Školák

Školák. Problémy se školou, mozková dysfunkce, nadané děti, nejsme spokojeni se školou či paní učitelkou, doučování, jak pomáhat dětem s přípravou do školy.

Mimořádně nadané děti5 příspěvků

Pro projekt Nadání…brána k úspěchu sháníme mimořádně nadané děti ve věku 6.-18.let. Těmto dětem ZDAR...

Luciuss 06.10.2020
My teda máme ne moc nadaně dítě na češtinu. Někdy je to opravdu katastrofa, takže jsem musela začít ...

Školní poznámky30 příspěvků

Byla jste ve škole šprtka nebo spíše pěkný číslo? A dostala jste někdy poznámku? A jaké znáte nejvti...

Elisabeth. 25.03.2024
Já pěkné číslo a poznámek bylo až až :-D

aktovka či batoh142 příspěvků

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, ...

Elina 25.03.2024
Taky jsme batohy vybrali od nich a jsou super, je to opravdu kvalita.

Nalepovací tabule8 příspěvků

máte někdo zkušenosti s produkty z nalepovacitabule.cz?

Lenka 28.06.2021
To by se jí mohla líbit tady ta samolepková knížka :) https://www.ellamax.cz/kone-slepice-a-dalsi-zv...

Uv plavky0 příspěvků

Máte někdo zkušenost s uv plavkami ? Opravdu nepropustí sluneční paprsky ? A kde bych je popřípadě s...

Batoh do školy10 příspěvků

Dobrý den, plánuji dceři koupit nový batoh do školy. Kamarádka mi doporučila Bagmaster. Máte s touto...

Kiska 27.12.2023
My jsme kupovali od Baagl a jsme moc spokojení, koukněte na jejich outlet tam mají super ceny :-)

Časté onemocnění12 příspěvků

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak vaše děti zvládají tady ty chřipkové epidemie ? Přijde mi, že syn je...

Jana 24.03.2024
Chod s nima ven, vetrej,v zime netop na 20.. pokud jsou poradny nemocny tak mas nejaky retardy,ne?

Aktovka do první třídy11 příspěvků

Zdravím, chtěla bych dceři koupit aktovku do školy jako dárek k Vánocům, příští rok půjde do první t...

Tana 25.03.2024
My jsme taky koupili batoh od Baagl a veliká spokojenost, kvalitní materiály, reflexní prvky, popruh...

Nálepkové knížky2 příspěvky

Jakou zkušenost máte s těmi knížkami, kam se nalepují nálepky ? Baví to děti ?

Majki636 28.06.2021
No vidíš … takhle jsem nad tím nepřemýšlela. Dívala jsem se na ten jejich eshop a tohle si myslím, ž...

Šetrná desinfekce na ruce 6 příspěvků

Sháním nějakou šetrnou desinfekci na ruce. Něco účinnýho ideálně co nejvíc přírodního. Děkuju za rad...

Beáta 24.02.2023
Super tip na něco přírodního co funguje a hlavně nepoškodí pokožku.

Svačiny do školy10 příspěvků

Jaké svačiny chystáte dětem do školy ? Mně už přijde, že mají pořád to stejné, tak bych to ráda obmě...

EvaCh 25.03.2024
Máme lahev od Baaglu, stejně jako batoh a jsme s ní spokojeni. Neteče, lehce se otevírá, i když male...

Kojenecká voda 1 příspěvek

Uvažuju nad filtrem přímo ke kohoutku, abych nemusela přemýšlet jestli je zdravá i pro mimi. Nemáte ...

Dianadia 23.12.2021
Máme ho, jestli nevíš od koho tak my máme od firmy Dionela, a fakt to můžu doporučit.

Filtr do sprchy 2 příspěvky

Máte někdo filtr na chlór do sprchy? Četla jsem že to pomáhá na ekzém.

Jana 24.03.2024
Prijde mi ze pokud resite takove starosti vase deti skonci u psychiatra

Dětské respirátory0 příspěvků

Nevíte kde mají za nějakou lepší cenu dětské respirátory ? Potřebovala bych jich objednat víc, ale r...

Zimní oblečení0 příspěvků

Jak oblékáte tady v tom počasí děti na školní výlety?

Vaxol4 příspěvky

Dobrý den, poradíte , jestli je dobrý ušní sprej Vaxol na čištění uší u dětí?

Katka 05.05.2023
Taky vyzkoušíme.

Židle k PC4 příspěvky

Ráda bych pořídila synovi židli k psacímu stolu, rád taky hraje počítačové hry, chci, aby kvalitně ...

Moni 22.02.2024
ta je skvělá, pořídila jsem si ji na home office, má několik nastavení i podpěrku na nohy

Domeček na zahradu pro děti 2 příspěvky

Ahoj všem :-) chtěli bychom pořídit našim dětem na zahradu domeček, vždycky jsem ho chtěla jako dítě...

Jana 24.03.2024
Neni lepsi deti pustit na louku nebo do lesa .. nebo jim vyrobit ze dreva? Na co jste si deti delali...

Zábava pro děti v Praze5 příspěvků

Ahoj, kam vyrazit s dětma na nějaké fajn odpoledne, kde se zabaví a dá se tam dobře najíst apod.? Hl...

Jana 24.03.2024
Je smutne, ze takove kravy maji deti

Dětská optika2 příspěvky

Zdravím vespolek, potřebovala bych vyšetřit zrak u dcery ( 8let). Doktory moc v lásce nemáme, raději...

Karla 20.10.2023
Taky se přidávám, u mého syna bohužel odhalily myopii. To je toto https://www.doktorklain.cz/blog/mi...

židle k PC4 příspěvky

Ráda bych dětem pořídila kvalitní a pohodlnou židli k PC. Budu ráda za zkušenost a tip.

MajdaaD 27.03.2024
my máme od nich diablo chair, dcera má v růžovém provedení, syn modro bílé, designově krásné a nesku...

Naučné a zábavné knihy pro kluky 7 let3 příspěvky

Zdravím, doporučíte mi zábavné přitom naučné knihy pro kluky ve věku 7 let?

Andanka 21.11.2023
Holky, doporučím knížku objednat teď www.ellamax.cz/mise-pravek-patrej-a-lusti-se-samolepkami na str...

Dáreček pro paní učitelky0 příspěvků

Ahoj, potřebovala bych celkem na rychlo dárečky pro 2 paní učitelky, už máme kávu, obrázek, kamínek ...

Buy Real and Fake Passports,0 příspěvků

Buy Real and Fake Passports, ID Cards, Driver's Licenses with counterfits money Euros pounds dollars...

Monitorovací hodinky1 příspěvek

Chtěla bych synovi v 1.tříde koupit monitorovací hodinky s možností volání atd. Kupoval jste někdo, ...

Mnada 29.01.2024
Podívej se na hodinky Carneo guardkid, my jsme je koupili před pár měsíci synovi a jsou fakt kvalitn...

Registered and unregistered passport, id cards ,drivers license WhatsApp:  +16265140391Website::::::https://documentscenterofficials.com0 příspěvků

Registered and unregistered passport, id cards ,drivers license WhatsApp:  +16265140391Website:::::...

Kup prawdziwy i fałszywy paszport, Kup prawo jazdy, WHATSAPP: +1(725) 867-95670 příspěvků

Kup prawdziwy i fałszywy paszport, Kup prawo jazdy, WHATSAPP: +1(725) 867-9567 Kup fałszywy USD, Kup...

WWW.KINGTRUST.TO|Buy Cloned Cards ATM PAYONEE ZELLER Store Bank Login Paypal login Cashapp Login Sell Cc Dumps Track 1&2 with pin0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO|Shop Dumps Cc legit automatically high vaild rate best seller whosale dumps CLONED ...

Clone Cards ATM cashout(WWW.KINGTRUST.TO)on any worldwide.Dumps Shop ,Cashapp,Paypal,Ccv Shop Sell Dumps CashApp Payonee Em0 příspěvků

(WWW.KINGTRUST.TO)Shop cloned cards atm dumps pin Track 1&2 Cloned Cards Verified & Trusted atm cash...

WWW.KINGTRUST.TO SELL DUMPS TRACK 1&2 CLONED CARDS ATM TOP 1 GOOD CASHOUT PAYPAL FUND TO ACCOUNT CASHAPP ZELLER PAYONEE TRANFER0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO Wellcome best CLONED CARDS ATM and dumps shop . Here you can buy cvv , dumps with p...

WHERE CAN I BUY COUNTERFEIT MONEY (‪whatsapp +447436442801)0 příspěvků

Buy high-quality undetectable grade AA+ counterfeit money Online, real fake passports,id cards,dri...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat