Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma prodloužení vlasů

Pavla987 06. 02. 2016

ahoj holky, máte zkušenosti z prodlužování vlasů? Už mě nebaví čekat, až ty moje dorostou, to se nestane nikdy... Už jsem se asi i rozhodla, takže mi spíš jde o zkušenosti s konkrétním salonem. Díky moc ;-)

Mnada

19.09.2020

Mám poměrně dost řidké vlasy, takže pro mě prodloužení nepřipadá v úvahu, navíc mám pocit, že to není pro mě řešení, chtěla bych mít hezké svoje vlasy. Zkoušela jsem různé přípravy a doplňky stravy, ale nic mi nepomáhá. Takhle řídké vlasy jsem vždy neměla. Poraďte prosím co s tím?

Neregistrovaná/ý - Vanda

09.08.2020

Neregistrovaná/ý - Ema | 02.08.2020
vodou, šamponem a maskou na vloasy. jen pak pozor na rozčesávání, Musíš opartne. Máš prodloužené vlasy, nebo máš clipy?

taky mám clipy, doporučila mně je známá, protože je to mnohem lepší a levnější varianta, jak mít dlouhé, husté vlasy

Neregistrovaná/ý - Ema

02.08.2020

Neregistrovaná/ý - Lenka | 31.07.2020
jak ty vlasy umývate?

vodou, šamponem a maskou na vloasy. jen pak pozor na rozčesávání, Musíš opartne. Máš prodloužené vlasy, nebo máš clipy?

Neregistrovaná/ý - Lenka

31.07.2020

jak ty vlasy umývate?

Neregistrovaná/ý - Anka

04.07.2020

Neregistrovaná/ý - Leona | 01.06.2020
Se sestrou jsme si odsud vlasy objednávaly a obě jsme využily konzultace přes email a podle fotek se jim povedlo vybrat naprosto identický odstín, jaký jsme se sestrou měly, takže jim určo napiš.

Jo to vám holky poradí a navedou vás pře mail ? Co kdyby i tak barva neseděla, dá se to vyměnit nebo vrátit ?

Neregistrovaná/ý - Leona

01.06.2020

Neregistrovaná/ý - Majka | 28.05.2020
Za zkoušku nic nedáš :) pořád lepší než kdyby sis objednala špatný odstín a muselo se to protáhnout skrz výměnu apod ;)

Se sestrou jsme si odsud vlasy objednávaly a obě jsme využily konzultace přes email a podle fotek se jim povedlo vybrat naprosto identický odstín, jaký jsme se sestrou měly, takže jim určo napiš.

Neregistrovaná/ý - Majka

28.05.2020

Neregistrovaná/ý - Fanny | 26.04.2020
Tak to je dobře že to vím, o tom jsem vůbec nevěděla. Zkusím je tedy kontaktovat a uvidím od kdy budou fungovat :)

Za zkoušku nic nedáš :) pořád lepší než kdyby sis objednala špatný odstín a muselo se to protáhnout skrz výměnu apod ;)

Neregistrovaná/ý - Fanny

26.04.2020

Neregistrovaná/ý - Majka | 24.04.2020
Jestli si chceš vlasy nechat prodloužit v Brně, tak se podívej do kontaktu clip vlasy levně a přímo jak mají v Řečkovicích výdejnu, tak tam paní vlasy i prodlužuje.

Tak to je dobře že to vím, o tom jsem vůbec nevěděla. Zkusím je tedy kontaktovat a uvidím od kdy budou fungovat :)

Neregistrovaná/ý - Majka

24.04.2020

Neregistrovaná/ý - Fanny | 06.04.2020
Máte i nějaké doporučení na to, kde si vlasy nechat prodloužit ? Prosím je Brno a okolí.

Jestli si chceš vlasy nechat prodloužit v Brně, tak se podívej do kontaktu clip vlasy levně a přímo jak mají v Řečkovicích výdejnu, tak tam paní vlasy i prodlužuje.

Neregistrovaná/ý - Fanny

06.04.2020

Máte i nějaké doporučení na to, kde si vlasy nechat prodloužit ? Prosím je Brno a okolí.

Neregistrovaná/ý - Majka

01.04.2020

Neregistrovaná/ý - Janča | 05.03.2020
Zas tak velký ne, ale rozdíl tam prostě je což je pochopitelné protože ty pravé jsou kvalitnější. Však se podívej na ceny třeba na clip vlasy levně, tam mají ten výběr hodně veliký.

Podle mě je lepší si připlatit za ty evropské, kvalita je opravdu výborná a hlavně ti i dlooouho vydrží, že jo ;)

Neregistrovaná/ý - Janča

05.03.2020

Neregistrovaná/ý - Leona | 30.01.2020
Je tam hodně velký rozdíl v kvalitě mezi těmi evropskými a klasickými umělými vlasy ?

Zas tak velký ne, ale rozdíl tam prostě je což je pochopitelné protože ty pravé jsou kvalitnější. Však se podívej na ceny třeba na clip vlasy levně, tam mají ten výběr hodně veliký.

Neregistrovaná/ý - Leona

30.01.2020

Tyna31 | 02.01.2020
Ano mají hlavně pokud si koupíš ty evropské :)

Je tam hodně velký rozdíl v kvalitě mezi těmi evropskými a klasickými umělými vlasy ?

Tyna31

02.01.2020

Neregistrovaná/ý - Gabča | 26.09.2019
Takže mají kvalitní vlasy ? Jaké od nich máš ?

Ano mají hlavně pokud si koupíš ty evropské :)

Neregistrovaná/ý - Gabča

26.09.2019

Neregistrovaná/ý - Illone | 24.10.2018
To já mám zase dobrou zkušenost s eshopem www.clip-vlasy-levne.cz

Takže mají kvalitní vlasy ? Jaké od nich máš ?

Neregistrovaná/ý - Illone

24.10.2018

Neregistrovaná/ý - Zdenulka Rýmařovská | 14.02.2017
ohledně prodloužení vlasů je nevýhoda, že se musí pravidelně vlasy chodit sundávat a znovu nasazovat kvůli odrostům. Mnohem jednodušší je zakouit si clipy do vlasů. Ty kdykoliv jednosuše nasadíte a jdete. Večer zas sundáte. Já si je koupila na clipinhair.cz a jsem s nimi opravdu spokojená

To já mám zase dobrou zkušenost s eshopem www.clip-vlasy-levne.cz

Neregistrovaná/ý - Anička

22.12.2017

Byly to tabletky forcapil.cz, sezenes je v lekarne

20.12.2017

A jake prosim te? Tez bych to padani vlasu chtela nejako zamezit, ale prijde mi ze jsem zkusila uz uplne vse.

17.12.2017

Jednu dobu jsem o tom taky premyslela, vlasy mi hodne padali a byly jakoby bez zivota. Mamina ale prisla s tabletkami a ty mi hodne pomohly

Neregistrovaná/ý - Bibiana

15.03.2017

Neregistrovaná/ý - Zdenulka Rýmařovská | 14.02.2017
ohledně prodloužení vlasů je nevýhoda, že se musí pravidelně vlasy chodit sundávat a znovu nasazovat kvůli odrostům. Mnohem jednodušší je zakouit si clipy do vlasů. Ty kdykoliv jednosuše nasadíte a jdete. Večer zas sundáte. Já si je koupila na clipinhair.cz a jsem s nimi opravdu spokojená

No mě vlasy nikdy nedorostou, hned se mi začnou lámat. Na oslavu a různé akce pak nevím, co s ními vytvořit za účes. Veškeré domácí pokusy jsem vzdala. Objednala jsem si prodloužení vlasů metodou clip in. Jsou to prostě takové klipy různých délek, které si před oslavou kdykoliv lehce připnete na své vlasní vlasy. Objednala jsem je na clipinhair.cz. Dokonale je prodloužím za pár minut. Už jsem i změnila barvu vlasů a ty klipy taky přebarvila, lze to.

TESTOVÁNÍ: Limitovaná edice Jablko & Mandle od Manufaktury

Kachna na olivách

Kachna na olivách

6 hlasů
1h a 55min 778 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Filé ze pstruha na vinných listech

9 hlasů
1h a 10min 444kJ 255 Kč

Jestli máte rádi pstruha, určitě vyzkoušejte tento rec...

Lahodné řecké souvlaki s tzatziki

15 hlasů
45min 315kJ 145 Kč

Jak vybrat správný olivový olej? Chuť oleje závisí na ...

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více