Diskuse na téma Zimní oblečení

Maminky, kde nakupujete cenově dostupné zimní oblečení? Jelikož to vydrží opravdu jen jednu sezonu :) děkuju za rady

Samantha 19.04.2017

Sháním zimní i nezimní oblečení, ráda bych si zajela někam na pořádný nákupy oblečení, doporučíte dobrej obchod?

Pavlína Samantha 20.06.2017

Zkus se mrknout na e-shop outdoor baby :) Tam nakupuju ja a jsem spokojena :)

Marki 14.04.2017

Teď už ti to k ničemu moc nebude, ale parádní výběr mají v OutdoorBaby na Jaselské 34. Každopádně tu mají teď momentálně spoustu letního a dalších věcí, tak třeba se ti to bude hodit ;-)

Petra Marki 13.05.2017

Tak to já spíš funguju přes jejich eshop, protože nejsem z Prahy a výběr mají opravdu moc hezký :)

Laugher 05.01.2017

Já nakupuji ve FUTURUM OSTRAVA a Sportisimu

Majka 20.12.2016

Já většinou v obchodě, chci aby si to zkusila mala, ale vim, že hodně lidi kupuje na netu :)

Denisa 20.12.2016

Jak kdy :) podle toho, kde jsou slevy. V poslední době hodně Lidl a když ne tak malypomocnik.cz nebo jdu klasika HaM :)

Corinnee Denisa 20.12.2016

jo super :) a malypomocnik maji kvalitni?

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
241 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.12.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat