Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma aktovka či batoh

JarkaNe 06. 12. 2012

Příští rok jdeme do školy , poprvé ... ano je to brzy,ale budou Vánoce a hlavně narozeniny v únoru, takže už přemýšlím dopředu, že bysme dceři koupili nějakou pořádnou aktovku nebo batoh. Ale od dob, co jsem chodila do školy já, se hodně změnilo :-P, takže nevím, jaké typy nebpo značky frčí. Můžete mi poradit?

Vasti1

29.08.2020

koupili jsme "zdravý batoh". Syn je na svůj věk hodně drobný a tak jsem hledala nějaký, který není těžký, a ani moc velký. Syn miluje dinosaury, tak dostal s dinosaurem.

Neregistrovaná/ý - Mája

28.08.2020

Raději bych výběr aktovky nechala na přímo specializované prodejce nebo samotného výrobce.

Neregistrovaná/ý - Johana

21.08.2020

Neregistrovaná/ý - Týna | 18.08.2020
Naše dcerka jde po prázdninách do první třídy a vybrala si baagl panda. Je z něho nadšená.

Moc hezký, má sice plyšový povrch, ale všimla jsem si, že pro ochranu aktovky nabízí i pláštěnku.

Neregistrovaná/ý - Týna

18.08.2020

Neregistrovaná/ý - Lea | 16.08.2020
Ne, opravdu si můžete u nich vybrat spoustu školních potřeb.

Naše dcerka jde po prázdninách do první třídy a vybrala si baagl panda. Je z něho nadšená.

Neregistrovaná/ý - Lea

16.08.2020

Neregistrovaná/ý - Lea | 06.08.2020
Zkuste se podívat na stránky Pompa. Mají velký výběr školních aktovek a batohů.

Ne, opravdu si můžete u nich vybrat spoustu školních potřeb.

Neregistrovaná/ý - Julie

09.08.2020

Neregistrovaná/ý - Lea | 06.08.2020

To jsem překvapená, myslela jsem, že prodávájí jenom hračky.

Neregistrovaná/ý - Lea

06.08.2020

Neregistrovaná/ý - Denisa

21.07.2020

Za mě taky Baagl fajn, mají velký výběr motivů a hlavně celé sety.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

26.06.2020

Nás čeká výběr batohu letos, syn ho má už dost zničený. Objevuje se tu hodně značek, kouknu na ně jako inspiraci.

Neregistrovaná/ý - Andrejka

30.05.2020

Ahoj, u nás jsme vybraly u značky Baagl. Mají na eshopu obrovskej výběr jak aktovek, batohů tak i krásná pouzdra a školní desky.

Neregistrovaná/ý - Míša

25.04.2020

Na ergo záda jsme se taky hodně koukali a taky hodně na váhu, protože dcera je cvrček.

Neregistrovaná/ý - Viky

25.11.2019

Taky je pro nás důležité, aby měl syn kvalitní batoh, který má perfektní ergonomii zad.

Neregistrovaná/ý - Klára

20.11.2019

Také jsem rozhodně pro aktovku s ergonomickými zády, opravdu bych na tom nešetřila, jde o zdraví dítěte!

Neregistrovaná/ý - Ivana

17.11.2019

Já bych tedy rozhodně zvolila určitě aktovku, batoh jsme pořizovali až teď do třetí třídy!

Neregistrovaná/ý - Sandra

13.11.2019

Tak to taky řeším dcera jde do první třídy po prázdninách, tak nevím zda jí koupit aktovku nebo batoh, jak jste na tom vy?

Neregistrovaná/ý - Klára

08.11.2019

Neregistrovaná/ý - Dydy | 05.11.2019
Zdravím, má ten eshop i prodejnu?

Ahoj prodejna je v Praze ale není otevřeno každý den, jen v pondělí a ve čtvrtek

Neregistrovaná/ý - Dydy

05.11.2019

Neregistrovaná/ý - Klára | 02.11.2019
Doma máme taky batohy odtud a maximální spokojenost

Zdravím, má ten eshop i prodejnu?

Neregistrovaná/ý - Klára

02.11.2019

Neregistrovaná/ý - Barbora | 02.09.2019
Já sem budto za klasickou aktovku a nebo když tak takové ty batohy na kolečkách. Děckám sem pořídila ty batohy na kolečkách přes nejkufry. Mají v eshopu moc hezké batohy na výběr

Doma máme taky batohy odtud a maximální spokojenost

Neregistrovaná/ý - Lucka

29.09.2019

Neregistrovaná/ý - Malvína | 27.09.2019
Je ten ergobag hodně diskutovaný a hlavně doporučovaný. Neodolali jsme a pořídili ho dceři. Je moc hezký a praktický. Nejdůležitější jsou jeho ergonomická záda.

Patří mezi dražší batohy, ale na takové věci se nemá šetřit.

Neregistrovaná/ý - Malvína

27.09.2019

Neregistrovaná/ý - Ingrid | 23.09.2019
Ergobag jsem taky koupila dcerce do první třídy. Vyhrál jejich propracovaný zádový systém.

Je ten ergobag hodně diskutovaný a hlavně doporučovaný. Neodolali jsme a pořídili ho dceři. Je moc hezký a praktický. Nejdůležitější jsou jeho ergonomická záda.

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Celerová polévka

Celerová polévka

15 hlasů
1h a 25min 649 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře Marengo

21 hlasů
50min 481kJ 150 Kč

Recept na kuře s ananasem a rajčaty.

Salát ze zelí s pomerančem

9 hlasů
1h a 20min 362kJ 50 Kč

Výborný recept na přípravu salátu z červeného zelí.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více