Diskuse na téma pomůcky

12. 12. 2013 | Prostě sex

Ahoj. Měla bych takovou osobní otázku. Používáte doma nějaké sexuální pomůcky? Manžel mi nedávno naznačil, že by se mu nějaké takové oživení líbilo, tak jsem si říkala, jestli ho mám překvapit na Ježíška.. Kde kdyžtak takové věci kupujete? Děkuju

Emílie 18.11.2018

Ahoj ráda bych si na Vánoce udělala radost koupí nějakého kamaráda na baterky.Nikdy jsem nic takového nekupovala a tak budu ráda za nějaký dobrý tip.Jsme už dlouho sama a tak si tím udělám velkou radost.

Cindy Emílie 20.11.2018

Já mám doma nějaké hračky na dlouhé večery od manžela.Vím, že všechny mi kupuje na e-kondomy

Emílie Cindy 21.11.2018

Hned jsem si tam jednoho gumového kamaráda vybrala.

Barbora 16.11.2018

Budete ted nekdo davat eroticke pomucky na Vanoce? Inspirujte me :)

Valerie 26.09.2018

jediná pomucka, kterou na cleou noc potřebujeme je toto http://www.supererekce.com/content/8-runner-popis-produktu jinak jsme nikdy nic nepotřebovali

Anonym z Prahy 10.03.2018

je tu nějaký chlap, kterýmu nestojí a poradí mi, co mu pomohlo?

šarišanka Anonym z Prahy 20.03.2018

podívej se na supererekce.com a najdeš tam samé skvělé produkty na podporu erekce. sama tam nakupuji pro svého partnera

Stelinka šarišanka 29.05.2018

máš ty produkty z toho eshopu vyzkoušené? Teda tvůj partner? Jak dlouho pak vydrží? Jelikož mám apetít jak .....potřebujeme něco, po čem opravdu hodně dlouho vydrží :)

Johana Stelinka 19.06.2018

poslední dobou si páry, muži hodně chváli ruzne gely na podporu mužské erekce. Jsou jemnější než pilule a učinek stejný

Klara Johana 26.07.2018

po jaké době to zabere a mužete se začít milovat?

Michal 29.12.2017

Nikčo! Přesně pro tohle jsem sepsal užitečný článek top zboží PRO MUŽE. Lehce si díky němu vyberou, protože je pravda, že ne každý tenhle sortiment zná a ví, co se s čím dá dělat. Článek zde -- https://www.erekce.cz/eroticke-pomucky-pro-muze/

DianaOlomouc Michal 10.02.2018

tady si určitě vyberete. Taky tam ,,pravidelne,, nakupujeme a zachránilo nám to vztah. http://www.supererekce.com/

Vanda 10.11.2017

my doma používáme :) a vůbec se za to nestydíme nebo tak něco... jako však co je na tom? :D nic... tak si taky kupte... je to príma :)

Marika 26.10.2017

to asi záleží jaké hračky chceš né? jako já jsem to vždycky řešila přes internet , protože jít do obchodu takhle se mi fakt nikdy moc nechtělo... tak ono přes ten internet je to takové jistější..

Liduška 25.10.2017

poradíte kde se dají sehnat kvalitní erotické hračky? docela jsem se koukala na internetu a zatím mě nic moc teda nenadchlo..

Viktorka 27.08.2017

Tak s vekem je to trochu pochopitelne ze clovek potrebuje trochu nakopnout, a proc ne vlastne :-))

Nela 20.08.2017

Jedny tedy mame ManLONG, muzou se uzivat delsi dobu

Ilona 14.08.2017

Jaka presne, inspiruj nas :))

Nela 08.08.2017

Nase jedina pomucky v loznici jsme my dva a obcas tabletka a to staci, nekdy je to az az :-D

Marketa 30.06.2017

My si hodne potrpime na sexualni hracky, z obchudku co mame radi, erosstar, jich mame uz dost!

Alena 31.05.2017

Jo ten tam maji taky, asi budou taky objednavat :)

Bara 23.05.2017

Od tamtud jsme si tuhle kupovali ten gel a je uzasny, uz nikdy jiny

Alena 16.05.2017

Ted jsem nasla super tabletky, supererekce.com, snad nato muž pristoupi :)

Beata 08.03.2017

Ja dostala tady toho kamarada a ted ho tu maji v akci.Vsak se mrkni www.erosstar.cz/womanizery--idk/satisfyer-pro-2--idz9358

Denisa Beata 08.03.2017

Hele tak ten je vážně dobrej. Hned si ho jdu objednat.

Denisa 08.03.2017

Tak mi zkus nějakého pomocníka doporučit.Je toho hodně.Chci aby to s ním stálo za to.

Beata 08.03.2017

Jasny kup si poradnyho robertka.Ja dostala jeden od manzela k narozkam a je to krasny zpestreni .

Denisa 08.03.2017

Ahoj ráda bych si pořídila do postele nějakého pomocníka.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat