Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Stolní tenis

Tatranka1331 22. 03. 2015

Ahojte, přemýšlíme s manželem, že by jsme dětem a i vlastně nám pořídili stůl na stolní tenis. Nevíte o nějakém dobrém obchodě? Klidně ho objednáme z internetu, ale hlavně aby byl kvalitní a třeba se neplatilo poštovné.

To je hrozně hezké, že k tomu děti zkoušíte véct :) My zase hodně jezdíme na kolech, takže chceme, aby se děti taky zapojily, ale zatím jen koloběžka no :)

Děkuji za tip. Já teda nehraji, ale můj manžel hrával a chtěli jsme, aby třeba začali i děti. Právě tchán ho hrával závodně a byl velice úspěšný, takže i on nám hodně "domlouvá" ať to děti zkusí.

Z toho Abc sport, jsem kupovala koloběžku a byla jsem s něma hrozně spokojená, dokonce mi ji seřídili :)))) Takže vřele doporučiji taky :)) a vy nějak hrajete i závodně tenis? :))

Podívej se na abcsport.cz, tam mají určitě stoly na stolní tenis a poštovné určo neplatíš :)

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Sýrové karbanátky

Sýrové karbanátky

21 hlasů
40min 1146 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Dušená vepřová plec

13 hlasů
1h a 25min 476kJ 150 Kč

Kostky vepřového masa dušené s houbami a šunkovým salá...

Pikantní pečený bůček

13 hlasů
4h a 10min 629kJ 180 Kč

Pečený, marinovaný bůček.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více