Diskuse na téma pomůcky

12. 12. 2013 | Prostě sex

Ahoj. Měla bych takovou osobní otázku. Používáte doma nějaké sexuální pomůcky? Manžel mi nedávno naznačil, že by se mu nějaké takové oživení líbilo, tak jsem si říkala, jestli ho mám překvapit na Ježíška.. Kde kdyžtak takové věci kupujete? Děkuju

mamina 19.06.2014

Já si dnes koupila tuhle http://sexymall.cz/hracky-do-vody/204-mini-jack-sparrow-luxusni-vibracni-hracka-do-vany.html, ale našla jsem i o kilo levnější, líbí se mi hlavně pirátka XD rozbití bych se nebála, doporučila mi to kamarádka pro zpestření koupele :-P a když to je určené pro vodu tak to jen tak nekeksne :-)

alfabetka 27.05.2014

v latexových hadrách jsem se jednou zapotila a myslela jsem, že padnu, samozřejmě v tu chvíli to bylo o nečem jiném a víc mě to vyhecovalo, ale ten pocit při svlíkání byl nezapomenutelný :-p ale kachničku jsem už taky někdě viděla, kolik to tan stojí?XD nepokazí se to hned?

kačkaclap 21.04.2014

To latexový prádýlko nevím kde přítel sehnal, ale z toho sexymall.cz níže jsem si sehnala kachničku do vany na hraní :-P mají tam ale i latexový hadříky, zatím teda od tama s tím nemam zkušenosti. Já mám latexový korzet a Tka :-)

pandapanda 14.04.2014

Tak to by mě zajímalo, říkala jsem si, že bych si toho někde taky mohla koupit víc - kdes nakupovala a co přesně? :-p Já bych, přiznám se, nejraději tyto věci brala přes internet, moc se mi do nějakého sexshopu nechce, chápete :-P

marybla pandapanda 27.04.2014

Já jsem eshopů vyzkoušela víc, včetně těch, co jsou tu zmíněné, ale nejvíc mi vyhovoval e-kondomy.cz. Jsou rychlí, diskrétní, líbí se mi, co nabízí i jejich stránky *1*. Mají právě i dost prádla, velký výběr kondomů i pomůcek...

radulena marybla 28.05.2014

jestli jste s přítelem už nějakou dobu a nepoužívate kondom tak výběr kondomů vám bude na prd, Přímo do sexshopu se neboj, je to náhodou zábava, já sice taky kupuju na netu, ale jednou jsem kupovala umělou kačku a paní mi dost poradila. ikdyž teď dokážou pomoci i pomocí chatu na webu..

pandapanda 14.04.2014

Tak to by mě zajímalo, říkala jsem si, že bych si toho někde taky mohla koupit víc - kdes nakupovala a co přesně? :-p Já bych, přiznám se, nejraději tyto věci brala přes internet, moc se mi do nějakého sexshopu nechce, chápete :-P

marybla 14.04.2014

Sice už je po Ježíšku, ale já jsem nedávno taky něco sháněla, řekla jsem si, proč ne, partnera to nakonec potěšilo <3. Koupila jsem toho víc, aby bylo překvapení pořádné....

kačkaclap 25.02.2014

Od přítele jsem dostala latexové prádýlko. Docela mě tím překvapil, nečekala jsem to zrovna na Vánoce, ale popravdě, oživillo to těd náš sex. Určitě něco zkuste, změna je příjemná když se oba domluvíte co byste chtěli zkusit. Dobré je začít na vibrátorech a pak třeba objevovat další hračičky :-p

Bony 18.02.2014

Jestli můžu poradit a máš ráda i jemný sex do zadečku tak doporučuji tohle http://sexymall.cz/vibracni-vajicka/2969-shots-toys-vibracni-vajicko-fialove-cerne.html. zažiješ extázi a chlap také. Jinak vyzkoušeli jsme odtud i viagru, ale to Ti říkám, druhej den jsem se mohla hlavně válet :-)

slaninka 10.02.2014

Ahoj, my s přítelem začínali na hadýrkách typu podvazky, korzet, k tomu nějaký sexy lodičky. Teď uvažujeme nad hračkou, mě osobně by se líbil nějakej anální kolík, on zatím tomu tak otevřený není, ale to příjde XD

Irča Veselá 21.12.2013

Ahoj.. No něco doma máme. Manžela potěšilo. Když jsem se mu ukázala v sexy košilce, latexových kozáčkách a bičíkem v ruce


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat