Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Dětský teploměr

coufalovaK 08. 09. 2015

Ahoj, kompletuji výbavičku a potřebovala bych poradit s teploměrem. Nejdřív mě napadl digitální, ale známá mi řekla, že jsou nespolehlivé. Jaký teploměr používáte vy? Děkuji

Neregistrovaná/ý - Lucie

16.12.2015

Kupujeme pro sestru, která čeká mimi na Vánoce k výbavičce. Praktické dárky jsou nejlepší dárky. A teploměr Truelifecare Q7 využije nejen na miminko.

Neregistrovaná/ý - Móňa

29.10.2015

My jsme to zkoušeli na psovi. Měřili jsme na ouškách, jak to píšou na strákách, ale stejně nevíme, kolik stupnu má pas mít normálně . Ale teploměr je dobrej, Je parádní, že když měl malej chřipku, nemusela jsem ho u měření budit.

Neregistrovaná/ý - shisa

21.10.2015

Jj musíš si ale napřed zjistit jako teplotu má zvíře normálne.mají to jinak nez lidi.zkoušeli jsme to na psovi, musíš ho namířit na místo kde nemá srst :)

Neregistrovaná/ý - Denisa

16.10.2015

holky, a vyzkoušeli jste to někdo na psa nebo kočku, jak to doporučájí na stránkách?

Neregistrovaná/ý - Móňa

01.10.2015

Chtěla jsem bezkontaktní a po dlouhém rozmýšlení nakonec máme také z truelifecare.cz. Pořídili jsme ho asi před dvěma měsíci, zatím se nám líbí.

Neregistrovaná/ý - shisa

01.10.2015

Máme Truelife Care Q7 a jsme s ním spokojení :)

Neregistrovaná/ý - tamaraosvaldova

16.09.2015

Ahoj, já mám taky ten Truelife a dobrý, měří opravdu rychle a podsvícený displej je v noci ideální. Máme ho s přítelem asi měsíc a zatim měří výborně.

Neregistrovaná/ý - jemnice

09.09.2015

coufalovaK | 09.09.2015
O těch už jsem slyšela, ale nevím. Je opravdu spolehlivý? Jakou máš značku?

Mám z truelifecare.cz. Podlě mě spolehlivý je, tedy vždy měřil dobře. Nemusím kvůli tomu prcka budit ani rozsvěcovat.

Neregistrovaná/ý - jemnice | 09.09.2015
Já mám bezdotykový, měří rychle a bez problémů.

O těch už jsem slyšela, ale nevím. Je opravdu spolehlivý? Jakou máš značku?

Neregistrovaná/ý - Louchová | 09.09.2015
Digitální jsou nespolehlivé, měří špatně a rychle se vybíjí. Mám klasickou rychloběžku.

Nejsou zakázané? Kvůli rtuti? To bych kolem malé raději neměla, už jen pro ten pocit.

Neregistrovaná/ý - jemnice

09.09.2015

Já mám bezdotykový, měří rychle a bez problémů.

Neregistrovaná/ý - Louchová

09.09.2015

Digitální jsou nespolehlivé, měří špatně a rychle se vybíjí. Mám klasickou rychloběžku.

Neregistrovaná/ý - Rita5

09.09.2015

Ahoj, já používám digitální, vyhovují mi.

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Hustá polévka mrkvová

Hustá polévka mrkvová

16 hlasů
60min 276 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí stehna pečená s cibulí

14 hlasů
1h a 15min 418kJ 155 Kč

Recept na voňavé kuřecí stehna s cibulí a paprikou.

Špagety s žampióny

28 hlasů
45min 661kJ 95 Kč

Jednoduchý recept na špagety s houbami.

Poradny

Splácím hypotéku, odešel ode mě partner, dostanu dávky?

Dobrý den,jste-li vlastníkem či nájemcem bytu (domu) a 30% Vašich příjmů nestačí k pokrytí náklad... Více

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více