Diskuse na téma pomůcky

12. 12. 2013 | Prostě sex

Ahoj. Měla bych takovou osobní otázku. Používáte doma nějaké sexuální pomůcky? Manžel mi nedávno naznačil, že by se mu nějaké takové oživení líbilo, tak jsem si říkala, jestli ho mám překvapit na Ježíška.. Kde kdyžtak takové věci kupujete? Děkuju

Laugher 28.01.2017

Žádné nepotřebujeme

rmarci 28.09.2016

nic na oziveni nepotrebujem, kdysi sjem koupili vibrator ,ale zustal osamocen nekde na dne skrine...

Marek 08.09.2016

Co se týče lubrikací? Vše je o ceně. Ty lacinější brzo vysychají a ty dražší vydrží "mazat" déle. Občas si to dopřejeme, jen tak pro vylepšení, jinak to žena nepotřebuje i já ji pomáhám promazávat stroj. XD Jinak hodně nakupujeme přes Ali expres, jednak je to za babku a za druhé, třeba spodní prádlo to co si vybereme, u nás nekoupíte. Možná v nějakém shopu, ale ne v takovém výběru.

Mirka 24.08.2016

Používáme s manželem pomůcky velmi rádi, když máme děti z domu a máme na sebe víc času. K tomu nesmí chybět lubrikant od Erectanu, který je stimulační k výkonu manžela a velmi příjemný při prožitku.

Ola Mirka 26.08.2016

Jakože stimuluje k lepší erekci? Wauuu, to zní dobře!

kamila76 06.08.2016

Dříve se chodilo do sexshopů, teď se dá všechno koupit přes internet. Nejdete si i recenze - klady, zápory.

Jirka 02.08.2016

Když už se tady píše o lubrikantech, osvědčila se mi aplikace ženě na bradavku s velmi jemným roztíráním. Protože rychle vyschne, aplikuji podruhé už větší množství na větší plochu, posléze až na celý prs. Vůbec se prsům vyplatí věnovat VELIKOU pozornost.

lenka 13.07.2016

ahoj, můžete mi holky doporučit nějaký dobrý lubrikační gel?? Chtěla bych něco stimulujícího :)

Katka lenka 13.07.2016

Ahojky, já mohu doporučit lubrikační gel od Erectanu. Udělal nám výbornou službu jednak, že stimuloval a také příjemně voní. Docela jsme si na něj zvykli!

Karla Katka 21.07.2016

Taky ho používáme! Je to taková podpůrná berlička pro manžela, když má obavy, že se mu nezformuje!

lenka Karla 25.07.2016

a dá se objednat přes internet?? nedostanu se teď moc do města na nákupy, tak by mi to dost pomohlo...

Katka lenka 27.07.2016

my objednáváme přes ineternet na erectan.cz, mají tam i veškeré info, tak mrkněte tam ;

Linda Katka 27.07.2016

A navíc tam vychází levněji než v lékárně....což je plus....;-)

konatovka 12.07.2016

To jsou zajímavé věci, které se zde dozvídám.*1*

Marek konatovka 08.09.2016

kdo se ptá, ten se dozví. ;-);-)

rmarci Marek 15.09.2016

taktez ctu zajimave komentare my pouzivame max. kokosovy olej obyc. z drogerky : za par korun super sluzba a kranse voni :)

Denisa rmarci 15.09.2016

My si velmi oblíbili gel od Erectanu, který mužovi dodá i na pevnosti. Účinek mě vážně překvapil, tak asi proto nechce kupovat něco jiného, když tady poznal přidanou hodnotu.

Marek Denisa 19.09.2016

Předpokládám, že manžel je mladší ročník a ten erektan, nebo jaký je ten přesný název je jen psychický stimul, v jeho letech mu musí stát hůlka ve dne v noci. *17*

Petra Marek 23.09.2016

To si jen myslíš, můj bývalý přítel měl problémy už v 35 letech a Erectan byl nutností....Dnes jsem naštěstí jinde....

dixit 30.06.2016

Ahoj my používame Parmatex jak ve variantě krému tak i v globulích. Osobně mám radši globule, protože u krému se trochu bojim že to špatně nadávkuju… Držim se navodu na použití a zatím jsem neotěhotněla…akorat u nas na městě ho lekarna nevede tak musim objednavat z netu http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-20665/pharmatex-vaginalni-globule-glo-vag-10x18-9mg/

Sasa 25.06.2016

Co sex.pomucky pro zensky kdom vibratoru co se tak da koupit, mate nekdo zkusenosti?

Naďa 07.06.2016

My kupujeme lubrikační gel od Erectanu se stimulačním účinkem a někdy použijeme i nějakou erotickou hračku. Protože ale gel docela partnerovi pomáhá, po hračce sáhneme jen zřídka.

Barbucha26 20.05.2016

Pharmatex – vaginální globule znate? Dá se to koupit běžně v lekarně nebo musim někde na internetu?

Ema 13.05.2016

Zensky, hledam na netu neco na masaz klitorisu, mate nekdo neco ozkouseneho, diky

Marobud 29.04.2016

Ahoj našla jsem si na internetu nehormonalni antikoncepci https://www.mediexpert.cz/p/pharmatex-krem/ nemate ji některá z vás vyzkoušenou?

hedvika 17.04.2016

Ano s manželem používáme erotické pomůcky a to vibrátor a kroužek na penis,je to zpestření sexuálního života a není se opravdu za co stydět

fik 14.04.2016

my si vystacime sami se sebou, jedine, na co nedame sem tam dopustit s pritelem je Clavin :-D ten sex je pak uplne jiny, lepsi, delsi, bozi :-D

Bára fik 18.04.2016

My používáme doma lubrikační gel erectan. Povzbuzuje erekci a tak si to prožíváme intenzivněji a dlouhodoběji.Pomůcku jinou nemáme...

Zita Bára 05.05.2016

My kupujeme Erectan doplněk stravy taky. Zvláště, když na to máme více času, je super, když to může trvat déle. Lubrikační gel je příjemnou pomůckou pro podmanivou vůni.

Naďa Zita 09.05.2016

...bez gelu to není ono! Pokud na to příjde, chci si to pořádně užít a povzbudit erekci u partnera není nikdy na škodu!!! Dík

Romana Zita 15.05.2016

Zkusíme i Erectan, zatím jsme měli jen gely pouze na lubrikaci nikoli stimulační. Pokud to lze skloubit, je to skvělý!

Alena Romana 17.05.2016

Jj, je to s ním fakt super! Zkusili jsme to a nechceme už kupovat jiný!!!

Věra Alena 19.05.2016

My jsme s přítelem krátce, tak se ještě tolik neznáme. Nevím, jak by reagoval, ale asi dobře, když by dostal stimulační přípravek...;-)

Viktorie Věra 22.05.2016

Já ho ještě neznám, ale taky jsem četla a slyšela, že se to s ním dát perfektně užít. Jistě by se hodilo koupit třeba k Valentýnovi.

Helena Viktorie 27.05.2016

Já mohu z vlastní zkušenosti doporučit stránky www.erectan.cz, kde jde levněji než jinde, koupit lubrikační stimulační gel nebo pak i doplněk stravy na podporu erekce. Zůstali jsme věrní této značce.

Táňa Helena 09.06.2016

Zatím jsme lubrikaci nepotřebovali, ale každý si to chválí, tak za zkoušku nic nedáme. Stymulovat se navíc hodí vždycky!;-)

Barbucha26 Táňa 16.06.2016

Ahoj :) asi před měsícem jsem vysadila antikoncepci a dostala jsem asi po 3 dnech menstruaci a potom sem dostala další menstruaci asi po týdnu...je to normální ?

Pavla Táňa 26.06.2016

To víš, že se hodí vždycky a až ucítíš, jak příjemně podmanivě voní, budeš ho chtít stále...

Bára 08.04.2016

No, pomůcku používáme jen někdy, ale co nesmí chybět, jestli se to dá počítat, je lubrikační gel. Zalíbil se nám erectan pro svoji podmanivou vůni a konzistenci. Také pomáhá při stimulaci a o to přece taky jde!!!

Lucie Bára 11.04.2016

Na stimulaci klitorisu jsem cetla ze je dobry womanizer, mate to nekdo vyzkouseny,

Silva Lucie 12.04.2016

My si zvykli na lubrikant velmi rychle. Zpočátku jsme mysleli, že je to zbytečná pomůcka, ale nakonec poznali, že splní svoji službu spolehlivě, stimulačně....

Nikola Silva 14.04.2016

Ahojky, my používáme na lubrikaci lubrikační gel od erectanu, protože jsme přišli na to, že s ním je to intenzivnější dlouhodobější zážitek. Jiné pomůcky zatím nemáme, ale po womanizeru jsme se taky dívali.

Vanilka 05.04.2016

My pomůcky používáme pro zpestření.. Nakupuji je celkem pravidelně v sexshopu Banánek - www.bananek.cz, a spokojenost!

pajakr 05.04.2016

Anička- no co by né, nejste jeptiška přece XDXD

Anicka 04.04.2016

ja se v tech pomuckach taky docela vyzivam, jsem dlouho sama, tak si to uzivam :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:37
78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat