Diskuse na téma Stolní tenis

Ahojte, přemýšlíme s manželem, že by jsme dětem a i vlastně nám pořídili stůl na stolní tenis. Nevíte o nějakém dobrém obchodě? Klidně ho objednáme z internetu, ale hlavně aby byl kvalitní a třeba se neplatilo poštovné.

Marinak8 16.04.2015

To je hrozně hezké, že k tomu děti zkoušíte véct :) My zase hodně jezdíme na kolech, takže chceme, aby se děti taky zapojily, ale zatím jen koloběžka no :)

Děkuji za tip. Já teda nehraji, ale můj manžel hrával a chtěli jsme, aby třeba začali i děti. Právě tchán ho hrával závodně a byl velice úspěšný, takže i on nám hodně "domlouvá" ať to děti zkusí.

Marinak8 29.03.2015

Z toho Abc sport, jsem kupovala koloběžku a byla jsem s něma hrozně spokojená, dokonce mi ji seřídili :)))) Takže vřele doporučiji taky :)) a vy nějak hrajete i závodně tenis? :))

Zuzulinka 24.03.2015

Podívej se na abcsport.cz, tam mají určitě stoly na stolní tenis a poštovné určo neplatíš :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
241 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.12.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat