuji, mě se moc líbí byty které nabízejí

Veronika 23.11.2017

Pro mě je třeba i důležité, aby nebyla moc hlučná :)

Renata 11.10.2017

Tak pro mě třeba nezbytností je :) Ale je to asi na každém… Jen je důležité, když už digestoř pořídíte, aby byla kvalitní, tzn. hlavně aby dobře táhla…

Alecca 23.09.2017

Dámy, mám dotaz... Co si myslíte, je digestoř v kuchyni nezbytností?

Muninka 25.07.2017

já bych si koupelnu vybavila bylinnou kosmetikou, třeba je super česká značka Herbadent, od ní mám plnou koupelnu bylinných koupelí z kosodřeviny, máty, levandule, lemongrass. Taky zubní pastu z ženšenem, bylinkové ústní vody, kartáčky na zuby a další věci. Do koupelny bude každý rád chodit.

Klarkkaa 29.06.2017

Já bych určite zvolila nějakou nálepku má zeť, dělají se teď různé nápisy jako třeba Home sweet home a podobně, hodně se mi to líbí. Možná bych zarámovala par pěkných fotek má které ráda vzpomínám. Koupila bych si i možná nějaké male prkotiny, které třeba mi osobně dělají radost. Na postel nebo na gauč bych přihodila par polštářků navíc. ;)

Šárka 26.06.2017

Zařizovali sme si domek a můžu vřele doporučit Freeport.cz sehnali sme tam fůru věcí do domácnosti, a ještě sme se oblíkli do značkovýho za šílený slevy

Anka 20.06.2017

Tak na tuhle fázi se těším...:) Já zatím byt teprve kupuju...:(

Kolářová 28.05.2017

Jezdíte nakupovat do freeportu? Je tam nějaký obchod s věcma do domácnosti?

Pavla Kolářová 04.06.2017

Dobrý den,do Freeport centra jezdím strašně ráda. Věci do domácnosti tam moc ráda kupuju v Home & Cook,jinak tam je těch obchodů víc.Jezdím tam převážně kvůli značkovému oblečení který tam pořídím oproti běžným cenám úplně za hubičku.

Adka 17.05.2017

Holky, prosím vás, nevíte o nějaké společnosti, která provádí revize nemovitosti?

Ilja Adka 19.07.2017

Ty, já jsem s nimi osobně nespolupracovala, ale manželovi rodiče si revizi nechali dělat od společnosti Revize nemovitostí (http://www.revizenemovitosti.cz/)

Jarka 30.04.2017

Chci mít krásný nejen domov ale i zahradu:D Máte někdo zkušenost s tímto obchodem? https://www.zeleneudoli.cz/zahradni-technika-x2s012434

Jiřina Jarka 27.05.2017

Na www.zeleneudoli.cz jsme koupili plno věcí na zahradu s manželem, s věcma odtud jsem moc spokojená

Jarka Jiřina 29.05.2017

Takže věci odtud jsou kvalitní? A jak jste spokojená s dodáním?

Jiřina Jarka 04.06.2017

Dle mojí zkušenosti bych řekla že kvalitní jsou, a s dodáním jsem taky moc spokojená

Váňová Jiřina 16.06.2017

Můžu jen souhlasit a potvrdit. Ze zeleneudoli.cz jsem si objednala nábytek na zahradu a jsem fakt spokojená. V obchodě jsou moc fajn, když jsem potřebovala poradili, vysvětlili... fakt skvělý personál tam a obchod rovněž bezva

Dominika Váňová 20.06.2017

Zelené údolí je eshop? A dá se tam sehnat i nějaký skleník na zahradu?

Váňová Dominika 28.06.2017

Prodávají i skleníky, kdyby jste si nevěděla rady tak i dobře poradí

Dominika Váňová 27.07.2017

Dobře tak se tam zkusím zeptat, děkuji :)

Václavka Dominika 29.08.2017

S čím se na výdejnu zeleného údolí mohu obrátit pro radu? Potřebovala bych cenou radu ohledně masožravých rostlin pár bych si jich ráda vypěstovala

Zahořanská Václavka 20.09.2017

Dobrý den, co se masožravých rostlin týká tak s tímto vám tady poradí na výdejně to se na ně obraťte https://www.zeleneudoli.cz/masozrave-rostliny-x2s012439

Václavka Zahořanská 25.09.2017

Zkusím to děkuji

Petra Václavka 27.09.2017

Dobrý den, zelené údolí je eshop?

Marek Petra 04.10.2017

Ahoj máte doma někdo kameru s detekcí pohybu? aby se spustila když kolem ní někdo projde?

Honza Marek 06.10.2017

Myslíte něco takového http://www.1obchod.com/products/mini-hd-video-dvr-s-detekci-pohybu/, já mám z tohoto obchodu koupenou kameru do auta, a také skryté sluchátko do ucha :-)

Marcela Honza 07.10.2017

Díval jsem se na ty brýle s viděním dozadu, to je dobrá věcička :-)

Adriana Marcela 08.10.2017

Já jenom čumím do čeho všeho se dá strčit kamera..... do hodin, do klíčí od auta, do žárovky atd...

Dáša 29.04.2017

Vřele doporučuji centrum freeport,koupila jsem si tam dneska tolik bezva doplňků do domů že jsem nestačila koukat. Plus teda nějaké to oblečení tomu jsem neodolala:D

Pavlína 28.04.2017

Já třeba nedám dopustit na domácí ozdoby. Jak teď byly Vánoce a Velikonoce, stačilo pár ozdůbek a hned to doma vypadalo hezčeji. Takže pro zkrášlení určitě doporučuji si sem tam něco jednoduchého vyrobit. Tady je třeba ohlédnutí za letošními Vánocemi, které se mi líbilo :) http://www.svet-oken.cz/cz/fotoclanek-5-nej-vanocnich-interieru-blogerek-2016.html

Tereza 13.04.2017

Ahoj, pokud potřebuji něco do kuchyně třeba, nebo přítel nářadí, tak si vybereme a nakoupíme https://www.supersektor.cz. Mají tu všehochuť.

lucie 07.04.2017

nazdarek tak to vim o jedné luxusní s trance s doplňky a jmenuje se designoutlet a najdeš tam fakt krásny věci...sama mam zkušenost a jsem spokojena

Laugher 26.01.2017

Když chcete mít pěkný byt, tak by neměli chybět květiny, doplňky a obrazy

Laugher 26.01.2017

Když chcete mít pěkný byt, tak by neměli chybět květiny, doplňky a obrazy

Ilona S 19.10.2016

Reality coloseum je skvělá volba!:) Mám čerstvou zkušenost, se zprostředkováním prodeje mého domu. Profesionální přístup, a co hlavně tak jsem se opravdu nemusela o nic starat

DominikaHolasová Ilona S 21.10.2016

Chtěla bych se zeptat když máte zkušenost s realitní kanceláří, budu prodávat byt 4+1 musím si volat odhadce na odhad ceny nebo i toto za mě vyřídí realitní kancelář? Oslovit realitku chci v každém případě ale předběžně jsem zjišťovala co a jak je v tomto potřeba udělat tak by mě zajímalo co bude na mě a co zařídí realitní kancelář

Ilona DominikaHolasová 27.10.2016

Odhad si můžete nechat přes realitní kancelář udělat,dělá to i coloseum.Zařídí odhad nemovitosti, vyřídí i hypotéku když by jste chtěla. Ale jinak jak jsem psala, všechno vám vysvětlí a udělají za vás, já se opravdu o nic starat nemusela a byla jsem informovaná o celém průběhu

Naďa 11.10.2016

Dám tip na krásný moderní nábytek s poutavým designem. Koupili jsme si od nich postel do ložnice a bytové doplňky. Výhodou bylo, že nám to doručili až domů, kde to manžel složil a bylo. Zkuste mrknout na Design Outlet, třeba vyberete i něco na Vánoce. Hlavně babičkám se těžko co vybírá....


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

6 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:04
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:09
87 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat