Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma pomůcky

NikčaMm 12. 12. 2013

Ahoj. Měla bych takovou osobní otázku. Používáte doma nějaké sexuální pomůcky? Manžel mi nedávno naznačil, že by se mu nějaké takové oživení líbilo, tak jsem si říkala, jestli ho mám překvapit na Ježíška.. Kde kdyžtak takové věci kupujete? Děkuju

Neregistrovaná/ý - Natalie

18.09.2020

Neregistrovaná/ý - Kamila | 03.08.2020
Super obchod.Nakupuji jenom tam.

umíš poradit nějakou dobrou, šikovnou hračku po ženu? To je takový top? Protože vibrator mam, ale je to takové nemastne, neslane. Učel to splní, ale niv víc. Z čeho jste doslova nadšene?

Neregistrovaná/ý - Kamila

03.08.2020

Neregistrovaná/ý - Kristýna | 02.03.2020
Taky si tu objednávám erotické pomůcky

Super obchod.Nakupuji jenom tam.

Neregistrovaná/ý - Terka

22.06.2020

Neregistrovaná/ý - Kristýna | 02.03.2020

jj a navíc je dobrý, že posílají diskrétně

Neregistrovaná/ý - Kristýna

02.03.2020

Neregistrovaná/ý - Věra | 07.07.2019
Děkuji za doporučení na e-kondomy .. dneska sme s manželem ten obchod procházeli a hned nám padlo do oka několik věcí

Neregistrovaná/ý - Lenka

17.10.2019

Když se tu řeší pomůcky ... tak by mě zajímalo jestli taky některá z vás s partnerem řešila problém se ztvrdnutím penisu ? Jsem s přítelem chvíli a tady s tím má teda ohromný problém. Hrozně ráda bych mu pomohla, ale nechce o tom moc mluvit :(

Neregistrovaná/ý - Věra

07.07.2019

Děkuji za doporučení na e-kondomy .. dneska sme s manželem ten obchod procházeli a hned nám padlo do oka několik věcí

Neregistrovaná/ý - Elen

17.03.2019

Neregistrovaná/ý - Mia | 23.01.2019
Holky jak tady ty věci chodí zabalené ? Nechtěla bych aby o tom chlap věděl a když by to náhodou přebíral, tak aby se to nepropálilo.

Já mám zkušenost akorát eshopem ekondomy a ti to posílají zabalené diskrétně, takže na balíčku není žádné označení, že jde o erotický eshop ;)

Neregistrovaná/ý - Mia

23.01.2019

Holky jak tady ty věci chodí zabalené ? Nechtěla bych aby o tom chlap věděl a když by to náhodou přebíral, tak aby se to nepropálilo.

Neregistrovaná/ý - Veronika

04.01.2019

nejlepší jsou venušine kuličky, dualni vibratory a stimulatory oralního sexu. Taky jsem si je hodně zamilovala. Občas si objednám i nějaké pěkné prádlo, body, nebo korzetik. e-kondomy.cz jsme si s manželem hodně zamilovali.

Neregistrovaná/ý - Vrbica

03.01.2019

Neregistrovaná/ý - Romča | 31.12.2018
Za jak dlouho z toho E-kondomy vám přišly věci?

kupovala sjem je před Vánocemi a trvalo to 3 pracovný dny. Jinak by to bylo hned druhy den.

Neregistrovaná/ý - Romča

31.12.2018

Neregistrovaná/ý - Edita | 29.12.2018
Děkuji za doporučení, objednala jsem toho v eshopu nakonec víc. Nešlo odolat:D

Za jak dlouho z toho E-kondomy vám přišly věci?

Neregistrovaná/ý - Edita

29.12.2018

Neregistrovaná/ý - Renatka | 22.12.2018
Dobrý den feromony jsem nezkoušela ale z afrodisiak se mi osvědčila Camagra Woman https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-zeny/camagra-woman-10tbl

Děkuji za doporučení, objednala jsem toho v eshopu nakonec víc. Nešlo odolat:D

Neregistrovaná/ý - Marika

26.12.2018

Neregistrovaná/ý - Stefany | 23.12.2018
Já velice ráda na kupuji na e-kondomy Je tam hodně dobrý výběr co se týče sexu.

Mám už vybráno.

Neregistrovaná/ý - Stefany

23.12.2018

Neregistrovaná/ý - Marika | 21.12.2018
Čau kde bych si koupila nějaké sexuální pomůcky do mého pelíšku?Jsem už delší dobu sama

Já velice ráda na kupuji na e-kondomy Je tam hodně dobrý výběr co se týče sexu.

Neregistrovaná/ý - Renatka

22.12.2018

Neregistrovaná/ý - Edita | 18.12.2018
Dívala jsem se na ten eshop, zkoušeli ste nějaké feromony nebo afrodisiaka?

Dobrý den feromony jsem nezkoušela ale z afrodisiak se mi osvědčila Camagra Woman https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/afrodiziaka-pro-zeny/camagra-woman-10tbl

Neregistrovaná/ý - Marika

21.12.2018

Čau kde bych si koupila nějaké sexuální pomůcky do mého pelíšku?Jsem už delší dobu sama

Neregistrovaná/ý - Klarika

19.12.2018

Neregistrovaná/ý - Edita | 18.12.2018

tenhle eshop znám hlavně v souvislosti s erotickám oblečením. Koupila jsem si tam dvoje body a jsem nadšená. Nosím je i do práce pod sako :)

Neregistrovaná/ý - Edita

18.12.2018

Neregistrovaná/ý - Renatka | 13.12.2018
Tak se dívám že letos všechny objednáváme na e-kondomy :D Taky mám odtud nějakého ježíška:D

Neregistrovaná/ý - Renatka

13.12.2018

Tak se dívám že letos všechny objednáváme na e-kondomy :D Taky mám odtud nějakého ježíška:D

Neregistrovaná/ý - Nela

30.11.2018

Ano ano, od tamtud jsem ted udelala dost velky vanocni nakup, to bude pritel koukat! Myslím, ze to budou jeho nejlepsi Vanoce :D

TESTOVÁNÍ: Vatové výrobky od Lintea

Kotlety na jablkách

Kotlety na jablkách

9 hlasů
1h a 5min 530 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí kebab

13 hlasů
45min 553kJ 145 Kč

Namísto klasických karbanátků vyzkoušejte blízkým východe...

Jahodový salát

16 hlasů
20min 153kJ 75 Kč

Zkuste tento salát, třeba jako nápaditý předkrm.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více